Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pisowskie listy poparcia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 4:10 pm    Temat postu: Pisowskie listy poparcia Odpowiedz z cytatem

Własnie podpisałem liste poparcia dla kandydatówe PiS w moim okręgu!
Chcecie wiedzieć dlaczego?
Bo wysłali bardzo ładną dziewczynę, która bardzo, ale to bardzo prosiła o podpisy, cały czas tłumacząc, że ich nie popiera, nie lubi, nie zna.
To po co ja wysłano? Pisowska młodzieżówka sama boi się zbierać podpisy Violent
W końcu odkryłem prawde. Musi taką listę podpisów uzbierać, bo chce być członkiem komisji przy głosowaniu!!! Brak słów
Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze:

"Brak słów", ale podpisałeś. Czy to nie hipokryzja? Odwagi nie miałeś odmówić, a teraz jesteś oburzony?


Po drugie:

Tak to jest z partiami. Nie liczą się konkretni ludzie, ale struktury, "góra". Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym sam kandydował i nie chodził z listą i prosił o poparcie. To takie normalne, ale widocznie nie dla "partyjniaków". Przy komitetach wyorczych wyborców na pewno nie ma takich sytuacji - tam tego nikt za kandydatów nie zrobi. Zresztą co to za kandydat, który nie wykorzystuje każdej sytuacji, aby siebie zaprezentować - to przy zbieraniu podpisów może zrobić najprościej.


Dla mnie to kolejny argument, żeby w wyborach samorządowych poprzeć kandydata społecznego, a nie politycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że PiS w Knurowie (w tak wielkim mieście) tak naprawdę nie istnieje, a „to co istnieje” wstyd mówić. Sad Sad Sad Sad Sad Sad
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak słów odnosił się do całej tej procedury zmuszania kandydatów do komisji wyborczych (noominacja komitetów wyborczych to jedyna szansa by sie dostać do komisji) a nie do tego, że się podpisałem!!!
Dlaczego kandydaci do samorządu sami boją się zbierać listy poparcia?
Dlaczego ludzie nie mają żadnej szansy poznać na kogo głosują?
Czy boją się swojego elektoratu?
A może mają nas po prostu w d..., a wkrótce jedyna słuszna władza wprowadzi rozporządzenie, że wybory do samorządu są nie potrzebne, a rady miast ustalają komisarze wysłani z stolicy Not talking

A tak wogóle to niech się ta 9 kandydatów z PiS z listy którą podpisałem wypowie pod mym postem, dlaczego bali się przyjść i poprosić o poparcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, PiS założył jeden człowiek, który się udziela na tym forum. Reszta to ludzie z łapanki, na szybko "wyszukani". Na fali tego co się dzieje w wysokiej polityce stawiam, że zdobedą po jednym mandacie w każdym okręgu. Lider więc ma madat radnego w kieszeni. Pozorów zaangażowania nie trzeba stwarzać. Zreztą, gdyby nie to forum, to nikt by sie o tym nie dowiedział. Cynicznie można by powiedzieć, że to nie istotny drobiazg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wirek napisał:
Reszta to ludzie z łapanki, na szybko "wyszukani".


Nie sądzę aby wszyscy byli z łapanki i na szybko wyszukani.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Powiem tak, ja osobiście rozmawiałem i rozmawiam do tej pory z wyborcami nie tylko przez to forum, lecz również osobiście rozmawiałem już z około 350 osobami w cztery oczy odnośnie mojej kandydatury. Spotykam się z ludźmi od 4 miesięcy w sprawie wyborów.
Odnośnie list poparcia miałem mało czasu ( w jednym dniu godzinę, w drugim 1,5 godziny) i zebrałem mimo tego 55 podpisów.

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozmowy rozmowami, gdyby mi ktoś takie brednie opowaidał, to tez bym główką kręcił na odczepne. Poczekajmy do wyborów Shame on you
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 9:57 pm    Temat postu: to niezgodne z prawdą Odpowiedz z cytatem

wirek napisał:
No cóż, PiS założył jeden człowiek, który się udziela na tym forum. Reszta to ludzie z łapanki, na szybko "wyszukani". Na fali tego co się dzieje w wysokiej polityce stawiam, że zdobedą po jednym mandacie w każdym okręgu. Lider więc ma madat radnego w kieszeni. Pozorów zaangażowania nie trzeba stwarzać. Zreztą, gdyby nie to forum, to nikt by sie o tym nie dowiedział. Cynicznie można by powiedzieć, że to nie istotny drobiazg.


Jeżeli dobrze zrozumiałem tę wypowiedź to chodzi o mnie. Wywnioskowałem to z cytatu o udzielaniu się w sprawach PIS. Oświadczam, że nie jestem liderem knurowskiego PIS-u, co widać w zakładce ludzie na stronie www.pis-knurow.ovh.org Czy widzieliście kiedyś, żeby lider był na tak niskim miejscu na liście wyborczej hehehehe. Ja tu tylko łebmasteruję, a przedstawione poglady są moimi poglądami.
A tak na poważnie to Program PIS-u (ugrupowania) jest mi bardzo bliski, a jestem człowiekiem prawicy w zasadzie od kołyski (sory za słaby rym) i robię to wszystko dla idei. Wierzę w to co robię Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich ludzi potrzebujemy!!! Szkoda, że ludzi Twojego pokroju - drogi Marku - jest tak niewielu!
Obserwujecie Twoje wypowiedzi od dłuższego czasu i powoli przekonujesz mnie do siebie, że jesteś faktycznie społecznikiem, który chce zrobić konkretną robotę dla miasta, a jednocześnie masz właściwie uformowany kręgosłup moralny – po prostu jesteś człowiekiem z zasadami i właściwymi wartościami. Obym się nie mylił!! Będę się nadal Twoim poczynaniom bacznie przyglądał – przynajmniej dzięki Tobie wiem że PiS w Knurowie istnieje, choć mam nadzieje, że nie jesteś wirtualną osobą Smile ?!?!?!

A tak w ogóle to chciałbym rozpocząć kampanię pt. „STOP DIETETYKOM” Smile - czyli „ślicznie dziękujemy kandydatom, których program wyborczy zaczyna się i kończy jednym punktem – ZDOBYĆ DIETĘ” Smile ! Mam nadzieje, że do akcji włączą się forumowicze...
Pozdrawiam
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Tadek_Niejadek!

Ja pytam o konkrety, co jest konkretnego w programie pana Marka?
Ja niestety widzę tam same ogólniki.
Popraw mnie jeżeli się mylę i wskaż proszę punkty w których mówi konkretnie o nie skloganami typu "chcę pozyskiwać inwestorów dla miasta", pytam więc w jaki sposób?

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnica między Panem Markiem a Tobą jest taka, że Ty oprócz czepiania się innych, personalnie i nie tylko, nic więcej nie wnosisz do dyskusji.
Jednocześnie sam o swoim programie malutko mówisz Smile Twoja krytyka nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką.

Pominę już sam fakt, że Twój program wyborczy jest bardzo słabiutki. Dodam, że jak na 4-letnią kadencję bardzo skąpy.
Chcesz tworzyć dom kultury, który de facto istnieje. Hasło nawet ładnie brzmi – „Reaktywacja Domu Kultury”. Szkoda, że nic nie mówisz, gdzie ten Dom Kultury będzie (jego lokalizacja).
Chcesz budować ścieżkę rowerową w polu, który ma jeszcze służyć ludziom jako deptak – w jedną stronę, powrót autobusem?. Dodatkowo ma być ona wybrukowana i oświetlonaJ - szkoda, że nic nie mówisz o kosztach budowy, że nic nie mówisz po co taki deptak do Nieborowic, nawet nic nie mówisz gdzie się ścieżka rowerowa zakończy, itd.
Chcesz powołać sportową spółkę akcyjną – dla mnie taki pomysł świadczy tylko o braaaku wiedzy na temat spółek. Zresztą spółka akcyjna jest już przedmiotem moich pytań w innym miejscu.

Jakby na to nie patrzyć – to wszędzie się pojawiasz, do wszystkiego masz zastrzeżenia, mase pytań, a sam nic nie robisz by uwiarygodnić siebie i swój program wyborczy prócz tego, że namiętnie krytykujesz.

Do tego dodam, że Pan Marek jest osobą wykształconą lepiej od Ciebie. Skoro dla Ciebie istotnym kryterium jest wykształcenie – to już sam możesz sobie odpowiedzieć DLACZEGO TAK BLADO WYPADASZ PRZY P. MARKU. Tak czasami w życiu jest – „kto mieczem wojuje ten od miecza .....”. Chyba przyznasz mi rację, że jest baaardzo dużo kandydatów na radnego, którym „nie dorastasz” swoim wykształceniem!?!?!?! A zgodnie z tym co mówisz o wykształceniu i jakie dla ciebie jest to ważne, nie masz żadnych szans zostać radnym.

Pozdrawiam
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tadku Smile!
Zapraszam do dyskusji w temacie "M. Kandzior zaprasza na swoją stronę..." nie będę odpowiadał na żadne pytania związane z moją osobą poza powyższym tematem.
Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się bardzo, że w końcu zrozumiałeś, że w temacie związanym z PiS-em bardzo głupio wygląda dyskusja z osobą z PO związaną. Przepraszam z PO niezwiązaną tylko korzystają z listy – niczym najemnik - najemnik na dietę Smile

A tak przy okazji to przy odpowiedzi w innym temacie, dotyczącym spółek, wykazałeś się bakiem WIEDZY – chcesz coś tworzyć NIE MAJĄC POJĘCIA CO TO JEST!!!!

To jest dopiero tragedia!!!

Jak można traktować spółkę akcyjną jako jednostkę organizacyjną gminy!?!?!?!?!

Drogi MaĆku – Ty chyba kpisz z wyborców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daj sobie spokój z polityką – studiuj sobie spokojnie. NAJPIERW ZDOBĄDŹ WIEDZĘ – a potem polityka!!!
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że ktoś innym zarzuca bycie ekspertem, a sam się promuje na eksperta, Pan się zaczyna ośmieszać. "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"
Radze Panie Tadku najpierw zdobyć doświadczenie na przykład w jakiejś firmie a potem, się wypowiadać, już mi nie chodzi o wykształcenie, powiedzmy że to się nie liczy, a Pan to co, też z internetu co popadnie wrzuca tutaj po pewnej syntezie myślowej. A Pan ma pojęcie na ten temat, czy co rozum to..., i mam nadzieje że nie bedzie się podpierał P{an wykształceniem , bo wykształcenie jak to Pan powiedział to tylko "papierek"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka