Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gazetka wyborcza FSMG
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 3:33 am    Temat postu: Gazetka wyborcza FSMG Odpowiedz z cytatem

Na stronie mojego KWW jest do ściągnięcia gazetka (o)GŁOS WYBORC(z)Y - znajduje się tam m.in. mój krótki artykuł o e-Knurowie. Co prawda nic nowego dla czytających moje posty, ale dla porządku podaję link: http://www.forum-samorzadowe.pl/gmina.pdf (uwaga dla modemowców - są jeszcze tacy? - aż 10,5 MB).
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Lis 09, 2006 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to zdążę odkurzyć i umyć auto zanim przez dżpieresa się ściągnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem gazetkę Komitetu Forum Samorządowego Moja Gmina i muszę powiedzieć że jestem zażenowany Brick wall

Ostatnia strona to szczyt prymitywnej propagandy, która zgodnie z zamierzeniami autorów miała być zrobiona w białych rękawiczkach, niestety nie udało się... propaganda ta jest prawie tak finezyjna jak piosenki Mandaryny.

Np.
Zaczepiona (losowo - oczywiscie, niewątpliwie) przez ankieterów osoba pyta:
- "Gdzie jest ten Pan Adam, na którego z taką ufnością głosowałam 4 lata temu?" - O, Boże ależ to ujmujące za serce Smile

Inna osoba zapytana (losowo - oczywiscie, niewątpliwie) przez ankieterów jaki powinien być prezydent stwierdza:
- "Lepszy od obecnego" - ale się wzruszyłem Smile Smile

Nie zabrakło również samotnej matki (uwaga Panowie: w propagandzie używa się raczej pojęcia "matka samotnie wychowująca dzieci") wybranej znowu (oczywiscie, niewątpliwie) losowo przez ankieterów pytającej obecnego prezydenta:
- Ile kosztowały „gadżety” wyprodukowane na obchody 700 lecia. Szkoda, że pan tych pieniędzy nie przeznaczył na samotne matki i niedożywione dzieci.

Żenujace, tanie chwyty propagandowe.
Najzabawniejsze jest to, ze żaden z czołowych kandydatów nie krytykuje prezydenta Ramsa osobiście z otwartą przyłbicą. Oczywiście, lepiej się zasłonić "samotną matką" (a może "wymyśloną na potrzeby kampanii samotną matką"?)

Jest to tymbardziej niesmaczne, że:
1) w tej kadencji wydano więcej niż zwykle pieniędzy na pomoc społęczną, w tym i na dożywianie dzieci
2) Panowie Reginek, Gałkowski i in. jeśli mnie pamieć nie myli głosowali za budżetem otwartą dłonią, czyli m.in. popierali podział środków na pomoc społeczną oraz na promocję miasta (czyli np. gadżety)

Gratuluję speców od PR Smile
Utwierdziłęm się w przekonaniu, ze nie warto głosować na Forum Samorządowe Moja Gmina, w tym niestety (w ramach odpowiedzialnosci zbiorowej) również na Pana, Panie Marku - Adminie
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę,

naprawdę myślałem że Forum Samorządowe oparło się pokusie brudnej kampanii, a zwłaszcza ataków na Ramsa i WdK, z powodów jak najbardziej racjonalnych - współrządzili w czasie ostatnich 4 lat więc zdecydowany atak byłby podcinaniem gałęzi na której się siedzi... Dontknow

niestety pokusa była zbyt duża, o czym świadczy ostania strona gazetki...

partyzancki atak w postaci "sondy" przedstawiającej wyłącznie krytyczne i agresywne wypowiedzi pod adresem Ramsa...
Co więcej wiarygodność sondy przeprowadzonej w tej gazetce przez FRONDĘ, jest więcej niż wątpliwa jeśli w jedyne wypowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem pochodzą od... członków FRONDY!!!
kto nie wierzy, niech sprawdzi: http://www.fronda.org.pl/czlonkowie.php

oba fakty wskazują na to że „sonda” była spreparowana z powodów politycznych, co jest sporym przegięciem...

tak prymitywnej manipulacji nie podejrzewałbym po członkach FRONDY, tym bardziej że jestem zwolennikiem społeczeństwa obywatelskiego i na ich działalność w ostatnich latach patrzyłem z dużym zadowoleniem, a sposób wypowiadania się na forum Sebastiana Mołka świadczył o merytorycznym podejściu do wyborów...

niestety jak ta kiepska propagandowa machlojka pokazała że chyba jednak członkowie Frondy nie dorośli do współrządzenia... Shame on you

z mojego doświadczenia wiem że słowa (znane pewnie wielu z nas) "sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię" są świetnym probierzem dla ludzi chcących sprawować odpowiedzialne funkcje
- jeśli robią przekręty w małych sprawach to i w wielkich sobie tego nie odmówią...

taki kiks na ostatnich metrach... Brick wall
no nic - ode mnie żółta kartka dla FRONDY ale i Forum Samorządowego bo przecież to ich wspólna gazeta...

mam nadzieje że ustosunkują się do tego kandydaci listy 23 a zwłaszcza przewodniczący FRONDY Sebastian Mołek

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam drogi Barcie. Owszem wypowiedzi podpisane imieniami i nazwiskami członków "Frondy" są w sondzie. Sonda miała na celu uzyskanie pogladów mieszkańców Knurowa na dwa wymienione pytania.

SOnde nadzorowałem osobiscie. przez kilka dni chodizłem po Knurowie i pytałem ludzi o zdanie na wyzej wymienione pytania. Ze smutkeim msuze przyznac iż większosc z tych wypowiedzi nie nadaje sie do jakiejkolwiek gazety nawet po przeredagowaniu. Prawie wszyscy zgodzli się na umieszczenie swojej wypowiedzi pod jednym warunkiem:ze nie zostaną podane ich nazwiska.

Wiem ze wśród ludzi jest obawa o podanie swojej godnosci pod wypowiedzią. Niestety musiałem to uszanować.

Co do wypowiedzi członków "Frondy"- co złego w tym że sonde zacząlem od ludzi ze swojej organziacji którzy mieli odwage podpisac sie pod tym???

Czy ich głos jest gorszy???

Czy osoby które nie startują w wyborach nie mają prawa wyrażąc swojego zdania???

W gazecie są przedstawione poglady członków Naszego Komitetu na różne sprawy. Moje poglądy są przedstawione w wywiadzie ze mna. NAtomiast dwóch członków organizacji wyraziło swój poglad w sondzie.

Nikt nie podejmował manipualcji. Nikomu nawet nei przyszlo na myśl aby czymś takim sie posługiwać. Jeżeli w skutek mojego błędu ktoś czuje sie urazony i może mieć t pretensje to przepraszam,ale uważam ze to iż
są podane nazwiska tych osób ( nigdy nie ukrywaliśy jako "Fronda" nazwisk naszych członków) czyni sprawę jasną. Natomiast to ile w tym polityki a ile merytoryki i własnych odczuć na sytuację w miescie oceni każdy czytający

Pozdrawiam
S.Mołek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flower



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastianie drogi ale zrozum, ze niektorym latwiej powiedziec slowa takie jak: MANIPULACJA,BRUDNA KAMPANIA,PRZEKRĘT(najbardziej mnie rozbawil) niz przyjac do wiadomosci co ludzie(niektorzy)mysla na temat naszej wladzy(szczegolnie pana prezydenta).Pytania ktore w gazetce zostaly postawione sa poprostu niewygodne z tad te oburzenie Dancing no bo jak odpowiedziec dlaczego prezydenta nie obchodza takie sprawy jak np. koncert charytatywny? pan starosta byl obecny na koncercie(przynajmniej ostatnim w styczniu, jak z wczesniejszymi nie wiem) pan przewodniczacy Reginek tez byl(rowniez nie wiem jak z poprzednimi ale jestem pewny za ostatni koncert) a pana prezydenta nie bylo, nawet v-ce prezydenta, zadnej odpowiedzi na zaproszenie rowniez nie bylo...Smutne ale prawdziwe.

Tak samo niewygodne są wymagania jakie wyborcy stawiają, np WYKSZTAŁCENIE Tego niestety nie da sie przeskoczyc.
_________________
Pozdrawiam Flower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi FLower ja rozumiem: ale odpowiadam bo to mój obowiązek i jako kandydata na radnego i jako przewodncizacego "Frondy" i jako członka komitetu i zwłaszcza tutaj: jako użytkownika "forum"

S.Mołek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tę sondę to na siłę można nazwać szarawym PR-em. Bo czarny to ja bym zrobił w pięć minut, wyrażając stos innych zastrzeżeń, watpliwości i zarzutów. Zresztą kto chociażyby czyta to forum (ze zrozumeiniem) ten wie jakie jeszcze by niewygodne rzeczy można wywlec.

Określam tę sondę jako lajcik, w porównaniu z tym co ludzie na mieście mówią.

A jaki masz zarezerwowany kolor dla PR-u pana prezydenta Adam Ramsa i KWW WdK za postępowanie polegające na przypisywaniu sobie wszystkich sukcesów, skoro sam przyznajesz że Forum Samorządowe współrządziło? Oj, nie ładnie pomijać koalicjanta. Bo kłamstwem jest również półprawda, czyli pomijanie to co niewygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolka



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie! Właśnie wpadła mi w ręce gazeta Forum Samorządowego, zresztą trudno ją nazwać gazetą, raczej przedwyborczy kłamliwy bełkot... Czytam właśnie, że Pan Gałkowski jedynie przez cztery lata jak wygra wybory to zrobi jedno rondo na Zaciszy i zmodernizuje basen! Super, a później będzie leżał do góry i tak już z wielkim brzuchem! Będzie ewentualnie jeszcze w przerwach w leżeniu "odcinał" kupony z inwestycji obecnej kadencji. Tak sobie myślę, że ten obecny Prezydent to jakiś maniak! jeżeli przez cztery lata tyle zrobił i jeszcze mu mało?! Zresztą te właśnie sprawy dot. tych inwestycji rzekomo Gałkowskiego, są już powoli realizowane, przez obecnego Prezydenta... I co Forum o tym nie wie? Mając u siebie radnego Gałkowskiego?
O tej sondzie to już nawet nie chcę wspominać, a tłumaczenie kol. Mołka uważam, delikatnie to ujmując, za kłamliwe! A tak wogóle jak pamiętam, to jak powstawała Fronda, to wszyscy założyciele tego ugrupowania politycznego (teraz) mówili, że ONI nic nie mają i nie będą mieli wspólnego z polityką! A teraz co jest? Jak na forum były rozmowy, iż powstaliście po to, aby pójść do wyborów, to wyzywaliście takie osoby od oszołomów... Co teraz macie do powiedzenia kol. Mołek, Gruszka i wszyscy podobni "nie polityczni".... Liar


Ostatnio zmieniony przez mariolka dnia Sro Lis 08, 2006 11:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariolka napisał:
zresztą trudno ją nazwać gazetą, raczej przedwyborczy kłamliwy bełkot...


Bez względu jakiego używasz języka to można to przypisać wszystkim wydawnictwom tego typu. Nic nowego, nic nienormalnego i tym bardziej nie zarzut!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolka



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyłam tego np. w gazecie "Wspólnie dla Knurowa", czy zauważyłeś w tej gazecie informację dyskredytujacą jakąkolwiek osobę z innego ugrupowania startującego w wyborach? Nie musisz odpowiadać, odpowiedź jest prosta: NIE! Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Mariolko: co według Ciebie jest bełkotem?? co powoduje ze bełkot jest w anszej gazecie a nie ma go w gazecie WDK????


Przedstawiłem swoje intencje szczerze. To czy że uznajesz moja wypowiedź za kłamliwą boli mnie ale masz do tego prawo, każde przecież wydarzenie poddajemy określonym ocenom.

Szkoda tylko ze zabrakło merytoryki w Twoim poście a skupiłaś się na docinkach i wyrażaniu swoich emocji.

Co do "Frondy" - to nasz udział w wyborach tłuamczyłę wilokrotnie na forum:"Razem do wyborów samorządowych".


Pozdrawiam

Sebastian Mołek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hayer



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Mołek w jaki sposób otrzymaliście wypowiedz pana Krzysztofa Dudziec skoro on przebywa obecnie w Irlandii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myli Pan osoby:)

Są to dwie osoby o tym samym imieniu i nazwisku które sa rodziną. Jeden z nich wyjechał ale drugi przebywa w kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flower



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariolka napisał:
a później będzie leżał do góry i tak już wielkim brzuchem! ....

To zdanie pokazuje róznice miedzy elektoratem WdK a elektoratem FSMG:)
A co do programu pana Galkowskiego to obiektywny czlowiek zauwazylby:
- budowa hali sportowej przy MSP9 i MG3
utworzenie “Uniwersytetu Trzeciego Wieku”
-budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w rejonach indywidualnego
budownictwa mieszkaniowego (np. ul. Koziełka),
-stworzenie miejsca pod budowę centrum usługowo-handlowo-rekreacyjnego
miasta.
- organizacja dożywiania w szkołach dla dzieci z rodzin najuboższych,
-skoordynowanie działań instytucji otaczających mieszkańców

opieką społeczną.
-pełny monitoring miasta,
- powołanie Centrum Inicjatyw Lokalnych,
-Jeszcze jednak muszę dodać jeden bardzo wazny punkt z programu w.w kandydata zaktywizowanie działalności Urzędu Miasta
pod kątem pozyskiwania funduszy europejskich
Jak ktos juz na forum wczesniej napisal na 4 złożone wnioski przez UM o dofinansowanie ze środków unijnych wszystkie zostaly odrzucone 4 wnioski to stanowczo za malo (Dla porownania starostwo zlozylo 18). To jakas paranoja naprawde Sad juz pomijajac fakt ze zostaly odrzucone(bywa i tak) to porazajaca ilosc tych wnioskow zwala z nóg

Dalej nie będę wymieniał, a wracając do cytowanego przeze mnie zdania mariolki(jakze mądrego i pozbawionego jakichkolwiek uszczypliwosci, przepelnionego szacunkiem dla konkurenta) to oprocz wielkiego brzucha pan Gałkowski ma wielką głowę pełną wielkich pomyslow Thumbsup
_________________
Pozdrawiam Flower


Ostatnio zmieniony przez Flower dnia Czw Lis 09, 2006 5:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka