Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczygłowice, na kogo będziecie głosować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie panowie i panie, ale widząc te wszystkie plakaty, bilbordy to mam wrażenie że niektórzy kandydaci nie nadają się do niczego innego w życiu jak siedzenia w polityce. Smutne ale prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zonku w pełni się z Tobą zgadzam
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego okręgi jednomandatowe to super sprawa. Większość osób, która chociaz trochę interesuje się zyciem swojego miasta/osiedla/okręgu zna kandydatów i będzie potrafiła wybrać. Plakaty, to tylko dodatek do kampanii moim zdaniem, bo tak naprawdę liczy się to, co dana osoba już zrobiła i co sobą reprezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z Ewangelią Mateusza, ludzi należy oceniać po owocach ich działalności. Mandat jest jednocześnie szansą, ale winien być również nagrodą za dotychczasową działalność. By działać w społeczności lokalnej, nie trzeba być formalnie politykiem samorządowym. Dlatego też oddam swój głos na człowieka, który od lat bezinteresownie dba o okolicę. Tym człowiekiem jest Pan Bogdan Danielak. W ostatnim czasie bardzo zaangażowany był w sprawę porządkowania terenu przy Al. Piastów. Dziś możemy spacerować po pięknym placu. Wiem też o jego dużym zaangażowaniu w sprawy bloków, monitoringu wieżowców. Dzięki kamerom ustały pijackie burdy, ludzie mogą spać spokojnie.

Wystarczy skorzystać z google, by znaleźć w archiwum Przeglądu Lokalnego, informacje na temat jego zaangażowania w sprawę uporządkowania terenu między wieżowcami a działkami czy kwestię bezpiecznych przejść na Al. Piastów.

Sprawa terenu, s.5

Sprawa przejść, s.6

Co zrobiła reszta kandydatów? Gdzie oni są? Gdzie są owoce ich działalności? Wygoglowałem resztę kandydatów, nie znalazłem niczego!


Przed Tobą drogi Pawle jeszcze długa droga. Jestem przeciwnikiem aktywności tak młodych ludzi w polityce. Jako młody człowiek jeszcze niejednokrotnie zmienisz poglądy. Tak zwana młodzieńcza aktywność i świeżość to slogan, przykrywający rzeczywisty stan czyli gorącą głowę. Nic nie zrobiłeś dla osiedla, nawet nie napisałeś jednego artykułu dla strony osiedleszczyglowice.blogspot.com.

Ty, podobnie jak inni kandydaci oraz walczący o reelekcje, nie zrobiliście nic dobrego dla osiedla. Mieliście przez cztery lata na to szansę. Mieszkańcy nie potrzebują ludzi którzy będą się ładnie prezentować w garniturze, z gębą pełną frazesów. Nikt z Was ( oprócz Pana Bogdana) nie udowodnił że zależy mu na osiedlu. Teraz pojawiacie się z pięknymi hasłami. Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Najpierw udowodnijcie swoją skuteczność jako działacze, w ramach społeczeństwa obywatelskiego, dopiero wówczas starajcie się o mandat. Mi osobiście było by wstyd, gdybym prosił o głosy wyborców, a jednocześnie worek moich zasług był pusty.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwól, że coś Ci przytoczę i wybronię się Wink

Od samego początku zainteresowania polityką mam te same poglądy. Podobnie jak Ty czuję duże przywiązanie do religii i nie chcę budować swojego miasta na sloganach, a wiek powinien być sprawą drugorzędną.
Pokolenie +30 jest już w układach. A korzenie tych co kradną u góry, są w samorządach. Pokażmy im żółtą kartkę wcześniej. Czy się nadaję? Myślę, że tak, realizuje się poprzez zdobycie wykształcenia administracyjnego, więc wiem jak zadziałać. Muszę przypominać, że w Żorach Radnym w 2010 roku został Jacek Miketa i ile zrobił? Od kiedy pisanie na jakimś mało znanym blogu jest wyznacznikiem tego czy nadaje się do Rady Miasta ?
Nic nie zrobiłem dla osiedla? Otóż robiłem, próbowałem i nadal chcę. Wyjawię teraz, że jestem synem człowieka, któremu spalono dwa samochody w wakacje. Rozmawiałem z wieloma osobami, próbowałem działać, aby wzmocnić bezpieczeństwo naszego osiedla, ale nic nie wskórałem bo byłem... za malutki. Poza tym, gdy będziecie rozmawiać z jakimś kandydatem do Rady Miasta to zapytajcie go, co do życia powołuje RM. Gwarantuje, że 90% z nich odpadnie Wink

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez PabloKNW dnia Czw Lis 13, 2014 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
króliczek20



Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 163

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez takie dyskusje działacie na własną niekorzyść! Jak dla mnie nie macie za grosz godności i pochamowań. Właśnie przez takich ludzi odechciewa się wyborów bo nie wiadomo kto godzien stanowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostro się w PiSie zrobiło, że Szkatuła z Danielakiem walczy! Przecież to jeden klub. I nie te same okręgi ale oni tego chyba nie zrozumią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja walczę z Danielakiem? Wskaż proszę taką informację. Bogdana Danielaka popieram, bo jest to najlepszy możliwy kandydat z okręgu nr. 19. Nadal szerzysz propagandę przyjacielu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polanski88



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 20
Skąd: Teraz Krywałd

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echh... A PIRANHA dalej swoje, skąd w Tobie człowieku tyle zawiści?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We mnie złości? Jak się kandyduje to trzeba się liczyć że ktoś ci na ręce spojrzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:
Wyjawię teraz, że jestem synem człowieka, któremu spalono dwa samochody w wakacje. Rozmawiałem z wieloma osobami, próbowałem działać, aby wzmocnić bezpieczeństwo naszego osiedla, ale nic nie wskórałem bo byłem... za malutki.
Pozdrawiam


Heh, a kilka dni temu zastanawiałem się z czego teraz Ci ludzie żyją.

Bez względu na to, czy zostaniesz radnym czy nie, nie odpuszczaj tej sprawy! To było największa nikczemność w dziejach tego osiedla. Bydlęta które to zrobiły, zasługują na powieszenie, bo skoro pod oknami ludzi podpalili samochody, to znaczy że nie mają żadnych ludzkich odruchów.

Tak z ciekawości? Zgłosił się do Was ktoś z miasta? Któryś radny? Policja bada sprawę? W ostatnim czasie mieliśmy podobne zdarzenie bodajże w Gdańsku, od razu powołano specjalny zespół.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten interes stanowił tylko dodatek, nie był głównym źródłem dochodu.

Co do tego pytania to powiem krótko... nikt. Zarówno policja jak i prokuratura umorzyła śledztwo. Z UM zero odzewu. Liczyliśmy, że chociaż dzielnicowy przyjdzie się zapytać czy żyjemy, ale przeliczyliśmy się.

Sprawę w naszym komisariacie otrzymał śledczy, który pracował w Knurowie drugi miesiąc. Mimo wskazania potencjalnych sprawców, a właściwie zleceniodawcy nikt nie został wzięty na przesłuchanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo, ja Cię troszkę broniłam za niefortunne użycie słowa "żule", a Ty wyskakujesz z hasłem, że pokolenie 30+ jest skażone układami. Naucz się pisać, że część osób, albo niektórzy, a nie wrzucasz wszystkich do jednego worka. To krzywdzące!!.

Aby zwiększyc bezpieczeństwo np.wokół Twojego bloku wystarczy zamontować monitoring, a do tego nie trzeba być radnym, to sprawa Wspólnoty Mieszkaniowej.
Mnie ogólnie cieszy, że tacy młodzi ludzie jak Ty interesują się sprawami miasta, ale (wybacz) z większości Twoich postów bije niedojrzałość/

Słowo jeszcze do uzytkownika PIRANHA jak piszesz o kimś (w tym wypadku o p.Danielaku i o Pawle), to nie rzucaj ogólnikami, tylko dawaj konkrety, bo faktycznie wygląda, ze siejesz tylko zamęt.

[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, bo oczywiście nie chodzi mi o wszystkich. Zdecydowana większość tego pokolenia 30+ naprawdę jest w układach i układzikach, ale jak Pani słusznie zauważa nie wszyscy. Czy bije niedojrzałość? Proszę zauważyć na jakie tematy ciągnęła się ta dyskusja, do jakich odpowiedzi/dyskusji zmuszali mnie rozmówcy. Chciałbym merytorycznej dyskusji i się jej nie boję, co do programu wyborczego. Oczywiście, że wolałbym odpowiadać na pytania skąd wezmę pieniądze na to czy tamto oraz jak zorganizować to i owo.

Dziękuję za Pani obiektywizm w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł, muszę zmienić zdanie i wyznać że życzę Ci z całego serca zdobycia tego mandatu. To co napisałeś mnie zdruzgotało, pokazuje w jakiej atrapie państwa żyjemy.

Żaneta napisał:


Aby zwiększyc bezpieczeństwo np.wokół Twojego bloku wystarczy zamontować monitoring, a do tego nie trzeba być radnym, to sprawa Wspólnoty Mieszkaniowej.


Sprawa jest znacznie poważniejsza, by mogła być rozwiązana za pomocą monitoringu. Podstawowym problemem jest brak miejscowej jednostki policji. Jestem pewien, że bez problemu można by złapać i osądzić zarówno sprawców podpaleń jak i terrorystę który notorycznie niszczy nowe elewacje budynków, powodując ogromne szkody.

Na targu też jest monitoring, a pomimo to zamaskowane ścierwa w biały dzień oblały rolnikowi warzywa. Na Al. Piastów też jest monitoring, a mimo to nowe elewacje zostały zniszczone przez durnia sprejem.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice


Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Pią Lis 14, 2014 1:00 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka