Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Place zabaw w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, teraz jeździ o wiele więcej aut niż wtedy kiedy go budowano Smile
A jeśli chodzi o przenosiny to z artykułu (a raczej wywiadu) wywnioskowałem to, że ten usuną i postawią jakiś nowy, lepszy troszkę dalej Wink A co będzie w obecnym miejscu ? nie wiadomo Dontknow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Paweł



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 216
Skąd: Mieszka I

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z życia wzięte:
Wczoraj na tym placu zabaw w lokomotywce zaczęło płakać dziecko. Po chwili wraz z innymi rodzicami próbowaliśmy się dowiedzieć dlaczego płacze i gdzie ma rodziców. Ponieważ dziecko (na oko koło 4 lat) tylko płakało kilka osób obeszło plac zabaw szukając opiekuna. NIE BYŁO!
Już prawie dzwoniłem na policję gdy pojawili się rodzice, twierdząc, że przecież byli "tylko" w Play'u i wszystko mogli widzieć... Brick wall
Jakoś nie widzieli, że płacze i, że jest wokół niego zamieszanie. Plac swoją drogą ma wyjścia na wszystkie ulice - prosto z krzaków!
Może rzeczywiście trzeba tam coś zmienić jeżeli trafiają się tak NIEODPOWIEDZIALNI rodzice!
_________________
Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli likwidacja w obecnym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Z życia wzięte:
Wczoraj na tym placu zabaw w lokomotywce zaczęło płakać dziecko. Po chwili wraz z innymi rodzicami próbowaliśmy się dowiedzieć dlaczego płacze i gdzie ma rodziców. Ponieważ dziecko (na oko koło 4 lat) tylko płakało kilka osób obeszło plac zabaw szukając opiekuna. NIE BYŁO!
Już prawie dzwoniłem na policję gdy pojawili się rodzice, twierdząc, że przecież byli "tylko" w Play'u i wszystko mogli widzieć... Brick wall
Jakoś nie widzieli, że płacze i, że jest wokół niego zamieszanie. Plac swoją drogą ma wyjścia na wszystkie ulice - prosto z krzaków!
Może rzeczywiście trzeba tam coś zmienić jeżeli trafiają się tak NIEODPOWIEDZIALNI rodzice!


Żaden plac zabaw nie będzie bezpieczny, jeśli nie będzie kontroli rodzicówSmile Swoją drogą, fakt, umiejscowienie nie jest za ciekawe. Często chodziłam tam lat temu naście z moimi pociechami. I pamiętam, jak ciarki szły, gdy "przelatywał" ulicą jakiś kierowca:( Warto by przenieśc go wbezpieczne miejsce. Oby tylko to przeniesienie nie było równe likwidacji:)
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby to miały być faktycznie przenosiny to w artykule byłoby napisane gdzie.

Jak można twierdzić, że "coś" się przenosi w bliżej nie określone miejsce ?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
epcio



Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plac zabaw ma byc przeniesiony kawalek dalej za ulice od żabki na prawo z boku Planety aż do tego placu miedzy blokami bo ten który jest teraz podobno śmierdzi spalinami i dzieci sie trująhttp://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Nieznana+droga&daddr=50.228536,18.662993&hl=pl&geocode=FRlx_gIdSsscAQ%3B&mra=ls&dirflg=w&sll=50.229525,18.664291&sspn=0.002519,0.004823&ie=UTF8&t=h&ll=50.229147,18.664092&spn=0.002519,0.004823&z=18
to mniej więcej miedzy A-B a ten pewnie schandlują dam se łeb obciąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
Gdyby to miały być faktycznie przenosiny to w artykule byłoby napisane gdzie.

Jak można twierdzić, że "coś" się przenosi w bliżej nie określone miejsce ?!


Naprawdę czytałeś ten wywiad? Jasno wynika z niego gdzie ma być przeniesiony - na drugą stronę ulicy w okolicach Planety i ma się ciągnąć aż do ul. Paderewskiego. Czytamy ze zrozumieniem Smile

Aha, ciekawe dlaczego tego pomysłu nie skrytykował jeszcze secundo Wink
pa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:
raqoo napisał:
Gdyby to miały być faktycznie przenosiny to w artykule byłoby napisane gdzie.

Jak można twierdzić, że "coś" się przenosi w bliżej nie określone miejsce ?!


Naprawdę czytałeś ten wywiad? Jasno wynika z niego gdzie ma być przeniesiony - na drugą stronę ulicy w okolicach Planety i ma się ciągnąć aż do ul. Paderewskiego. Czytamy ze zrozumieniem Smile

Aha, ciekawe dlaczego tego pomysłu nie skrytykował jeszcze secundo Wink
pa.


Nie czytałem tego wywiadu. Ale jasno wygląda, że raczej rozbudują istniejący plac zabaw przy ul. Paderewskiego niż przeniosą istniejący. Znaczy się stan "miejsc zabaw dla dzieci" w Knurowie po zabiegu będzie -1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
Nie czytałem tego wywiadu. Ale jasno wygląda, że raczej rozbudują istniejący plac zabaw przy ul. Paderewskiego niż przeniosą istniejący. Znaczy się stan "miejsc zabaw dla dzieci" w Knurowie po zabiegu będzie -1.

raqoo, magu mój, gdzie to widziałeś, w szklanej kuli, czy fusach? a wiesz może co mnie czeka w przyszłości Wink
Nie gniewaj się, żarty mi się włączyły, ale bawi mnie gdy ktoś z taką pewnością odnosi się do czegoś o czym naprawdę nie wie. Zgoda ja też nie wiem dokładnie, ale póki co zakładam że bedzie ok - brak narazie podstaw by zakładać że plac zabaw zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz nie potrzebujesz żadnych gadżetów by zrozumieć całość.

W okolicy przedmiotowego placu zabaw znajduje się mini plac zabaw przy ulicy Paderewskiego ( to na mapce, którą stworzył epcio punkt B ), dokładnie huśtawka, piaskownica i ławki. Było jeszcze coś pomiędzy dwoma pierwszymi blokami stojącymi wzdłuż Mieszka ale nie wiem czy została chociaż piaskownica.

Teraz plac zabaw zostanie przeniesiony w to miejsce pomiędzy pierwszymi blokami na mieszka, następnie wzdłuż płotu "Planety" by wchłonąć istniejący przy Paderewskiego.

Teraz matematyka, były 2 miejsca zabaw zostanie 1.

Następnym razem zamiast budować nowy market może go poprostu przenieśmy do istniejącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić lokalizacja przy Planecie u szczytu bloku nr 11 i na kawałku wolnego placu przy bloku nr 9 byłaby bezpieczniejsza dla dzieci. A czy z dwóch małych placów zrobimy 1 połączony duży to tylko arytmetyka. Znaczenie ma tylko ilośc obiektów na których mogą bawić się maluchy a nie ilość sztuk placów. Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Balbina dziecko pozostawione bez opieki zawsze jest w miejscu niebezpiecznym.

Przedmiotowy plac zabaw był w ciepłe dni licznie oblegany przez dzieci wraz z opiekunami. Ciekawe jak będą reagować ludzie mieszkający w blokach przy nowej/starej lokalizacji na zwiększony ruch pod oknami.

Arytmetyka czy nie, przekaz podany w przeglądzie mijał się z rzeczywistością. Jest to przykre i nieprofesjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest że mieszkańcy bloku nr 9 będą mieli przechlapane, okna bezpośrednio na plac zabaw. Nie zazdroszczę.
A swoją drogą nie rozumiem jednego - wiem że teraz to juz musztarda po obiedzie. ale patrzecie, Planeta powstała na miejscu starego przedszkola. Nie mógł tam stanąć plac zabaw a Planeta na jego miejscu. Dlaczego w naszym mieście nie myśli się z wyprzedeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepiei zostawić plac zabaw tam gdzie jest tylko go oczywiście zmodernizować i po prostu ogrodzić zostawić jedna furtkę i będzie ok dla wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie lepiej - tylko dla kogo, ta ziemia ma ogromna wartosc - za niedlugo tam powstanie jakis market
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka