Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S?siadka smaruje mi odchodami drzwi!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PIRANHA

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 11:12 am    Temat postu: S?siadka smaruje mi odchodami drzwi! Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzia?em gdzie to umie?ci?: kultura czy porady wiec lepiej tu.
Mam problem. Na dzia?ce mam s?siadk? w podesz?ym wieku która ostatnio ubzdura?a sobie co? przeciwko mojej rodzinie i có?, nie uwierzycie ale smaruje gównem k?ódk? i bramk? mojej dzia?ki. Zrobi?a to ju? kilka razy. Dzi? rano min??em ja w drodze na dzia?k?, dochodz? do swojej i znowu reklamówka z odchodami i umazana ca?a bramka i k?ódka. Dyskusja z ni? nic nie daje. Co zrobi? bo do jej poziomu zni?a? si? nie b?d?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
zonku

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zg?osi? to na policj? na pocz?tek.
Powrót do góry
Plumowski

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Zg?osi? to na policj? na pocz?tek.

Kobieta powie, ?e to nie ona i jeszcze do?o?y, ?e j? w?tkotwórczyni pomawia.
Z tego co pisze, nie z?apa?a jej za r?k?.
Jedynie co, to mo?e kobieta odpu?ci je?li to jej sprawka...
Andante78

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieciekawa sprawa, ?eby nie powiedzie? g...na... Ja bym j? tam na kaw? lepiej, porozmawia? i po dobroci, bo inaczej, to nie wiadomo jakie jeszcze dzia?a wystawi, jakiej amunicji u?yje Smile
Powrót do góry
Rotmistrz

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyniku ?aski, ?w. Teresa Hiszpa?ska uzyska?a mo?liwo?? ogl?dania i fizycznego odczuwania piek?a. Wedle Jej relacji, wej?cie do królestwa z?ego mia?o równie? posta? ciemnej bramy, obsmarowanej cuchn?c? mazi? w której tapla?y si? ró?norakie gady. Motyw fekaliczny pojawia si? tak?e u innych mistyków, b?d?c ?ci?le zwi?zany albo z piek?em albo z pokut?. Uwa?am wi?c, ?e w ten w?a?nie sposób nale?y rozumie? opisywane przez Ciebie wydarzenia. By? mo?e nie mo?na ocenia? tej kobiety, lecz zastanowi? si? dlaczego to w?a?nie Twoja furtka jest brudzona. Có? takiego si? dzieje na tej dzia?ce… Wreszcie co dzieje si? w Twojej rodzinie… Dlaczego to w?a?nie Ciebie spotyka ów osobliwy dopust…

Francuska salezjanka Marguerite Alacoque, mia?a w zwyczaju wype?nia? usta wydzielin? pacjentów chorych na biegunk?. Czyni?a to w ramach pokuty. Mo?e Ty w ramach ekspiacji wyczy?? ow? furtk?, zastanawiaj?c si? przy tym nad swoim ?yciem.

A mo?e po prostu jest tak, ?e biedna kobiecina w ten sposób broni si? przed wiecznym pija?stwem i rozróbami na dzia?ce. Mo?e pragnie w spokoju piel?gnowa? ro?liny, chc?c w ten sposób przypodoba? si? matce ziemi, zanim ta utuli j? ukwiecon? i ulesion? ko?dr?. Jesie? ?ycia to czas w którym mi?uje si? spokój. Wstr?tne s? wówczas pijackie okrzyki, ci?g?y ha?as radia z którego wydziela si? paskudna, prymitywna muzyka.

Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Pon Cze 09, 2014 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonku

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Plumowski, to niech zg?osi, ?e po prostu kto? uprzykrza jej ?ycie i niech si? tym zajm? i znajd? winnego. Od czego? oni s?.

@Rotmistrz, przesta? ?pa?.
Powrót do góry
damkul1

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha,dobre Wink
Ale to co napisa? Rotmistrz,jest w tym troch? prawdy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ala

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealna sprawa dla detektywa z kwadratow? g?ow?.
Aneta Nowak

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to si? dzieje w Knurowie?

s? jacy? ?wiadkowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomasz Magdziak

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega rotmistrz ostro pojecha?. Nie do ko?ca wydaje mi si?, ?e Pani s?siadka z reklamówk? fekaliów ma racj? z powodów wiary, (przytoczone przyk?ady z Pisma ?wi?tego ??) Na swojej dzia?ce mog? sobie robi? w ramach prawa co chce. A ?e czasem bywa g?o?niej bo go?cie albo ma?e dzieci.... Trudny temat i nie wci?ga? bym w to Boga i Pisma ?wi?tego. Boj? si?, ?e rozmowa z s?siadk? niewiele pomo?e. Mog? tylko wspó?czu? s?siadki i ?yczy? spokoju.
PIRANHA

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistz napisa? dosy? osobliwie bo rzeczywi?cie mam na dzia?ce radio które skrzeczy. No i to usprawiedliwia noszenie odchodów w reklamówce i smarowania nim czyje? bramki bezcenne.
Powrót do góry
lucjanszolajski

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz przesrane !
pytam_sie

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
W wyniku ?aski, ?w. Teresa Hiszpa?ska uzyska?a mo?liwo?? ogl?dania i fizycznego odczuwania piek?a. Wedle Jej relacji, wej?cie do królestwa z?ego mia?o równie? posta? ciemnej bramy, obsmarowanej cuchn?c? mazi? w której tapla?y si? ró?norakie gady. Motyw fekaliczny pojawia si? tak?e u innych mistyków, b?d?c ?ci?le zwi?zany albo z piek?em albo z pokut?. Uwa?am wi?c, ?e w ten w?a?nie sposób nale?y rozumie? opisywane przez Ciebie wydarzenia. By? mo?e nie mo?na ocenia? tej kobiety, lecz zastanowi? si? dlaczego to w?a?nie Twoja furtka jest brudzona. Có? takiego si? dzieje na tej dzia?ce… Wreszcie co dzieje si? w Twojej rodzinie… Dlaczego to w?a?nie Ciebie spotyka ów osobliwy dopust…

Francuska salezjanka Marguerite Alacoque, mia?a w zwyczaju wype?nia? usta wydzielin? pacjentów chorych na biegunk?. Czyni?a to w ramach pokuty. Mo?e Ty w ramach ekspiacji wyczy?? ow? furtk?, zastanawiaj?c si? przy tym nad swoim ?yciem.

A mo?e po prostu jest tak, ?e biedna kobiecina w ten sposób broni si? przed wiecznym pija?stwem i rozróbami na dzia?ce. Mo?e pragnie w spokoju piel?gnowa? ro?liny, chc?c w ten sposób przypodoba? si? matce ziemi, zanim ta utuli j? ukwiecon? i ulesion? ko?dr?. Jesie? ?ycia to czas w którym mi?uje si? spokój. Wstr?tne s? wówczas pijackie okrzyki, ci?g?y ha?as radia z którego wydziela si? paskudna, prymitywna muzyka.

... stary masz ?wietne teorie. Szkoda, ?e w ramach pokuty za swoje piep... sam nie pójdziesz i nie wyczy?cisz tej brameczki.

J?zykiem oczywi?cie. W ramach pokuty...

Rozumiem, ?e uderzasz w ton: Bo taka jest wola boska, Bo ka?dy ma to na co zas?uguje.

To Mistrzu R. wyja?nij mi czym sobie zas?u?yli ludzie, którzy zgin?li z r?k Andrzeja B. Breivika czy jak mu tam by?o ?

Czy?by wype?ni? bosk? wol?...

Kobieta jest chora umys?owo i tyle w temacie. Nie dorabiajmy sobie teorii.
Nikt normalny gównem nie smaruje innych.

No chyba, ?e Ty lubujesz si? w takich klimat to przyjmij moje szczerze gratulacje !
Powrót do góry
pytam_sie

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 3:46 pm    Temat postu: Re: S?siadka smaruje mi odchodami drzwi! Odpowiedz z cytatem

PIRANHA napisał:
Nie wiedzia?em gdzie to umie?ci?: kultura czy porady wiec lepiej tu.
Mam problem. Na dzia?ce mam s?siadk? w podesz?ym wieku która ostatnio ubzdura?a sobie co? przeciwko mojej rodzinie i có?, nie uwierzycie ale smaruje gównem k?ódk? i bramk? mojej dzia?ki. Zrobi?a to ju? kilka razy. Dzi? rano min??em ja w drodze na dzia?k?, dochodz? do swojej i znowu reklamówka z odchodami i umazana ca?a bramka i k?ódka. Dyskusja z ni? nic nie daje. Co zrobi? bo do jej poziomu zni?a? si? nie b?d?.

... jak wiesz gdzie mieszka... a chyba ?atwo to znale??.
Zapakuj to gówienko do koperty ... niezbyt szczelnie zamkni?tej i w?ó? jej do skrzynki. Mo?esz dopisa?: "Dzi?kuj?, wole kebaba."
Powrót do góry
Rotmistrz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dzia?kowcem w Szczyg?owicach od kilkudziesi?ciu lat. Nie by?o w dziejach tego ogrodu takiego zaprza?stwa jak wokó? tej sprawy. Jest jest tyle niejasno?ci, ?e nie wierz? w oficjaln? wersj? mówi?c? o starszej kobiecie, która z w?asnej woli obsmarowuje furtk?.

Dlaczego natychmiast po zaj?ciu, pospiesznie wykoszono ca?? alejk? zacieraj?c w ten sposób wszelkie ?lady!?

W jaki sposób na furtce pojawi?y si? ?lady rzekomego ka?u od wewn?trz!?

Dlaczego nie zbadano pochodzenia tego ka?u? Sk?d wiadomo ?e to ka?, a nie substancja sztuczna!?

Dlaczego osoby odpowiedzialne za ogród nie ponios?y ?ADNYCH konsekwencji? W ka?dym normalnym ogrodzie dzia?kowym po takim zdarzeniu, natychmiast zdymisjonowany by?by prezes, zarz?d oraz gospodarz!

Dlaczego plamy na furtce nie maj? charakteru ci?g?ego, lecz rozpryskowy? Dlaczego ka? tak mocno wnik? w struktur? furtki? W jaki sposób ta kobieta mia?aby u?y? kompresora, skoro ta cz??? dzia?ek nie jest zelektryfikowana?

Czy by?y jakie? naciski z zewn?trz na t? kobiet?, by smarowa?a konkretn? furtk?!?

Czy w planie by?y wskazane furtki zapasowe, które mog?aby obsmarowa?, gdyby warunki wokó? docelowej na to nie pozwala?y!?

Dlaczego zupe?nie ignoruje si? relacje rybaka z „Zalanego” który twierdzi, ?e furtka by?a pomazana ju? na dwa dni przed podawan? oficjalnie dat? zaj?cia!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: