Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble, szafy, kuchnie na wymiar / do zabudowy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skrot



Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 9:11 pm    Temat postu: Meble, szafy, kuchnie na wymiar / do zabudowy Odpowiedz z cytatem

Moze ktos polecic jakas firme z Knurowa lub najblizszych okolic, ktora zrobi mi kuchnie do zabudowy na wymiar i do tego ze 2 szafy, tez na wymiar... Chodzi mi o namiary na sprawdzone firmy, zeby jakiejs fuszerki, czy tandety nie bylo... Za wszelkie namiary z gory dzieki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gumiś



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 144
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz Nosal, tel. 0 601 471 498, u mnie robił szafę, u znajmoych kuchnię ... jesteśmy bardzo zadowoleni ... z tym, że gośc ma dużo roboty ... ja np. czekałem na niego 3 miesiące ... ale warto było Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robilem ze 3 lata temu meble na wymiar w firmie mieszczacej sie nad restauracja kosmos - jestem zadowolony
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję dwie firmy :

1. Jaworex - obecnie przenoszą się na Witosa 15 w Knurowie
tel. 032 232 43 71 kom. 609 681 604 / kuchnia i zabudowa /

2. GRANDESA - KOMANDOR - CHU PLANETA ul. Kaz. WIelkiego 20A
tel. 032 235 21 73 / zabudowa /

do wyboru ... ale jakość i zadowolenie 100%

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam firmę Euro System z Gierałtowic
http://www.eurosystem.net.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
ja robilem ze 3 lata temu meble na wymiar w firmie mieszczacej sie nad restauracja kosmos - jestem zadowolony


postokroć cofam wszystko dobrego co wczesniej powiedziałem o tej firmie - zmienili lokalizacje - na WP2 jest ich salon meblowy i jak zawsze stoja na targowisku - teraz zamowilem u nich meble kuchenne i szafy na przedpokoj, od miesiąca sa poprawki i jeszcze kolejne beda po nowym roku, kazda wizyta monterow (jeden młody i dorabiający emeryt gornik) wiaze sie z nowymi uszkodzeniami - swiezo gładziowane i malowane sciany porysowane, poobijane, pobrudzone, nowe panele porysowane (Tarkett woskowany AC4 - rysy do zywego), zmywarka panel głebokie rysy - zadziory, same meble miejscami maja uszkodzenia, zadrapania - próby woskowania wyglądają jak nieudolne lepienie przez małe dziecko - jednym słowem MASAKRA

naszczescie nie dostał cołosci kasy, wiec za partactwo swoich pracownikow własciciel firmy bedzie musial słono zaplacic - nowa zmywarka lub sam panel oraz panele na przedpokoj
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga119



Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 105

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do firmy a raczej sklepu z meblami który się mieści nad restauracją kosmos też mam duże zastrzeżenia, zamawiałam u nich kuchnie na wymiar nie dość że bardzo drogo to jakość kiepska, a na blat ze stołu to musiałam się prosić żeby mi go dali, Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy może byłeś w tym sklepie obok Biedronki na Szpitalnej ,podobno robią solidnie i w miare szybko
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Nosala z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Sob Lip 09, 2011 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat - kogo jeszcze możecie zarekomendować do wykonania kuchni na wymiar pod zabudowę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam BYFYJ na 1-go Maja , na przeciwko cmentarza . Miło , fachowo , pełny profesjonalizm , słowa " nie da się , nie można " dla nich nie istnieją. Jeszcze raz polecam Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex napisał:
Polecam BYFYJ na 1-go Maja , na przeciwko cmentarza . Miło , fachowo , pełny profesjonalizm , słowa " nie da się , nie można " dla nich nie istnieją. Jeszcze raz polecam Thumbsup


Rzeczywiście nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych i to prawda ze u Nich nie istnieje słowo "nie da sie" ale za odpowiednia cenę...

Mam ograniczony budżet i chciałbym w miarę tanio zrobić kuchnie na wymiar, czy moglibyście kogoś polecić?
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenmach



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 54
Skąd: przyszowice

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 8:24 am    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

Ja polecam w gliwicach na ul.Zwirki i Wigury 66, sklep Alers, robia na wymiar. ja kupilem u nich gotowa kuchnie i nie narzekam...tel 503755988 zadzwon a przyjada na pomiar i wycene, powiedz ze numer masz z alegro to usluge masz gratis...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IK



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 10

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowal - firma z Trachów ma też siedzibę w Gliwicach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walusss napisał:
Igorex napisał:
Polecam BYFYJ na 1-go Maja , na przeciwko cmentarza . Miło , fachowo , pełny profesjonalizm , słowa " nie da się , nie można " dla nich nie istnieją. Jeszcze raz polecam Thumbsup


Rzeczywiście nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych i to prawda ze u Nich nie istnieje słowo "nie da sie" ale za odpowiednia cenę...

Mam ograniczony budżet i chciałbym w miarę tanio zrobić kuchnie na wymiar, czy moglibyście kogoś polecić?


Ja też mogę polecić Byfyj. Jeszcze istnieje u nich zasada "klient nasz pan". Cokolwiek sobie nie wymyślisz, to ci to zrobią. W moim przypadku chodziło o maskownice, bo ich nie przewidzieli. Zrobili bezpłatnie i założyli bez gadki, że to nie pasuje, że niemożliwe, itd. Tydzień temu sypnął mi się zawias. Bez gadki przyjechali, wymienili i jeszcze ładnie podziękowali - nie przesadzam. Nie ma problemu, że kupiłeś i potem się martw - obsługa posprzedażowa też istnieje. Więc mogę polecić z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka