Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sławomir Rzepa - kandydat do rady powiatu gliwickiego

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 4:50 pm    Temat postu: Sławomir Rzepa - kandydat do rady powiatu gliwickiego Odpowiedz z cytatem

Witam.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony, gdzie prezentuję swoją osobę oraz program.
Startuję w wyborach do rady powiatu gliwickiego z listy PiSu. Nie jestem osobą nową na forum. Starzy bywalcy forum pewnie mnie rozpoznają.

Pozdrawiam. Sławomir Rzepa.

http://www.pispowiatgliwice.ovh.org/ludzie.htm#rzepa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedłem na podanego linka. Widzę, że jesteś osobą kompetentną i dobrze przygotowaną do piastowania funkcji radnego. Gratuluję mądrych i wyważonych wypowiedzi na forum jako asterix.

Pozdrawiam

Rudolf
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to bardzo mądry, młody i uczciwy facet. Nie zabiega o tanią popularność, nie ma "parcia na władzę" i apetytu na bycie szefem (a trochę nawet szkoda, bo cwaniaki mogą go załatwić łokciami), za to sumiennie robił (i robi) bardzo wartościowe rzeczy. Bez wahania i z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ale to jest PiS, nie widzicie co oni robią z Polska teraz??? jak najpier nazywaja Leppera Warchołem a potem przepraszają na kolanach zeby stworzyc koalicjie... ja jako ich wyborca z kiedyś teraz im juz nie ufam,....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... ja też wolałabym by Sławek był bezpartyjny (pozdrawiam : ) ) bo tak to już jest, że za "partyjnymi" prędzej czy później ciągną się smrodliwe ogonki utkane przez wpółdziałaczy na szczeblu centralnym :/ Ale na własnym podwórku nie oceniajmy tych osób tylko przez pryzmat politycznej przynależności, bo może mimo wszystko mają dobre pomysły i są wartościowymi jednostkami do pozyskania w radzie miasta/powiatu.
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zack



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 12:04 am    Temat postu: kandydat Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Slawku i gratuluje programu.
Tak sie sklada, ze kazda poruszona przez Ciebie sprawa ma juz niejaka historie i trzeba sie z nia na nowo przebijac. Ale swieza krew przydalaby sie.
Szkoda, ze na przyklad organizacje pozarzadowe nie naciskaja na realizacje pewnych spraw. Bylaby to wspaniala kontynuacja - najpierw dzialacz lokalny a potem radny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chciałem bardzo podziękować osobom, które zainteresowały się oraz wypowiadały się w tym temacie, szczególnie: Rudolfowi, Secundo, Gonzalezowi, Lady McBeth i Zackowi. Dziękuję za wiele ciepłych słów.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Właśnie przeczytałem wyniki wyborów do rady powiatu. I mówiąc szczerze jestem pod wielkim wrażeniem. Nie sądziłem, że otrzymam aż tyle głosów. Chciałem bardzo podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali się oddać na mnie swój głos, naprawdę jestem bardzo wdzięczny. Chociaż nie dostałem się do rady powiatu będę nadal starał się aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym naszego miasta.

Pozdrawiam serdecznie. Sławomir Rzepa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka