Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory Prezydenckie 2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaca



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i wielu moich znajomych głosujemy na Magdę Ogórek!
_________________
pozdro - jaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta Ogórek to jakiś żart, trzeba przyznać że chłopaki z SLD mają poczucie humoru.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hank82 napisał:
Ta Ogórek to jakiś żart, trzeba przyznać że chłopaki z SLD mają poczucie humoru.


W czym ma przejawiać się ten żart? Dla mnie jest znacznie mniejszym żartem niż Duda mamroczący coś o dziedzictwie Kaczyńskiego, śpiewający alkoholik czy ten podstarzały błazen z muchą.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
hank82 napisał:
Ta Ogórek to jakiś żart, trzeba przyznać że chłopaki z SLD mają poczucie humoru.


W czym ma przejawiać się ten żart? Dla mnie jest znacznie mniejszym żartem niż Duda mamroczący coś o dziedzictwie Kaczyńskiego, śpiewający alkoholik czy ten podstarzały błazen z muchą.


Mam nadzieję, że wierzysz w to co piszesz.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwerty



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie że Pani Madzia wygra! Głosowaliśmy w eurowizji na babę z brodą, wcześniej na rokokoko wykonane przez babcie które nie stało się nigdy piosenką euro 2012, a dziś ogórek. Kochani, a więc ogórek bez dwóch zdań!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie drugą komunę to głosujcie na tą Ogórek. Na nią chyba tylko głosują ci to myślą, że jest ładna i się nagle na nią rzucili. Jeśli chcecie aby w naszym kraju były legalne związki partnerskie, aborcja była legalna, a na starość wasze dzieci dokonywały eutanazji na was to nic prostszego tylko zagłosować na Magdę Ogórek. Lepiej się zastanówcie czy chcecie głosować na tych błaznów ze Platformy, SLD czy Twojego Ruchu, bo im najbardziej zależy, aby zrujnować naszą Polskę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wybór pani Ogórek byłby dobry. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi:
https://www.youtube.com/watch?v=PmrKRjykwDo

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/ogorek-o-zabojstwie-niemcowa-musimy-rozmawiac-na-drodze-dialogu-weszlismy-do-nato-i-ue,1395955.html?playlist_id=12799

Widzę, że na każde pytanie najlepszą odpowiedzią jest: Musimy rozmawiać Speak to the hand
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Chcecie drugą komunę to głosujcie na tą Ogórek. Na nią chyba tylko głosują ci to myślą, że jest ładna i się nagle na nią rzucili. Jeśli chcecie aby w naszym kraju były legalne związki partnerskie, aborcja była legalna, a na starość wasze dzieci dokonywały eutanazji na was to nic prostszego tylko zagłosować na Magdę Ogórek. Lepiej się zastanówcie czy chcecie głosować na tych błaznów ze Platformy, SLD czy Twojego Ruchu, bo im najbardziej zależy, aby zrujnować naszą Polskę.

To kogo proponujesz ? Najmniejsze zło to olać wybory, i tak uczynię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent w obecnych czasach ma być reprezentatywny bo nawet jego veto jest nic nie warte. Więc lepiej żeby Ogórek była śliczną panią prezydent niż ktokolwiek inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem potrzebujemy silnego prezydenta na trudne czasy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Pudzianowski nie kandyduje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
A moim zdaniem potrzebujemy silnego prezydenta na trudne czasy.


Ja się właśnie bardzo boje tych trudnych czasów. Boje się awanturniczych rządów PIS-u, w tych trudnych czasach.
Wolałbym żeby to Duda wygrał wybory prezydenckie, niż by kilka miesięcy później Jarosław zgarnął tekę premiera. W pierwszym wypadku będzie zapewne śmiesznie i żenująco zarazem, w drugim będzie strasznie. Teraz jak nigdy potrzebujemy ssać cycka Angeli, Kaczor tego cycka nie będzie ssał lecz gryzł. Paradoksem historii jest to, że nasze być albo nie być zależy wyłącznie od Niemiec. Nie chce by premierem mojego kraju był dureń który mlaskał coś o agenturalnej przeszłości Merkel.

Gdy Duda wygra prezydenckie, PiS nie wygra parlamentarnych. Także jako zawzięty przeciwnik PIS kibicuję Dudzie, aczkolwiek osobiście głosu na niego nie oddam.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Kukiz ma wizję i konkretne cele. To nie aparatczyk, ale prawdziwy kandydat obywatelki. Popieram. Nie sztuczny, cukierkowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem jak Rotmistrz, który co chwilę pokazuje jak ważna jest dla niego wiara i wartości religijne krytykuje nieustannie najbardziej katolicką partię oraz pokazuje, że jest zwolennikiem SLD, który tak naprawdę ma zupełnie przeciwne wartości niż te, które są istotne dla prawdziwych katolików. Pokazujesz dwie twarzy tak jakby robił tak jak ci zagrają. Jesteś bardzo chwiejną osobą. Osoba, która głosuje ja takie partie jak: PO, SLD, Twój Ruch czy PSL, które pokazały jak większość z tych partii ma stosunek to religii to nie można takich ludzi nazwać prawdziwymi katolikami. Nie reklamuje tutaj PiSu tylko ukazuje prawde jaka naprawdę istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Ja się właśnie bardzo boje tych trudnych czasów. Boje się awanturniczych rządów PIS-u, w tych trudnych czasach.
Wolałbym żeby to Duda wygrał wybory prezydenckie, niż by kilka miesięcy później Jarosław zgarnął tekę premiera. W pierwszym wypadku będzie zapewne śmiesznie i żenująco zarazem, w drugim będzie strasznie. Teraz jak nigdy potrzebujemy ssać cycka Angeli, Kaczor tego cycka nie będzie ssał lecz gryzł. Paradoksem historii jest to, że nasze być albo nie być zależy wyłącznie od Niemiec. Nie chce by premierem mojego kraju był dureń który mlaskał coś o agenturalnej przeszłości Merkel.

Gdy Duda wygra prezydenckie, PiS nie wygra parlamentarnych. Także jako zawzięty przeciwnik PIS kibicuję Dudzie, aczkolwiek osobiście głosu na niego nie oddam.


No w końcu zaczął mądrze pisać Thumbsup Ale ja i tak namawiam do bojkotu wyborów. Bo każdy z tych kandydatów ma głęboko w poważaniu swoich wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Strona 2 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka