Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Likwidacja WORD w Gliwicach
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 2:55 pm    Temat postu: Likwidacja WORD w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

Wiecie coś może o likwidacji WORD w gliwicach? Podobno chcą przenieść ośrodek do Rybnika. Nie wyobrażam sobie aby osoby z Gliwic, Zabrza, Knurowa zdawały egzamin w Rybniku.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
B3



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: knw

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba jakaś ściema Z tego co wiem to teraz się czeka jakieś 2 miechy na egzamin. Jakby wszystkich przenieśli do Rybnika to tam by sie czekało chyba z pół roku....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkaammiill



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 12

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również o tym słyszałem,ale wiadomo jak się plotki rodzą ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 4:24 pm    Temat postu: Re: Likwidacja WORD w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Nie wyobrażam sobie aby osoby z Gliwic, Zabrza, Knurowa zdawały egzamin w Rybniku.

A ponadto przecież na jazdy z knurowskich OSK też musiałyby dojeżdżac do Rybnika (z Knurowa liczę około pół godziny drogi w jedną stronę) :/. Tak więc z dwóch godzin jazd zostałaby godzina, a zapłacic trzeba za dwie. Pewnie jakaś plota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniek



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 89
Skąd: Laboratorium

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WORD ma być w Gliwicach zlikwidowany ze wgledu na zły stan budynku po czym przeniesiony do Rybnika. W Rybniku podobno budynek WORD nie jest wpełni ukonczony z tego co mówili w TV wiec przeprowadzka pewnie potrwa. Mr. Green

Jakby komuś coś niepasowało , to zawsze pozostają inne ośrodki : Bytom , Tychy, Katowice Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.telewizja.gliwice.pl/artykul.php?id=1545

Już wkrótce gliwicki oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zostanie zlikwidowany. Gliwiczanie ubiegający się o prawo jazdy będą teraz musieli jechać na egzamin do Rybnika, oddalonego od Gliwic o 30 km! Dodatkowym utrudnieniem w dojeździe do rybnickiego WORDu będzie na pewno wiecznie zakorkowana ulica Rybnicka. Więcej już wkrótce w ITV Gliwice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 11:32 pm    Temat postu: Re: Likwidacja WORD w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Wiecie coś może o likwidacji WORD w gliwicach? Podobno chcą przenieść ośrodek do Rybnika. Nie wyobrażam sobie aby osoby z Gliwic, Zabrza, Knurowa zdawały egzamin w Rybniku.

Wiadomo że będzie to czasochłonne ze względu na dużą ilość chętnych dodatkowo z Gliwici Knurowa.Ale ja zdawalem prawko i miałem jazdy w Rybniku(to było co prawda 1994 roku)ale to nie był dla mnie żaden kłopot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 9:52 am    Temat postu: Re: Likwidacja WORD w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

marok napisał:
patrycju5z napisał:
Wiecie coś może o likwidacji WORD w gliwicach? Podobno chcą przenieść ośrodek do Rybnika. Nie wyobrażam sobie aby osoby z Gliwic, Zabrza, Knurowa zdawały egzamin w Rybniku.

Wiadomo że będzie to czasochłonne ze względu na dużą ilość chętnych dodatkowo z Gliwici Knurowa.Ale ja zdawalem prawko i miałem jazdy w Rybniku(to było co prawda 1994 roku)ale to nie był dla mnie żaden kłopot.


Dla mnie to tez nie jest klopot, ale probuje sie wstawic w sytuacje osob ktore maja na pamiec wyryte trasy zdawania.... a tu taki zonk.

Ponadto biorąc po uwage ze osoba zdająca egzamin nie ma jeszcze samochodu wiec sama nie przyjedzie na egzamin. Autobusow do rybnika nie ma duzo, ponad to nie jadą w miejsce nowego wordu. trzeba sie przesiadac do kolejnych dwóch.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:06 am    Temat postu: Re: Likwidacja WORD w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
marok napisał:
patrycju5z napisał:
Wiecie coś może o likwidacji WORD w gliwicach? Podobno chcą przenieść ośrodek do Rybnika. Nie wyobrażam sobie aby osoby z Gliwic, Zabrza, Knurowa zdawały egzamin w Rybniku.

Wiadomo że będzie to czasochłonne ze względu na dużą ilość chętnych dodatkowo z Gliwici Knurowa.Ale ja zdawalem prawko i miałem jazdy w Rybniku(to było co prawda 1994 roku)ale to nie był dla mnie żaden kłopot.


Dla mnie to tez nie jest klopot, ale probuje sie wstawic w sytuacje osob ktore maja na pamiec wyryte trasy zdawania.... a tu taki zonk.

Ponadto biorąc po uwage ze osoba zdająca egzamin nie ma jeszcze samochodu wiec sama nie przyjedzie na egzamin. Autobusow do rybnika nie ma duzo, ponad to nie jadą w miejsce nowego wordu. trzeba sie przesiadac do kolejnych dwóch.


Smile FAJNE !!! Smile
Jakie trasy zdawania wyryte w pamięci ?? jaki zonk. Poprostu wszystkie L będą jeździły sobie po Rybniku, rozładuje to Smile mniej przyjemne do jazdy ulice w Gliwicach. Mieszkańcy poznają Rybnik i będą zachwycać się jego urokami. Dla promocji miasta to darmowa reklama Wink więc nad czym tu płakać. Poza tym cóż za problem poprosić kogoś żeby z nim pojechać do Rybola , albo zrobić w 4 osoby ściepę na kierowcę ... Dla chcącego nic trudnego Smile

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam do osrodka w rybniku nie jest tak żle z dojazdem.Od PKS-u trzeba iść na Chwałowice pod wiaduktem a potem w lewo jakieś 10 minut.Więc nie widze problemu.Ja kiedys jak tam robiłem prawko to jeżdziłem cugiem Super ale teraz tego już niema.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo prościej 194 do Kwk Dębieńsko i cugiem na Rybnik.I na banie przejsc tunelem na drugą stronę dworca .Jak to napisał ARC dla chcącego nic trudnego Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arc, czyli korki w gliwicach i zatloczone ulice to wina L ? Dancing
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza wersja była że WORD 1 lipca znika z Gliwic. A teraz z dnia na dzień są inne wersje i może w każdej chwili zostać zlikwidowany, przeniesiony. Sam jestem poszkodowany bo akurat zacząłem jazdy i stoimy w miejscu bo nie wiadomo gdzie szkolić kursantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że do poniedziałku mi go nie przeniosą bo akurat mam egzamin...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M0L



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 51

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marok napisał:
Albo prościej 194 do Kwk Dębieńsko i cugiem na Rybnik.I na banie przejsc tunelem na drugą stronę dworca .Jak to napisał ARC dla chcącego nic trudnego Wave


WORD-u nie będzie w starym miejscu. Nowa lokalizacja będzie w okolicy Elektrowni Rybnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka