Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niektóre matki powariowały
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Sie 03, 2014 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Maria to też jest męskie imię i nikt nie robi problemów że kobiety i mężczyźni tak się nazywają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 03, 2014 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al napisał:
Więc co to ma do patologi ??
Nic. Ja nie sugerowałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durdzi



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 92

PostWysłany: Nie Sie 03, 2014 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie męczcie Rotmistrza częściowo chłopina ma rację Pan Piotrek Janiak nie zrobił by kariery gdyby najpierw nie zmienił imienia na Olivier.
Tym sposobem dużo niedowartościowanych rodziców myśli że jak da chwytliwe imię to dziecku zapewni lepszą przyszłość Z mojego podwórka: Kumpel po zawodówce murarz sezonowy, matka bez zawodu pracująca dorywczo. Córka Nicole(awantura w przedszkolu że nie Nikola ale właśnie Nicole czytaj Nikol) Druga młodsza Jesica, tu nie mam pewności czy nie Dżesika. A pamiętacie czyja matka dała swojej córce na imię Winegretta (odsyłam do skeczu KMN)

To działa też w drugą stronę Aktorzy, artyści oraz celebryci - zajmują drugi biegun: Przeważnie uszczęśliwiają swoję pociechy imionami naszych pradziadów: Nawoja Gniewko Mieszko, lub bliższych dziadków Staś Włodziu Józio Stefcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:

To tak jak z tatuażami. Po jakimś czasie stają się żałosne. W ostatnim czasie dużo młodych dziewczyn i kobiet, ubarwiło sobie przedramienia. Fatalnie to będzie wyglądać jak przekroczą 70 - tkę.

Będzie tak dużo tych 70-tek z tatuażami (za 40-50 lat), że będzie to powszechne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje się kończą a te dziewczynki przed szkołą włosy będą miały obcięte do odpowiedniej długości tak by pasowały do mundurków szkolnych w UK ,nawet paznokcie zostaną zmyte i obcięte Lepiej że teraz się bawią niż by się włóczyły po stodołach koło Częstochwy
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Również obliguje się do niewkrecania w niskich lotów wątek. Jednak zdanie Rotmistrza i poklask w wąskim gronie raczej mnie zastanawia.

Rozumiem, że najważniejsze są przykazania, konstytucja i dobre wychowanie jednak czy to nie instytucje o których mowa również mówią o miłości wybaczaniu tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka ??

Jak można klasyfikowac dziewczynkę 10 letnią z różowymi włosami o imionach przytoczonych do patologii i skazywać w klimatach najstarszego zawodu świata. Jakim że trzeba być złamasem, ignorantem i przedstawicielem ciemnogrodu , żeby pod swoje chore spostrzeżenia i postrzeganie rzeczywistości doklejać ideologię wiary ??

Warto może zauważyć, że i z tych którzy dlugie wlosy mieli, dredy i glany cz6 sandałki, wyrosli wartosciowi ludzie.

pozdr
arc



... no cóż i ja zgadzam się w większości z Rotmistrzem.
Chociaż patologia to za duże słowo.

Myślę, że z różowych włosów nie wyrośnie od razu mały *** ale dużo mówi o samych rodzicach...

Dziwne imię, kolorowe włosy, tatuaże z henny itd...
Problem tkwi w rodziach moim zdaniem.

Albo są tak tępi i chcą być cool, albo nie zdają sobie sprawy, że robią dzieciom krzywdę.

Albo próbują uleczyć swoje komplety, zaspokoić swoje ego lub najzwyczajniej w świecie pokazać się przed sąsiadami.

Zresztą potem mamy przykład takich dzieci chowanych w duchu 'nowoczesności'. Kolorowe włosy, piękne śmieszne imiona... a nie potrafią sklecić poprawnie jednego zdania, używać sztućców, nie mają pojęcia co to książka nie wspominając już o jakiś zasadach i wartościach...

Według statystyk jak pamiętam dzisiejsza młodzież jest o 15% głupsza niż taka sama 10lat temu.

Jaka to ironia... w dobie komputerów i pełnego dostępu do wiedzy.

Więc drodzy oburzeni rodzice...pseudorodzice... dalej farbujcie dzieciom włosy, róbcie tatuaże, kupujcie wszystkie gadżety jakie tylko są... a potem wasze dzieci nie będą umiały podetrzeć sobie tyłka za kilka lat bo nie będzie takiej aplikacji w smartfonie... ROTFL.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ręce opadają.... W ramach komentarza zamieszczę link do teledysku, w którym występują ludzie o dziwnych imionach, z tatuażami, dziwnymi włosami i ogólnie według niektórych tutaj patologia. Grają na rzecz innych równie dziwnych... Piosenka też taka trywialna bo cóż innego takie osoby mogą wymyślić: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jbjbfUlX2Vc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Więc drodzy oburzeni rodzice...pseudorodzice... dalej farbujcie dzieciom włosy, róbcie tatuaże, kupujcie wszystkie gadżety jakie tylko są... a potem wasze dzieci nie będą umiały podetrzeć sobie tyłka za kilka lat bo nie będzie takiej aplikacji w smartfonie... ROTFL.


co ma piernik do wiatraka ? więc te które nie mają farbowanych włosow, zrobionych nietrwałych tatuaży nie mają dostępu do smartfona czy tableta , mają normalne imiona wyrosną na geniuszy, nikt z nich nie bedzie pijakiem i obibokiem, sami super pracusie

rodzina " patologiczna" nie farbuje dzieciom włosow nie kupuje im gadżetow bo najczęsciej wszystko przepija i potrzeby czy zachcianki dzieci nie są brane pod uwagę.
Więc nie określajcie patologią tego co nią nie jest, 40 lat temu patologią były włosy do ramion, strój w kwiaty,spodnie dzwony frędzle," wolna miłość", tak jak wtedy teraz to tylko moda .Były prześladowania, szykany ze strony tej " normalnej " cześci społeczeństwa
Za ... dzieścia lat co innego będzie Was szokować

Opis społeczenstwa na podstawie durnego teledysku jakich tysiące jest w sieci jest śmieszne - zawsze byli pajace chcący się czymś wyróżnić, jak nic nie umiesz to szokujesz - tak bylo , jest i bedzie
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al napisał:

Opis społeczenstwa na podstawie durnego teledysku jakich tysiące jest w sieci jest śmieszne - zawsze byli pajace chcący się czymś wyróżnić, jak nic nie umiesz to szokujesz - tak bylo , jest i bedzie


Nie wiem czy to dotyczyło mojego wpisu - ale jeśli tak to chyba nie zauważyłeś ironii w moim poście a teledysk jak najbardziej durny nie jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al napisał:
Cytat:
Więc drodzy oburzeni rodzice...pseudorodzice... dalej farbujcie dzieciom włosy, róbcie tatuaże, kupujcie wszystkie gadżety jakie tylko są... a potem wasze dzieci nie będą umiały podetrzeć sobie tyłka za kilka lat bo nie będzie takiej aplikacji w smartfonie... ROTFL.


co ma piernik do wiatraka ? więc te które nie mają farbowanych włosow, zrobionych nietrwałych tatuaży nie mają dostępu do smartfona czy tableta , mają normalne imiona wyrosną na geniuszy, nikt z nich nie bedzie pijakiem i obibokiem, sami super pracusie

rodzina " patologiczna" nie farbuje dzieciom włosow nie kupuje im gadżetow bo najczęsciej wszystko przepija i potrzeby czy zachcianki dzieci nie są brane pod uwagę.
Więc nie określajcie patologią tego co nią nie jest, 40 lat temu patologią były włosy do ramion, strój w kwiaty,spodnie dzwony frędzle," wolna miłość", tak jak wtedy teraz to tylko moda .Były prześladowania, szykany ze strony tej " normalnej " cześci społeczeństwa
Za ... dzieścia lat co innego będzie Was szokować

Opis społeczenstwa na podstawie durnego teledysku jakich tysiące jest w sieci jest śmieszne - zawsze byli pajace chcący się czymś wyróżnić, jak nic nie umiesz to szokujesz - tak bylo , jest i bedzie



... nie mylmy prostactwa, głupoty, komercjalizacji do ideologii.

Prównujecie ubiory wynikające z filozofii, ideologii, przekonań itd do typowej komercyjnej tandety...

I tak jak piszesz - dobrze wychowane dziecko bez życia w świecie gadżetów dojdzie w życiu znacznie dalej niż dzieci wychowywane w klimacie 'wszystko mogę i wszystko mam'.

Gadżety są fajne i czasami przydatne ale w umiarze... a to chyba na pewnym etapie rozwoju dziecka jest aby rodzicie to kontrolowali i uczyli co jest dobre a co złe.

To jest kwestia wartości, które przekazujemy dzieciom i sposobu życia i podejścia. Szacunku do siebie, innych, wartości itd.

I można to zaobserwować to na przykładzie dzieci znajomych... czy nawet w sklepie...

Ostatnio stałem w sklepie za dwoma dziewczynkami...miały może z lat 10.
Ubrane 'nowocześnie' i markowo. Oczywiście piękne duże smartfony. W wypowiedziach oczywiście pogarda dla innych. Bizuteria, które nie powstydziłaby sie nie jedna kobieta... I NAGLE POJAWIŁ SIĘ PROBLEM.

1.5zl + 2zł.... ejjjj ile to jest ?
Nie umiały dodać 1.5+2.

To jest chyba najlepszym komentarzem i przykładem nieudolnego wychowania, które dzisiaj jest najłatwiejszym sposobem.

Kto dzisiaj kupuje dzieciom książki ? Zabiera do teatru ? Na wystawę ?
Najłatwiej jest kupić gadżecik, pozwolić na wszystko i mieć nadzieję, że dziecko samo się wychowa ? A te dziwne imiona, kolorowe włosy, tatuaże... nawet nie trwałe to tylko oznaki komercyjnego płytkiego podejścia do życia. Jakie wartości to wpaja dzieciom ?

Ja zawsze mówię, że najlepszy test na to czy dziecko jest dobrze wychowane i dostosowane do wartościowego życia jest odłączenie prądu na 24h.

LOL... co zrobi ? Dla większości to jest tragedia... nie ma sieci, nie ma tv, nie ma naładowanego smartfona... i pozostaje pustka... te dzieci nie widzą co można zrobić... a książki służą jedynie jak podkładki pod szklankę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nadal kupuję książki i sobie i dzieciom bo w naszej osiedlowej wypożyczalni moja OLIWIA i NIKOLA przeczytały już niemal wszystkie dostosowane do swojego wieku :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio coś zbyt dużo domorosłych psychologów i pedagogów wychowanych na lekturze radyjka się na naszym forum uwidacznia. Sezon jakiś czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
ostatnio coś zbyt dużo domorosłych psychologów i pedagogów wychowanych na lekturze radyjka się na naszym forum uwidacznia. Sezon jakiś czy co?


... a ja tutaj żadnego fantyka radyjka nie widzę ale coraz więcej idiotów czytam ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renatka33 napisał:
Ja nadal kupuję książki i sobie i dzieciom bo w naszej osiedlowej wypożyczalni moja OLIWIA i NIKOLA przeczytały już niemal wszystkie dostosowane do swojego wieku :p


... i to się chwali Smile

Tylko szkoda, że wszystkie dostacje na biblioteki i wypożyczalnie są co roku obcinane a książki zaczynają kosztować jak złoto...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
ostatnio coś zbyt dużo domorosłych psychologów i pedagogów wychowanych na lekturze radyjka się na naszym forum uwidacznia. Sezon jakiś czy co?


No ja też. Ale za to widzę, że w każdym swoim poście ubliżasz katolikom... W realu też jesteś taki twardy czy tylko na forum przed monitorem? Wyjdź przed kościół czy na ulicę i powiedz im to w oczy o czym tutaj piszesz co post...
Ja np jestem katolikiem. I bardzo ubliża mi to co w każdym swoim poście piszesz o mojej wierze. Jakbyś nie zauważył to większość jak nie wszyscy katolicy tutaj nie ubliżają nikomu z innego wyznania. Także zachowaj swoje poglądy dla siebie. A jak nie chociaż nie chowaj się za monitorem....
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka