Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niektóre matki powariowały
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozesz laskawie podac przyklad takiego posta? Bo chyba za bardzo zes odlecial z tym kazdym. Jak mamy rozmawiac powaznie to bez generalizowania oki? To raz a dwa ja też jestem katolikiem panie Tasior i mam prawo pisać/mówić co mi się w zachowaniu innych katolików nie podoba. Takie to dziwne? Jeszcze raz ponaglam prośbę o podanie przykładu takiego posta i odwołanie oskarżeń o każdorazowe obrazy uczuć religijnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Famarco



Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 37

PostWysłany: Nie Sie 17, 2014 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to po co oceniać innych i ich dzieci . Kiedyś nie było gadżetów i też dzieci były bardzo bystre i z drugiej strony bardzo tępe - tak jest i teraz . Według mnie to co dla jednych jest płytkie dla innych może być jakąś ideologią . Nikt tutaj nie ma przecież patentu na rację .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie książek to oczywiście znam ceny z księgarni-obłędne ,zawsze poluję na wyprzedaże książek w Auchan bądź korzystam z oferty antykwariatu w Gliwicach,po przeczytaniu sprzedaję książki u siebie w sklepie po całe 5 zł za sztukę żeby nazbierać na kolejne egzemplarze Very Happy Dla chcącego nic trudnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetnie!
Polecam dla starszych dzieci twórczość Gustawa Morcinka. Jako dzieciak chyba dwadzieścia razy przeczytałem "Pokład Joanny".

A tak w ogóle to mamy świetną bibliotekę śląską pod nosem. Od jakiegoś czasu można zamawiać 6 książek. W domu składamy zamówienie przez internet, a za godzinę książki są już do odbioru.

Bardzo niepokoi mnie jak bardzo dzieci stają się wulgarne. Na youtubie istnieją już firmy które zarabiają na ogłupianiu naszych dzieci, wulgaryzmy leją się strumieniami. Filmy te mają po kilkaset tysięcy odsłon. No, ale skoro już słyszałem nawet przeklinającego... lekarza.


Oto przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=Cnkxek-MV58

Panowie stworzyli już nawet swój sklepik...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka