Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsza kampania wyborcza w Knurowie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 10:53 pm    Temat postu: Najlepsza kampania wyborcza w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Która kampania w tych wyborach samorządowych według waszych ocen najlepiej oceniacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w Szczygłowicach lokalny żul rozdawał ulotki z jednym kandydatem do Rady Miasta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to poza stosem ulotek w skrzynkach, pod skrzynkami i na skrzynkach, porozklejanymi byle jak i byle gdzie plakatami oraz przyczepami na trawnikach toczy się u nas jakaś kampania? Moje przeczucie, że coś przeoczyłem było zatem słuszne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory nikt nie pokazał nic oryginalnego. Ulotki, listy do mieszkańców, billboardy i inne tablice oraz internet. No i te śmieszne reklamy na kijach od miotły wbijane gdzie popadnie. Jakie miasto taka kampania Wink Każdy oszczędza, byleby jak najmniejszym kosztem się dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak odebralibyście kandydatkę lub kandydata, która/u zapukałby do waszych drzwi z ulotką i przedstawił się, czy byłby w waszych oczach lepszy niżeli ten, który zostawi ulotkę w skrzynce ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden user to napisał na forum o kandydacie co 1 Listopada agitował Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narazie "miszczem" tej kampanii pozostaje dla mnie kandytat, którego plakat zobaczyłem naklejony przy śmietnikach na kontenerze do selektywnej zbiórki śmieci....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj emeryci z kopalni tyrali po mieszkaniach , masakra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO_JA_PACZE (Ala) nikt tak nie pisał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PabloKNW - czytałem, że startujesz w wyborach, więc publiczne stwierdzenie "lokalny żul" nie licuje z powagą kandydata na radnego. Szczególnie dla Ciebie wszyscy mieszkańcy powinni być równi, bo ten właśnie jak go nazwałeś "lokalny żul" może być Twoim potencjalnym wyborcą, a jego głos może decydować o Twoim "tu bi or not tu bi". Nie jestem z Twojego okręgu, ale dla mnie jesteś "not tu bi".
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kampanii wyborczej samorządowej nie ma co się spodziewać cudów. Owszem jest część radnych, którzy obiecują gruszki na wierzbie. Część kompletnie nie wie czym się zajmuje gmina a czym powiat Smile
Dla mnie pewną nowością są bilbordy a w zasadzie ich ilość. Do tej pory na bilbordach wisieli kandydaci na prezydenta a teraz w zasadzie wiszą wszyscy zarówno kandydaci do gminy jak i do powiatu i sejmiku. Jestem troszeczkę rozczarowany, że nie ma bilbordu Stachurskiego. Poza skromnymi plakatami na słupach i tablicach nigdzie go nie ma, przynajmniej ja go nie widziałem. Na słupach też wygląda skromnie. Małe plakaty, którymi nie jest wstanie zakleić Ostaleckiego pisowską jedynkę do powiatu. Śmiesznie wyglądają plakaty Stachurskiego z nazwiskiem Ostalecki Smile. Oczywiście, żeby nie było wątpliwości Stachurski to nie mój kandydat na prezydenta. W Knurowie najwięcej widzę Ewę Jurczygę oraz Włodzimierza Gwidźa ciekawe jak to się przełoży na wynik wyborów.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo wszyscy są równi. Może i przesadziłem z tym stwierdzeniem, ale to określenie nasunęło mi się, ponieważ ten człowiek jest wulgarny w stosunku co do większości, a za piwo zrobiłby naprawdę wszystko.

A co do tematu, to przypomniało mi się, że niektórzy kandydaci rozdawali ulotki w dzień wszystkich świętych i to pod samym cmentarzem. Takie praktyki nie powinny mieć miejsca. Albo też hit kampanijny z innego miasta - Kandydat Platformy Obywatelskiej startuje pod hasłem "Czas na zmiany" w mieście, gdzie jego ugrupowanie ma większość z koalicją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:
A jak odebralibyście kandydatkę lub kandydata, która/u zapukałby do waszych drzwi z ulotką i przedstawił się, czy byłby w waszych oczach lepszy niżeli ten, który zostawi ulotkę w skrzynce ?


U mnie tacy kandydaci mają dużego plusa, choćby dlatego że... nie boją się mieszkańców i ich zdania. Applause Widać, że są pewni tego, że potrafią się zaprezentować, a jednocześnie nie aroganccy (bo wtedy by stwierdzili, że co tam zniżać się do ludu, który i tak ich zna i kocha Mr. Green

Nie ukrywam, że po chwili osobistej rozmowy można sobie też wyrobić zdanie na temat kandydata - czy jest wiarygodny czy nie. Na pewno dużo lepiej, niż na podstawie kolejnego plakatu z kolejnym niezbyt oryginalnym hasłem...
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
@PabloKNW - czytałem, że startujesz w wyborach, więc publiczne stwierdzenie "lokalny żul" nie licuje z powagą kandydata na radnego. Szczególnie dla Ciebie wszyscy mieszkańcy powinni być równi, bo ten właśnie jak go nazwałeś "lokalny żul" może być Twoim potencjalnym wyborcą, a jego głos może decydować o Twoim "tu bi or not tu bi". Nie jestem z Twojego okręgu, ale dla mnie jesteś "not tu bi".


Paweł Szkatuła tak właśnie nazywa mieszkańców Szczygłowic. Kandyduje do Rady Miasta, ciekawe co jeszcze tu napisze. Szkoda bo wydaje sie wartościowym młodym człowiekiem. No cóż, "my lokalni żule z twojego osiedla" pozdrawiamy cie Pawełku. Prayer przynajmniej jesteś szczery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
CO_JA_PACZE (Ala) nikt tak nie pisał.


krzyś(Pinokio) i znowu mijasz się z prawdą, sam pisałeś (potem zmieniłeś) posta.

I jak zawsze brak argumentu w dyskusji zastępujesz atakiem AD PERSONA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka