Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oświadczenie majątkowe radnego niezgodne z prawdą?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam wrażenie , że lolek to prawa ręka prezydenta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko kojarzę tego radnego i słyszę , że chce coś robić może dlatego taka nagonka na jego osobę a sorry i jeszcze jednego który chodzi na kawę do jednej mieszkanki koloniji i zbiera ploty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z prezydentem to mam tyle wspolnego, że jest prezydentem mojego miasta i tyle a w moim odczuciu jest dobrym gospodarzem. a Sanecznik no fakt chce cos zrobic tylko jak to nazwac nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamy prawo do różnych odczuć ja mam zgoła inne i życząc zdrowia. Oczekuje zmian w moim mieście a Pan prezydent mi tego nie gwaratuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andante78



Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pan Sanecznik sam wszystko wyjaśni, bo zarzuty, które mu stawia jakiś tam lokalny dziennikarz, ale pod nazwiskiem, są poważne, więc jest to w jego interesie, bo co jak co osoba pełniąca funkcje publiczne powinna być pod tym względem krystalicznie czysta. Choć pewnie pamiętacie jak się skończyły sprawy z wielkiej polityki (casus Palikota czy Hofmana). Poza tym to chyba Urząd Skarbowy jest w pierwszej kolejności kompetentnym organem, żeby rozstrzygnąć wszystkie wątpliwości. Nie przesądzajmy o niczym, bo czas pokaże jak jest a jak być powinno i wtedy będzie można wyciągnąć z tego jakieś miarodajne wnioski...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andante78 napisał:
Myślę, że pan Sanecznik sam wszystko wyjaśni, bo zarzuty, które mu stawia jakiś tam lokalny dziennikarz, ale pod nazwiskiem, są poważne, więc jest to w jego interesie, bo co jak co osoba pełniąca funkcje publiczne powinna być pod tym względem krystalicznie czysta. Choć pewnie pamiętacie jak się skończyły sprawy z wielkiej polityki (casus Palikota czy Hofmana). Poza tym to chyba Urząd Skarbowy jest w pierwszej kolejności kompetentnym organem, żeby rozstrzygnąć wszystkie wątpliwości. Nie przesądzajmy o niczym, bo czas pokaże jak jest a jak być powinno i wtedy będzie można wyciągnąć z tego jakieś miarodajne wnioski...


Po przeczytaniu
http://info-poster.eu/marek-sanecznik-zapowiada-kroki-prawne/
stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że ktoś tu z pełną premedytacją przeinacza fakty pod z góry przyjętą tezę.
"Fakt zawarcia umowy darowizny 20 grudnia oznacza rzecz jasna, że 31 grudnia 2012 roku Marek Sanecznik nie był posiadaczem przedmiotowych udziałów."
Lecz w dalszym ciągu twierdzi, że należało to zgłosić w oświadczeniu.
Nie należało; dla przypomnienia dodam, że fakt posiadania zgłasza się na dzień 31 grudnia.
I niech mi nikt nie mówi, że na chama chce się w tym przypadku szukać haków tam gdzie ich nie ma...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie ciąg dalszy:

info-poster napisał:
Tak jak podałem już w którymś z komentarzy, nie miałem zamiaru zajmować się dalej sprawą Pana Sanecznika. Ze względu jednak na jego sugestię, jakoby moje pismo do Rady Miasta Knurów były pomówieniem, zmuszony zostałem do jej gruntownego przemyślenia i zastanowienia się nad wszelkimi aspektami problemu. Te zaś przemyślenia doprowadziły mnie do jednego tylko wniosku: służąc dobrze – jak mniemam – pojętemu interesowi publicznemu nie powinienem niczego pozostawić własnemu biegowi. W związku z tym już jutro opublikuję oświadczenie, pod bardzo celowo wybranym tytułem „Pan mnie straszy, panie radny?”.
Tekst prześlę również do redakcji portalu MiastoKnurów.pl z prośbą o opublikowanie.

_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

info-poster napisał:
„Pan mnie straszy, panie radny?”.


Pomawiany informuje pomawiającego, że skieruje sprawę do sądu.
Pomawiający twierdzi, że to straszenie.
Ktoś dalej twierdzi, że jest dziennikarzem?
Dzieciaki inaczej się zachowują...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie denerwuje mnie wieczne lansowanie jednego radnego, z drugiej jednak strony połączyłem sobie pewne fakty....
Pan Sanecznik zablokował interesy panu L, więc w odwecie pan L zlecił dziennikarzynie zrobienie koło d...y panu Sanecznikowi...
To proste jak konstrukcja banana.
Mam nadzieję, że p. Sanecznik udowodni swoją uczciwość.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@xander

Łączmy fakty, nie budujmy teorii spiskowych:)
Jak najbardziej popieram tutaj Heńka i jakby nie było traktuję to jak dziecinadę.

http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Generalnie denerwuje mnie wieczne lansowanie jednego radnego, z drugiej jednak strony połączyłem sobie pewne fakty....
Pan Sanecznik zablokował interesy panu L, więc w odwecie pan L zlecił dziennikarzynie zrobienie koło d...y panu Sanecznikowi...
To proste jak konstrukcja banana.
Mam nadzieję, że p. Sanecznik udowodni swoją uczciwość.


A w jaki to sposób radny zablokował interesy pana L? Jeśli już zrobili to urzędnicy, tylko sukcesy sobie pan radny sam przypisuje wysyłając jakieś ulotki do ludzi. Bądźmy obiektywni!

A co do sprawy oświadczenia... faktycznie wygląda trochę na czepianie się i przed wyborami nie wygląda to dobrze. Z drugiej strony, Jezierski jest znany z tego, że wyciąga wszystkim co tylko znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech wyciąga ważne żeby to były fakty sprawdzone a nie rano pisze jedno a popłudniu zamiesza zupełnie w innej tonacji artykuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lansowanie jednego radnego? chyba trochę przesady w tym a znasz innego radnego który pofatygował się zrobić cokolwiek o czym byśmy tu dyskutowali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok może "zablokował" to nietrafione określenie, ale na pewno brał udział w czynnościach, które zablokowały (podejrzewam że chwilowo) interesy pana L.
Moja teoria raczej spiskowa nie jest a przynajmniej nie taki był mój zamiar, wydaje mi się jednak, że przynajmniej część mogła by się potwierdzić.

Pozdrawiam
Xander

Ps.
@ starka: Radni o swoich "sukcesach" zaczną mówić i pisać za jakiś miesiąc czy dwa więc spokojnie wszystkiego dowiemy się z tony ulotek, które zalegać będą w naszych skrzynkach.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Dariusz Jezierski



Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 15

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo, pozwólcie, że odpowiem zbiorowo.
1. Nie znam Pana L., ani żadnych innych osób z Knurowa. Nie wiem co kto komu blokuje i nie bardzo mnie to interesuje. Panem Sanecznikiem w związku z grupą PRUiM zajmuję się od grudnia 2012 roku.
2. Pan Sanecznik nie poinformował mnie o niczym - o "działaniach prawnych" (nie o pozwie, jak chciałby jeden z uczestników forum) dowiedziałem się ze strony miastoknurow.pl.
3. O ile się nie mylę wszystkie osoby na forum są rejestrowane więc bardzo bym prosił o wstrzemięźliwość w sugerowaniu, jakobym znajdował się na czyichkolwiek usługach. Doskonale wiem co w takich przypadkach zrobić i będą to bardzo konkretne "działania prawne"
4. Pan Sanecznik interesuje mnie o tyle, o ile ma związek z Gliwicami - a ma niestety duży i już chociażby dlatego będzie o nim jeszcze sporo.
5. Nie sugerowałem nigdy, że Pan Sanecznik umyślnie nie podał prawdy w oświadczeniu. W przeciwieństwie do radnego Rady Miejskiej w Gliwicach, w związku z którym sprawa w ogóle zaistniała, a który przez dekadę zatajał prawdę, postępek Pana Sanecznika jest zapewne wynikiem błędu.
6. Ten błąd zresztą Pan Sanecznik powiela, twierdząc, że zbył udziały 20 grudnia. Nie mam zamiaru udzielać tu prywatnych porad, ale... nie jest tak.
7. Sprawę kontynuuję tylko dlatego, że Pan Sanecznik zarzucił mi publicznie pomówienie, z którym to zarzutem oczywiście zgodzić się nie mogę.
z wyrazami szacunku
dj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka