Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rejestracja w przychodni dziecięcej na Kazimierza Wielkiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jovita napisał:
nicole napisał:
A skargę najlepiej złożyć listownie, myślę żę można też zadzwonić na telefon sekretariatu i poprosić z Panem Dyrektorem oto nr 032 331-93-34


Gdy zadzwoniłam, odebrała jakaś arogancka niunia, która - odniosłam wrazenie w ogóle nie słuchała, cisza w słuchawce, reakcja po dłuuugiej chwili. Na pewno odłożyła słuchawkę.
Teraz jestem w prywatnej przychodni ale nie wiem czy dobrze robiłam, tam lekarz nie przyjmie tego samego dnia , tylko wyznaczą termin. Boję się, co będzie w nagłej sytuacji. Każą czekać 2 dni z gorączką, bo wtedy wyznaczyli mi termin?

Gdzie do lekarza? (((((


I dlatego w państwowej gdy został jeden lekarz przyjmował wszystkie dzieci - chore i zdrowe i też się nie podobało.
No cóż zawsze można wezwać na wizytę domową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze Very Happy

Dla mnie najgorszym problemem jest to gdy idę z niemowlakiem do szczepienia a tam dzieci chore.. swoją drogą to nie wina tylko rejestratorek bo one informują o której przyjść a rodzice i tak przychodzą wcześniej żeby zająć kolejkę. Niektórzy rodzice też mają za przeproszeniem nasrane w głowie żeby zabierać chore dziecko tam gdzie są maluchy do szczepienia.

Mi by się przydała taka wizyta jak chce szczepić dziecko, żeby nie miało styczności z chorymi ale niestety nie jest to możliwe.

Możesz mi powiedzieć Balbino gdzie chodzisz teraz z dziećmi? Bo muszę zmienić, a prywatne też biorę pod uwagę.

Swoją drogą nie pisze ktoś przypadkiem skargi na Kazimierza Wielkiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście mam już te problemy za sobą, a moja córka z wnukiem przenieśli się z Kazimierza na Wojska Polskiego. Ale do chorego zawsze wzywa na telefon. Szczęściem wnuczek nie jest chorowitym maluchem, więc nie jest to mocno kłopotliwe finansowo.
Z tego co piszecie rozumiem że poczekalnia dla dzieci zdrowych na Kazimierza została zlikwidowana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zlikwidowana czy remontują tylko (bo w ogóle przychodnia jest remontowana) ale wszystkie dzieci są przyjmowane tam gdzie wcześniej były same chore
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz byłam z wnukiem w przychodni na końcu Wojska Polskiego (ze 2 lata temu) i tam też było jedno wejście i jedna poczekalnia. Byłam z nim gdy był przeziębiony ale nie zauważyłam żeby było tam osobne wejście dla dzieci zdrowych, więc może to już standard? Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale to jest bez sensu maluchy do szczepienia do tego niech przyjdzie jedno dziecko z ospą, jedno z anginą, jedno z witrusowym zapaleniem krtani albo innym wirusem. Ja się za każdym razem boje czy moje dziecko (3,5 miesiąca) idąc na szczepienie nie zarazi się czymś innym.

dzieci zdrowe są do 10... ale i tak jakaś mądra matka przylezie z chorym dzieckiem o 9 zeby jak zacznie przyjmować chore dzieci o 10 być jako pierwsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym wyjściem z tej akurat sytuacji jest wchodzenie do lekarza z dzieckiem chorym "na wezwanie" - wtedy nie trzeba pytać kto ostatni tylko lekarz wywołuje wg zarejestrowanych numerów. Ale to trzeba by przewalczyć w przychodni - bo nie są do takiego pomysłu nastawieni pozytywnie. Ja już parę lat temu proponowałam takie rozwiązanie aby nie trzeba było siedzieć z dzieckiem w poczekalni 2-3 godziny i łapać wszystkie inne infekcje (jakby jedna swoja nie wystarczyła), ale kierownictwo przychodni nie było zainteresowane, na zasadzie "nie bo nie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka