Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakiej muzy słuchacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oriana



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 137

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z radia to rmf fm,czasem planeta Smile

A muzyka to przede wszystkim klimaty w stylu Ira,Happysad,Coma,Evanescence i poza tym wszystko co mi sie spodoba.Lubie tez stare przeboje Scorpionsów itp....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to ja słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho Smile nie mam sprecyzowanego typu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tygrysek



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 49
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak większość styl mieszany, jednego dnia relaksuje sie przy polskim hip-hopie,a drugiego hard style. Jedno jest pewne muzyka jest moim codziennym towarzyszem, bez niej nie potrafie zyc, ani pracować, lubie na sen puścić sobie cichutko radyjko i zasypiam wtedy jak dziecko;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wrazenie ze ktos sie tutaj bawi w FBI , jeszcze pare pytan i mozna stwozyc dokladny pfofil kazdego forumowicza !

Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię symfoniczny rock (progresywny), a więc takie zespoły jak Pink Floyd, Marillion, Genesis, Camel, King Crimson, Yes, Rush oraz takich wykonawców jak Fish, Steve Hackett, Peter Gabriel i John Wetton.

Równie bardzo uwielbiam zespoły neoprogresywne, a więc to, co powstało na podbudowie w/w starych zespołów. A są to: Arena, Pendragon, IQ, Jadis, OSI, Satellite, Riverside i jeszcze parę innych.

Słuchanie muzyki elektronicznej, czyli Mike’a Oldfielda, Jean Michel Jarre’a, Andreasa Vollenweidera, Yanni-ego oraz zespołów Dead can Dance i Kraftwerk daje mi również wiele przyjemności i dostarcza również przepięknych muzycznych pejzaży.


Wracam również często do starego dobrego rocka, czyli U2, Dire Straits, Status Quo i ELO.


Uwielbiam koncerty na żywo oraz na nośnikach elektronicznych. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dudik



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja słucham to co mi się spodoba i podzielam zdanie Dada, że lepiej nie zamykać się wjednym gatunku, poprostu muzyka to muzyka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilkana(naście) takich rzeczy, dla których dałbym się zabićWink Np. ostatnio Song of Alabama Kurta Weila (w wykonaniu The Doors). Albo Marlena Dietrich. Albo soundtrack z Cinema Paradiso Ennia Moriconego. No cudne, dreszczowe... A to wszystko się zaczyna gdzieś od Bacha i Mozarta. I potem oper.
I jeszcze jest coś takiego, że kiedy posłucham muzy na żywo (np. z kanału orkiestrowego, na koncercie, ze sceny), mógłbym wszystkie "nośniki" oddać bez żalu na przemiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc ja .. chyba też wszystkiego od muzyki poważnej po smerfne hity Wink .. może za wyjątkiem skrajnego jazzu Smile
Szczególną miłością darzę Depeche Mode (wszak na tym wyrosłam), Clannad (to takie celtyckie i folkowe brzmienia) no i Rammstein jaaaa Wink, przez parę dobrych lat zasłuchiwałam się też wszystkim co wypuściła wytwórnia 4AD....
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego po trochu Wink
Staram się słuchać płyt pożyczonych od znajomych by "wyrobić" sobie opinie o danym wykonawcy. Więc często słucham tylko raz. Zdarząją się oczywiście takie zespoły do których wracam.
Queen - cała dyskografia.
Moonspell - Butterfly FX
Pro-Pain - Connents Under Preasure
Joe Sartiani - odkrywam kolejne płyty Super
Slipkonot - ach ten koncert w spodku.
PFK oraz K44 - klasyka hip-hopu; jedyni wykonawcy na poziomie

Od pewnego czasu katuje się płytami DVD z koncertów Roger Waters w USA oraz TOTO z Amsterdamu. Ta ostatnia jest kapitalna.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko, a najbardziej lubię... wszystko lubię. No może prócz disco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam lubie cisze poranna i spiew ptaków o 3-4 w nocy;] a z typowej muzyki to rock pop i takie tam;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 79
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje upodobania muzyczne podzieliłbym na 5 kategorii:

1) Muzyka klasyczna: zwłaszcza Chopin, muzyka chóralna (to chyba przez lata spędzone na próbach Smile )

2) Jazz, swing, soul, gospel i te klimaty... ale w wydaniu czarnych głosów. Głównie: Aretha Franklin, Ray Charles, Nat King Cole, Louis Armstrong. No może honoru białych starał się bronić Sinatra Smile

3) Muzyka popularna, bardziej masowa, zwłaszcza rock: nieśmiertelny Queen, The Beatles, a dalej Prince, U2, Cranberries i wiele, wiele innych. Poza tym do tańczenia jak zwykle włoskie i francuskie przeboje z Al Bano na czele Smile

4) Chillout - odkryty przeze mnie rok temu. Do tego dobry hip - hop, niestety trudno o dobry hip - hop

5) Inne: cudowna Edith Piaf, nastrojowe SDM, prześwietny Michał Bajor, romantyczna Anna Szałapak z nostalgią muzyki żydowskiej..

... i wiele wiele innych piosenkarek i pieśniarzy

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka