Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe śmiać mi się chce Smile

I powiem wam tak.. temat powstał po to aby dowiedzieć się jacy są kandydaci na prezydenta i ewentualnie na kogo głosować Smile

I wiecie co jest najlepsze? Że temat ma już dwie strony i padły DWA nazwiska. Rams i Sanecznik... hehe a wiecie co to oznacza? Że Ramsio znowu wygra jeżeli wystartuje Wink Bo jak pisałem wcześniej NIE MA ANI JEDNEGO KONTRKANDYDATA w tym mieście co się zresztą potwierdza....

I teraz tak.. - Choć powoli, (SAM RAMSA JUŻ NIE LUBIE I CHCIAŁBYM ABY ODSZEDŁ ZE STANOWISKA... )No ale ja sam nic nie zmienię, pewnie przez to, że nie kandyduje Razz

No ale jak już zacząłem...

Skoro na forum jest tylu krzykaczy co krzyczą jaki RAMS jest zły podły itp itd i powinien odejść to po pojawieniu się tego tematu POWINNI zasypać nas propozycjami jego ewentualnego zastępcy... No ale NIE ZROBILI tego Smile Co zajeeee..ście świadczy o tym jak jest Wink

Jedyny co krzyczy to jest braveheart... Jeden co się odważył i zmaga się tu ze wszystkimi... No ale to za mało. I ja sam chociaż jestem z regionów Koloniji to na Pana Sanecznika nie będę głosował bo według mnie się nie nadaje. Ale to moje zdanie. Choć uważam, że jest to już jakaś alternatywa dla Ramsa.
BO INNEJ NIE WIDZĘ Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart~~
Ty dalej remontujesz ta III kolonie?? juz myslałem ze po wszystkim, za niedługo pod kazdym tematem będziesz pisał remont dzieki sanecznikowi,

Teraz do Administratora proponuję zmienic temat na to co zrobił Sanecznik a raczej co nagadał i nic nie zrobil większosc postów w ogole nie trzyma sie tematu...


Jak dla mnie kandydat jest jeden, obecny Prezydent. kto by chciał głosowac na wygadanego i nic wiecej Sanecznika a to ze jest wygadany to wynika z przeszlosci ksiedza, juz wtedy nie wiedział co chce robic w zyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rams zrobił dużo a szczególnie spalarnie opon na Przemysłowej żeby truć kolonije. Dalej głosujcie na niego ale na osiedlu oczywiście spalarni nie będzie.

Ostatnio zmieniony przez krzysiu dnia Wto Lut 25, 2014 6:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andante78



Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiu - wiesz o jakich przekrętach? Idź na policję, pisz do prokuratury, urzędu skarbowego albo przestań pisać framazony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
braveheart~~
Ty dalej remontujesz ta III kolonie?? juz myslałem ze po wszystkim, za niedługo pod kazdym tematem będziesz pisał remont dzieki sanecznikowi,

Teraz do Administratora proponuję zmienic temat na to co zrobił Sanecznik a raczej co nagadał i nic nie zrobil większosc postów w ogole nie trzyma sie tematu...


Jak dla mnie kandydat jest jeden, obecny Prezydent. kto by chciał głosowac na wygadanego i nic wiecej Sanecznika a to ze jest wygadany to wynika z przeszlosci ksiedza, juz wtedy nie wiedział co chce robic w zyciu.



AMEN Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiu~~

Wiesz, ze pomówienia sa karalne?? dowody masz?pewno nie !
Apropos jestem ze starego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu się przestraszył Mr. Green

BTW jak na razie dalej mam rycie z tych wszyyystkich kandydatów... Już się w nich gubie Very Happy
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paweł Szkatuła



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast nad prezydentem zastanówcie się nad radnymi?
Np. W Szczygłowicach wybierani sa radni, którzy nawet dnia nie pomieszkali na tym terenie.
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jest ze na osiedlach wspólnoty działają na własna i rzecz i to jest normalne i prawidłowe boli jednak to ze Miasto które powinno dbać o własny zasób mieszkaniowy liczy na to ze te domy się rozpadną i problem z głowy zagrabią teren i posprzątane:) tylko czy własne tak to ma być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
braveheart~~
Ty dalej remontujesz ta III kolonie?? juz myslałem ze po wszystkim, za niedługo pod kazdym tematem będziesz pisał remont dzieki sanecznikowi,

Teraz do Administratora proponuję zmienic temat na to co zrobił Sanecznik a raczej co nagadał i nic nie zrobil większosc postów w ogole nie trzyma sie tematu...


Jak dla mnie kandydat jest jeden, obecny Prezydent. kto by chciał głosowac na wygadanego i nic wiecej Sanecznika a to ze jest wygadany to wynika z przeszlosci ksiedza, juz wtedy nie wiedział co chce robic w zyciu.


brawo Thumbsup
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydata na Prezydenta jeszcze nie ma (oficjalnie jeszcze nie kandyduje), ale na forum już się rejestrują "klakierzy".
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeżeli mówimy o kandydacie na prezydenta to na pewno nie obecny z tego co widać w mieście już nie che mu się nic robić ten Pan powinien odpocząć od fotela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy obecnemu nic sie nie chce robic.... Mosir, Dom kultury, niedlugo basen lesny, kanaliza itp.... to jest tylko kilka wiekszych inwestycji na gorąco z głowy to jest faktycznie nic tak?? a mowie to nie wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starka



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 126

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
nie wiem czy obecnemu nic sie nie chce robic.... Mosir, Dom kultury, niedlugo basen lesny, kanaliza itp.... to jest tylko kilka wiekszych inwestycji na gorąco z głowy to jest faktycznie nic tak?? a mowie to nie wszystko.



Smile basen leśny na papierku kanaliza na papierku mieszkam w tym rejonie i wiem ze do kanalizy to jeszcze bardzo daleko wiec o czym my tu piszemy powiedzmy rownież ze te inwestycje to 3 kadencje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka