Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że ruch prawicowy w Knurowie potrafi się jednoczyć przy tak ważnych dla kraju rocznicach. Na pewno to Was wzmocni i doda siły i energii aby dobrze współpracować w Radzie.
Ja z kolei byłem wczoraj na koncercie Przedświątecznym w Sztukaterii. Wokaliści z zespołu ''Bez Nazwy''mają spore już umiejętności śpiewania i na pewno koncert mógł się mieszkańcom Knurowa podobać.

Jeśli byłaby taka możliwość to chciałbym przypomnieć o chłopakach ze Street Workout Knurów którzy już od dawna złożyli projekt swojego parkour do ćwiczeń, a spotkało się to ze ścianą i ignorancją władzy którzy oficjalnie nie dali im odpowiedzi czy takie coś powstanie.
Przypomnę tylko, że powstanie street workout w Knurowie było w programie wyborczym ugrupowania Prezydenta Adama Ramsa Wspólnie dla Knurowa.

Przecież to miały być ''Konkrety dla Knurowa'', nieprawdaż?

Nie mówi się również o rewitalizacji III Kolonii . Zapadła cisza i na chwilę obecną wiemy, że w przyszłym roku powstawał będzie tylko w dużej części basen na Zaciszu i żłobek między ulicą Wiosenną i gen.Ziętka.
Czekamy na obiecane '' Konkrety'', bo kolonija kolejnych 4 lat niewiele robienia nie wytrzyma.

https://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wczoraj uczestniczyłem w Koncercie Zespołu "Forteca" w "Grzejnik Cafe" z Okazji Upamiętnienia 23 Rocznicy Ogłoszenia Stanu Wojennego w Polsce
drobna poprawka, w tym roku obchodziliśmy 33 rocznicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Maćku, gratuluję panu inicjatywy - jest Pan przedsiębiorczym i energicznym człowiekiem, tak trzymać. Mam prośbę aby Pan poruszył na radzie miasta kwestie poruszanie tutaj, bo jest Pan jedynym radnym który ma kontakt z wyborcami w takiej swobodzie.
Dziwi mnie to że żadni inni radni jeszcze się tutaj nie pojawili, albo są tak leniwi że nie potrafią pisać, albo te diety...
P.S Szacunek jeszcze dla Lubie Knurów bravehearta za to że jesteście na forum i również działacie. Reszta to cwaniactwo... Przed wyborami biegali po mieszkaniach a teraz cicho sza o nich, hipokrytach za 1000 pln...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 1:05 am    Temat postu: Harmonogram Dyzurow Radnych Miasta Knurow Odpowiedz z cytatem

Dyzury w godzinach od 16.00 do 17.00
Obiecany harmonogram i miejsca dyzurow Radnych Rady Miasta Knurow:
MSP nr 1
13.01.2015 Marian Gruszka, Andrzej Porada
10.03.2015 Marian Gruszka, Marek Sanecznik
12.05.2015 Andrzej Porada, Marek Sanecznik
08.09.2015 Marian Gruszka, Andrzej Porada
12.11.2015 Andrzej Porada, Marek Sanecznik
MSP nr 2
10.02.2015 Piotr Barchanski, Jerzy Pach
 14.04.2015 Piotr Barchanski, Jerzy Pach
09.06.2015 Piotr Barchanski, Jerzy Pach
13.10.2015 Piotr Barchanski, Jerzy Pach
08.12.2015 Piotr Barchanski, Jerzy Pach
MSP nr 3
13.01. 10.02. 10.03. 14.04. 12.05. 09.06. 08.09. 13.10. 10.11. 08.12.2015 Jan Furgol
MSP nr 4
13.01. 12.05. 13.10.2015 Pawel Szkatula, Leszek Rejkowicz
10.02. 14.04. 08.09. 08.12.2015 Tomasz Mazur, Pawel Szkatula
10.03. 09.06. 10.11.2015 Tomasz Mazur, Leszek Rejkowicz
MSP nr 6
13.01. 14.04. 08.09. 08.12.2015 Antoni Krzyszczuk, Franciszek Szafarz
10.02. 12.05. 13.10.2015 Antoni Krzyszczuk, Robert Furtak
10.03. 09.06. 10.11.2015 Robert Furtak, Franciszek Szafarz
MSP nr 9
13.01.2015 Janusz Szydlo, Przemyslaw Dulias
10.02.2015 Joachim Machulik, Adam Sobierajski
10.03.2015 Barbara Gawlinska-Twardawa, Maciej Kandzior
14.04.2015 Przemyslaw Dulias, Henryk Kurowski
12.05.2015 Joachim Machulik, Janusz Szydlo
09.06.2015 Maciej Kandzior, Henryk Kurowski
08.09.2014 Adam Sobierajski, Joachim Machulik
13.10.2015 Janusz Szydlo, Przemyslaw Dulias
10.11.2015 Henryk Kurowski, Barbara Gawlinska-Twardawa
08.12.2015 Barbara Gawlinska-Twardawa, Maciej Kandzior
SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)


Pozdrawiam:)
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego w MSP1 dyżury tylko 5 razy w roku a winnych rejonach co miesiąc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 11:14 pm    Temat postu: Posiedzenie Komisji Sportu Odpowiedz z cytatem

Zapraszam Serdecznie Wszystkich Sportowców, Działaczy i Kibiców na posiedzenie Komisji Sportu, które odbędzie się w Czwartek w Ratuszu na 1 piętrze o godzinie 17:00
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 11:22 pm    Temat postu: Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, P 16,12,2014 Odpowiedz z cytatem

niebawem opiszę dzisiejsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa a działo się działo,,,
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 1:58 am    Temat postu: Oświadczenie Odpowiedz z cytatem

W związku z licznymi głosami poparcia, chcę za wszystkie podziękować i jednocześnie "naświetlić" kolejny "temat"; mianowicie gdyby nie niezależne media takie jak Wirtualny Knurów oraz www.iknurow.pl w dalszym ciągu nie wiedzieliby Państwo "co się dzieje" w Radzie Miasta i jej Komisjach, jednocześnie jestem mocno zaniepokojony postawą innych knurowskich mediów które mam wrażenie że celowo pomijają publikowane przeze mnie relacje z Sesji Rady Miasta oraz ww Komisji; jest to bardzo przykre Sad
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkrywasz najbardziej skrywane tajemnice w tej gminie.
Nie wszyscy wiedzą, że tygodnik Przegląd Lokalny jest dotowany z gminnych pieniędzy a reprezentuje interesy wąskiej grupy osób które się najczęściej w Nim pojawiają.
Ludzie nie mają świadomości, że obok dzieje się wiele wartych zauważenia inicjatyw, a te najbardziej niewygodne są zamiatane pod dywan aby nie ujrzały światła dziennego.

https://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jovita



Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Maćku, gdyby nie Pan, to nic nie wiedzielibyśmy o poczynaniach Rady. A więc jeszcze raz podziękowania.
Bardzo chętnie wybiorę się do SP-6. Chcę wiedzieć, co dla wyborców chcą zrobić radni. Nie wiem tylko w jakich godzinach można będzie tam ich spotkać.
_________________
jovita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 7:34 pm    Temat postu: Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, P 16,12,2014 Odpowiedz z cytatem

Wczorajsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa było bardzo "emocjonujące" Smile Radni podczas obrad Komisji zgłaszali wiele wniosków i otwarcie dyskutowali na różne tematy.

Zmierzając do sedna; szczególnie emocjonująca dyskusja między mną a wraz ze mną Radnym Markiem Sanecznikiem przeciw w naszym odczuciu próbie "storpedowania" mojego wniosku (przez Przewodniczącego Komisji Radnego Janusza Szydło) który "przeszedł" na poprzednim posiedzeniu Komisji a dotyczył zaproszenia na posiedzenie Komisji w pierwszym kwartale 2015 roku Dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach (przypomnę że wniosek przeszedł w stosunku głosów 1-za Ja; 7- wstrzymujących się); Radny Szydło odczytał "pismo" które podpisał Radny Tomasz Rzepa (przewodniczący Rady Miasta) w którym Radny Rzepa prosi wnioskodawcę czyli mnie o sprecyzowanie dlaczego na posiedzenie Komisji ma być zaproszony Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego; moja odpowiedź była oczywista "jeśli jest taki wymóg, to mogę to sprecyzować w każdej chwili na piśmie" i rozpoczęła się ww dyskusja

Radny Szydło chciał wnieść wniosek o zaproszenie na posiedzenie Komisji pana Piotra Grzelaka który jest Pełnomocnikiem ds. Profilaktyki i Promocji Zdrowia PZ w Knurowskim Urzędzie Miasta na co odpowiedziałem że nie ma problemu zaprośmy zarówno pana Dyrektora WPR w Katowicach jaki pana Grzelaka, choć uważam że pełne "dane statystyczne co do realnego czasu przyjazdu karetki pogotowia w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia mieszkańców Knurowa będzie miał Dyrektor WPR któremu podlega knurowskie pogotowie ratunkowe, Ostatecznie Radny Sanecznik zakomunikował pozostałym Radnym iż widzi że bardzo im zależy żeby mój poprzedni wiosek został uchylony w związku z tym zgłasza wniosek o uchylenie mojego wniosku o zaproszenie Dyrektora WPR na posiedzenie Komisji głosowanie: 8- za Piotr Barchański, Robert Furtak, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Marek Sanecznik, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła; 1 przeciw - ja następie Radny Janusz Szydło zgłosił wniosek o zaproszenie na posiedzenie Komisji pana Piotra Grzelaka głosowanie 9-za Piotr Barchański, Robert Furtak, Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Marek Sanecznik, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła, Janusz Szydło, Ja następie zgłosiłem ponowie wniosek o zaproszenie na posiedzenie Komisji Dyrektora WPR i sprecyzowałem że celem zaproszenia jest zapoznanie się z czasami rzeczywistymi dojazdów knurowskiej karetki pogotowia ratunkowego ilości tych wyjazdów oraz przyczynami dlaczego w Knurowie "stacjonuje" tylko jedna karetka WPR w związku z wieloma niepokojącymi sygnałami które otrzymuję od mieszkańców naszego miasta i trosk już nie tylko o ich zdrowie ale wręcz życie; głosowanie: 2- za: Ja i Rady Marek Sanecznik, który wie jak mało kto jaka jest sytuacja z pogotowiem ponieważ przez ostatnie cztery lata przewodniczył Komisji Bezpieczeństwa; 1- wstrzymujący się: Piotr Barchański, 6- przeciw: Henryk Kurowski, Leszek Rejkowicz, Janusz Szydło, Franciszek Szafarz, Paweł Szkatuła, Robert Furtak

SZANOWNI MIESZKAŃCY KNUROWA TYCH 6 RADNYCH GŁOSOWAŁO PRZECIW ZAPROSZENIU DYREKTORA WOJEWÓDZKIEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO W KATOWICACH !!! DLACZEGO TAK Postąpili???
Odnoszę wrażenie że tylko dlatego że to mój pomysł, absurd??? pozostawiam osąd czytelnikom, wkrótce napiszę część drugą już przyjemniejszą posiedzenia Komisji pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich radnych sami sobie wybraliście Brick wall
Paweł Szkatuła ma tutaj chyba nawet konto @PabloKNW. Może zechce się podzielić dlaczego głosował przeciw ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Maćku widać że jest 3 radnych którzy mają swoje zdanie a reszta to kto?. Ja mam 7 radnym płacić z podatków za raz wstrzymanie się od głosu a raz bycie przeciwko wnioskowi. Panowie - ta szczęśliwa '6" są jacyś niepoważni politycy z pod psiej budki... jak już się raz wstrzymaliście to powinniście zrobić to samo po doprecyzowaniu wniosku.
Panowie Kurowski i Szkatuła jesteście z PiS a bliżej wam do Hoffmana i Kamińskiego....
Panie Szafarz jest Pan najstarszym radnym, żeby odpukać panu się nie zdarzyło i żeby Pan czekał 30 minut na pogotowie.
Pan Szydło policjant i takie rzeczy robi - rozumiem że Pan dyrektor jako przełożony pogotowia wie więcej niż Pan od Ramsa z urzędu - Pan jako urzędnik - policjant powinien to wiedzieć.

Pan Barchański szacunek jak ostatnio się wstrzymał tak i teraz jedyny człowiek rozsądny.
Panowie szczęśliwa "6" co się stało że nagle jesteście przeciw( Wasza inteligencja mnie rozbraja - ludzie w tłumie naukowo udowodnione głupieją ale u Was to nie de bilizm tylko ciężki idiotyzm). Fakt Panie Maćku może dlatego że to Pan coś robi a im się nie chce nawet porozmawiać ...czyste lenie za 1000 pln.

Pan Szkatuła mam jeszcze pytanie proszę umieścić dać informację jaką kwotę przeznaczył Pan na rzecz potrzebujących w miesiącu Listopad 2014? (Pablo KNW)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Pan Rzepa mógłby w końcu doprecyzować gdzie mieszka czy jak radni osiedlowi piszą w Ochojcu czy w Knurowie?, bo innych się czepia a sam ma niedomówienia na temat zamieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo chwilowego niepowodzenia życzę Tobie Maciek wytrwałości w dążeniu do celu.
Pierwszy głos poparcia już masz i to jest powód do zadowolenia, że jest ktoś kto Cię popiera. Prawda okazała się brutalna niestety. W opozycji jest Was dwóch i mimo tego, że będziecie mieli dobre pomysły macie małe szanse przebicia, musicie jednak szukać tego złotego środka aby zmieniać oblicze Rady, a jest ono takie jakie było poprzednio.
Radni nie mają świadomości, że to oni mogą mieć inicjatywę uchwałodawczą, wolą podeprzeć się pomysłami obecnej władzy.
Będą więc przechodziły pomysły obecnej administracji tej gminy, a oni będą mieć mniej roboty. Lenistwo w czystej postaci.
Czy na liście życzeń zarządzających jest Krywałd czy też III Kolonia? Zaczynam w to wątpić.

https://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 4 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka