Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego uważam ,że jakiś kompromis ,wyrozumienie dla innych się kłania...
Żeby zaraz od razu tak tu złorzeczyć .Rodzice robiący z dziećmi z wózkiem zakupy mają prawo poczuć się źle w takiej sytuacji . .. Nie mam małych już dzieci ale kiedy wjeżdżałam wózkiem lata temu nie zdarzyło mi się by ktoś na to krzywo patrzył czy zionął jadem . Nieraz w sklepie napotykam młodych rodziców z wózkiem i do głowy mi nie przyszło by do nich mieć pretensje za dyskomfort w swobodnym poruszaniu .... Omijam i po problemie ... Smile Pozdrawiam szczególnie tych jadowitych forumowiczów ... trochę życzliwości... Szczęśliwego Nowego Roku !!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 3:45 pm    Temat postu: Re: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

sloslowik napisał:


Kolejny samotny co mu się tylko po piwo spieszy i najlepiej gdyby wszystkie kasy naraz były otwarte.

Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia - niestety.


1. Nie samotny
2. Nie pijący %
3. Kas nie wymagam aby był otwarte
4. Nie mam nic przeciwko dzieciom ani kobietom z wózkami

Stwierdziłem tylko, ŻE ROZUMIEM ZASADNOŚĆ wprowadzenia takiego zakazu z kilku przyczyn. Ani razu nie podałem, że to spowalnia zakupy Smile

Nie napisałem, że jestem zwolennikiem takiego zakazu Smile
TYLKO, ŻE ROZUMIEM np. to, że z racji bardzo małej ilości miejsca i wielu skarg klientów sklep wprowadza zakaz wchodzenia z wózkami.

Również podałem przyczynę ewentualnego zakazu jako unikanie np. kradzieży. A takie przypadki są coraz częstsze. Np. gorący temat z Gliwic: http://www.tvs.pl/informacje/kobieta-z-dzieciecym-wozkiem-okradala-sklepy-w-gliwicach

Ogólnie jeszcze raz powtarzam. Nie jestem przeciwnikiem kobiet z wózkami + dzieci. Natomiast uważam, że często zachowują się dość nonszalancko. I tylko jestem w stanie zrozumieć wprowadzenia z podanych powyżej powodów takiego zakazu.

I najbardziej smutne jest to, że 'babcie' z wózkami może i niegrzeszące higieną mają więcej kultury niż młode dziewczyny z wózkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt mnie nie przekona .Przykładowa kobieta złodziejka z wózkiem jest rzadszym przykładem złodziejstwa niż ludzi bez wózka .Brak miejsca jest winą nie klienta a samego personelu bądź przełożonych w danym sklepie .Nie wyobrażam sobie ,że można kogokolwiek dyskryminować bo jest z wózkiem dziecięcym czy inwalidzkim.Rozumiem nie wchodzenie z rowerami beczkami ,nartami ,kontrabasami bo takie rzeczy można zostawić poza sklepem czy w domu ale dziecka ,które jest w wózku absolutnie nie.Jak można wyprosić klienta bo sklep ma mało miejsca ,dla mnie niedopuszczalne a poczucie Krzyśka i każdego kogo to spotkało nie do opisania pewnie .Niesmak to chyba najmniejsza z odczuć ,która pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anamari napisał:
Dlatego uważam ,że jakiś kompromis ,wyrozumienie dla innych się kłania...
Żeby zaraz od razu tak tu złorzeczyć .Rodzice robiący z dziećmi z wózkiem zakupy mają prawo poczuć się źle w takiej sytuacji . .. Nie mam małych już dzieci ale kiedy wjeżdżałam wózkiem lata temu nie zdarzyło mi się by ktoś na to krzywo patrzył czy zionął jadem . Nieraz w sklepie napotykam młodych rodziców z wózkiem i do głowy mi nie przyszło by do nich mieć pretensje za dyskomfort w swobodnym poruszaniu .... Omijam i po problemie ... Smile Pozdrawiam szczególnie tych jadowitych forumowiczów ... trochę życzliwości... Szczęśliwego Nowego Roku !!Smile
najmilszy i zarazem najmądrzejszy głos w całej dyskusji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sloslowik



Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 72

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 10:05 pm    Temat postu: Re: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
sloslowik napisał:


Kolejny samotny co mu się tylko po piwo spieszy i najlepiej gdyby wszystkie kasy naraz były otwarte.

Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia - niestety.


1. Nie samotny
2. Nie pijący %
3. Kas nie wymagam aby był otwarte
4. Nie mam nic przeciwko dzieciom ani kobietom z wózkami

Stwierdziłem tylko, ŻE ROZUMIEM ZASADNOŚĆ wprowadzenia takiego zakazu z kilku przyczyn. Ani razu nie podałem, że to spowalnia zakupy Smile

Nie napisałem, że jestem zwolennikiem takiego zakazu Smile
TYLKO, ŻE ROZUMIEM np. to, że z racji bardzo małej ilości miejsca i wielu skarg klientów sklep wprowadza zakaz wchodzenia z wózkami.

Również podałem przyczynę ewentualnego zakazu jako unikanie np. kradzieży. A takie przypadki są coraz częstsze. Np. gorący temat z Gliwic: http://www.tvs.pl/informacje/kobieta-z-dzieciecym-wozkiem-okradala-sklepy-w-gliwicach

Ogólnie jeszcze raz powtarzam. Nie jestem przeciwnikiem kobiet z wózkami + dzieci. Natomiast uważam, że często zachowują się dość nonszalancko. I tylko jestem w stanie zrozumieć wprowadzenia z podanych powyżej powodów takiego zakazu.

I najbardziej smutne jest to, że 'babcie' z wózkami może i niegrzeszące higieną mają więcej kultury niż młode dziewczyny z wózkami...


Rozumiesz zasadność ale nie popierasz, tylko jak czytam twój post to się zastanawiam czy na pewno nie jesteś za.

Jakoś nie sprawiło mi nigdy problemu powiedzieć przepraszam żeby ktoś zrobił mi przejście.

Ludzie więcej kultury i empatii dla innych a nie wprowadzanie zakazów - szczególnie takich głupich.
_________________
------------------------------------
www.wirtualnuknurow.pl
www.miastoknurow.pl
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie będę cytować Twojej wypowiedzi ale sloslowik zgadzam się z Tobą w 100% Smile Jakie to proste Smile..ufff dziękuję ,że są tacy ludzie jak Ty ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
anamari napisał:
Dlatego uważam ,że jakiś kompromis ,wyrozumienie dla innych się kłania...
Żeby zaraz od razu tak tu złorzeczyć .Rodzice robiący z dziećmi z wózkiem zakupy mają prawo poczuć się źle w takiej sytuacji . .. Nie mam małych już dzieci ale kiedy wjeżdżałam wózkiem lata temu nie zdarzyło mi się by ktoś na to krzywo patrzył czy zionął jadem . Nieraz w sklepie napotykam młodych rodziców z wózkiem i do głowy mi nie przyszło by do nich mieć pretensje za dyskomfort w swobodnym poruszaniu .... Omijam i po problemie ... Smile Pozdrawiam szczególnie tych jadowitych forumowiczów ... trochę życzliwości... Szczęśliwego Nowego Roku !!Smile
najmilszy i zarazem najmądrzejszy głos w całej dyskusji


Dziękuję Jonas bardzo Smile Myślę ,że życzliwych jest więcej tylko nie każdy zabiera głos w tej sprawie Smile Pozdrawiam serdecznie Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając to pomyślałam, że może ochrona biedronki dmucha na zimne.
Nie chodzi mi o przypadek krzysia (jego problemu) tylko chcę pokazać, że dyskusja poszła całkowicie w jednym kierunku (mało miejsca), a istnieją też inne powody zakazów (tak jak w linku).
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można twierdzić i zakładać że każdy kto wchodzi z wózkiem do sklepu to złodziej. Równie dobrze można by pokazać scenkę z kamery ukazującą człowieka w grubej puchowej kurtce który kradnie chowając towar pod tą kurtką i uzasadnić ,że teraz przed wejściem do sklepu należy zdjąć kurtkę. Posuwamy się w świat absurdów. I proszę pamiętać że mamy tu do czynienia z dzieckiem a nie z rzeczą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sloslowik



Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 72

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abc napisał:
Nie można twierdzić i zakładać że każdy kto wchodzi z wózkiem do sklepu to złodziej. Równie dobrze można by pokazać scenkę z kamery ukazującą człowieka w grubej puchowej kurtce który kradnie chowając towar pod tą kurtką i uzasadnić ,że teraz przed wejściem do sklepu należy zdjąć kurtkę. Posuwamy się w świat absurdów. I proszę pamiętać że mamy tu do czynienia z dzieckiem a nie z rzeczą


Dokładnie tak jak napisałeś. To że kobieta z wózkiem kradła to nie znaczy że każdy jest taki sam. BTW - w tym przypadku kobieta kradziony towar chowała do torby więc wózek nie był w tym przypadku narzędziem kradzieży (przykład raczej słabo trafiony @ala).
_________________
------------------------------------
www.wirtualnuknurow.pl
www.miastoknurow.pl
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Czytając to pomyślałam, że może ochrona biedronki dmucha na zimne.
Nie chodzi mi o przypadek krzysia (jego problemu) tylko chcę pokazać, że dyskusja poszła całkowicie w jednym kierunku (mało miejsca), a istnieją też inne powody zakazów (tak jak w linku).


a co ten wózek miał wspólnego z kradzieżą.. no chyba nie to, że każda kobieta z wózkiem jest z założenia złodziejką, a klient w krawacie jest mniej awanturujący się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Ali widocznie każdy rodzic z wózkiem jest złodziejem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Dla Ali widocznie każdy rodzic z wózkiem jest złodziejem.

Zejdźcie już z niej, prędzej to ta ochroniarka ma takie myślenie skoro taki problem stworzyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@abc im nie wytłumaczysz co jest problemem. Za chwile na forum przeczytamy, że Ala pracuje jako ochrona w biedronce i specjalnie zakazuje robić tam zakupy krzysiowi za wpisy na forum.
krzysiu napisał:
Dla Ali widocznie każdy rodzic z wózkiem jest złodziejem.


A przy okazji dla intelektualnie sprawnych inaczej (przynajmniej tych zdeklarowanych):
Cytat:
Młoda kobieta okradała sklepy w Gliwicach. Wchodziłą do nich z dzieckiem w wózku, którym absorbowałą uwage ekspedientek i ochrony. Ale jej kradzież nagrałą kamera wideo ZOBACZ NAGRANIE

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3688832,zlodziejka-okrada-sklepy-w-gliwicach-zobacz-wideo-dziecko-w-wozku-odwraca-uwage,id,t.html

_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejterka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka