Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabezpieczenie iglaków na działce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:15 am    Temat postu: Zabezpieczenie iglaków na działce Odpowiedz z cytatem

moze i wydawać się śmieszne jak w filnie miś w barze talerze przykręcone do stołów i łyżki na łancuchach, ale niestety złodziejstwo to najwieksza plaga na ogródkach działkowych

w tym roku ukradli mi 6 szt. pieknych tui o wysokosci ok 1,3m - w zeszłym roku wsadzone, kupe kasy kosztowały i oko cieszyły, a tu z poczatkiem roku taki zonk

mialem juz nie kupowac iglakow, ale bardzo mi sie te drzewka podobaja i postanowilem kupic male drzewka i zalac je betonem, tzn czesciowo z dodatkowym zbrojeniem drutem, ze prosze sie nie martwic drzewka i ich korzenie maja jak rosnac, ponizej zdjecia:

najpierw zrobilem głebokiego buta z pretami zabezpieczajacymi krzaki:


a pozniej jeszcze zbrojone drutem opaski betonowe - takie obręcze


mam nadzieje, ze teraz iglaczki beda sobie rosły - jesli i to buchna, to w altance moczy sie juz wiklina i zrobie zywopłot


ma może ktoś pomysł jak zabezpieczyć drzwi wejściowe do altanki, ja chciałem zamorować okno i założyć takie dwa płaskowniki z jednej strony na zawiasie z drugiej na kłódkę - chyba szyfrową bedzie najlepiej, bo na klucz to zaraz cos nawpychają - ma ktoś znajomego spawalnika??
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czad . zabetonowane na amen Smile .Teraz to Ci je obetną złośliwe bestie Violent..
Zieloni przyjdą i się oflagują na twojej działce obsyp to wszystko korą ,żeby nie było widać .Tak swoją drogą ,na złodzieja nie ma rady.Szwagier ma altane bez drzwi , po pięciu włamaniach i przeliczeniu strat , wstawił takie kowbojskie wachadłowe( można wejśc w każdej chwili nie są zamykane ,wartościowe rzeczy łopaty itp trzyma w skrzyni , terz otwartej ) od dwóch lat nik mu się tam nie kręci.Wydaje sie że im bardziej masz zabezpieczone , to myślą sobie że są tam nie wiadomo jakie skarby.Co mogę poradzić , są ciepłe noce zamknij się w altance i poczekaj na złodzieja i złam mu obydwie ręce Mr. Green ( policja Ci nie pomoże za mała szkodliwość czynu )
Spawalnika czy spawacza? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robertunio14



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów Centrum

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie masz tą działkę?? Ja mam przy cmentarzu i też słyszałem że kradną co popadnie:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie spawacza, ja cała zime mialem otwarta altanke, a jakis cep rozwalil klamke i kolejmny poszukiwacz skarbow juz wszedl przez okno - wibijajac szybe - a wyszedl przez dzwi butem je rozwalajac

narazie betonik ma byc widoczny, bo jest duze podejrzenie, ze to wlasnie dzialkowiec, majacy kilka dzialek odemnie, kradnie i to podobno on mi ukradl 6 takich duzych drzewek, jak na 1 zdjeciu widac jeszcze cos z tych zeszłorocznych zostało - wzioł tylko te najdorodniejsze
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
faktycznie spawacza, ja cała zime mialem otwarta altanke, a jakis cep rozwalil klamke i kolejmny poszukiwacz skarbow juz wszedl przez okno - wibijajac szybe - a wyszedl przez dzwi butem je rozwalajac

narazie betonik ma byc widoczny, bo jest duze podejrzenie, ze to wlasnie dzialkowiec, majacy kilka dzialek odemnie, kradnie i to podobno on mi ukradl 6 takich duzych drzewek, jak na 1 zdjeciu widac jeszcze cos z tych zeszłorocznych zostało - wzioł tylko te najdorodniejsze


Jestem pewny ze tych kradziezy podejmuje zazwyczaj ktos z dzialki tak zawsze bylo i bedzie , zazdrosc za plotu to normalna sprawa, i bedzie sie tak dlugo powtarzac az ktos go niezlapie tacy ludzie maja to w kute w glowie to jest choroba i trzeba ja leczyc najlepiej starymi metodami, w necie sa do dostania male kamerki na baterie z karta SD dzialaja tez w nocy sa latwe do ukrycia i zalaczaja sie automatycznie przy jakims ruchu w okolicy sprawa nie jest droga ale na dluzsza mete sie oplaca wiesz przynajmniej kto chodzi po twojej dzialce niekoniecznie musi cos ukrasc! jezeli niemasz namiarow na takie gadzety chetnie ci pomoge. Wave
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej poprzestane na takim zabezpieczeniu, bo jeszcze mi i ta kamerke ukradna, hehe

narazie iglaki stoja i maja sie dobrze
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami jest jednak tak ze co sie nieda ukrasc to sie da zniszczyc!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka