Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Przyjaciele, Życzę Wam Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy Smile


_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:25 am    Temat postu: KOMISJA SPORTU Odpowiedz z cytatem

Dziś o godzinie 17.30 w Ratuszu miejskim przy ul Niepodległości odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu Rekreacji Turystyki i Promocji Zdrowia, której jestem członkiem, każdy może przyjść i wziąć udział w posiedzeniu Komisji. Serdecznie zapraszamy.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszy post jest duplikatem postu z tematu o urodzinach miasta 2017r.

W dniu dzisiejszym Przegląd Lokalny zamieścił informację odnośnie artystów występujących na tegorocznych Dniach Knurowa.
Przyznaję szczerze, że nie czytałem wydania papierowego natomiast zgodnie z wycinkiem artykułu podanym na stronie PL, mimo usilnych starań radnego Kandziora zmierzających do zablokowania koncertu jednej z gwiazd:
NATALIA PRZYBYSZ wystąpi w dniu 17.06.2017r. na tzw. Placu 700lecia

http://przegladlokalny.eu/rock-do-kwadratu-i-disco-polo

Z mojej strony gratulacje dla Pana Prezydenta oraz dyrekcji Centrum Kultury za zachowanie neutralności w sprawie prywatnych poczynań artystki i skupienie się na tym co dla dni miasta jest najważniejsze - sztuce (jaka by ona nie była - rzecz gustu).

Zastanawiam się teraz czy radny Kandzior zgodnie z deklaracją zamieszczoną we własnym artykule na łamach własnego portalu "Nasz Knurów" zorganizuje pikietę organizacji "PRO LIVE".

http://naszknurow.pl/nie-bedzie-koncertu-natalii-przybysz-na-dniach-knurowa-2017/

Ostatnia sprawa. Stając w obliczu faktu, że wszystkie moje wpisy na stronie FB rzeczonego radnego są notorycznie kasowane mimo, iż nie zawierają żadnych przesłanek do takiego zachowania a są jedynie głosem w publicznej dyskusji swoje pytanie do Pana radnego zadam tutaj:

Panie Macieju jak czuje się Pan w obliczu faktu, że będąc pewnym zwycięstwa w tej sprawie przegrał Pan ją z kretesem?

Pozdrawiam
Xander (Adam Kozak)

Ps. Mały edit: Właśnie zauważyłem, że możliwość dodawania komentarzy na profilu publicznym radnego również mam zablokowaną i w związku z tym kolejne pytanie do Pana radnego Macieja:

Panie radny czy zablokowanie mi możliwości dodawania komentarzy na publicznym profilu Pańskiej osoby jest podyktowane niechęcią do krytyki czy totalnym brakiem argumentów w dyskusjach z moją osobą? Czego Pan się obawia?
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 10:40 am    Temat postu: Brak ciepłej wody na osiedlu Wojska Polskiego II Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rozmawiałem z kierownikiem ds technicznych PEC Knurów, uzyskując informację że dostawa ciepłej wody zostanie wznowiona jeszcze dziś, najpóźniej jutro dla mieszkańców budynków znajdujących się przy ulicach Marynarzy, Piłsudczyków a od soboty dla mieszkańców budynków znajdujących się przy ulicach Lotników i Dywizji Kościuszkowskiej.

Pozdrawiam serdecznie

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 2:11 pm    Temat postu: Dyżur Odpowiedz z cytatem

Jeśli mają Państwo sprawy, którymi chcielibyście podzielić się z Radnymi Rady Miasta Knurów lub jakiekolwiek prośby o interwencję, zapraszam serdecznie na dyżur, który odbędzie się dzisiaj w godzinach 16.00-17.00 w Zespole Szkół numer 1 w Knurowie (przy Alei Lipowej-MSP nr 9). Dyżur będę pełnił wspólnie z radnym Henrykiem Kurowskim (PiS). Serdecznie zapraszamy.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 11:58 pm    Temat postu: Sesja Czerwiec Odpowiedz z cytatem

Podczas środowej sesji Rady Miasta Knurów zgłosiłem interpelacje dotyczące następujących spraw:

- Poprosiłem o szczegółowe informacje ile wydaliśmy na organizację tegorocznych Dni Knurowa z wyszczególnieniem wydatków na gaże dla poszczególnych artystów na nich występujących.

- Poprosiłem o informację na temat wpływów z tytułu reklam podczas tegorocznych Dni Knurowa (chodzi o reklamy komercyjne w postaci banerów).

- Poprosiłem o informację na temat remontu ,,deptaka" na osiedlu Wojska Polskiego II, tak zwanej ,,Alei Platanów", bo taką nazwę ma on nosić po remoncie (chodzi o deptak biegnący od przystanków na WP II aż po ulicę Szpitalną- okolice dużego Tesco), chcę wiedzieć kiedy ta inwestycja w końcu ,,ruszy".

- Pytałem co z upiększeniem ronda im Rotmistrza Witolda Pileckiego, widzimy że drugie rondo im ,,Czterech Pór Roku" zostało upiększone poprzez różnego rodzaju nasadzenia a rondo im Rotmistrza Pileckiego jakie było takie jest nadal, pomimo zapewnień o godnym upamiętnieniu tego bohatera narodowego ze strony Prezydenta Ramsa.

W sprawach różnych poruszyłem kwestię doposażenia jeszcze z środków w tegorocznym budżecie miasta (oszczędności ,,przetargowych") placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi numer 13 w Knurowie. Poruszyłem również kwestię związaną z pismem, które niedawno wpłynęło do Prezydenta Miasta pana Adama Ramsa z adnotacją do wiadomości wszystkich radnych (są w nim wymienieni z imienia i nazwiska) ze strony jednego z mieszkańców miasta, który pyta o podstawę prawną prowadzenia przez Miejski Zakład Gospodarki Lokalowej i Administracji poprzez zarządzanie w sposób komercyjny wspólnot mieszkaniowych w Knurowie.

Odpowiedzi jakie uzyskałem:

Ad. 1 Otrzymam szczegółową informację na piśmie.

Ad. 2 Otrzymam szczegółową informację na piśmie.

Ad. 3 Prawdopodobnie inwestycja ta ruszy w tym roku.

Ad. 4 Prezydent podejmuje starania, tak żeby jeszcze w tym roku rondo im Rotmistrza Pileckiego zostało upiększone, wymaga to jednak konsultacji z architektem krajobrazu. Dzięki wsparciu ze strony wojewody Jarosława Wieczorka udało się miastu niedawno przejąć odpowiedzialność za wysepkę na rondzie.

Ad. 5 W sprawach różnych w zasadzie nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ile wydano i jakie były przychody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Obywatel008



Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 137

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Poruszyłem również kwestię związaną z pismem, które niedawno wpłynęło do Prezydenta Miasta pana Adama Ramsa z adnotacją do wiadomości wszystkich radnych (są w nim wymienieni z imienia i nazwiska) ze strony jednego z mieszkańców miasta, który pyta o podstawę prawną prowadzenia przez Miejski Zakład Gospodarki Lokalowej i Administracji poprzez zarządzanie w sposób komercyjny wspólnot mieszkaniowych w Knurowie.

Jestem mieszkańcem, który skierował pismo do Prezydenta naszego miasta. Początkowo chciałem wysłać pismo do Przewodniczącego Rady Miasta jednakże z tego co się dowiedziałem to Prezydent czy też Burmistrz danego miasta stanowi nadzór nad dyrektorami danych jednostek organizacyjnych. Tak czy inaczej ważne jest aby o całej sprawie również byli na bieżąco informowani wszyscy Radni naszego miasta. Radni ogólnie głosując "za" lub "przeciw", uchwalają różne sprawy między innymi statuty zakładów budżetowych. Moim zdaniem jak ktoś chcę zarabiać na wspólnotach mieszkaniowych to w statucie określającym działalność powinien zapisać coś wstylu: "zarabiamy komercyjne obsługując wspólnoty mieszkaniowe".

Pytanie pomocnicze: Ile w naszym mieście zarejestrowanych jest prywatnych firm obsługujących nasze knurowskie wspólnoty mieszkaniowe, jakim metrażem zarządzają, jak to się ma do metrażu zarządzanego przez MZGLiA i jak pozycja gminnego zarządcy wspólnotami mieszkaniowymi ogólnie wpływa na jakość zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi w Knurowie?

Tutaj więcej na ten temat napisał NIK. Natomiast tutaj więcej o samym MZGLiA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po co upiększac jak nikt o to nie dba? Widział pan te uschnięte rośliny na rondzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 11:14 pm    Temat postu: Nagroda dla pracowników JSW S.A. Odpowiedz z cytatem

Wszyscy pracownicy kopalni otrzymają we wrześniu nagrodę.
Poniżej link.

http://naszknurow.pl/wszyscy-pracownicy-kopalni-dostana-nagrode-pieniezna/
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lopez



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 167

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z emerytami górniczymi, który zostali zapomniani przez związki zawodowe i do dnia dzisiejszego nie otrzymali ekwiwalentu za węgiel?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lopez napisał:
A co z emerytami górniczymi, który zostali zapomniani przez związki zawodowe i do dnia dzisiejszego nie otrzymali ekwiwalentu za węgiel?
co z emerytami??? a co z pracownikami??? przypominam że deputat węglowy to składnik zarobku, tyle w temacie, pozdrawiam emerytów
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z emerytami górniczymi jest tak samo jak z emerytami innych branż - czyli świadczenie wypłaca zuz i basta, deputat powinni dostawać tylko pracownicy

emerytów jest znacznie więcej niż czynnych pracowników - czego kopalnie nie są w stanie udźwignąć nie popadając w kolejne długi

niestety takie mamy czasy, że najlepiej byłoby importować węgiel niż go wydobywać - w tak zarządzanych zakładach górniczych, i mam wrażenie, że tylko ze względów społecznych utrzymuje się te miejsca pracy

może kiedyś ktoś przeprowadzi prawdziwą reformę polskiego górnictwa, bo to przecież nasze czarne złoto
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
z emerytami górniczymi jest tak samo jak z emerytami innych branż - czyli świadczenie wypłaca zuz i basta, deputat powinni dostawać tylko pracownicy

emerytów jest znacznie więcej niż czynnych pracowników - czego kopalnie nie są w stanie udźwignąć nie popadając w kolejne długi

niestety takie mamy czasy, że najlepiej byłoby importować węgiel niż go wydobywać - w tak zarządzanych zakładach górniczych, i mam wrażenie, że tylko ze względów społecznych utrzymuje się te miejsca pracy

może kiedyś ktoś przeprowadzi prawdziwą reformę polskiego górnictwa, bo to przecież nasze czarne złoto
nie potrzeba żadnej reformy,problem górnictwa sam się rozwiąże za ok 25lat,odejdą z kopalń ostatni górnicy i przyjdą firmy a pracownikom firmy nie trzeba płacić deputatu,Barbórki...
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrząc na to co się dzieje od kilku lat, to podejrzewam, że kopalnie znikną za kilka latek - w tym roku Niemcy zamykają ostatnią działającą kopalnię głębinową i jako "rządzący" unią nam też je pozamykają.
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 79 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka