Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam mówię, że prezio nie wystartuje. A jeżeli już to wygra. Taka jest prawda.
Też jestem za tym aby dał se już spokój, bo już się skończył co widać w jego działaniach. Faktem jest, że dużo dla Knurowa zrobił po przejęciu go od poprzedniej władzy. Knurów zaczął przypominać miasto a nie wieś... Ale od dłuższego czasu nic nie robi a Knurów znowu zaczyna przypominać wieś... Tzn zatrzymał się w rozwoju Smile

Ale co z tego? Skoro nie ma obecnie żadnego konkretnego kontrkandydata! Zatem nie ma nawet z kim rywalizować.... Na kartach znowu zobaczymy te same nazwiska a kandydaci na prezydenta jak co wybory ograniczą się tylko do roznoszenia ulotek z zakreślonym ich nazwiskiem na liście wyborczej i wrzuceniu takiej do skrzynki. No i jeszcze obkleją plakatami pół miasta. I jak my mamy na nich głosować? Jednym słowem ŻENADA.
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znowu pomieszanie z poplątaniem.

Proszę nie przypisywać zasług prezesa LWSM prezydentowi.
Osiedla nie dostały pieniędzy z UM na termomodernizację tylko wykonały to własnym sumptem. W pozostałych inwestycjach też partycypowały w kosztach, więc miasto nic nie dało za darmo.

Matematyka jest nie ugięta jeżeli chodzi o liczby i nie da się jej zmienić.

Każdą jedną inwestycje miejską wystarczy policzyć na ilość mieszkańców z niej korzystającej i poznamy "wskaźnik prawdopodobieństwa sukcesu".

Cytat:
Nie mogę pogodzić się z tym , że na obszarze III Kolonii lokalizowano za jego kadencji ludzi którzy nie płacili , z problemami , którzy potem niszczą substancję mieszkaniową .
Potem ukazują się artykuły prasowe w PL jak to na Dworcowej menele dewastują mieszkanie.
Czy nie powinien być ktoś kto nie dopuszcza do takiej dewastacji?
Tutaj też mieszkają ludzie którzy płacą podatki dla tej gminy i jeśli tak jest to oczekujemy czegoś w zamian.


No to płacą, czy korzystają z płacenia innych?
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 3:09 pm    Temat postu: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

Prezydent wystartuje, o czym ostatecznie powiadomił w Przeglądzie Lokalnym.
Pozostaje więc Nam mieszkańcom Knurowa zaakceptować to, że wygra .
Jeśli zaś wygra, Nam mieszkańcom Starego Knurowa potrzebny jest prezydent po liftingu, czyli taki który będzie wizjonerem i zobaczy więcej w potencjale Starego Knurowa.
do @ ala
Nad wspomnianym budynkiem na ulicy Dworcowej ktoś sprawuje administrację. Taka dewastacja jaka jest pokazana w Przeglądzie Lokalnym nie dzieje się z dnia na dzień.
W pierwszej kolejności powinien dostać po premii inspektor który ma pod opieką ten rejon i nie zgłosił w odpowiedniej chwili tego swoim przełożonym.
Jeśli nie dostanie po premii, prezydent powinien ukarać jego zwierzchnika.
Remonty prowadzone w mieszkaniach MZGLiA są prowadzone z Naszych podatków.
W mieszkaniu pokazanym na Dworcowej trzeba skuć cały tynk, wykonać podłogę, koszty są niemożliwe do odzyskania od osoby która to tak zapuściła.
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie o którym mówicie było dewastowane juz kilka lat gościu w ogóle nie płacił czynszu zrobił meline wszystko bylo głoszone do MZGLiA ale oni maja to gdzieś a potem się żalą że mieszkanie zniszczone. Tylko wróćmy do tematu o kandydatach na prezydenta Knurowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 8:42 pm    Temat postu: Re: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:

Remonty prowadzone w mieszkaniach MZGLiA są prowadzone z Naszych podatków.


Z podatków wszystkich knurowian, również tych z osiedla.
Remonty na osiedlu LWSM prowadzi z pieniędzy własnych.

Czyli członkowie spółdzielni oprócz płacenia za remonty swoich mieszkań fundują (dotują) remonty lokatorom MZGLiA.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 9:08 pm    Temat postu: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

......a miejsca parkingowe przy blokach LWSM funduje miasto z pieniędzy wszystkich knurowian *)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
......a miejsca parkingowe przy blokach LWSM funduje miasto z pieniędzy wszystkich knurowian *)

braveheart, miejsca parkingowe przy blokach LWSM fundował "program schetynowski" tak jak rury na III Kolonii (i na miły Bóg nie tylko !!!) fundusz spójności
co ty na to?
ala, dzięki za rozsądne słowa, matematyka nie zna litości dla buraków Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 9:39 pm    Temat postu: Re: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
......a miejsca parkingowe przy blokach LWSM funduje miasto z pieniędzy wszystkich knurowian *)



koleś poluzuj trochę, bo zaczynasz być męczący z tematem III kolonii

w każdym poście wyłuszczasz problem tego terenu, wychwalasz radnego S., który de facto nic nie zrobił (skoro tak przyciąga kasę, to niechaj da dobry przykład i zasponsoruje dla przykładu termomodernizację jakiegoś familoka...)

Tak na marginesie, jeżeli w tym rejonie są mieszkania o niskim standardzie i przeszkadzają ci biedni sąsiedzi, to po jaką cholerę trzymasz się rękami i nogami tych kilkudziesięciu metrów na starej koloniji?
Tyle czasu tam mieszkasz, ciągle narzekasz, a nie potrafiłeś trochę ruszyć głową i zmienić miejsca zamieszania na lokum o wyższej klasie i bogatszych sąsiadach?

Fajnie się płaci za czynsz parę złotych, a chciałoby się gwiazdki z nieba...
Też mieszkałem z rodziną w rejonach koloniji, a dokładniej na Sienkiewicza, ale chciałem mieć lepiej to wyprowadziliśmy się na trochę mniejszy metraż, ale z CO i ciepłą wodą z "kranu" . Faktem jest, że czynsz mi podskoczył za ten luksus, ale coś za coś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 10:02 pm    Temat postu: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

Zmianę mieszkania co najwyżej mogę polecić swoim dorosłym już dzieciom.
Na starsze już lata chcę godnie żyć i o nic więcej mi nie chodzi.
Jeśli Ci przeszkadza, że się pisze o miejscu w Knurowie o którym ludzie mówią, że się o Nim zapomniało to po prostu tego nie czytaj.
Nie przypominam sobie abym miał jakichś "zniesmaczonych" kolegów którzy logują się na forum po to tylko aby komuś dołożyć (1post)
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 10:32 pm    Temat postu: Re: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Zmianę mieszkania co najwyżej mogę polecić swoim dorosłym już dzieciom.
Na starsze już lata chcę godnie żyć i o nic więcej mi nie chodzi .
Jeśli Ci przeszkadza, że się pisze o miejscu w Knurowie o którym ludzie mówią, że się o Nim zapomniało to po prostu tego nie czytaj.
Nie przypominam sobie abym miał jakichś ''zniesmaczonych" kolegów którzy logują się na forum po to tylko aby komuś dołożyć (1post)
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698



nie przeszkadza mi, że piszesz o terenie Twoim zdaniem przez wszystkich zapomnianym, tylko Twoje argumenty jakoś nie przemawiają
cały czas zachwalasz radnego, który tylko porusza temat III koloniji, jak dla mnie bez efektów

Powiem krótko: faktem jest, że przejeżdżając ul. Dworcową to serce boli, że budynki są zaniedbane, ale sam przyznaj, że powoli coś sie rusza w temacie od dłuższego czasu, bo jakieś dobre 80% domów ma sukcesywnie robione dachy, podejrzewam, że to nie z puli za czynsz, tylko MZGLiA, czy inna administracja wykłada na to kasę.

Poza tym płacąc niski czynsz nie miej pretensji do administracji budynków, że w ostatniej kolejności płacą za termomodernizację


PS. Mój nick jest związany z wykonywanym przeze mnie zawodem, a nie z Twoim skojarzeniem, żeby Ci dowalić 1 postem, jeżeli czujesz się urażony to bardzo przepraszam
nie mniej jednak w swoich postach gloryfikujesz pauperyzację społeczeństwa na koloniji i demoralizację władzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 11:03 pm    Temat postu: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

No i widzisz jak można się szybko dogadać jak Polak z Polakiem miło mi Smile
Czynsz niestety nie jest taki niski jak myślisz ,560 pln za 48 metrów nie jest wcale mało.
Mnie przeraża to, że część tego czynszu pokrywam jako utrzymanie nieruchomości wspólnej o której wypowiadała się szefowa Referatu Lokalowego pani Piskorz na łamach PL za tych którzy nie płacą(trzeba zapłacić ścieki i odpady).
Ja nie prosiłem się o to aby do budynku w którym mieszkam doprowadzono ludzi z problemami.
Jeśli chodzi o wymianę dachów, wydaje mi się, że tylko to, że udało Nam się zwrócić uwagę, że pieniądze powinny wydawane w sposób zrównoważony spowodowało ich wymianę w całkiem sporym zakresie i trzeba tutaj podziękować.
Widać, że czytasz moje posty dosyć uważnie i przyznaję się do tego, że właśnie pauperyzuje się ten rejon (choć po części zostało to powstrzymane przez wymianę dachów) i po moich spotkaniach wiem, że niektórzy dyrektorzy po prostu Nimi nie powinni być.
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czynsze jak na takie warunki tu panujące nie są znowu takie małe bo nie jeden na osiedlu płaci mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:

Nie przypominam sobie abym miał jakichś "zniesmaczonych" kolegów którzy logują się na forum po to tylko aby komuś dołożyć (1post)


Ja zaś nie przypominam sobie aby choć jeden z Twoich postów nie dotyczył Koloniji. Trolujesz ten temat od co najmniej 370 postów.
Fajnie ze podajesz informacje co, ile, gdzie, jak do tego doszło, i dzięki komu.
Ale nie pisz w kółko o tych dachówkach, ocieplaniu budynków i mieszkańcach którzy "przybyli tu" za karę bo nie płacili podatków.
Wiadomo nikt nie chce z takimi ludźmi mieszkać bo przez ich ciągłe nie płacenie rachunków wszyscy mieszkańcy cierpią ale trzeba się do tego przyzwyczaić <?> bo nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić... niestety
Jak się nie podoba to wybuduj sobie jeden z drugim dom jednorodzinny i nie będziasz miał nikogo pod/nad sobą.
Skończ z tym ciągłym krytykowaniem Ramsa, wychwalając w niebiosa dokonania Sanecznika czy jak mu tam.
Radny Sanecznk to, radny Sanecznik tamto i sramto i tak w kółko

Wracając do tematu, prawda jest taka ze od kilku kadencji mieszkańcy wybierają Pana Ramsa ponieważ nie było, na dzień dzisiejszy nie ma i wątpię aby do najbliższych wyborów pojawił się ktoś kto mógł by poważnie zagrozić obecnemu ojcu ZWnM
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 10:57 am    Temat postu: Kandydaci na prezydenta Knurowa Odpowiedz z cytatem

Zniesmaczony Danielu nie będę tego komentowałSmile
Myślę, że oboje już wiemy, że jesteś przynajmniej w wieku mojej najstarszej córki. Fajnie, że się wyprowadziłeś i oczywiście życzę Tobie wszystkiego dobrego na osiedlu.
Są tam fajne ścieżki rowerowe, możesz kręcić i kręcić do woli .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie Danielu tylko Dawidzie
Po drugie kiepsko Ci wychodzi zgadywanie.
Więc jednak lepiej napisz 380 prosta o prezydencie co zaś zrobił źle bo to Ci wychodzi idealnie.
Z pozdrowieniami dla Pana Sanecznika od forumowicza który jest w wieku Twojej corki
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Strona 2 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka