Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dni Knurowa 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiepska impreza dla kogoś z małymi dziećmi..
Pokręciłem się po straganach z chińszczyzną za kosmiczne pieniądze..
wziąłem dzieci na stare i drogie karuzele, wydałem stówkę - samochody za 12 zł niby za 4 min, ja zmierzyłem 3 minuty, łabędzie to samo tyle, że za 16 zł..
w ramach rewanżu oddano mi 5 zł z łaską..
i te ulotki wszędzie.. kredyty, banki i telefony..

tyle atrakcji dla dzieci!

Za te pieniądze spędził bym cały dzień w wesołym miasteczku i następnym razem tak zrobię..

Swoją drogą, to miasto raz do roku powinno zafundować taki park rozrywki dla dzieci za darmo - w innych miastach jest to możliwe, a tak jest to zwykłe zdzierstwo - żadna atrakcja..


Ostatnio zmieniony przez xmonekx dnia Nie Cze 15, 2014 11:39 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę to samo co na portalu miastoknurow.pl

W Czerwionce za to był ogień!!! Tabu i Coma dali radę, niestety KSU juz nie bylo mi dane posłuchać (zaczęli grubo po 24). Mnóstwo ludzi z Knurowa, nie było bijatyk, jedzenie i piwo w normalnych cenach, duzo osob z dziecmi.

Wezcie przyklad, wole Around The Rock niz badziewiaste Dni Knurowa! Duzo znajomych namowilem i niezawiedli się!

Dalej zapraszajcie "gwiazdy" 2-3 ligi i róbmy imprezy na zasranym placu, a ceny dodatków jak w górach.

Długo nie zagoszczę na Dniach Knurowa, w Czerwionce, mimo, że płatne 10 zł - było o niebo lepiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Coś jakoś wczoraj mało ludzi było na Zakopower. Bez problemu można się było dostać praktycznie pod samą scenę. Sam koncert też średni moim zdaniem.


Średni?
Delikatnie powiedziane...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile Zakopower wzial za koncert?

Coma za koncert plenerowy bierze 25 000zł

może się kiedyś doczekam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
lukas2401 napisał:
Coś jakoś wczoraj mało ludzi było na Zakopower. Bez problemu można się było dostać praktycznie pod samą scenę. Sam koncert też średni moim zdaniem.


Średni?
Delikatnie powiedziane...


Nie chciałem być brutalny Wink praktycznie zero kontaktu z publicznością, takie granie od niechcenia. Dlatego też bawiły się pojedyncze osoby.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej denerwujące że koncerty swoje, a muzyka z karuzel swoje. To jakaś maskara, dużo ludzi z małymi dziećmi, a z karuzel takie basy, ze nie można było porozmawiać Not talking . Aż dziwne że wykonawcy zgodzili się na takie "zagłuszanie"
Ceny karuzel faktycznie grubo przesadzone, choć po kolejkach widać że nie odstraszały aż tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebcio



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 88

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 dzień klapa totalna sorry ale taka prawda trochę Genesis podciąga w góre ale reszta klapa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak z żalem wspominam 2011 rok i koncert Danzela. Wtedy to był koncert i dobra zabawa Wink Nie wiem czy przy którymkolwiek wykonawcy ludzie się tak dobrze bawili.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas: Bajm, Czerwone Gitary, Kowalska, Boney M, Afromental, Bednarek można by jeszcze wymieniać....
Moje subiektywne podsumowanie DK 2014r:
Zakopower mogę tylko porównać z Brodką i Gawlińskim choć nie było tak źle....
Ray Wilson konkretny gość, klasa sama w sobie. Szkoda, że nie wszystkim nazwisko Wilson coś mówi. Ogólnie to żałuję, że nie było możliwości zamiany kolejności Wilsona z Zakopwoer.
Co do Niedzieli to ogromny szacunek dla Skaldów. 49 lat na scenie, świetny kontakt z publiką ale nie to mnie urzekło. Urzekło mnie serce jakie włożyli w ten koncert. Widzieć jak dziadkowie mimo stażu na scenie nadal bawią się grając, widzieć jak czerpią radość z grania dla, bądź co bądź małej ilości publiki (jak na możliwości miasta), to wielkie przeżycie. Życzę Skaldom tyle zdrowia i lat na scenie, ile serca wkładają w to co robią.
Reasumując ogólnie nie było żle. Myślę, że gdyby nie Mundial frekwencja była by dużo większa, ale i tak imprezę można zaliczyć do udanych.

Pozdrawiam
Xander Cage

Ps. Kampania wyboracza zaczęła się na dobre, Pan ex radny Izydor G. znów pojawił się w stroju ludowym i wszystkim zawracał gitarę Smile ... samorządowcy do dzieła - zbierać elektorat Super
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Koncerty w tym roku faktycznie średnie może nie chodzi o rodzaj wykonawców bo każdy lubi coś innego a o jakość którą zaprezentowali.Ludzie organizujący tą imprezę powinni wyciągać wnioski i podglądać przy jakiego rodzaju muzyce i zespołach ludzie garną pod scenę myślę ze zespół disco polo w niedziele mógłby być zawsze proponuje jeszcze wprowadzenie kabaretu i na przyszły rok zespół Big Cyc.
Natomiast totalne dno to ilość kibelków 10 sztuk na tyle ludzi którzy się przez dwa dni przewinęli to jest żenada. Domyślam się że organizatorzy korzystali w szkole więc maja to gdzieś. Inna sprawa to poślizgi koncertów Zakopower miał być o 22 był grubo później, dużo ludzi z dzieciakami ,było dosyć chłodno ale kto by to brał pod uwagę. Jak to wina organizacji to niech poniosą konsekwencję jak wina zespołu to w umowie zapis o karach za spóźnienia bo tak niestety jest zawsze i wszędzie chyba poza festiwalami na żywo w TV. Przecież jak każdy z nas przyjdzie do pracy kilka razy później to nas w końcu wywalą ale na koncertach można ludzi robić w lolo i tak przyjdą. Ostatnia sprawa to koncerty w niedziele o 22 -stanowczo za późno. Organizatorzy bierzcie pod uwagę posty w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie zwiazane z wystepem kilkunastu mlodych ludzi z duza biala flaga z napisem slask pamieta czerwiec 56 moze mi ktos wyjasnic o co kaman?
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem z dziecmi tylko 2 dnia i dzieciaki zadowolone - jeszcze są małe, hehe

parodia były jazdy próbne (autami opla) - taki slalom gigant z ruchomymi przeszkodami - wokół ludzi z dziećmi - masakra jakaś
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrona25 napisał:
Witam
Koncerty w tym roku faktycznie średnie może nie chodzi o rodzaj wykonawców bo każdy lubi coś innego a o jakość którą zaprezentowali.Ludzie organizujący tą imprezę powinni wyciągać wnioski i podglądać przy jakiego rodzaju muzyce i zespołach ludzie garną pod scenę myślę ze zespół disco polo w niedziele mógłby być zawsze proponuje jeszcze wprowadzenie kabaretu i na przyszły rok zespół Big Cyc.
Natomiast totalne dno to ilość kibelków 10 sztuk na tyle ludzi którzy się przez dwa dni przewinęli to jest żenada. Domyślam się że organizatorzy korzystali w szkole więc maja to gdzieś. Inna sprawa to poślizgi koncertów Zakopower miał być o 22 był grubo później, dużo ludzi z dzieciakami ,było dosyć chłodno ale kto by to brał pod uwagę. Jak to wina organizacji to niech poniosą konsekwencję jak wina zespołu to w umowie zapis o karach za spóźnienia bo tak niestety jest zawsze i wszędzie chyba poza festiwalami na żywo w TV. Przecież jak każdy z nas przyjdzie do pracy kilka razy później to nas w końcu wywalą ale na koncertach można ludzi robić w lolo i tak przyjdą. Ostatnia sprawa to koncerty w niedziele o 22 -stanowczo za późno. Organizatorzy bierzcie pod uwagę posty w tym temacie.


Poślizg był dlatego że Ray z ekipą miał próbę do godz 16:00 więc nie szło sprzętu rozstawiać. Dlatego początkowo poślizg był 30 min
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok rozumiem że nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem może sporadycznie coś sie nie udać np w niedzielę wszystkie występy były przesunięte i nie jestem pewny ale w tamtym roku czerwone gitary tez miały spory poślizg.Raz sie zespół spóźni bo korek raz bo próba raz bo organizacja nie taka innym razem wina tuska zauważcie że to jest notoryczne i nie tylko na dniach Knurowa na innych koncertach też i właśnie nad tym powinni organizatorzy i wykonawcy popracować bo poza dawaniem frajdy fanom to jest też ich praca i należy ich zmusić do profesjonalnego podejścia do niej tak jak każdy z nas pracujących to robi. Generalnie dni Knurowa dla mnie są zawsze ok i dobrze że jest taka impreza wystarczy jeszcze dopracowac parę rzeczy i będzie pięknie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:


Ps. Kampania wyboracza zaczęła się na dobre, Pan ex radny Izydor G. znów pojawił się w stroju ludowym i wszystkim zawracał gitarę Smile ... samorządowcy do dzieła - zbierać elektorat Super


Roflguy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka