Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci do Rady Miasta [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sabina napisał:
Moim zdaniem to niech sobie wieszają byleby tylko po wszystkim znikły co do jednego, bo jeśli lubi się Knurów to trzeba po sobie sprzątać...

Powiem tak.
Wieszałem swoje plakaty na punktach handlowych, prywatnych płotach. Zawsze mówiłem że plakaty znikną w poniedziałek (by nie było podejrzeń o łamanie ciszy wyborczej). Zostawianie plakatów samopas to brak szacunku do jakby nie było wyborców.

P.S- dzięki braveheart za miłą i ciekawą rozmowę

KWW OK
Krystian Gaczorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wszędzie oczywiście podpisałeś umowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK napisał:
bart napisał:

Drogi Barcie !
Już w tej kadencji powinna być "wola polityczna" bo:
- Wspólnie dla Knurowa - 6 mandatów (komitet p. Adama Ramsa)
- Razem Stowarzyszenia Knurowa - 5 mandatów (p. Surówka, p.Pach)

W RM zasiada 21 radnych, oba komitety zdobyły 11 mandatów więc większość. Wiadomo także że radni z innych komitetów często głosowali tak samo jak dwa ww. komitety.

Drogi Krystanie,
czy możesz mi przypomnieć kto w poprzedniej kadencji reprezentował III Kolonie/Farskie Pola? Think Warto o to zapytać 5 radnych z tego okręgu, a zwłaszcza p. Marka Sanecznika, który (podobno) najbardziej utożsamiał się z tym rejonem i był w dodatku reprezentantem "Wspólnie dla Knurowa"... jak ma tak samo "lubić Knurów" jak "lubił Farskie" to bardzo dziękuję Brick wall
Wola polityczna jest także wynikiem działań ludzi:
1) którym zależy na realizacji danych celów oraz
2) którzy umieją znaleźć dla nich odpowiednie poparcie.

OK napisał:
bart napisał:

Swoją drogą, jeśli dobrze pamiętam to jako wiceprezydent odpowiadał za infrastrukturę, więc wie o czy pisze, jeśli umieszcza to na pierwszym miejscu w swoim programie (jakby nie był tego pewien, to napisałby rozwój infrastruktury i inne okrągłe słówka, jak niektórzy inni kandydaci)

A w czasie tej wiceprezydentury co było na Farskich Polach zrobione ? Proszę Barcie przypomnij nam !
KWW OK
Krystian Gaczorek.


Można by przewrotnie zapytać co w czasie gdy Donald Tusk był premierem zostało zrobione w województwie pomorskim Wink
Znajdź mi włodarzy miast, którzy "pompują" swoje dzielnice a przekonasz się że... nie są dobrze oceniani. I słusznie! Smile Bo zarząd gminy/prezydent (organ wykonawczy), powinien realizować zadania całej gminy. To radni są od tego żeby pilnować lokalnych interesów.
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 2:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIRANHA napisał:
I wszędzie oczywiście podpisałeś umowy?

Nie trzeba, ustna umowa jest równie wiążąca.

KWW OK
Krystian Gaczorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart napisał:

Znajdź mi włodarzy miast, którzy "pompują" swoje dzielnice a przekonasz się że... nie są dobrze oceniani. I słusznie! Smile Bo zarząd gminy/prezydent (organ wykonawczy), powinien realizować zadania całej gminy. To radni są od tego żeby pilnować lokalnych interesów.


Oprócz dzielnic których się nie lubi, zapomniałeś dodać i na które nie ma się pomysłu jak np. III Kolonia w Knurowie.
Pauperyzacja niestety się pogłębia, Komitet Obywatelski III Kolonii nadal istnieje i swojej misji jeszcze nie dokończył, nadal jesteśmy w punkcie A.

Dzięki za miłe słowa Krystian, jestem z TobąSmile

https://www.facebook.com/lubieknurow?ref=ts&fref=ts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek zawiadom odpowiednie służby jak ci plakaty przeszkadzają.Ja swoje plakaty posprzątam w poniedziałek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Ja swoje plakaty posprzątam w poniedziałek.


Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Oprócz dzielnic których się nie lubi, zapomniałeś dodać i na które nie ma się pomysłu jak np. III Kolonia w Knurowie.
Pauperyzacja niestety się pogłębia, Komitet Obywatelski III Kolonii nadal istnieje i swojej misji jeszcze nie dokończył, nadal jesteśmy w punkcie A.


iknurow napisał:
Na ulicy Janty 1 po wymianie dachu, mieszkańcy zdecydowali się na ocieplenie budynku, zabudowano gustowne daszki nad drzwiami wejściowymi oraz nowe oświetlenie. Jest to pierwsza Wspólnota na III Kolonii która zdecydowała się na ten krok.
Pytaliśmy mieszkańców jak się mieszka , powiedzieli, że jest znacznie cieplej w mieszkaniach i już myślą o zmianie sposobu ogrzewania.
W budynku nie wszyscy należą do wspólnoty, niemniej jest to przykład jak można dobrze współpracować ponad podziałami.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.569239436511044.1073741925.331206253647698&type=3&uploaded=16

W zasadzie komentarz jest zbędny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO_JA_PACZE napisał:
krzysiu napisał:
Ja swoje plakaty posprzątam w poniedziałek.


Shocked


Też jestem ciekaw kto to Smile

KWW OK
Krystian Gaczorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@CO_JA _PACZE

Gmina nie dołożyła się do tej inwestycji na ulicy Janty1 ani groszem , więc nie pokazuj głupot . Mieszkańcy tej Wspólnoty za własne pieniądze wykonali termomodernizację. Cztery kolejne rodziny które chcą przystąpić do Wspólnoty już muszą wpłacić około 30 tys aby mieszkanie stało się ich własnością.

To samo dotyczy mieszkańców beamcioka przy ulicy Dworcowej. Chcieli aby gmina chociaż na okna się dołożyła ale o partycypacji w tej gminie nikt nie chciał słyszeć.

Jedne co zostało z gminy to nękanie ludzi telefonami aby wynieśli się na czas remontów do jakiś szemranych mieszkań.
To nękanie i nachodzenie ludzi stało się normą.
Mieszkańcy nie dostali do tej pory propozycji w której byłaby wartość dodana

Traktuje się mieszkańców jak zło konieczne.
Nie mam nic przeciw rewitalizacji ale powinno to mieć ręce i nogi.
Jeśli gminę było stać udzielić kredytu MTBS w Tarnowskich Górach to powinno być ją stać na wybudowanie takiego bloku też dla mieszkańców III Kolonii aby wyprowadzić ich na czas remontów.

Mieszkańcy mieliby możliwość podjęcia decyzji czy zostają na bloku , czy wracają na III Kolonię.

Zrozumiała to GDDKiA budując blok dla mieszkańców beamcioków przy ulicy Wiosennej i jest to w tej chwili jedno z najładniejszych miejsc w Knurowie stosując zasadę wygrana- wygrana

Tutaj cały czas gmina chce zastosować zasadę wygrana- przegrana.
Mieszkańcy nie dostali żadnej normalnej propozycji z gminy, gmina nie szanuje ich dorobku i dopóki tak będzie , będzie sprzeciw.

https://www.facebook.com/lubieknurow?ref=ts&fref=ts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna



Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 61

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom ulic: Marynarzy, Piłsudczyków i Witosa, które przynależą do okręgu wyborczego nr 1, za wyrozumiałość i cierpliwość w związku z osobistym wręczaniem przeze mnie ulotek wyborczych. Dziękuję również za rozmowy, sugestie i propozycje dotyczące potrzeb naszego osiedla i całego miasta Knurowa. Jeżeli mieszkańcy zadecydują o mojej kandydaturze będę starała się sprostać ich oczekiwaniom.
KWW PMPG Krystyna Romańczuk
_________________
Krystyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quba



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 115

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK napisał:
CO_JA_PACZE napisał:
krzysiu napisał:
Ja swoje plakaty posprzątam w poniedziałek.


Shocked


Też jestem ciekaw kto to Smile

KWW OK
Krystian Gaczorek


Krzysztof Nieradzik? Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@braveheart: Nikt nie odbiera Ci prawa do własnych przemyśleń i poglądów.
Nie podejmę polemiki z tobą, ale zaproponuje inne rozwiązanie.
Niech każdy sam oceni (najlepiej przy urnie) jaki stan faktyczny jest na III Koloniji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@CO_JA_PACZE

To prawda co napisałaś. Nie zmienia to faktu, że jeśli nie zostałbym wybrany, że się nagle wszystkim przestaję interesować.
Przez okres kampanii wyborczej poznałem wielu fajnych i wartościowych ludzi z którymi na pewno nawiążę współpracę aby działać na rzecz Starego Knurowa i nie tylko.

Bliskie są mi idee budżetu obywatelskiego bo po raz pierwszy na spotkaniu w Gwarku z mieszkańcami Starego Knurowa przedstawiłem im możliwości tego budżetu i jakie korzyści mogą mieć z tego mieszkańcy.

Zależy mi bardzo aby urzeczywistnić powstanie Street Workout Parku na dołach za osiedlem przy ulicy Koziełka w miejsce zrobionej przez chłopców prowizorki. Obserwuję ich już od kilku miesięcy i nikt inny bardziej nie zasługuje w tej gminie na coś nowego jak oni.
Muszą niestety czasami jeździć do Gierałtowic , tam już taki Street Workout jest i przyjeżdżają tam gimnastycy z Gliwic i innych miejscowości.

Najbardziej jednak chcę aby w końcu była normalność na III Kolonii , bo to co robiła gmina od czasu jak zacząłem się tym interesować to włosy dęba stają.

https://www.facebook.com/lubieknurow?ref=ts&fref=ts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
@CO_JA_PACZE

To prawda co napisałaś.

Think
Gender szaleje?
braveheart napisał:
Nie zmienia to faktu, że jeśli nie zostałbym wybrany, że się nagle wszystkim przestaję interesować.

Mam taką nadzieje, że cała ta akcja z Komitetem nie okaże się "akcją wyborczą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka