Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kinga Ponieważ - kandydatka do Sejmiku Śląskiego

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinga Ponieważ



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Bytom, Gliwice, Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:41 pm    Temat postu: Kinga Ponieważ - kandydatka do Sejmiku Śląskiego Odpowiedz z cytatem

W związku z faktem, iż wybory samorządowe tuż tuż,
zapraszam wszystkich kandydatów do zaprezentowania swojej sylwetki
na Forum i podjęcia dyskusji.


To tak na początek dla zachęty, jako kandydatka do Sejmiku Śląskiego, parę słów o sobie:

Kinga Ponieważ mam 25 lat- jestem bankowcem, jednocześnie skończyłam studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego i jestem w trakcie obrony pracy magisterskiej, specjalizuję się w polityce regionalnej. Prywatnie zajmuję się działalnością społeczno-polityczną. Od czterech lat jestem członkiem Platformy Obywatelskiej w Bytomiu, oraz działam w Europejskiej Unii Kobiet i Stowarzyszeniu „Młodzi Demokraci”, w którym jestem wiceprzewodniczącą regionu śląskiego. Przez 1,5 roku byłam również związana z Młodzieżowym Związkiem Mniejszości Niemieckiej.

(adres strony usunięty przed moderatora-tvardy)

Czekam na dyskusję i pytania Smile[/img]
_________________
Kinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kinga Ponieważ



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Bytom, Gliwice, Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwoli ścisłości, bo już dostałam takie pytania na priv Wink
startuję z listy nr 5 z okręgu nr 4 Mr. Green
_________________
Kinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się wypowiadać i zanudzać w sprawie wizerunku internetowego, ale w paru słowach napiszę dlaczego nie robi się tak jak zrobiłaś i jak wcześniej zrobił Maciej Kandzior.
W internecie (podobnie jak w życiu) liczy się pierwsze wrażenie oglądającego stronę www. Podając adres do strony nieskończonej, pustej, nieciekawej niestety nie zachęcasz do jej odwiedzania. Wręcz przeciwnie.... W wirtualnym świecie, gdzie użytkownicy forum nie wiedzą nic o drugim użytkowniku (zwłaszcza, kiedy mają niski poziom napisanych postów) strona internetowa stanowi wizytówkę, dzięki której można poznać tego drugiego użytkownika. Zwłaszcza w przypadku kandydatów na radnych, posłów itp...

Z doświadczenia wiem, że takie podejście do sprawy jakie zaprezentowała koleżanka i kolega wcześniej nie służy powodzeniu w pracy nad wizerunkiem tejże osoby. Nie ma nic gorszego dla internauty poszukującego informację od znalezienia pustej lub niekompletnej strony. Znacznie lepsza w tym przypadku jest strona niepodana publiczności internetowej, tzn strona nieistniejąca.

Miałem się nie rozpisywać. Przepraszam za moją maluteńką, w wielkim uproszczeniu dygresję na temat wizerunku internetowego.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kinga Ponieważ



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Bytom, Gliwice, Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie pośpieszyłam się z podawaniem mojego adresu strony...
Jak tylko zostanie naprawiony bład i strona w końcu dobrze zafunkcjonuje,
nie omieszkam podzielić się tąinformacją Smile


tymczasem,
pozdrawiam serdecznie
_________________
Kinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Ponieważ



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Bytom, Gliwice, Tarnowskie Góry

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów Smile

moja strona działa już, tak więc zapraszam serdecznie Smile))

dla przypomnienia: www.kinga_poniewaz.welnowiec.net
_________________
Kinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw dlaczego mam(-y) na ciebie głosować. Może ze względu na stronę na której możemy zobaczyć twoje fotki czy znaleźć informację o twoim wykształceniu.
Wiem że opis osoby i jej działalność do tej pory to ważne kwestie ale ja oczekiwałem twojego programu którego nie otrzymałem. Żenada ? Gdzie program ? Może źle szukam na twojej stronie !
Z tego co widziałem na forum to mogę powiedzieć że na razie ze swoimi stronami internetowymi strzeliliście gola ale do własnej bramki.

P.S - proszę moda tvardy o nie usuwanie tego posta Wave Nie ma tam adresu strony Laughing. Jest natomiast pewna ocena Kingi, kandydatki do sejmiku .
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Ponieważ



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Bytom, Gliwice, Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

faktycznie na stronie nie ma mojego programu, ale myślę, że można to potraktować jako zachętę do podjęcia zapytania na ten temat.
Ja, poprzez rozmowy z wyboracami, niestety przekonałam się, że większości nie interesuje żaden program... Jest to przykry fakt, ale zdaję sobie sprawę, że większość osob może nie mieć po prostu czasu aby analizować program każdego kandydata, stąd niechętnie albo w ogóle nie chcą słuchać.
Dlatego cieszy mnie, że są osoby, które mimo wszystko swoje wybory warunkują racjonalną analizą i sami dopytują o programy wyborcze kandydatów Smile

Dlatego, czym prędzej odpowiadam:
1. bardziej efektywnego wykorzystywania w naszym województwie środków pochodzących z funduszy unijnych,
2. rozszerzenia programu stypendialnego dla uczniów i studentów,
3. działań wspierających rozwój kultury i dziedzictwa kulturowego naszego województwa,
4. zintensyfikowania promocjo Śląska w kraju i zagranicą (co się równa przyciąganiu inwestycji i rozwoju turystyki(,
5. tworzenia warunków umożliwiających rozwój takich sektorów gospodarki, jak usługi, w tym m.inn. turystyki.

To by było pokrótce na tyle, a ja czekam na dalsze pytania w tym względzie i nie tylko Smile

Dodam tylko na koniec, że kompetencje sejmiku oraz wchodzących weń radnych określa odrębna ustawa. Dlatego nie zawsze to co się chce jest równoznaczne z tym co się może, bo nie da się pewnych kwestii "przeskoczyć". A skuteczność osiągania swoich celów częściej jest wynikiem kilometrów przechodzonych korytarzy urzędu niżeli dyskusji...
Ze swej strony dodam, iż mam wiele energii i zapału, które wystarczą zarówno na przemierzanie korytarzy jak i na merytoryczną dyskusję Smile

pozdrawiam serdecznie,
Kinga Ponieważ
_________________
Kinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Ponieważ



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Bytom, Gliwice, Tarnowskie Góry

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszycy czekają z dyskusją na potem ;P


Jakby co, to pisać!
_________________
Kinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka