Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie jest wasze zdanie o gender i komu to potrzebne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Jak świat istnieje była płeć męska i żeńska. Dopiero teraz w główkach się poprzewracało i wymyślają jakieś dziwadła. Świat się kończy.

Warto by sie dowiedziec cos wiecej na ten temat, np o obojnactwie, a nie sluchac nawiedzonych ignorantow.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Caster_Semenya

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82awa_Walasiewicz

Walasiewicz zginęła 4 grudnia 1980 roku w czasie napadu na sklep, została postrzelona przez napastnika. Zgodnie z amerykańskim prawem dotyczącym zgonów nienaturalnych, ciało zostało poddane sekcji zwłok. Okazało się, że w rzeczywistości sportsmenka była obojnakiem, to znaczy posiadała żeńskie i męskie narządy płciowe (jednak nie w pełni rozwinięte)[2]. Badania genetyczne wykazały, że miała też chromosom Y
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:


Litości Panie Szanowny!

Cytując chłopa udającego kobietę uważasz Pan to za jakiś wkład w dyskusję? To właśnie Pańska taktyka - brnąć w absurd i jak tylko się da, nawet bezsensownie to argumentować. Ja oficjalnie się wycofuję z tego tematu. Następnym o gender napiszę kiedy ogłoszę termin spotkania z ks. Oko i nie tylko z nim mam nadzieję, jednak dopiero myślę można na to liczyć po wakacjach. Okazuje się bowiem że wielu ludzi jest dziś ciekawych czym naprawdę jest to całe gender. Przy okazji Pan horrrnet i inni pięknie pokazali swoje elementarne zasady kultury w stosunku do Pana tasknw. A przepraszam, już nie będę pisał "Pan" czy "Pani" w stosunku do tych obrońców gender i pukania się w tyłek, bo przecież mogę obrazić, jeśli ktoś jest jeszcze nieokreślony co do tego czy jest mężczyzną czy kobietą, lub też do czego mu służy tyłek. Hmmm... tylko jak? "Ono"? Ok. Ono horrrnet i ono inni bardzo pięknie pokazali swoje elementarne zasady kultury. Pewnie niektórzy z tych oświeconych pójdą jutro grzecznie do kościółka z rodzicami, czy z żoną, czy z mężem, czy z dziećmi, czy też sami i buźki nie otworzą jaki ten Kościół zły bo węszy spisek. I może nawet do koszyczka wrzucą. Ach! Jak ja "kocham" ten wirtualny "męski" świat, gdzie można się wyżyć. Po raz kolejny zachęcam, tym tolerancyjnym i oświeconym, jeśli żyją w związkach, mają dzieci, zorganizować sobie w domu zbiorową masturbację, w imię tolerancji i integracji z Unią Europejską. A jeszcze lepiej, co jakiś czas, może być regularnie - zamieniać się rolami z małżonkiem - raz on jest nią a raz ona nim przywdziewając oczywiście strój odpowiedni dla płci. O kurcze, i znowu mi się słowo "płeć" nawinęło Sad. Mam coś dla "oświeconych" i tych z ciemnogrodu coś jeszcze w zanadrzu, ale znajomy musi mi to udostępnić.
Jak wiecie w Belgi możliwa już jest (wbrew sprzeciwowi środowisk medycznych) eutanazja dzieci. Gangrena postępuje. Obyśmy życie nas, dorosłych, nie stało się na starość zależne od naszych dzieci. Tak czy inaczej: już jest i będzie piekielnie diabelsko! Pozdrawiam Ciemnogród i Oświeconych! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Rozumiem, ze "cytowanie" przeklamanej wypowiedzi "chlopa udajacego kobiete" uwazasz, za wklad w dyskusje, a sprostowanie tego juz nie.
Kiedy spora grupe ludzi chamsko sie obraza nazywaja ich "pedalstwem" to chrzescijanskiej wrazliwosci to nie przeszkadza. Kiedy nazwie sie to chamstwo po imieniu palasz swietym oburzeniem. Czy wy przechodzicie jakies kursy hipokryzji?
Z ta masturbacja dalej brniesz w klamstwo, a to chyba grzech.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku nie wypisuje żadnych kłamstw tylko piszę jak to wygląda w POLSCE w PRAKTYCE.

horrrnet to co ty ładnie mówisz o gender to jest tylko TEORIA a pamiętaj, że TEORIA i PRAKTYKA to dwie różne rzeczy. I niestety to co ja mówię w przedszkolach jest, co napisałem w pierwszym poście tutaj w tym temacie. Przypadek ten był w Gliwicach. I to nie jest tak, że Twoje dziecko ma czy będzie chłopczykiem czy dziewczynką zakodowane w głowie. To my rodzice musimy dawać mu przykład od najmłodszych. Tak samo jak od urodzenia uczysz dziecka mówić w języku polski/angielskim/niemieckim itp tak samo uczy się go jak powinno się zachowywać mając siusiaka i go nie mają.

Więc nie pleć facet głupot, że Pani w przedszkolu pozwalając chłopakowi bawić się lalką nie wpływa na jego przyszłość.... Bo fakt że nawet i większość chłopców odrzuci, ale będzie odsetek takich który właśnie to przez takie zachowanie Pani w przedszkolu uświadomią sobie, że są w innym ciele. Tylko pewnie jakby ta Pani w przedszkolu nie zezwalała na takie akcje to pewnie też do głowy by mu to nie przyszło. To jest takie coś jak "zaszczepianie" od dziecka w mózgu jakiegoś bodźca i obserwowanie jak będzie się rozwijał.
Zatem masz rację - ja nie zdecyduje o tym jakie ma być moje dziecko. ALE MOGĘ JE NAKIEROWAĆ. Co od wieków się robi. Tylko jakiś ktoś mądry wymyślił sposób na którym będzie umiał łatwo zarobić powołując różne głupie organizacje dzięki którym będzie nabijał sobie kieszeń. Tak samo jak wszyscy ZIELONI obrońcy środowiska co im wycięcie brzozy przeszkadza... A właśnie ludzie "nowocześni" Twojego pokroju się na to łapią. Gratuluje Smile

Ale przecież co ja tam wiem o życiu, Ty mistrzu wiesz wszystko najlepiej Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że pani w przedszkolu daje chłopcom do zabawy lalki to nie jest zarzut, który kierują w kierunku gender nawiedzeni "fachowcy". Ci twierdzą, że w przedszkolu uczą masturbacji i przebierają chłopców za dziewczynki, a to nie prawda. Ty też nie o tym pisałeś. O zabawie chłopców lalkami można dyskutować. Jeśli chłopiec przejawia taka wrażliwość, że chce bawić sie lalkami, ja bym z ta wrażliwością nie walczył. Nie za bardzo wierzę, by to był sposób by zrobić z chłopca geja. Czy zabroniłbyś dziewczynkom bawić się samochodami lub klockami? O dialog będzie jednak trudno jeśli przeciwnicy gender studies uciekają się do kłamstw i pomówień. A robią to notorycznie.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem nie mówiłem o masturbacji w przedszkolu i przebieraniu w dziewczęce ubrania bo to już by było strasznie niemoralne.

Dlatego Ci mówiłem milion razy, że napił bym się z Tobą wódki, bo wówczas lepiej się będzie rozmawiało niż tu przez forum Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 02, 2014 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Owszem nie mówiłem o masturbacji w przedszkolu i przebieraniu w dziewczęce ubrania bo to już by było strasznie niemoralne.

Nie mówiłeś o tym, że " Pani w przedszkolu pozwala chłopakowi bawić się lalką ". Twój przedostatni post to zdecydowanie łagodniejsze stanowisko. Nikt nie chce zmuszac dzieci do rozważania jakiej sa płci a już na pewno nakłaniać by zmieniały płeć. Jednak jesli zdarzy sie dziecko, które ma kłopoty z identyfikacja płci, to program WHO jest po to by nie czuło sie gorsze, by sie z niego smiano. To własnie trening z tolerancji.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Mar 02, 2014 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
zonku nie boisz się, że Cie wyzwą od tępaków? Mało tego... Jak tego nie popierasz to już nie jesteś inteligentny Smile

niestety, muszę z tym żyć. A co do obojniactwa to w przypadku ludzi jest to wada rozwojowa płodu a nie normalność.

I horrnet opowiadaj głupot bo kiedyś jak ktoś chciał przerobić się z chłopa na babę to to zrobił po cichu ale nikt nie wciskał takich głupot w przedszkolu małym dzieciom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 02, 2014 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
tasknw napisał:
zonku nie boisz się, że Cie wyzwą od tępaków? Mało tego... Jak tego nie popierasz to już nie jesteś inteligentny Smile

niestety, muszę z tym żyć. A co do obojniactwa to w przypadku ludzi jest to wada rozwojowa płodu a nie normalność.

I horrnet opowiadaj głupot bo kiedyś jak ktoś chciał przerobić się z chłopa na babę to to zrobił po cichu ale nikt nie wciskał takich głupot w przedszkolu małym dzieciom.

Osoby majace klopoty ze swoja plciowoscia byly i sa wysmiewane, przesladowane, bite wlasnie za swoja innosć, nie rozumiana przez resztę. Dlaczego tak byc musi? Bo ktos wmowil ludziom, ze Bog takich nie lubi? Bo obrazaja poczucie moralnosci i estetyki takich jak wy, ktorzy wola zamkykac oczy i udawac, ze nie ma problemu? Jak nazwiesz cos wada rozwojowa to poczujesz sie lepiej? Potrzebujesz tego do szczescia?

Przypomne, ze twierdziles, ze problem jest wymyslony.Pisaleś
"Jak świat istnieje była płeć męska i żeńska. Dopiero teraz w główkach się poprzewracało i wymyślają jakieś dziwadła. Świat się kończy."
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Mar 02, 2014 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem mogłem się pomylić jeśli chodzi o tą trzecią płeć czy obojniaka. Ale ktoś tutaj palnął że jest 10 płci - dobrze pamiętam ? No to to już jest wariactwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 02, 2014 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym nie znam, ty sie na tym nie znasz, lepiej zasięgnąc wiedzy fachowców.
http://www.jaceksieradzan.pl/ile-plci-ma-czlowiek.pdf

"Na ogół medycy wyróżniają dziesięć rodzajów płci"

str. 108 tabela 1

"Nie da się także jednoznacznie orzec, ile właściwie jest płci. Tubylcy w różnych częściach świata wymieniają od dwóch do sześciu rodzajów płci. Z medycznego punktu widzenia istnieje 10 płci. W tekście omawia się różne anomalie i zaburzenia owych 10 rodzajów płci, zwłaszcza hormonalnej, chromosomalnej i psychologicznej. Ponadto możemy wyróżnić 28 modalności trzeciej płci, 15 tożsamości seksualnych (sex), 13 tożsamości płci kulturowej (gender), a także zjawiska hermafrodytyzmu, transseksualizmu i transgenderyzmu."
str. 139


lub
http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82e%C4%87#P.C5.82e.C4.87_u_ludzi

Płeć ludzi zdeterminowana jest genetycznie[2] – o wystąpieniu płci męskiej decyduje gen SRY[3]. U ludzi mogą występować w sposób naturalny zaburzenia na poziomie biologicznych składowych płci – interseks. W zakresie psychicznym może występować zaburzenie identyfikacji płciowej – transseksualizm. Niektóre publikacje używają pojęcia płeć mózgu na określenie czynnika determinującego płeć psychiczną (gender)[4][5]. W literaturze naukowej głównie z zakresu biologii i medycyny, w tym seksuologii, oraz psychologii, stosowane są wyszczególnione poniżej kryteria (wyznaczniki) płci u ludzi:

płeć genetyczna – podstawowy czynnik rozróżnienia płci: mężczyźni posiadają kariotyp 46,XY, a kobiety 46,XX (występują również kariotypy z zaburzoną konfiguracją chromosomów płci)
płeć gonadalna – obecność gonad (u samców jądra, u samic jajniki)
płeć genitalna – zewnętrzne narządy płciowe (u mężczyzn prącie i moszna, u kobiet łechtaczka i wargi sromowe)
płeć hormonalna – relacja względnej ilości wydzielanych hormonów płciowych (u mężczyzn przeważają androgeny, u kobiet estrogeny)
płeć gonadoforyczna – pierwotne drogi prowadzące do wytworzenia gonad (u płci męskiej z przewodów Wolffa wykształcają się nasieniowody, a u płci żeńskiej z przewodów Müllera wytwarzane są jajowody)
płeć germinatywna – uwarunkowana wytwarzaniem gamet: komórek jajowych u kobiety i plemników u mężczyzny
płeć fenotypowa – drugorzędne cechy płciowe (np. u mężczyzn owłosienie ciała, u kobiet gruczoły mlekowe)
płeć somatyczna – obraz antropometryczny oraz inne wyznaczniki zewnętrznej budowy ciała ludzkiego
płeć psychiczna – suma cech, zachowań, stereotypów i ról płciowych przyjmowanych przez ludzi w zależności od kultury i socjalizacji
płeć społeczna (metrykalna) – akt urodzenia oraz pełniona rola płciowa
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Natomiast Ty pisząc że masz odmienne zdanie i nic więcej nie przekonasz mnie do tego abym zmienił swoje zdanie o tym Smile

pisząc, że mam odmienne zdanie, i o tym, że gender nie ma nic wspólnego z tym co kto preferuje w sexie, miałem na myśli sytuacje takie jak ta:
http://wiadomosci.onet.pl/slask/pyskowice-mezczyzna-poloznym-w-szpitalu/052h7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikomu nie przeszkadza dziewczynka ubierana w spodnie, lubiąca biegać z chłopakami za piłką, łażąca po drzewach, przełażąca przez płot. Ot chłopczyca powiedzą. Ale spokojny chłopczyk lubiący spacery, zabawy z dziewczynkami ooooo to już zagrożenie wielkie dla jego osobowości. Nie kumam czy osobowość osobników męskich jest słabsza od żeńskich i musi być stale naprowadzana na właściwe tory????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i koniec afery. Burza w szklance wody.


Koniec afery gender w Rybniku. Urzędnicy nie stwierdzili nieprawidłowości


http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,15593653,Koniec_afery_gender_w_Rybniku__Urzednicy_nie_stwierdzili.html

Rodzice dzieci z przedszkola nr 13 w Rybniku złożyli skargę na dyrektorkę. Chodziło o uruchomienie w placówce projektu "Szczęśliwa 15", podczas którego dzieci uczyły się m.in. o tym, że kobiety i mężczyźni są sobie równi. "Nie ma miejsca na ideologię gender w przedszkolu" - oburzali się rodzice. Urzędnicy nie stwierdzili jednak nieprawidłowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może trochę linków anty? Smile

http://wiadomosci.wp.pl/kat,137914,title,Zespol-Stop-Ideologii-Gender-skieruje-interpelacje-do-kilku-ministrow,wid,16417009,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,137914,title,Senator-Kazimierz-Jaworski-ONZ-propaguje-gender-szerzy-gangrene-moralna-i-demoralizacje,wid,16385653,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,137914,title,Kilkaset-osob-protestowalo-w-Warszawie-w-obronie-dzieci,wid,16375811,wiadomosc.html

I to do czego to dąży Wink

http://wiadomosci.wp.pl/kat,83914,title,Joanna-Szczepkowska-Polakow-robi-sie-w-balona,wid,16388815,wiadomosc.html
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka