Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory do Rady Powiatu 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla pracowników? Wiecznie go ni ma....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Jesteście dziwni...to jest moja opinia, Pan Leśniowski czy komitet PiS przedstawi program, to wtedy będzie wiadomo jakie cele są założone. Powiat jest reprezentacją wyborców więc też i pracowników KWK Knurów- Szczygłowice i jeżeli wyborcy wybiorą Pana Leśniowskiego, będzie ich reprezentantem. W mojej opinii człowiek ten zrobił dużo na rzecz miasta czy kopalni,@Tadek_Niejadek czy @Misza piszecie jak sfrustrowane "dzieciaki".
Macie problem ze zrozumieniem idei samorządności.

Idee samorządności to nie puste hasła i slogany – typu dbanie o wszystkich pracowników powiatu. Albo też traktowanie mandatu radnego jako nagroda bo dobrym związkowcem był. Tam naprawdę potrzeba fachowców, którzy znają się na rzeczy, którzy będą skuteczni w działaniu. Dlatego uważam, że przewodniczący powinien zająć się interesami pracowników w zakładzie pracy a nie powiatem. Nie można być wszędzie jak też na wszystkim nie można się znać. Skoro Leśniowski jest przewodniczącym największego związku zawodowego to tym bardziej pracy powinien mieć dużo. Stąd nasuwa się pytanie po co kandyduje i czy ma czas na bycie dobrym radnym. Jakie ma kwalifikacje zawodowe, samo "chce być" bo jestem związkowcem w mojej ocenie to stanowczo za mało.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
W mojej opinii człowiek ten zrobił dużo na rzecz miasta czy kopalni

dużo?
trzeba mieć dziwny system wartosci żeby białe uznawać za ciemność a czarne za brzask]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądam sobie listy kandydatów do powiatu i nadziwić się nie mogę haha. Cenię sobie ludzi z charakterem i z zasadami, ale to co zobaczyłem to mnie troszkę z szokowało! Kandydat do powiatu p. Kościarz, weterynarz (kiepski zresztą) zmienia po raz kolejny "barwy klubowe" haha. Rozpoczynał od wygranych wyborów w PIS-ie, praktycznie w niedługim czasie przemalował się na Solidarną Polskę p. Ziobry, a teraz Porozumienie Mieszkańców Powiatu Gliwickiego czyli inaczej mówiąc Platforma Obywatelska w konspiracji Dontknow Trzeba być naprawdę zdeterminowany, aby tak szybko zmieniać poglądy! Czyżby raty na samochód jeszcze nie spłacone?! Żenada!!!! Applause
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek_Niejadek napisał:

Idee samorządności to nie puste hasła i slogany – typu dbanie o wszystkich pracowników powiatu... .

To co proponujesz monarchię?. Kim według Ciebie jest fachowiec rządy naukowców? managerów?, wychodzi na to że proponujesz technokrację, sorry ale mamy demokrację. Ktoś powiedział parafrazując Demokracja jest najgorszym z możliwych systemów rządowych, jednak lepszego nikt nie wymyślił...Pan Leśniowski jest fachowcem w mojej opinii, ma praktykę w zarządzaniu największym jak ktoś napisał związkiem w największym knurowskim zakładzie pracy, jest człowiekiem z zasadami, jest to moja subiektywna opinia i zagłosuję na niego. @Tadek a na kogo Ty zagłosujesz pokaż mi Twojego specjalistę fachowca jako kandydata albo przestań się wypowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misza napisał:

trzeba mieć dziwny system wartosci żeby białe uznawać za ciemność a czarne za brzask]


Misza a kim jest Twój czarny koń wyborów, ja się wypowiedziałem o moim typie kandydata na którego zagłosuję.
Pokaż swój typ chyba że nie masz honoru i tylko będziesz krytykować jako sfrustrowany typ o anormalnej osobowości.
Czekam na Twój typ w końcu to ma być dyskusja. Na razie to tylko krytykujesz, zero konstruktywnej wypowiedzi z Twojej strony. Mam wrażenie że jesteś tylko po to żeby wylać tutaj swoją frustrację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za belkot...
i jeszcze jedno: znam ten agresywny, nacechowany despotyzmem i nie liczeniem się z człowiekiem styl narracji...
drodzy wyborcy, głosujcie świadomie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misza napisał:
co za belkot...
i jeszcze jedno: znam ten agresywny, nacechowany despotyzmem i nie liczeniem się z człowiekiem styl narracji...
drodzy wyborcy, głosujcie świadomie!



No właśnie Misza przeczytaj swój post raz jeszcze i zrozum go, bo do... Ciebie go adresujesz Violent
Nikt nie mówił, że myślenie boli...
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze raz:
drodzy wyborcy - głosujcie świadomie Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak p. Misza vel Adamie...zagłosujemy świadomie! Tak będzie jak postulujesz Thumbsup
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misza napisał:
co za belkot...
i jeszcze jedno: znam ten agresywny, nacechowany despotyzmem i nie liczeniem się z człowiekiem styl narracji...
drodzy wyborcy, głosujcie świadomie!

Misza powiedz nam na kogo zagłosujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misza napisał:
Jackal napisał:
W mojej opinii człowiek ten zrobił dużo na rzecz miasta czy kopalni

dużo?
trzeba mieć dziwny system wartosci żeby białe uznawać za ciemność a czarne za brzask]

Misza jeżeli znasz niemiecki to polecam artykuł z 2013 (rok temu opublikowane)- innym również polecam.
http://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/europa/bergbau-in-polen-im-namen-der-kohle-12671691.html ;Właśnie znalazłem na profilu KWK Knurów - godne polecenia. Z tego co widzę Pan Leśniowski jest społecznikiem, walczy o interes Knurowa. Stara się aby pakiet klimatyczny był przegłosowany w interesie Polski oraz naszej lokalnej ojczyzny - Knurowa, bo jak wiemy Polska węglem stoi(żeby nie zaszkodzić przemysłowi wydobywczemu i energetycznemu). Co najważniejsze Widzę Pana Leśniowskiego w doborowym towarzystwie Pana prezydenta Ramsa, dyrektora "gruby" Pana Wadrasa, oraz proboszcza którego bardzo szanuję Ks. Wieczorka. Jeżeli taki człowiek nie może być radnym, to pytam się kto?. Moja skromna osoba zagłosuje na kandydata jakim jest Pan Leśniowski i jest to mój świadomy wybór.
P.S Promocja miasta w czasopiśmie jakim jest Frankfurter Allgemeine mówi sama przez siebie. No chyba że Przegląd Lokalny jest poczytniejszy to zwracam Honor.Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek_Niejadek napisał:

....Nie można być wszędzie jak też na wszystkim nie można się znać. Skoro Leśniowski jest przewodniczącym największego związku zawodowego to tym bardziej pracy powinien mieć dużo. Stąd nasuwa się pytanie po co kandyduje i czy ma czas na bycie dobrym radnym. Jakie ma kwalifikacje zawodowe, samo "chce być" bo jestem związkowcem w mojej ocenie to stanowczo za mało.


A Pan Dawid Rams w Twojej ocenie jest lepszy?, Jest pracownikiem kopalni, również radnym, oraz prowadzi działalność gospodarczą, sam powiedziałeś:"Nie można być wszędzie jak też na wszystkim nie można się znać". Rozumiem że jesteś "faszystą" w Orwellowskim znaczeniu czyli "są równi i równiejsi" Jedni mogą, a drudzy nie. Twoi mogą być radnymi a moi nie. Twój wywód jest nielogiczny. Chyba że również uważasz, że Pan D. Rams nie powinien kandydować do Rady Powiatu?. A lekarze którzy mają po 3 -4 praktyki lekarskie oni to w ogóle czasu nie mają więc zgodnie z Twoim hasłem -"Nie można być wszędzie jak też na wszystkim nie można się znać".
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilku frustratów, dietetyków, obecnych radnych boi się, że "przyjdzie nowe" Think
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem ulotkę wyborczą p. D. Ramsa, a w niej napisane co chce zrobić jak wygra wybory... Ja może chciałbym się dowiedzieć co do tej pory, podczas tej kadencji powiatu zrobili knurowscy radni powiatowi? Pan Rams, Kościarz, pani Jurczygowa i inni! Narzekamy szczególnie na stan dróg w Knurowie, na ich czystość, na brak remontów ect. Przepraszam to są "nasi" radni, nasi mieszkańcy wybrani po to, aby te problemy załatwiać tam na miejscu! W Knurowie, w magistracie słyszymy to nie nasze drogi, to nie my czyścimy, bo to powiatu! No kurcze pieczone! To jeżeli nie zrobiliście nic przez cztery lata to co chcecie zrobić podczas kolejnych lat zasiadając w radzie?
Może nie piszcie drodzy radni - kandydaci co chcecie zrobić, ale co zrobiliście do tej pory dla poprawy stanu dróg i chodników w naszym mieście!
Think Efekty bardzo mizerne Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka