Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwierzęta - Adopcje - Pomoc!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 1:45 pm    Temat postu: Zwierzęta - Adopcje - Pomoc! Odpowiedz z cytatem

Przytoczę kilka cytatów jak to się zaczęło .



Baron
"Jakis tydzien temu ogladalem program "Interwencja" bylem zaszokowany i wsciekly....."
http://www.youtube.com/watch?v=gyFX9fyTR68
Sasza1976
"Ludzie mają szpitale , pomoc socjalną ,różne instytucje pomagające w trudnych sytuacjach .Psy maja tylko te obskurne schroniska , dlatego nie ma co gadać tylko trzeba działać ."
Teresa Borcz
"Zupełnie bezfinansowo można pomóc nie wyrzucając na śmietnik kocy, kołder swetrów, polarów i wszelkich bluz, pościeli, ręczników."
Sasza1976
"Nadarza się okazja aby pomóc psiakom ze schroniska , naszym jest dobrze- zróbmy "radoche " tym potrzebującym .
Co Wy na to forumowicze WK."
Teresa Borcz
"Bardzo sie cieszę z tak szybkiej odpowiedzi i rzuconego hasła do Barona i innych......"
Sasza1976
"Społeczność WK nie jest zbyt duża ale myślę że znajdzie się kilka osób które pomogą .Wiem że każda pomoc , nawet ta najmniejsza się przyda"
Teresa Borcz
"W zasadzie wszystko się przydaje, oprócz poduszek i kołder z pierza, gąbek i ziemniaków. Jak ktoś na Miejsce nie może dostarczyć odbiorę sama."
Sasza1976
"Jak widać pomoc może nas nic nie kosztować ."

Cały tekst na stronie 10 tutaj http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3797&postdays=0&postorder=asc&start=135

Ogromnie sie ucieszę jak do Teresy Borcz dotrze przynajmniej jedna paczka ryżu , bedzie to sukces Smile
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle


Ostatnio zmieniony przez Sasza1976 dnia Sob Wrz 19, 2009 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy istnieje konto bankowe tez bym pomogl?!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do konta , nie wiem Dontknow
Na miejscu w Knurowie jest nam łatwiej wiemy gdzie co i jak Smile .
Może Teresa Borcz ma jakieś informacje odnośnie pomocy finansowej Dontknow .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teresa Borcz



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 3:24 pm    Temat postu: Pytanie to już sukces ! Odpowiedz z cytatem

Thumbsup Thumbsup Witam wszystkich właścicieli czworonogów obecnych, przyszłych i miłosników tychże z daleka Wave

Mamy oczywiście nr. konta który gromadzi środki. Wszelkie dotacje niezależnie od wielkości i częstotliwości są mile widzianymi darami serca, zwłaszcza przed zbliżającą się zimą . Oto numer BSK I/G-ce 29 1050 1285 1000 0002 0213 1835. dla schroniska w Gliwicach. MZUK.

Miła wiadomość dotarła dziś do mnie. Młoda para zawierająca związek małżeński w sobotę poprosiła weselników o karmy dla czworonogów zamiast kwiatów. Kwiaty to piękna oprawa ceremonii ślubnej, ale tak piękny gest jeszcze piękniejsza.Chciałabym się dowiedzieć kto to jest by życzyć wszelkiego szczęścia na nowej drodze życia tak uroczo zaczętej.

Byłoby cudownie gdyby taki zwyczaj się upowszechnił Super Super

POZDRAWIAM. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozbieram wszystkie informacje w jedno miejsce , tutaj Smile .

Chętne osoby które chcą pomóc , mogą się skontaktować z -

Teresa Borcz tel .502526010
Ul.K.Wielkiego 1, klatka d m 9


( blisko totolotka i Wisienki, bliżej od ulicy Batorego tej prowadzącej od targowiska na osiedle.)

Co możemy podarować .

Koce, kołdry, swetry, polary i wszelkie bluzy, pościele, ręczniki "Wszystko służy za material na legowiska."

Firanki i story, miski, elementy obroży i smycz metalowe lub plastikowe.

Nieprzemakalne kurtki, płaszcze " na kubraki dla psów , podbite polarami ratują ich życie i zdrowie "

Makarony, ryż ,karma sucha i puszki .

Warzywa głównie buraki, marchew, kapusta, seler i pietruszka.

"W zasadzie wszystko się przydaje, oprócz poduszek i kołder z pierza, gąbek i ziemniaków."

Kończą się wakacje , nadchodzi jesień i zima w piwnicach , na strychach czekają pewnie cieplejsze ubrania , kurtki , płaszcze ,polary.Niejednokrotnie okaże się że są albo nie modne albo za ciasne ( że niby się skurczyły Mr. Green )i trzeba kupić nowe i co robimy ze starymi a no własnie wystarczy jeden telefon , uwówić się i niczego nie trzeba wyrzucać a przy okazji pozbyć się innych niepotrzebnych nam rzeczy a które to psiakom mogą uratować życie .

Ps
Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem Wave
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teresa Borcz



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 10:17 pm    Temat postu: DARY SERCA. Odpowiedz z cytatem

Super Bardzo dziękuję w imieniu schroniska i  psiaków w potrzebie. Dary bardzo przydatne dotarły w ekspresowym tempie i dołączyły do przygotowanego transportu na środę lub czwartek.Pozdrawiam serdecznie  Wave  Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Piękna dwuletnia Bernardynka,potrzebuje domu."

Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 3:14 pm Temat postu: PIERWSZY APEL O RATUNEK.


--------------------------------------------------------------------------------

"Witam wszystkich forumowiczów,

Tu oto zamieszczam pierwszy apel o ratunek. Wiem że macie wszyscy piękne pieski i piękne serca. Macie też wielu znajomych. Piękna dwuletnia Bernardynka, skrzywdzona przez właściciela gwałtownie potrzebuje domu. Nie wiem jak to się dzieje że nawet tak rasowe i wartościowe psy szukają naszej pomocy. Może tylko zgubiona i nie potrafiono jej odnależć?? To nie są psy odpowiednie do schronisk, popadają w depresję a potem agresje, zanim to się stanie niech będzie ozdobą śląskiego domku z ogrodem!!!! Na Śląsku jest sporo serca dla zwierząt i łatwiej znależć kogoś kto takiego psa pokocha i będzie z niego dumny. Szukajmy wszyscy domku dla pięknej suni. Dzień i noc czekamy na dobre wieści od was i wszystkich ludzi którzy wiedza o sierocie."
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3797&postdays=0&postorder=asc&start=210


Zdjęcie przykładowe Bernardyna ( to nie jest ta suczka ).




Prosimy o jakiekolwiek informacje o chęci pomocy Thumbsup
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bernardynka jest w schronisku, to jutro zdjęcia będą.

Sasza1976 napisał:

" Zwierzęta , adopcje ,pomoc ".

Sądzę, że ten temat może być tytułem, mówi sam za siebie.

Sasza, jako założyciel tematu " Chcesz pomóc, przeczytaj" , chyba możesz zmienić tytuł na " Zwierzęta , adopcje ,pomoc ".? I co zrobić, żeby temat był "podnoszony" na samą górę, jeżeli jest nowa informacja ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teresa Borcz



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:36 pm    Temat postu: BERNISIA Odpowiedz z cytatem

Witam,

Napisałam więcej szczgólów narazie na stronie PSY W KNUROWIE. Narazie bernisia jest w rękach jednego ogniwka łańcucha wybawicieli, będzie u nas w poniedziałek. wolałabym uniknąć schronisk, bo mimo że nasze gliwickie jest w porządku, to i tak ma dość swoich podopiecznych.
Takie duże zgromadzenie mogłoby żle podziałać na psychikę tej miss,po dotychczasowych doświadczeniach.Zdjęcia będą.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korespondentka
Temat zmieniłem Smile .

"co zrobić, żeby temat był "podnoszony" na samą górę, jeżeli jest nowa informacja ?"

Każda nowa informacja spowoduje przesunięcie tematu do góry Thumbsup
Informujmy do bólu Mr. Green

Pani Tereso jak będą fotki proszę niezwłocznie wstawić , być może znajdzie się dom w Gieraltowicach.
Wysłalem kilka wiadomosci , czekam na odpowiedzi .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym adresem jest informacja na temat psiaków ze schroniska w Gliwicach. To tak na wstępie, na już.
Tam też są namiary na wolontariuszki.

http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-gliwicach-potrzebna-pomoc-w-oglaszaniu-psiakow-141878/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bardzo dobrze ten temat nazwaliscie........ Applause
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psy i koty ze schroniska przede wszystkim potrzebują domu, a w tym domu człowieka. Wiem, że Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłam, ale warto to przypomnieć. Jeżeli ktoś chce i może zaadoptować zwierzaka, to bardzo o to proszę.

Potrzebni są wolontariusze, ( osoby dorosłe ) w soboty na 4 - 5 godzin, do wyprowadzania psów na spacer, do zabawy z nimi, żeby mogły chociaż na chwilę wyjść z zamknięcia. Żeby można im porobić zdjęcia, żeby można zobaczyć jak się zachowują na zewnątrz, jak reagują na człowieka - jest to bardzo pomocne przy opisywaniu zwierzaka.
I przede wszystkim kontakt z człowiekiem odbudowuje psychikę psa.

W tym miejscu muszę napisać, że ogromny udział i wpływ na to co robię w temacie zwierzaków, ma moja 11-to letnia córka. Jako, że jest niepełnoletnia, wolontariuszką być nie może, chyba że będzie z nią ktoś dorosły.... kropla drąży skałę.
Już na spacerze można było sprawdzić jak psy reagują na kontakt z dzieckiem.

"Nasze" psiaki : nie w głowie im pozowanie, jak tyle ciekawych zapachów na zewnątrz....
Jamnik i jamnikopodobny, obydwa bezimienne, ok. 8-mio letnie, pieszczochy, bardzo dobrze reagują na dzieci.






Wyprowadzałyśmy też inne psy, wolontariuszki robiły zdjęcia. Jak będą w internecie, to podam link do strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teresa Borcz



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 52
Skąd: knurów

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 11:41 pm    Temat postu: Buldog francuski. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, wczorajsza wizyta w, schronisku i widok nowego pensjonariusza przypomniała mi że nie tak bardzo dawno, w Knurowie wisiały ogłoszenia o zagubieniu takiej rasy psiaka. Nie pamiętam tylko czy to był pies czy sunia. Ten w schronisku jest przepiękny i raczej takich psów nie wyrzuca ich właściciel. Tego znaleziono gdzieś przywiązanego!!!! Istnieje więc prawdopodobieństwo że był ukradziony lub znaleziony i pozostawiony jak przedmiot.CZY KTOS PAMIĘTA TO OGŁOSZENIE ALBO SPOTKAŁ SIĘ PRZYPADKIEM Z WŁAŚCICIELEM TEGO ZAGINIONEGO PSA?? Na stronie schroniska Gliwickiego, którego link mamy już w naszym nowym przedsięwzięciu jest kilka zdjęć tego cuda na ostatnich stronach.Pozdrawiam. Wave Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzcie jakie zgranie - kumple pewnie Smile. Moim zdaniem powinny być adoptowane razem Thumbsup



Pani Tereso proszę wstawić zdjęcie , nie każdy ma czas i chęć szukać Smile .
"jest kilka zdjęć tego cuda na ostatnich stronach." Który to ? Think .

Taka forma jak zrobiła to Korespondentka moim zdaniem jest idealna Thumbsup .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka