Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LPG w Knurowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzihu



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 73

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 9:59 pm    Temat postu: LPG w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Na której stacji w Knurowie jest najlepsze LPG?a ktora omijac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile zdanie kobiety w dotyczące motoryzacji niezostanie zbluzgane to powiem tak. Smile

Jeżdżę na gazie już 5 lat tym samym samochodem. Jeżeli chodzi ci o Knurowskie stacje to zdecydowanie polecam stację koło kąpieliska Zacisze. BP jak najbardziej radzę omijać. Tankując na małej statcyjce koło zaciszy mój samochód potrafi przejechać nawet do 80 km więcej niż na gazie zatankowanym na BP. Niewiem jak to sie ma na zużycie silnika bo się na tym nieznam a samochód jakoś się kula.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wręcz przeciwnie rzadko kiedy tankuje LPG w jakiś tam stacyjkach "szwagier-krzak" Mr. Green miałem raz nauczkę tankując LPG na takiej stacji.Smochód za każdym razem mi ciężko odpalał i zarazem gasł gdy wrzucałem na bieg jałowy.Tankuję tylko w dużych stacja wielkich koncernów takie jak Shel, BP,Statoil.Ale zaznaczam że też nie ma pewności że się nie zatankuje dobrego LPG.
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amonbast



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 267

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ja polecam stację INTERMARCHE. LPG i pozostałe paliwa są w dobrej jakości, co zostało potwierdzone ostatnio badaniami, opisane jest to w najnowszym "Przeglądzie Lokalnym".
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu_Bravura napisał:
A ja wręcz przeciwnie rzadko kiedy tankuje LPG w jakiś tam stacyjkach "szwagier-krzak" Mr. Green miałem raz nauczkę tankując LPG na takiej stacji.Smochód za każdym razem mi ciężko odpalał i zarazem gasł gdy wrzucałem na bieg jałowy.Tankuję tylko w dużych stacja wielkich koncernów takie jak Shel, BP,Statoil.Ale zaznaczam że też nie ma pewności że się nie zatankuje dobrego LPG.


Zgadza się Krzychu... Na przypadkowych "stacyjkach" ja też nie tankuję jednak jakość paliwa LPG osobiście przetestowałam na przestrzeni 2 lat. Tak że śmiało można tam tankować gazik. Gaz z BP jakos mojemu samochodzikowi niesłuży. Shell jak najbardziej, Statoil niemam zdania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość paliw na knurowskim BP pozostawia wiele do życzenia. Niewiem jak to się dzieje ale BP na rybnickiej ma dużo lepsze paliwo. Z gazem bywa różnie zależy dużo od instalacji.
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Copernicus



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 57
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio po zatankowaniu na Zaciszu do pełna 37l przejechałem o 100 km mniej niż do tej pory (przy tym samym trybie jazdy) a zdarzało mi się tankować tam kilka razy i to pierwszy raz kiedy miałem taki problem.

Ciekawe czy właściciel chce zarobić trochę kaski na rozbudowę stacyjki :p

czy ktoś miał podobny przypadek po zatankowaniu LPG na tej stacji ??
_________________
Codzienna rzetelna praca podstawą dobrobytu i pokoju....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Copernicus napisał:
ostatnio po zatankowaniu na Zaciszu do pełna 37l przejechałem o 100 km mniej niż do tej pory (przy tym samym trybie jazdy) a zdarzało mi się tankować tam kilka razy i to pierwszy raz kiedy miałem taki problem.

Ciekawe czy właściciel chce zarobić trochę kaski na rozbudowę stacyjki :p

czy ktoś miał podobny przypadek po zatankowaniu LPG na tej stacji ??


wow 100 km to dużo.. Ja kiedyś miałem podobny przypadek na BP i LPG na Dworcowej, ale wtedy okazało się że mam rozregulowaną instalację Dontknow dla pewności zatankuj gdzieś indziej.
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tankuję cały czas na BP gaz i nie mam porównania ale skoro każdy z was odradza tam tankować to chyba będę musiał zmienić stację na inną...tylko którą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andriu



Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 97

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zabiorę głos w sprawie jakości LPG.....
Samochodami zagazowanymi poruszam się od 10 lat.....
Od nastania ery stacji PB zawsze tankuje tam gaz.... nigdy ale to przenigdy nie miałem problemów z jakością LPG na owych stacjach....
W przeciwieństwie do gazu na stacjach typu krzak....
Pozdrawiam.
Andrzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BP omijać z daleka bo ich paliwo to mieszanina sików a po drugie to katastrofa ekologiczna do której barany angielskie doprowadziły dlatego wspieram bojkot tych oszołomów
Na INTERMARCHE nie tankuje LPG bo miałem przykrą przygodę innym samochodem Busem ON zatkało mi przewody parafiną po tankowaniu na tej stacji i sobie ją odpuszczam
Jak jestem w Knurowie tankuje LPG na zaciszu choć jakością też się nie wyróżnia zresztą jak większość stacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka