Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory Prezydenckie 2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Benon



Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 36

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 7:01 pm    Temat postu: Merci Komor Odpowiedz z cytatem

Merci Komor

Tegoroczny konkurs piosenki Eurowizji rozpoczęto melodią z przeboju ”Merci Chéri”, śpiewanego w 1966 roku przez Austriaka Udo Jürgensa. Jürgens zdobył wówczas główną nagrodę europejskiego festiwalu. Ta piosenka – przede wszystkim jej słowa – zainspirowała mnie do napisania wierszyka o wyniku wyborów prezydenckich.

Merci Komor

Merci Komor, merci,
Za hucpę, wstyd i WSI.

Adieu Komor, adieu,
Bez żalu dzisiaj żegnam cię.

Bonjour Komor, bonjour,
Wita cię kurnik pełen kur.

Szalom Komor, szalom,
Ten kurnik to historii złom.
_________________
benon.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Dam sobie uciąć obie ręce i nogi, że nawet gdyby go wybrali to nic by z tego nie wyszło. Chwyt marketingowy i tyle.

Że niby obietnice Dudy nie były chwytem marketingowym??? Zejdź chłopie na ziemię.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DUDUŚ - mój ulubiony bohater serialowy. Pierdoła, lizus, nieudacznik. Podróż na jeden uśmiech
Kuba Wojewódzki
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakże dojrzałe jest nabijanie się z czyjegoś nazwiska. Brawo !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze Duduś to postać filmowa, po drugie Kuba Wojewódzki nigdy nie udawał powagi. Jak zwykle bardzo celnie wychwycił zabawne podobieństwa.Po trzecie po tych wszystkich skrajnie infantylnych i chamskich (czasem nawet antysemickich, jak wierszyk powyżej) kpinach z Komorowskiego, to co napisał Kuba to superinteligentna satyra.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Jakże dojrzałe jest nabijanie się z czyjegoś nazwiska. Brawo !



.... post Benona Cię nie uwiera ?

Aaaaa zapomniałem w końcu jesteś pisowskim elektoratem.
Wy pluć możecie... Wam wszystko wolno ...

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno 80% elektoratu Dudy nie wierzy w spełnienie jego obietnic. To dopiero jaja. A ile hipokryzji jak bluzgali, że Komorowski obietnic nie spełnił.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
DUDUŚ - mój ulubiony bohater serialowy. Pierdoła, lizus, nieudacznik. Podróż na jeden uśmiech
Kuba Wojewódzki


Odmieniasz słowo "hipokryzja" przez wszystkie przypadki. Gamoń Cie razi, a powyższe już nie? Jak to nazwać? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Projekt ustawy umożliwiający przejście na emeryturę po 40 latach pracy, który szumnie ogłaszał w czasie kampanii Bronisław Komorowski, nie dojdzie do skutku. Prezydent wycofał się z propozycji.
Tfuuu niech jak najszybciej się pakuje i wy*upia z pałacu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co ta agresja, co to zmieni?
Ja też nie byłem zwolennikiem Prezydenta Dudy, ale skoro naród tak wybrał, to trzeba to zaakceptować, dać szanse i oceniać po czasie a nie skreślać z góry.
Bardzo mądrze o tym wyborze napisał M. Meller - Andrzej Duda jest jedynym politykiem PISu, którego prezes Jarosław nie może wyrzucić. Mi osobiście się wydaje, że jeśli Prezydent Duda będzie chciał reelekcji za pięć lat, to będzie musiał się mocno zdystansować od tego co proponuje PIS. Jesli będzie mądry ( a sa na to spore szanse), to wyciągnie wnioski z przyczyn porażki Bronisława Komorowskiego.
Sam mam tylko nadzieję, ze za pięć lat będe mógł przyznać, że się pomyliłem i poprzeć ta kandydaturę na drugą kadencję. Tak było przy okazji Aleksandra Kwaśniewskiego. Tak jak wielu byłem mocno niezadowolony, kiedy wygrał z L. Wałęsą, a przy drugiej kadencji głosowałem na niego .
Tymczasem szkoda zdrowia na niepotrzebne emocje i tego też pozostałym życzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
horrrnet napisał:
DUDUŚ - mój ulubiony bohater serialowy. Pierdoła, lizus, nieudacznik. Podróż na jeden uśmiech
Kuba Wojewódzki


Odmieniasz słowo "hipokryzja" przez wszystkie przypadki. Gamoń Cie razi, a powyższe już nie? Jak to nazwać? Very Happy

Dokładnie tak. To mnie nie razi, gamoń tak. Rożnica jest na wielu poziomach.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benon



Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 36

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Po trzecie po tych wszystkich skrajnie infantylnych i chamskich (czasem nawet antysemickich, jak wierszyk powyżej) kpinach z Komorowskiego, to co napisał Kuba to superinteligentna satyra.

Ten zarzut antysemityzmu, to raczej taki paranoiczny.
_________________
benon.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 10:32 am    Temat postu: Re: Merci Komor Odpowiedz z cytatem

Benon napisał:
Merci Komor

Tegoroczny konkurs piosenki Eurowizji rozpoczęto melodią z przeboju ”Merci Chéri”, śpiewanego w 1966 roku przez Austriaka Udo Jürgensa. Jürgens zdobył wówczas główną nagrodę europejskiego festiwalu. Ta piosenka – przede wszystkim jej słowa – zainspirowała mnie do napisania wierszyka o wyniku wyborów prezydenckich.

Merci Komor

Merci Komor, merci,
Za hucpę, wstyd i WSI.

Adieu Komor, adieu,
Bez żalu dzisiaj żegnam cię.

Bonjour Komor, bonjour,
Wita cię kurnik pełen kur.

Szalom Komor, szalom,
Ten kurnik to historii złom.
Ja też mam dosyć tej bandy z WSI. Każdy kto choć trochę pieniędzy zarobił spotkał się z szykanami. Kto inteligentny i miał trochę wiedzy wiedział kto i co a inny zapracowany nawet nie domyślał się, że wszystko było set up before. System ten działa na obrzeżach prawa i nikt nie chce nic zrobić bo nullum crimen sine lege. A pobić i zastraszeń nikt nie rozlicza.

To jedna sprawa a druga to te gadanie bo wy bo oni, latanie po studio z chorągiewkami itd, itp. Tylko czy to jest takie zabawne poza mała grupką entuzjastów i samych darmozjadów polityków? Gadanie czy Duda złożył meldunek czy nie z drugiej strony wcale nie będzie rozwiązywać problemów. Cieszę, się że coś się zmieniło, że WSI nie ma już zwierzchnika pod żyrandolem ale jest Polska podzielona na pół i ich problemy wcale nie różne od tych z drugiej strony. Będziemy się kłócić dalej i obrażać to tylko pogłaskamy swoje ego, że dogryźliśmy temu od komora albo dudusia. Tylko, że w kieszeni tak samo pusto i pytanie jechać na zmywak czy nie będzie nadal aktualne.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komorowskiego już nie ma juz sobie może iść na emeryturę. W radiu słyszałem że politycy PO mówią ze to była przegrana Preydenta Komorowskiego a nie przegrana Platformy Obywatelskiej. Zaczyna się walka o wplywy w partii co nigdy dobrze nie wróży. Partia Kukiza bardziej odbiera głosy PO niz PiS-owi, więc nie zdziwi mnie wynik Platformy w jesiennych wyborach na poziomie 15%.
***
Często pojawia się pytanie kiedy Jarosław wyskoczy zza pleców Andrzeja Dudy ? Pojawiaja się także stwierdzenia że Duda bedzie pisowskim prezydentem ( a Komorowski był jakim ?). Po pierwsze Duda jest pierwszym politykiem PiS-u którego Kaczyński nie może odwołać ! Po drugie Kaczyński na koniec kadencji Dudy będzie miał 71 lat a na koniec drugiej 76 lat i ktoś po nim bedzie musiał objąć schedę w partii. Urzędujący Prezydent (pewnie z dużym zaufaniem społecznym) wydaje się być na Pole position. Warto także dodać że Duda dostał o 700 000 głosów więcej w drugiej turze niż Kaczyński 5 lat temu i 400 000 więcej niż Lech Kaczyński 10 lat temu. Jarosław Kaczyński wie także że siły odśrodkowe mogą sie teraz grupować wokół Dudy. Myślę że jeden i drugi wie że muszą z sobą współdziałać na równych zasadach a nie w formie Pan/poddany.
***
Założy się ktoś o kandydatów na Prezydenta w 2020 ?
Ja obstawiam:
- Andrzej Duda
- Janusz Koriwn-Mikke
- Robert Biedroń
- Donald Tusk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK ja się zakładam ze po roku czasu tyle procent ile dostał głosów tyle procent ludzi będzie niezadowolonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 32 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka