Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Parada motocyklowa na Dniach Knurowa 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na przejazd ulicami Knurowa. Uwielbiam to. Rozumiem, że w samym Knurowie będziecie ok. 17,15 - jakimi ulicami w tym roku jedziecie? Applause Wave Applause Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina głównymi ulicami Szczygłowic, Knurowa ale to ustalamy w dniu wyjazdu. po paradzie warto zobaczyć występ ORSZAK STUND Dawida Olczyka. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvs.pl/49735,gliwice_wypadek_motocyklistow_przy_toszeckiej_dwie_osoby_ranne_zdjecia.html

Rozumiem że motocyklowa rodzina pokryje ogromne koszty leczenia tych chłopaków? Czy może będzie tak, że za „pasję” zapłacę ja oraz starszy pan od pięciu lat czekający na endoprotezę z powodu limitów NFZ…

Kijem Wisły nie zawrócisz. Praw fizyki nie oszukasz. Motocykl jest pojazdem wyjątkowo idiotycznym pod względem bezpieczeństwa.

Nie mam nic do motocyklistów. Pod warunkiem że będą płacić za swoje „pasje” oraz nie będą korzystać z dróg publicznych...

Organizatorzy, nie promujcie głupoty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dałeś kolego nie najlepszy przykład ponieważ sprawcą tego wypadku jest starsza Pani która pewnie już niedowidzi która wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej spowodowała wypadek- czemu motocykliści muszą płacić swoim zdrowiem i życiem za błędy i niedoradność niektórych kierowców samochodów na drogach??

Sam miałem poważny wypadek na motocyklu- nie ze swojej winy- też wymuszenie pierwszeństwa przez młodego kierowcę samochodu- moja prędkość była zgodna z tą dozwoloną i NFZ ani żaden Pan z protezą na tym nie ucierpiał- ponieważ leczyłem się prywatnie w najlepszych klinikach- bo na dojście do zdrowia w krótkim czasie dzięki NFZ-towi nie mogłem liczyć ( swoją drogą opłacam składki i to wcale nie małe więc czemu nie miałbym prawa do skorzystania z opieki zdrowotnej- płace na Pana z protezą i na Ciebie drogi Panie Rotmistrzu a sam leczę się prywatnie bo publiczna opieka zdrowotna sięgnęła dna... terminy... jakość...)

Pieniążki wykładałem z własnej kieszeni a później przed sądem odzyskałem co do grosza łącznie z nawiązkom, więc skoro twierdzisz że tak NFZ ubożeje na nas motocyklistach to może pora zmienić prawo aby to sprawca wypadku brał pełną odpowiedzialność za to co zrobił i opłacał np. poszkodowanego motocyklistę podczas jego leczenia- by nie trzeba było tego dochodzić przed sądem???

IMO Panie Rotmistrz jest Pan zwykłym trollem w tym temacie żyjącym i czerpiącym radość z trollingu- chyba czas znaleść sobie jakąś pasję..... Thumbsup


Ostatnio zmieniony przez Verbatig dnia Czw Maj 29, 2014 12:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chopper5 napisał:
Balbina głównymi ulicami Szczygłowic, Knurowa ale to ustalamy w dniu wyjazdu. po paradzie warto zobaczyć występ ORSZAK STUND Dawida Olczyka. Pozdrawiam

A główna ulica to bardziej 1-Maja czy Szpitalna??? Gdzieś chcę się ustawić żeby Was widzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne jest 1-maja.szpitalna,kosmonautów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie wam zazdroszczę tej parady Very Happy W zeszłym roku brałam udział z mężem i było super Smile W tym roku niestety nie mogę Sad
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vn800



Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 134

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 10:04 pm    Temat postu: parada Odpowiedz z cytatem

ba trza byc ......dzieciakom zrobic frajde......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dancing Dancing Dancing
Nie dość że się wyśpię Applause to jeszcze Szczygłowice ominie propaganda brawurowej głupoty Wave Wave

Dziękuję chmurkom Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz masz pecha żadne chmurki nas nie przestraszą żeby brać udział w paradzie a co z twoim snem to proponuje pospać do godz.15.00 i zapraszam z dzieckiem wnukiem itd na przejarzdke do parku NOT.Będzie głośno będzie się działo zapewniam.W końcu to urodziny miasta.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chopper5, po co w ogóle mu odpisujesz ? Nie widzisz, że to jakiś dzieciak który trolluje na internecie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Boguś w biały BMW to idiota i wogóle be, ale już motocykliści to wspaniali, hiper odważni szlachetni jeżdzcy.

Pluj sobie na mnie ile chcesz. Ale zdania nie zmienię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
No tak Boguś w biały BMW to idiota i wogóle be, ale już motocykliści to wspaniali, hiper odważni szlachetni jeżdzcy.

Pluj sobie na mnie ile chcesz. Ale zdania nie zmienię.
Jak można porównywać kolesia który mknie przez centrum wawy 200km/h i przecina czerwone światła, jedzie pod prąd z paradą motocyklową? hahaha teraz to mnie z rana rozbawiłeś, oj trolu trolu to już nie te czasy co się ludzi łatwo prowokowało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
hahaha teraz to mnie z rana rozbawiłeś, oj trolu trolu to już nie te czasy co się ludzi łatwo prowokowało


Tak sądzisz? To po co odpisujesz/odpisujecie ??
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Knurowianin2000 napisał:
hahaha teraz to mnie z rana rozbawiłeś, oj trolu trolu to już nie te czasy co się ludzi łatwo prowokowało


Tak sądzisz? To po co odpisujesz/odpisujecie ??
Odpisuje by wyrazić swoją opinie lecz nie sprowokowało mnie to na tyle by podnieść ciśnienie, bardziej rozbawiło tak samo jak wpisy innych troli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka