Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rada Powiatu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gonzalez napisał:
no dobra ale jest jak jest, wiec w tej sytuacji jak??

Jak to jak? Nie głosować na nikogo do rady powiatu. Jak się nikogo nie wybierze, to każdy z nich dostanie tylko jeden głos (swój) i powiat będzie trzeba rozwiązaćWink))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
No tego nie wiedziałem że p. Bismor osobiście chodzi za poparciem. Do mnie jakoś nie dotarł a daleko nie ma Wave

Lucjanie - albo jesteś jego znajomym albo mieszkasz gdzieś w okolicach "Górki" tzn. Wzgórza Smile

Wiatam !
Może nie warto Laughing Wink
Nie mieszkam w okolicy wzgórza a pana Bismora widziałem kilka razy w ramach "pracy" która czasami wykonuję, ba bardzo mądrze rozmawiał. Ja prawdopodobnie będę głosował na pana Kędzierskiego. Ale uważam że oprócz oddania głosu powinienem opiniować kandydatów więc wymieniłem tych którzy "pasują". A co do pana Bismora co było niestosownego ?
Lucjanszolajski napisał:
Bismor Bernard - jeden z nielicznych nawiedził moje progi osobiście,

Co to źle ? A ciebie kto uznał za wyborcę którego warto zainteresować ?
Lucjanszolajski napisał:
już był radnym powiatowym, trzeba zobaczyć jak działał.

Zwykła ludzka ostrożność.
Lucjanszolajski napisał:
Po rozmowie można stwierdzić że warto zagłosować.

Odczucie subiektywne.
****
Ja przynajmniej staram się wyjaśnić moje typy inni nie [patrz niżej]. Ale to chyba nie wystarczy .... zacytuje słowa Xander'a
Cytat:
Jasny gwint ludzie opanujcie się!!!

****
maciekknurow napisał:
Szanowni Państwo!

Ja do Rady Powiatu będę głosował na pana Piotra Królickiego, a do Sejmiku Województwa Śląskiego na panią Kingę Ponieważ.

Pozdrawiam

Dlaczego ?
bart napisał:
Osobiście uważam, że Panie Elżbieta Jurkowska i Barbara Hankus
(obie Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej) są dobrymi kandydatkami.
Znam je osobiście i wiem że to kulturalne i inteligentne kobiety Thumbsup

Dlaczego ?
Sebastian Mołek napisał:
jeżeli chodzi o moej typy to do powiatu będe głosował na Pana Staroste Michała Nieszporka (lista nr 19 Moja Gmina Nasz Powiat) a do Sejmiku na Kingę Ponieważ

Dlaczego ?
Pozdrawiam Lucjanszolajski.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Pana Starostę Nieszporka to uważam iż świetnie się sprawdził na tym stanowisku. ZNam go i wspołpracuję z nim od 3ech lat i zawsze o wszystkim decydowałą merytoryka a nie wzgledy polityczne czy osobiste sympatie. Starostwo staje sie urzedem nowowczesnym i przedewszystkim otwartym na petentó ( w czym róneiż zasługa młdoego zespołu pracowników) oraz co dla mnie wazne organziacje pozarządowe.


Natomaist co do KIngi to znam Ją osobiscie i wiem iż jest niezwykle konsekwentna i uparta w dązeniu do celu. Pozatym uważąm iż w Sejmiku Śląskim przyda się młode spojrzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lj



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:44 pm    Temat postu: wskazanie na odpowiedniego kandydata na radnego do Powiatu : Odpowiedz z cytatem

chociaz nie mogę głosować w Knurowie , ale tu się urodziłam i tu pracuję ...
więc chciałabym aby osoby kompetentne reprezentowały i dbały o to miasto w Powiecie..
a za taka osobę uważam Pania Ewę JURCZYGA z listy nr 19 :

-jest pełna energii i dobrych pomysłów, jako dyrektor gimnazjum zawsze na pierwszym planie widziała dobro uczniów ( i to nie tylko tych najlepszych, umiała dotrzec i do tych sprawiających kłopoty wychowawcze),
- zawsze znajdzie czas i chęć pomocy dla osób zwracających się do niej z problemem
-jest świetnym organizatorem ( gimnazjum przez nią prowadzone prezentuje się bardzo dobrze, a wszystkie imprezy, szkolne spotkania i akademie maja zawsze znakomitą oprawę )
-posiadając już doświadczenie radnej w Powiecie z poprzedniej kadencji
będzie mogła to jeszcze lepiej wykorzystać teraz w kolejnej,
-nie będę dalej wymieniać jej atutów i zalet, ale każdy kto ma lub będzie miał okazję ją poznać osobiście z pewnością nie zarzuci mi "kadzenia bez pokrycia "
tylko zauważy , że jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej a przy tym równiez o swietnym poczuciu humoru, chcąca rzeczywiście robić coś korzystnego dla ludzi wśród których mieszka , nie bacząc na odmienne poglądy .

Życzę jej i mieszkańcom Knurowa aby byli zadowoleni ze swich wyborów w kazdej dziedzinie życia

Pozdrowienia
Obserwator-ka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Pragnę uzasadnić swój wybór:

-Sejmik Wejewództwa Śląskiego:
Kinga Ponieważ- mimo iż nie znam jej osobiście, mimo że nie mieszka w naszym mieście wybrałem ją, gdyż:
a). jest osobą młodą i wykształconą,
b). miło się z nią rozmawia i bardzo merytorycznie (przez gg) Smile
c). działa aktywnie w organizacjach pozarządowych,
d). jest pełna zapału do pracy na rzecz lokalnej społeczności,
e). najważniejsze, mianowicie "doceniła" Knurów, choćby poprzez kontakt z Nami mieszkańcami na tymże forum, czego nie zrobił żaden z kandydatów do Sejmiku,

-Rada Powiatu Gliwickiego:
Piotr Królicki- znam go osobiście, choć od niedawna, jest osobą wykształconą, przygotowaną do pracy w samorządzie, będę na niego głosował, gdyż:
a). jest człowiekiem uprzejmym i otwartym na wszelkie propozycję mieszkańców, szczególnie osób młodych,
b). "czuje" sport, tzn. był trenerem piłki ręcznej, wprowadzał do 2 ligi zarówno kobiety jak i mężczyzn, był v-ce prezesem "Concordii" Knurów społecznie działał na rzecz tegoż klubu,
c). był wieloletnim dyrektorem MSP nr.1, a także nauczycielem w tejże szkole, potrafi więc pracować z młodzieżą i dziećmi,
d). nie ma dla niego czegoś takiego jak "układ", potrafił się "postawić" niejednokrotnie włodarzą naszego miasta, gdy wymagał tego interes szkoły,
e). "czuje" samorząd tzn. jako osoba odpowiedzialna za kampanię samorządową PO w całym powiecie, jest biegły w problemach mieszkańców miast i gmin naszego powiatu, gdyż wielokrotnie rozmawiał z kandydatami na radnych miast i gmin naszego powiatu, którzy informują go i zgłaszają mu problemy lokalnej społeczności.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:58 pm    Temat postu: Re: wskazanie na odpowiedniego kandydata na radnego do Powia Odpowiedz z cytatem

lj napisał:
chociaz nie mogę głosować w Knurowie , ale tu się urodziłam i tu pracuję ...
więc chciałabym aby osoby kompetentne reprezentowały i dbały o to miasto w Powiecie..
a za taka osobę uważam Pania Ewę JURCZYGA z listy nr 19 :

-jest pełna energii i dobrych pomysłów, jako dyrektor gimnazjum zawsze na pierwszym planie widziała dobro uczniów ( i to nie tylko tych najlepszych, umiała dotrzec i do tych sprawiających kłopoty wychowawcze),
- zawsze znajdzie czas i chęć pomocy dla osób zwracających się do niej z problemem
-jest świetnym organizatorem ( gimnazjum przez nią prowadzone prezentuje się bardzo dobrze, a wszystkie imprezy, szkolne spotkania i akademie maja zawsze znakomitą oprawę )
-posiadając już doświadczenie radnej w Powiecie z poprzedniej kadencji
będzie mogła to jeszcze lepiej wykorzystać teraz w kolejnej,
-nie będę dalej wymieniać jej atutów i zalet, ale każdy kto ma lub będzie miał okazję ją poznać osobiście z pewnością nie zarzuci mi "kadzenia bez pokrycia "
tylko zauważy , że jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej a przy tym równiez o swietnym poczuciu humoru, chcąca rzeczywiście robić coś korzystnego dla ludzi wśród których mieszka , nie bacząc na odmienne poglądy .

Życzę jej i mieszkańcom Knurowa aby byli zadowoleni ze swich wyborów w kazdej dziedzinie życia

Pozdrowienia
Obserwator-ka


Nie wszystko w Gimnazjum jest tak super zorganizowane, sam byłem uczniem tego gimnazjum parę lat do tyłu...... i nie wszystko jest super naprawde....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lj



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 8:33 am    Temat postu: Do Gonzalesa :)) Odpowiedz z cytatem

Odpowiem w ten sposób :

Jeszcze się taki(a) nie urodził , żeby wszystkim dogodził ... to stare przysłowie, ale zawsze aktualne....

Może TY GONZALESIE jako uczeń gimnazjum po prostu nie lubiłeś szkoły , ani zasad tam panujacych ?

A Pani Ewa Jurczyga musi być wymagającym nauczycielem i dyrektorem.

Pozdrowienia
Obserwator-ka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie tylko moje zdanie, a ze szkołę lubiałem i to bardzo///
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym z wielu dobrych kandydatów do Sejmiku Śląskiego jest kolega Piotr Zakrzewski z Knurowa - Szczygłowic, który startuje w barwach PIS-u. Człowiek bardzo dobrze wykształcony:
- mgr filozofii po KUL-u,
- absolwent Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie,
- obecnie - student 3 roku Prawa.
I o wielkim (pomimo tego, że jest stosunkowo młody – 36l) doświadczeniu zawodowym w różnego typu jednostkach administracyjnych:
- Ministerstwo Finansów,
- Urząd Komitetu Integracji Europejskiej,
- Urząd Marszałkowski Woj. Śląskiego,
- obecnie - Sekretarz Powiatu Gliwickiego – m.in. odpowiedzialny za pozyskanie funduszy unijnych
Prywatnie jest bardzo miłym człowiekiem – ma czteroosobową, kochającą się rodzinkę, czynnie wspomaga biedniejszych, ma solidne zasady moralne i co ważniejsze jest im wierny Smile
Jego wielkim atutem jest to, że jest z Knurowa i zna nasze problemy.
Więcej o Piotrze można przeczytać pod adresem

http://www.pispowiatgliwice.ovh.org/ludzie.htm#zack
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na 100% nie będe głosował na p.Piotra za wypowiedz na stronie[forum] PiS - Knurów
Cytat:
...Zgadza się !!! - mam jeszcze program, ze tak go nazwe organizacyjno-administracyjny, ale jako nasz atut nie pokazuje się go przed wyborami. Jak będzie Pan jednak nalegal to zapraszam do nas...


Pozatym zraziłem się do w/w pana w jego odpowiedzi na post/pytanie o program dla powiatu. Odpowiedział w nieładny sposób, przyznać muszę że z każdym następnym postem było lepiej. Jednak niedobre wrażenie pozostało a cytatem [ten wyżej] przebił już wszystko w tej kampanii [teraz naciska na niego Kinga która mówi że na stronie niema programu bo to zachęta Confused ale jednak Zack jest na 1-szym miejscu
sorry za ort. wielki pospiech.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lj



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 11:10 pm    Temat postu: inni kandydaci ??? Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie Państwo o po raz pierwszy kandydującym do Rady Powiatu Panu Janie Matuszewskim nr 1 na liście nr 18 ???

Obserwator-ka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem O nim nic prawie.... oprócz tego ze znajomy z kopalni dostało podwyzke a po m-cu pan Matuszewski ją anulował(dla jasności nie tylko jemu) wiec to mnie od niego odrzuca.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak moze Cię odrzucać decyzja menedżera (tu: Dyrektora zakładu) w przedmiocie podwyżek lub zmniejszenia pensji pracowników, skoro nic nie wiesz o sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa w danej chwili, efektywności pracy pracownika, systemu motywacyjnego, prawidłowości udzielenia podwyzki przez (jak sie domyślam) bezpośredniego przełożonego, a podwładnego Dyrektora, itd.

Uważam, ze p. dyrektor Matuszewski jest bardzo dobrym, sprawdzonym w "bojach" kandydatem. Przede wszystkim jest inteligentny, ma szerokie doświadczenie w działalnosci publicznej, wiele kontaktów, wiedze o potrzebach lokalnej społeczności.
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym nie znam, ale słyszalem o tym o czym mówi gonzalez......wiec nie pozostajemi nic innego aby poprzec gonzaleza....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zack



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 1:03 am    Temat postu: debata Odpowiedz z cytatem

a moze nalezy zorganizowac debate ze wszystkimi, ktorzy gdzies tam kandyduja w poszczegolnych kategoriach: prezydenci, radni do powiatu, radni do okregu gminy, do sejmiku. Jesli bedzie ich zbyt duzo to z podzialem na tematy: edukacja, gospodarka, itp.
jedynym powaznym problemem jaki widze byloby znalezienie osoby prowadzacej do takiej debaty bo ona musi znac sie czasami nawet lepiej od tych kandydatow na sprawach, o ktorych sie mowi.
duzo mowi sie o tzw. dobrych praktykach - gdzieniegdzie sie sprawdzily takie debaty - ludzie, ktorzy nie mieli wyrobionej opinii o kandydatach, dzieki takiej debacie moga ja sobie wyrobic. W przeciwnym razie bedziemy sie opierac na opiniach (typu "ja uwazam ze Pani Kasia jest najlepsza") badz na argumentach wizualnych prezentowanych na plakatach badz tez na stronach internetowych mimo, ze z pewnym komentarzem.
nie znam na przyklad dwoch kandydatow na prezydenta i mysle ze nie mam szansy ich poznac a nawet jak poznam bezposrednio na gadu-gadu to co z tego beda miec inni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka