Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawa Jazdy za ile i gdzie ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 10:38 pm    Temat postu: Prawa Jazdy za ile i gdzie ? Odpowiedz z cytatem

chcialbym poryszyc temat prawka .. duzo moich znajomych boryka sie gdzie isc na prawo jazdy (teraz im sie zebralo) ... moze ktos sie orientuje w enach prawka i jak to teraz wyglada z tym placenie bo wiadomo ze teraz za prawko sie placi ponad 1000 zl. a nie kazdy ma od razu tyle pieniedzy .. jak to wyglada chodzi o raty .. i najwazniejsze pytanie .. gdzie robic ?? chcialbym poznac opinie forumowiczów ..

Pozdrawiam (czekam na pomoc ) Dancing Dancing
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłem u pana Kędzierskiego Very Happy pełen profesjonalizm Smile ja wtedy płaciłem ok 1400, ale to były jeszcze stare zasady Smile zdałem za pierwszym razem jak większość moich znajomych, którzy robili tam prawo jazdy Smile gorąco polecam, naprawdę warto Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że tak się spytam: jak osiemnastkę będę miał w listopadzie 2007 to kiedy mogę zacząć chodzić na kurs, przystąpić do egzaminu i odebrać prawo jazdy? Słyszalem, że można jakiś czas wcześniej zdać egzamin a po ukończeniu 18 lat odebrać dokument.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
że tak się spytam: jak osiemnastkę będę miał w listopadzie 2007 to kiedy mogę zacząć chodzić na kurs, przystąpić do egzaminu i odebrać prawo jazdy? Słyszalem, że można jakiś czas wcześniej zdać egzamin a po ukończeniu 18 lat odebrać dokument.



wcześniej to możesz chyba tylko zacząć kurs teoretyczny
nie możesz wsiąść za kółko nie mając ukończonych 18 lat
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sam prawka nie mam ,ale słyszalem dobre rzeczy o Panu Kędzierskim. wszyscy moji znajomi go polecają. Zdawalnosc wśród nich jest duża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli p. Kredzierski .. a co sądzicie o osrodku "Renoma" znajduje sie kolo targu ich siedziba ?? aha i obilo mi sie o uszy ze prawko ma zdrozec od nowego roku ... ?? czy to prawda ?


karolzet na twoje pytania odpowiem mozesz zaczac juz 3 misiece przed 18 rokie zycia . znaczy wyklady i 30 godzin jazd... a do egzaminu głównego mozesz przystapic dopiero jak ukonczysz pelnoletnosc .
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam Grzegorza Płonke "Renoma" zapisy w szkole nr 9.
koszt to 1200 zl + oplata ze egzamin 134zł (jak się nie mylę) na początku trzeba wpłacić zaliczkę 300 zł a resztę można wpłacać aż do ukończenia kursu.

tak od nowego roku ma podrożeć więc się spieszyć w renomie zaczyna się kurs teraz 15 listopada o godzinie 17-00 w szkole nr 9
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rowniez ukonczylem kurs u Grzegorza Płonka, no ii moge polecic Smile ceny nie podam bo nie pamietam, zreszta pewnie juz sie zmieniala wielokrotnie Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rowniez robilem prawko w Renomie moge polecic za mila atmoswere .. tylko jednej rzeczy tam brakuje .. tz. brak wtykow w LOK-u ... P. Kędzierski potrafi zalatwic szybciej terminy
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile mi wiadomo to tylko Kędzierski sam jeździ załatwiać terminy Smile i czasem znajomości się przydadzą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w renomie tez oni załatwiają terminy aktualnie trzeba czekać troszkę dłużej niż ostatnio bo jest dużo chętnych. już od nowego roku ponoć nowe wymagania i więcej oczywiście pieniędzy trzeba płacić. jeszcze raz polecam RENOME Smile w środę wykłady się zaczynają od nowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas masz racje i wlasnie o to chodzi Smile terminy sa wazne wedlog mnie najwazniejsze po niema po co czekac trzeba dzialac .... w renomie robilem prawko jak niezdalem za 1 razem zadzwonilem do nich i zeby mi zalatwil szybko termin powiedział dokladnie "Niemam takich możliwości" ale za 2 razem zdalem Razz bez pomocy ze strony renomy
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mówiłem rok temu zdałem prawko za pierwszym razem u Kędzierskiego. 90% moich kolegów również zdało za pierwszym razem, to chyba coś znaczy:) ale rób jak chcesz:) ja tylko mówie gdzie jest najlepiej moim zdaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również zdałem za 1 razem u Kędzierskiego - super się z nimi jeździ po mieście, kupa śmiechu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj taaak Very Happy kupa śmiechu Very Happy nie zapomne do końca zycia tych jazd ^^ Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka