Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory do Rady Powiatu 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Hildebrand zrozumiał, że nie mieszka w Knurowie? No ja Cię proszę... Dla mnie to była zwykła bezczelność kandydować ze Szczygłowic, z którymi nie ma się nic wspólnego. Na szczęście zmieniła się ordynacja i trafiła się możliwość innej fuchy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Pan Hildebrand jest świetnym lekarze, człowiekiem i z pewnością oddam na niego głos.
Pan Leśniowski z tą siłą determinacji mnie troszeczkę rozbawił. Zastanawiam się bowiem co przewodniczący największego związku zawodowego szuka w powiecie? Co zamierza wywalczyć dla pracowników? Czy ma na tyle wolnego czasu przy tak dużym związku zawodowym w tak dużym zakładzie pracy aby móc hobbystycznie zajmować się powiatem. Dla mnie to jednak sygnał ustąpienia z przewodniczenia związkowi, może nowy pracodawca nie jest już tak spolegliwy jak do tej pory była Kompania Węglowa.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysiaaa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 73

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam Twój pogląd Tadku_Niejadku odnośnie przewodniczącego.
Myślę, że to jest jakieś koło ratunkowe tego związkowca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
citizen



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 122
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak przy okazji wątku - gdzie można znaleźć informacje o kandydatach do powiatu? Część jest na portalu "mk" (nie wiem czy to nie będzie kryptoreklama"...) ale na razie niewiele osób ma uzupełnione profile (nota bene niektórzy całkiem profesjonalnie do tego podeszli - przedstawili siebie i swoje dokonania, nawet dokumentację fotograficzną Smile ).

Czy wszystkie komitety mają swoje strony internetowe?
Może ktoś pokusiłby się o zebranie ich w jednym wątku Smile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowała mnie postać ostatnio opisywana pana Leśniowskiego, kliknijcie za tym na to http://knurow.solidarnoscgornicza.org.pl/ i wpiszcie frazę Leśniowski.
Nie będę pisał co tam zobaczyłem, niech każdy to zobaczy i niech ma swoje własną opinię. Nawet nie wiedziałem, że ten facet tak wiele robi dla Knurowa i samego górnictwa:-)
Oczywiście zaraz posypią się gromy, ok, zobaczcie jednak obiektywnie tą sylwetkę, a dopiero później wydawajcie opinie.
Ludzie, ludzie....
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę zerknęłam na ten link co radny przedstawił. Nie powiem ciekawe, ciekawe, sama nie wiedziałam, ze Knurów ma swojego przedstawiciela w strukturach unijnych.
Myślę sobie, że po przez te wybory dowiemy się jeszcze więcej ciekawych informacji odnośnie tej i innych osób biorących udział w wyborach. To powinno ułatwić nam wybór godnego kandydata do rady miasta czy powiatu.


Ostatnio zmieniony przez matador007 dnia Wto Paź 21, 2014 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Dudlo to najbardziej kompetentny człowiek, wyróżnia się wielka wiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również myślę że będę głosować na Pana Leśniowskiego, jego wybór gwarantuje w mojej opinii dbanie o pracowników oraz zakład jakim jest KWK Knurów - Szczygłowice. Największy pracodawca w powiecie.
Teraz dużo młodych wyjeżdża na zachód bo tutaj nie jest w stanie założyć rodzin, kupić mieszkań, przez głodowe pensje. Pan Leśniowski dba o pracowników kopalni, czemu nie miałby zacząć walczyć jako reprezentant rady o pracowników całego powiatu. Dla mnie merytorycznie dobra kandydatura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
citizen



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 122
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal ale Pan Leśniowski startuje do powiatu a nie do Spółki Jastrzębskiej więc jakoś nie widzę związku z dbałością o pracowników w KWK Knurów.... Ale mogę się mylić, nie znam się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Związki zawodowe to tylko wycieczkami się zajmują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

citizen napisał:
Jackal ale Pan Leśniowski startuje do powiatu a nie do Spółki Jastrzębskiej więc jakoś nie widzę związku z dbałością o pracowników w KWK Knurów.... Ale mogę się mylić, nie znam się...

@Citizen nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Pan Leśniowski jak teraz dbał o pracowników KWK, może również zadbać o pracowników całego powiatu, jako przedstawiciel ludzi pracy. Stosując Twoją logikę tak samo mógłbym się odnieść do lekarzy, nauczycieli pracowników, którzy teraz startują do Powiatu. Według Twojej logiki powinni oni nie iść do Powiatu tylko zostać ordynatorami, dyrektorami.
W mojej opinii Pan Leśniowski wydaje mi się będzie walczył o dobro KWK Knurów - Szczygłowice, ale dodatkowo jako rady zadba o dobro innych pracowników na szczeblu powiatowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidarność na kopalni raczej zalatwiaja sprawy tylko znajomym takie jest wrażenie na kopalni.... Często słyszę takie glosy na dole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
W mojej opinii Pan Leśniowski [...] jako rady zadba o dobro innych
pracowników na szczeblu powiatowym.

a w jaki sposob jesli mozna wiedzieć?
jak czytam ustawę o samorzadzie powiatowym i analizuję zadania powiatu....za boga chińskiego nie widzę tu roboty dla zwiazkowca.....
moja opinia? moze się mylę ale chyba biega o to że, w JSW zwiazki nie mają takiego posłuchu jak w KW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Pan Leśniowski jak teraz dbał o pracowników KWK, może również zadbać o pracowników całego powiatu, jako przedstawiciel ludzi pracy. Stosując Twoją logikę tak samo mógłbym się odnieść do lekarzy, nauczycieli pracowników, którzy teraz startują do Powiatu. Według Twojej logiki powinni oni nie iść do Powiatu tylko zostać ordynatorami, dyrektorami.
W mojej opinii Pan Leśniowski wydaje mi się będzie walczył o dobro KWK Knurów - Szczygłowice, ale dodatkowo jako rady zadba o dobro innych pracowników na szczeblu powiatowym.

Hehe dobre – będzie dbał o pracowników całego powiatu. Dawno się tak nie uśmiałem. Nie wiedziałem, że Leśniowski to taki mąż opatrznościowy, hehe. Jeszcze brakuje w wypowiedzi … a wszystkim będzie się żyło dostatnie. Proponuje sprawdzić sobie jakie zadania należą do powiatu – wtedy takich rzeczy nie będzie się powtarzać za przewodniczącym. Przecież wiadomo, że Leśniowski nie bierze udziału w wyborach w interesie pracowników tylko we własnym. Powiat bowiem nie ma żadnego przełożenia na JSW a tym bardziej na pracowników. Lepiej niech przewodniczący dobrze zajmie się związkami i pilnuje interesu pracowników w jastrzębskiej spółce. Pewnie tylko rok jest okresu ochronnego w związku z przejęciem kopalni przez JSW, więc za chwilę będzie miał okazje się wykazać tu na miejscu a nie koniecznie w powiecie. Nie za bardzo też wiem po co jeździ do Brukseli poza oczywiście dietą, czyżby zapragnął za kolejną dietą tym razem z powiatu...
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście dziwni...to jest moja opinia, Pan Leśniowski czy komitet PiS przedstawi program, to wtedy będzie wiadomo jakie cele są założone. Powiat jest reprezentacją wyborców więc też i pracowników KWK Knurów- Szczygłowice i jeżeli wyborcy wybiorą Pana Leśniowskiego, będzie ich reprezentantem. W mojej opinii człowiek ten zrobił dużo na rzecz miasta czy kopalni,@Tadek_Niejadek czy @Misza piszecie jak sfrustrowane "dzieciaki".
Macie problem ze zrozumieniem idei samorządności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka