Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci do Rady Miasta [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Jeśli brak dwóch podkreśleń i brak nazwiska rodowego jest takie ważne to musimy poczekać niestety, ciekawe tylko, że nikt z MKW nie powiedział o tym akurat Naszemu klubowi.

www.lubieknurow.pl


Nazwisko rodowe to już przesada, wychodzi na uchybienie a komisja traktuje to jako nieważny dokument, jak dla mnie obstrukcja - brak nazwiska rodowego unieważnia dokument - nie da się zweryfikować szanowana komisjo - nawet urzędnik ma prawo poprawić dokument i na pewno nie kwestionować ważności dokumentu jeżeli brakuje nazwiska rodowego, u mężczyzn problem z głowy bo rodowe z automatu jest nazwiskiem aktualnym więc nie logiczne jest wpisywanie. Czekam na stanowisko komisarza odnośnie odwołań - na miasto knurów pisano że komitety si odwoływały...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Jeśli brak dwóch podkreśleń i brak nazwiska rodowego jest takie ważne to musimy poczekać niestety, ciekawe tylko, że nikt z MKW nie powiedział o tym akurat Naszemu klubowi.


A jeszcze wcześniej (Wysłany: Nie Mar 16, 2014 8:48 pm Temat postu: Re: ocena pracy radnych(RM 2010-2014)
braveheart napisał:

Na III Kolonii radny Marek Sanecznik chciał wspólnie z Komitetem zorganizować festyn dla dzieci w parku. (...)
W odpowiedzi urzędnik dał panu Markowi formularze do wypełnienia odnośnie organizacji imprezy masowej.
Zniechęciło to Nas .


Znowu te złośliwe urzędniczki Think
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MKW działa jak dzieci w mgle, panie z UM musiały te dzieci prowadzić za rączki. Komitety "dały" do Miejskiej Komisji ludzi zupełnie nie przygotowanych ! Inną sprawą jest to że wypełnienie odpowiednich dokumentów nie jest czynnością wielce karkołomną wystarczy kilka minut i dokładne przeczytanie dokumentu.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Jeśli brak dwóch podkreśleń i brak nazwiska rodowego jest takie ważne to musimy poczekać niestety, ciekawe tylko, że nikt z MKW nie powiedział o tym akurat Naszemu klubowi.

www.lubieknurow.pl



Haha, ująłeś mnie ta wypowiedzią, że się tak wyrażę....

Jeżeli na etapie wypełniania druków przyszłym radnym sprawia trudność czytania ze zrozumieniem, to ciekawe jak sobie poradzą, kiedy muszą przygotować się do sesji, gdzie np.: trzeba zapoznać się z szeregiem dokumentacji...

Cóż warto mieć na uwadze kandydatów, którzy dopiero przy pomocy "głupiego" urzędnika poprawnie wypełnili kwestionariusze i udało im się przejść selekcję wpisania na listy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgred napisał:
braveheart napisał:
Jeśli brak dwóch podkreśleń i brak nazwiska rodowego jest takie ważne to musimy poczekać niestety, ciekawe tylko, że nikt z MKW nie powiedział o tym akurat Naszemu klubowi.

www.lubieknurow.pl



Haha, ująłeś mnie ta wypowiedzią, że się tak wyrażę....

Jeżeli na etapie wypełniania druków przyszłym radnym sprawia trudność czytania ze zrozumieniem, to ciekawe jak sobie poradzą, kiedy muszą przygotować się do sesji, gdzie np.: trzeba zapoznać się z szeregiem dokumentacji...

Cóż warto mieć na uwadze kandydatów, którzy dopiero przy pomocy "głupiego" urzędnika poprawnie wypełnili kwestionariusze i udało im się przejść selekcję wpisania na listy

na pewno na radzie nie będą się zajomwać kwestią czy facet powinien napisać nazwisko rodowe obok nazwiska . Dla mnie absurdem jest że Nowak, musi powtórzyć nazwisko rodowe Nowak, chyba że są faceci z różnymi nazwiskami (znam tylko Grocką ale to pytanie filozoficzne na zasadzie jajka i kury). Po pesel komisja nie raczyła sprawdzić. Biada nad ludźmi którzy tam zasiadują i ewidencja miasta też chyba bierze udział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znam faceta który przyjął nazwisko żony i to tak normalnie w dniu ślubu - więc miał co wpisywać w rubrykę "nazwisko rodowe"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:

na pewno na radzie nie będą się zajomwać kwestią czy facet powinien napisać nazwisko rodowe obok nazwiska . Dla mnie absurdem jest że Nowak, musi powtórzyć nazwisko rodowe Nowak, chyba że są faceci z różnymi nazwiskami (znam tylko Grocką ale to pytanie filozoficzne na zasadzie jajka i kury). Po pesel komisja nie raczyła sprawdzić. Biada nad ludźmi którzy tam zasiadują i ewidencja miasta też chyba bierze udział.


tylko, że mi nie chodzi o rubryczkę z nazwiskiem rodowym...
spójrz w skali makro - nie czytają ze zrozumieniem, kolejny raz m.in. braveheart daje do zrozumienia, że utrudniają mu życie "jakimiś głupimi dokumentami", tylko śmieszy mnie fakt, że właśnie ubiega się o stanowisko, gdzie takie głupie dokumenty będzie musiał przeczytać i zrozumieć, ba, nawet będzie je "tworzył" i podpisywał...

no cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Mr. Green

PS. O ile mnie pamięć nie myli, to nazwisko rodowe wpisuje się prawie w każdym ważnym dokumencie urzędowym (np. wniosek na DO czy paszport paszport, oświadczenie majątkowe, itp) i jakoś nikt się nie awanturuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy Pani Aneta się obrazi, ale w końcu o promocję kandydata chodzi.
A chodzi mi o wpis który właśnie przeczytałam na stronie:
http://adamrams.pl/member/aneta-nowak
Cytat:
Chciałabym poszerzyć współpracę z Wami, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i aktywności, dlatego kandyduję do Rady Miasta Knurów. Moje ubieganie się o mandat radnej mocno popiera Para Prezydencka – Anna i Bronisław Komorowscy – wzmacniając to osobistą rozmową podczas spotkania 16 października br. w Kancelarii Prezydenta RP w Warszawie.

_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
citizen



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 122
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby jakiś dzień świstaka czy cuś.... Albo AN jest prorokiem Wink.

Pewnie się dziewczyna pomyliła albo jej kandydatura miała się wyświetlić na www jutro czy jeszcze później. A swoją drogą nie ma jej jeszcze na widocznych listach kandydatów więc jeszcze pewnie jest weryfikowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Nie wiem czy Pani Aneta się obrazi, ale w końcu o promocję kandydata chodzi.
A chodzi mi o wpis który właśnie przeczytałam na stronie:
http://adamrams.pl/member/aneta-nowak
Cytat:
Chciałabym poszerzyć współpracę z Wami, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i aktywności, dlatego kandyduję do Rady Miasta Knurów. Moje ubieganie się o mandat radnej mocno popiera Para Prezydencka – Anna i Bronisław Komorowscy – wzmacniając to osobistą rozmową podczas spotkania 16 października br. w Kancelarii Prezydenta RP w Warszawie.

Dziwne że pani Aneta nic nie wspomina o znajomości z Posłem Kazimierczakiem, który prawdopodobnie jej mocno zapewnił poparcie prezydenta RP i PO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

citizen napisał:
A swoją drogą nie ma jej jeszcze na widocznych listach kandydatów więc jeszcze pewnie jest weryfikowana.


Już jest na oficjalnej stronie:
http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/12287/0/RDA/240501
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyszła dość zabawna sytuacja, którą wyłapaliście... ^^ cieszę się, że jesteście czujni Applause

spokojnie, obrażalską nie jestem Smile

zostałam pozytywnie zweryfikowana jako kandydatka do RM Knurów i jednocześnie jestem zarejestrowana w PKW, co potwierdzają info w podanym przez Was linku Smile

w każdym razie, prorokiem nie jestem, ale... faktem stanie się, że jutro spotkam się z Parą Prezydencką, a na chwilę obecną mogę Wam jedynie podrzucić zaproszenie z Kancelarii RP, które otrzymałam 1 października br. - zobaczcie na moim blogu: http://anetanowakknurow.blogspot.com/2014/10/oczywiscie-ze-bede-d.html. Jeśli nikt nie pokusi się o utrudnienie mi dotarcia na spotkanie, to faktycznie wezmę w nim udział, a wieczorem albo najpóźniej dnia następnego będziecie mieć dostęp do zdjęć, itp. które w 100% potwierdzą to, co widnieje w moim opisie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to mocno pozytywna sprawa
znaczy, ze ludzie się interesują kandydatami i czytają programy Smile
parafrazując klasyka Churchila: demokracja to bardzo dobry ustrój i lepszego nikt dotąd nie wymyślił Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak statystycznie.

Często pojawia się opinia że w Radzie są sami starzy i potrzebny jest dopływ "świeżej krwi". Policzyłem ile statystyczny radny ma lat i wyszło mi że średnia wieku to 57 lat.

Ot taka ciekawostka.

Ostatnio znajoma "dojechała" p. Szczypce bo na jej pytanie co z kanalizacja na Farskich odpowiedział że się dobrze zna Ramsa i z Nim pogada.

@ braveheart
O ile dobrze kojarzę to z głównych ugrupowań w mieście tylko Lubię Knurów nie popiera Ramsa
- Wspólnie dla Knurowa - wiadomo "jego" ugrupowanie
- Razem Mieszkańcy Knurowa - popierają
- Porozumienie Mieszkańców Powiatu Gliwickiego - PO(bis) więc tez pewnie będą popierać, bo w tym trudnym czasie dla ich formacji lepiej się nie wychylać
- Moja Gmina i Powiat - wiadomo że radny Gruszka obnosił się znajomością z Ramsem więc pewnie popierają

Ty startujesz z 15-tki a tam 4 lata temu najlepszy wynik miał p. Pach (78 głosów) a na "drugim" miejscu była Pani Owczarska (64 głosy), p. Gruszka miał czwarty wynik (51 głosów).

Jeśli to nie tajemnica to jak 'widzisz" swoje szanse i kogo uważasz za faworyta.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy kandydaci z okręgu 15 zasługują na szacunek.
Gdybym nie miał szans wystartować prosiłbym swój elektorat który mnie poparł na listach o głosy dla Pani Owczarskiej.
Zrobiło mi się bardzo miło, że znalazła się jako kandydatka z ugrupowania Wspólnie dla Knurowa. Była jedną z około 30 osób które pomogły Nam posprzątać park przy ulicy Koziełka.
W sytuacji kiedy jednak startuję w tych wyborach głos decydujący będą mieli wyborcy.
Szanse dla wszystkich są jednakowe:)

www.lubieknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka