Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem kobieta inteligentna, która umie czytać ze zrozumieniem Smile

Ala podobnie jak ja stwierdziła, że rozumie to, że sklep mógł podjąć decyzję o wprowadzeniu zakazu z innych powodów niż brak miejsca.
O ile to była decyzja sklepu...

Np. profilaktyka przeciwko kradzieżom.
Ty zamykasz samochód, chowasz głęboko portfel w autobusie czy innych środkach komunikacji publicznej.
Przypinasz rower pod sklepem itd.

Podobnie wiele restauracji zakazuje wejście osobom w dresach lub szerokich spodniach czy bojówkach. Też mają jakiś powód.

Zawsze tak jest, że przedstawiciele pewnych grup społecznych psują swoim zachowaniem opinię całej reszty.

Przytaczałem problem wiz - to dzięki polaczkom cwaniaczkom my uczciwi obywatele musimy wchodzić w tyłek wujkowi Obamie aby dostać glejt, że łaskawie możemy wydać parę złociszy w formie dolarów u nich zza wielką zasyfioną wodą....

W niektórych muzeach masz np. limity, że nie można wchodzić większymi grupami niż np. 8osób. I co ma powiedzieć matka z 10 maluchami Smile ?

Nikt tutaj - ani ALA ani JA nie napisał, że popiera takie zakazy tylko, że JEST W STANIE ZROZUMIEĆ ICH PRZYCZYNĘ.

To czy to jest zgodne z prawem to inna sprawa.
A poza tym wydaje mi się, że to był tylko 'foch' sfrustrowanej ochroniarki i nie ma co bić piany.

Kobiety z wózkami - naprzód ! Na biedronki ! Arghhhhh
Nie ma co już dyskutować. A jak się sprawa powtórzy - po prostu zapytać o powód i wtedy wrócimy dyskusji czy ma to podstawy Smile

Pomimo wszystko pozdrawiam serdecznie.
Wszystkich. Bez wyjątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
sloslowik



Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 72

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
A moim zdaniem kobieta inteligentna, która umie czytać ze zrozumieniem Smile

Ala podobnie jak ja stwierdziła, że rozumie to, że sklep mógł podjąć decyzję o wprowadzeniu zakazu z innych powodów niż brak miejsca.
O ile to była decyzja sklepu...

Np. profilaktyka przeciwko kradzieżom.
Ty zamykasz samochód, chowasz głęboko portfel w autobusie czy innych środkach komunikacji publicznej.
Przypinasz rower pod sklepem itd.

Podobnie wiele restauracji zakazuje wejście osobom w dresach lub szerokich spodniach czy bojówkach. Też mają jakiś powód.

Zawsze tak jest, że przedstawiciele pewnych grup społecznych psują swoim zachowaniem opinię całej reszty.

Przytaczałem problem wiz - to dzięki polaczkom cwaniaczkom my uczciwi obywatele musimy wchodzić w tyłek wujkowi Obamie aby dostać glejt, że łaskawie możemy wydać parę złociszy w formie dolarów u nich zza wielką zasyfioną wodą....

W niektórych muzeach masz np. limity, że nie można wchodzić większymi grupami niż np. 8osób. I co ma powiedzieć matka z 10 maluchami Smile ?

Nikt tutaj - ani ALA ani JA nie napisał, że popiera takie zakazy tylko, że JEST W STANIE ZROZUMIEĆ ICH PRZYCZYNĘ.

To czy to jest zgodne z prawem to inna sprawa.
A poza tym wydaje mi się, że to był tylko 'foch' sfrustrowanej ochroniarki i nie ma co bić piany.

Kobiety z wózkami - naprzód ! Na biedronki ! Arghhhhh
Nie ma co już dyskutować. A jak się sprawa powtórzy - po prostu zapytać o powód i wtedy wrócimy dyskusji czy ma to podstawy Smile

Pomimo wszystko pozdrawiam serdecznie.
Wszystkich. Bez wyjątku.


Dwie rzeczy.
Jeżeli rozumiesz powody takiego zakazu to nie krytykuj osób które są przeciwne takim zakazom bo to oznacza że jesteś "za".
Po drugie - jeżeli uważasz, że ktoś w muzeum nie wpuściłby matki z dziesięciorgiem dzieci to sorry ale nie wiem w jakim ty świecie żyjesz.

I jeszcze jedno - spróbuj zrobić zakupy jeżeli masz dwoje małych dzieci w wózku i ktoś nie pozwala ci wjechać wózkiem do sklepu. POWODZENIA!!
_________________
------------------------------------
www.wirtualnuknurow.pl
www.miastoknurow.pl
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sloslowik napisał:

Dwie rzeczy.
Jeżeli rozumiesz powody takiego zakazu to nie krytykuj osób które są przeciwne takim zakazom bo to oznacza że jesteś "za".
Po drugie - jeżeli uważasz, że ktoś w muzeum nie wpuściłby matki z dziesięciorgiem dzieci to sorry ale nie wiem w jakim ty świecie żyjesz.

I jeszcze jedno - spróbuj zrobić zakupy jeżeli masz dwoje małych dzieci w wózku i ktoś nie pozwala ci wjechać wózkiem do sklepu. POWODZENIA!!


Fakt - krytyka była złym pomysłem. Cofam moje ew. wypowiedzi.
Bo w zasadzie też jestem przeciwny takim zakazom.

Jeżeli chodzi o muzea - chodzi o to, że czasami są jednorazowe limity dla grup. Np. ze względu na wielkość sali i eksponatów.

Faktycznie bardzo rzadko to się spotyka i głównie w zamkach czy pałacach. I z reguły grupy są limitowane 10-15 osób.

I myślę, że tak czy inaczej każdy wpuściłby większą gromadkę dzieci Smile
Bo to radość jest u każdego w sercu jak widzi rodziców, którzy zamiast do galerii handlowej zabierają dzieci do muzeum itd.

pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawę wyjaśniłem u źródła. Oto odpowiedź Biedronki:

"Szanowny Panie,
W imieniu firmy Jeronimo Martins Polska S.A. dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka. Zapewniamy, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów, dotyczący funkcjonowania sklepów Biedronka jest dla nas bardzo ważny i dokładnie analizowany przez kierownictwo firmy.

Obowiązkiem firmy Jeronimo Martins Polska S.A. jest zapewnienie naszym Klientom odpowiednich warunków do dokonywania szybkich i bezproblemowych zakupów w miłej atmosferze.

W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować, że Pana skarga została przekazana kierownictwu JMP sprawującemu nadzór nad sklepami Biedronka w Knurowie.

Odpowiadając na Pańskie zapytanie - obługa sklepu nie może zakazać wejścia do sklepu rodzicowi z dzieckiem w wózku. Jesteśmy sklepem rodzinnym i tym bardziej jest nam niezwykle miło, gdy nasi Klienci odwiedzają nas ze swoimi rodzinami.

Sytuacja, którą Pan opisuje jest dla nas wysoce zaskakująca - gdyby uściślił Pan o który sklep w Knurowie chodzi, byłoby łatwiej wyjaśnić opisane zdarzenie.

Przepraszamy Pana za zaistniałą sytuację, dołożymy wszelkich starań, aby podobne w przyszłości nie miały miejsca. Problemy, na które Pan zwrócił uwagę będą monitorowane przez Kierownika Rejonu na bieżąco. Przede wszystkim podkreślamy, że satysfakcja Klientów jest dla nas sprawą priorytetową.

Jeszcze raz przepraszamy i bardzo dziękujemy za zgłoszenie tej sprawy do Biura Obsługi Klienta. Pozwoli to na podwyższenie standardu świadczonych przez nas usług i zapobiegnie takim sytuacjom w przyszłości.

Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta JMP S.A."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO Applause Applause Applause
Głównie za to że Ci się chciało. Też mnie korciło żeby napisać ale to nie mnie to spotkało. Gdyby tak było tak bym zrobił dlatego Krzysia namawiałem na taki krok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Secundo jestem wdzięczny za zaangażowanie przetestujemy to dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Super Secundo jestem wdzięczny za zaangażowanie przetestujemy to dzięki.


Jak tam testy? Wpuszczają?
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie 3 tyg. chyba spokój, mnie się nie czepiła, chociaż zawsze lustruje mnie wzrokiem z góry na dół
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka