Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plebiscyt na człowieka 25-lecia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czytelnicy "Wyborczej" uznali pana za najważniejszego człowieka ostatniego 25-lecia w naszym regionie.


Jaka gazeta taki plebiscyt. Michnik i jego świta.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Gazeta_Wyborcza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Aneto, od kilku lat obserwuję Pani aktywność na niwie. Od początku, od pierwszych Pani akcji i wypowiedzi miałem wrażenie, że nie do końca Pani ogarnia sens swojego działania. Ale po wezwaniu do głosowania na Buzka mam już jasność, że Pani po prostu choruje na galopującą lemingowatość. Życzę Pani wielkiej politycznej kariery, najlepiej w Europarlamencie (gdzie będzie Pani mogła przekonać się, jakie miny i uśmiechy robią bywalcy, gdy przechodzi korytarzem albo na konwentyklach pojawia się były współprzewodniczący Buzek. Wprawdzie plebiscyt GW nie uściślał, że mamy wybrać komedianta ćwierćwiecza, ale myślę, że wspólnym wysiłkiem, udało się idealnie. Jerzy Buzek faktycznie zasługuje na bycie gębą 25-lecia III RP na Górnym Śląsku. Uosabia on najgłówniejsze grzechy i przywary tych lat. W jednej konkurencji jest naprawdę niezrównany: nie każdy potrafi mówić o niczym przez pół godziny, modulując po aktorsku tembr głosu, równocześnie wpieprzając kanapki. Problem tylko w tym, że dla większość ludzi w tym kraju po doświadczeniach ćwierćwiecza, ta umiejętność, w której Buzek celuje, naprawdę nie robi wrażenia a co gorsza - zaczyna być przeciwskuteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że Buzek "potrafi mówić o niczym przez pół godziny, modulując po aktorsku tembr głosu," ale przewodniczącym PE był i to wielki sukces.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
Cytat:
Czytelnicy "Wyborczej" uznali pana za najważniejszego człowieka ostatniego 25-lecia w naszym regionie.

Żenująca propaganda z twojej strony z tym zdjęciem.
Okropne, ze mlody czlowiek jak ty z taka lekkoscia moze opluwac kogos takiego jak Michnik.
Link, ktory zamiesciles prowadzi do antysemickiej strony. Brawo! To wiele wyjasnia.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie jest odwrotnie, to Ty 'secundo' nie ogarniasz mnie... Smile

w razie wątpliwości co do mojego działania można skontaktować się ze Szkołą Liderów z Warszawy. Potwierdzą Wam, że ze mną jest OK i wiem, co robię.

secundo napisał:
Pani Aneto, od kilku lat obserwuję Pani aktywność na niwie. Od początku, od pierwszych Pani akcji i wypowiedzi miałem wrażenie, że nie do końca Pani ogarnia sens swojego działania. Ale po wezwaniu do głosowania na Buzka mam już jasność, że Pani po prostu choruje na galopującą lemingowatość. Życzę Pani wielkiej politycznej kariery, najlepiej w Europarlamencie (gdzie będzie Pani mogła przekonać się, jakie miny i uśmiechy robią bywalcy, gdy przechodzi korytarzem albo na konwentyklach pojawia się były współprzewodniczący Buzek. Wprawdzie plebiscyt GW nie uściślał, że mamy wybrać komedianta ćwierćwiecza, ale myślę, że wspólnym wysiłkiem, udało się idealnie. Jerzy Buzek faktycznie zasługuje na bycie gębą 25-lecia III RP na Górnym Śląsku. Uosabia on najgłówniejsze grzechy i przywary tych lat. W jednej konkurencji jest naprawdę niezrównany: nie każdy potrafi mówić o niczym przez pół godziny, modulując po aktorsku tembr głosu, równocześnie wpieprzając kanapki. Problem tylko w tym, że dla większość ludzi w tym kraju po doświadczeniach ćwierćwiecza, ta umiejętność, w której Buzek celuje, naprawdę nie robi wrażenia a co gorsza - zaczyna być przeciwskuteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł Szkatuła



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Łukasz Kopiszka napisał:
Cytat:
Czytelnicy "Wyborczej" uznali pana za najważniejszego człowieka ostatniego 25-lecia w naszym regionie.

Żenująca propaganda z twojej strony z tym zdjęciem.
Okropne, ze mlody czlowiek jak ty z taka lekkoscia moze opluwac kogos takiego jak Michnik.
Link, ktory zamiesciles prowadzi do antysemickiej strony. Brawo! To wiele wyjasnia.


Widzę, że sprowadzamy się do poziomu w którym leming narodowca "lemingowszczyzną" i "Michnikowszczyzną" karmi. Jak masz pisać takie brednie to idź do pierwszego lepszego kiosku i kup sobie swoją Wyborczą. Pewnie będzie jeszcze ciepła Wink
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szkatuła napisał:


Widzę, że sprowadzamy się do poziomu w którym leming narodowca "lemingowszczyzną" i "Michnikowszczyzną" karmi. Jak masz pisać takie brednie to idź do pierwszego lepszego kiosku i kup sobie swoją Wyborczą. Pewnie będzie jeszcze ciepła Wink

Widzę, że wyprowadziłeś dyskusję na odpowiedni poziom. Pozdrowienia dla wszystkich marudnych frustratów.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szkatuła



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Paweł Szkatuła napisał:


Widzę, że sprowadzamy się do poziomu w którym leming narodowca "lemingowszczyzną" i "Michnikowszczyzną" karmi. Jak masz pisać takie brednie to idź do pierwszego lepszego kiosku i kup sobie swoją Wyborczą. Pewnie będzie jeszcze ciepła Wink

Widzę, że wyprowadziłeś dyskusję na odpowiedni poziom. Pozdrowienia dla wszystkich marudnych frustratów.


Wyczuwam ból czterech liter po napisaniu tej gorzkiej prawdy Wink

PS. Byłeś dziś po wyborczą?
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szkatuła napisał:


Wyczuwam ból czterech liter po napisaniu tej gorzkiej prawdy Wink


Przepraszam. Nie zdawałem sobie sprawy, że mój komentarz wywoła u ciebie ból - i to w takim miejscu? Może powinieneś się skonsultować z proktologiem?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szkatuła



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Paweł Szkatuła napisał:


Wyczuwam ból czterech liter po napisaniu tej gorzkiej prawdy Wink


Przepraszam. Nie zdawałem sobie sprawy, że mój komentarz wywoła u ciebie ból - i to w takim miejscu? Może powinieneś się skonsultować z proktologiem?


Tak Gejzeta Wyborcza każe odpowiadać na każdą prawdę?
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boli jeszcze? A moze ja cie źle zrozumialem i cztery litery cie bola po napisaniu wlasnego komentarza?. W takim wypadku doradzam nastepnym razem uzywac do pisania reki.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szkatuła



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu po wypisywaniu takich głupot i dobraniu sobie takich wzorców jak Ci, których wymieniałeś przy okazji obrony Lecha "Bolka" Wałęsy schowałbym głowe w piasek albo pousuwałbym wszystkie lustra w domu. Nie mógłbym patrzeć sobie w twarz.

Koniec dyskusji. Cześć Lewaku Wink
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szkatuła napisał:
Na twoim miejscu po wypisywaniu takich głupot i dobraniu sobie takich wzorców jak Ci, których wymieniałeś przy okazji obrony Lecha "Bolka" Wałęsy schowałbym głowe w piasek albo pousuwałbym wszystkie lustra w domu. Nie mógłbym patrzeć sobie w twarz.

Koniec dyskusji. Cześć Lewaku Wink


Odwaga potaniala. Takich tanich bohaterow jak ty, dzis pelno. Kiedy odwaga cos kosztaowala to siedzieli w cieplych fotelach i puszczali baki ogladajac wiadomosci tvp i Misia Uszatka. Dzis to bojownicy pelna gębą, certyfikaty prawdziwych patriotow chca rozdawac. . Na prawicy mnostwo takich małych, podlych ludzi.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka