Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeklinający radny
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 9:09 am    Temat postu: Przeklinający radny Odpowiedz z cytatem

Nauczyciel i radny może prywatnie bić i przeklinać? Przełożonych to nie interesuje

Czy zawodnik knurowskiej drużyny piłkarskiej, jednocześnie radny i nauczyciel w gimnazjum, uderzył i zbluzgał sędziego podczas meczu? Dyrektorki szkoły i przewodniczącego rady nie interesuje, co ich podwładny robi wieczorem.

Do incydentu doszło w grudniu w hali MOSiR w Szczygłowicach. Jak twierdzi poszkodowany sędzia (chce pozostać anonimowy), zawodnik IPA Knurów Wojciech Kempa otrzymał żółtą kartkę za głośne protesty wobec decyzji sędziowskich. Mimo napomnienia nie przestał krzyczeć na sędziego, dlatego został wykluczony z gry za - jak to określił sędzia - wybitnie niesportowe zachowanie. Czerwona kartka nie przekonała Kempy do zejścia z boiska. Dopiero po minucie udał się do szatni i można było wznowić mecz.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75248,15270689,Nauczyciel_i_radny_moze_prywatnie_bic_i_przeklinac_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowe zachowanie tego pana a bluzga i na lekcjach, wiadomo że jest radnym bo podkreśla to wszędzie, lecz po sprawie w sądzie [a jest założona] ciężko mu będzie przedstawić świadectwo o niekaralności wtedy zobaczymy jak postąpi p. dyrektor A tego przypilnujemy!
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obdukcja nic nie wykazała, L4 żadnego Pan sędzia nie dostał (więc co to za stłuczenie), świadkowie nie potwierdzili sytuacji na Policji a za takie awantury niektórzy piłkarze powinni mieć dożywocie. Sędzia nie był w porządku i większość czasu prowokował Pana K. Nie uważam że powinno się wyciągać jakiekolwiek konsekwencje w stosunku do Pana K. W końcu nikomu się nic nie stało.

Według tego co słyszałem to ten artykuł to zwykła zemsta Sędziego który ma znajomą w GW.
Taką wersję słyszałem na mieście a w każdej plotce jest trochę prawdy .
Testosteron górą, to są faceci a gdzie drwa rąbią tam wióry lecą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
concordia1923



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 95
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie popieram tego co zrobił Kempa ale po tych wszystkich jego zasługach, które zrobił (i nadal robi) zarówno dla miasta jak i dla Concordii należy mu się trochę szacunku, a niektóre osoby to pewnie od razu do więzienia by go zamknęły.
_________________
concordia1923
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebcio



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 88

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

concordia1923 napisał:
Wcale nie popieram tego co zrobił Kempa ale po tych wszystkich jego zasługach, które zrobił (i nadal robi) zarówno dla miasta jak i dla Concordii należy mu się trochę szacunku, a niektóre osoby to pewnie od razu do więzienia by go zamknęły.


Świete Słowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz ktoś powiedział, gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. testosteron, emocje, rywalizacja to i czasem ktoś się poszarpie. w gronie facetów to nic niezwykłego, przecież gęba nie szklanka, w normalnej sytuacji daliby se po razie a po treningu poszli na piwo.
tutaj sporo jest głosów, że jeden drugiego prowokował nawzajem.
dalej nie dzieje się nic nadzwyczajnego, bo słowne zaczepki to też norma.

jednak sytuacja, że jakiś pajacowaty bufon używając znajomości i stanowiska zastraszyć przeciwnika jest dowodem na niską wartość człowieka który tak postępuje. na miejscu sędziego zrobiłbym dokładnie to samo i pokazał panu ważnemu, że nawet "j....y górnik" może go utemperować króciutko.
ot tak, dla zasady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leon_wspaniały



Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 10:17 pm    Temat postu: Towarzystwo wzajemnej adoracji u Ramsa Odpowiedz z cytatem

Zachowanie Kempy jeśli faktycznie takie było jest karygodne. Przede wszystkim nauczyciel a później radny, który tak się zachowuje powinien zakończyć swoją działalność radnego i przeprosić publicznie za swoje zachowanie uczniów a przede wszystkim rodziców. (Nauczyciel daje uczniom przykład jak załatwiać sytuacje konfliktowe).

Ale co bardziej bulwersuje to skandaliczne wypowiedzi w tej sprawie Przewodniczącego Rady Trzęsioka oraz Dyrektora Gimnazjum Pani Muchy, którzy bronią swojaka jak tylko się da. Trzesiok chroni swojego kolegę z ugrupowania - radnego od Ramsa, mówiąc żeby nie zajmować się sprawą i nie przeszkadza mu, że jego radny publicznie rzuca mięsem, grozi i używa przemocy. Pani Mucha mówiąc że „To było w godzinach późnowieczornych, prywatnie każdy ma prawo zachowywać się tak, jak uważa” kompromituje się jako Dyrektor. Wg Pani Muchy jeśli nauczyciel przykładowo bierze narkotyki po zajęciach lub popełnia przestępstwo niezwiązane z pracą to dla Dyrektor Muchy wszystko jest w porządku bo to po pracy? Porażka.

Podsumowując sielsko jak u Ramsa rączka rączkę myje i się kręci. Mogę się założyć że radnemu od Ramsa włos z głowy nie spadnie, Rams o swojaków dba i przymknie oko na zachowanie niegodne nauczyciela. Pan nic nie mogę Rams nawet w tej sprawie się nie odezwie a powinien bo w końcu odpowiada za szkoły miejskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęsknie za czasami gdzie facet facetowi dał w mordę i po sprawie. Ewentualnie ten drugi oddał albo dołączyli się koledzy. A co teraz mamy? Ktoś kogoś popchnie i to facet faceta i zaraz policja pogotowie, straż pożarna, teleekspres, TV TRWAM i jeden Bóg wie co jeszcze...
Smutne to jest.
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie to tylko Tv Silesia wspomniała o super zachowaniu [Osoby Zaufania Społecznego] bo takim jest radny czy nauczyciel. A co do p. Trzęsioka to wystarczy poczytać jak zwoził osobiście na wybory i pokazywał miejsce na liście, [Jo tu je] to też osoba zaufania publicznego więc dla niego takie zachowanie to norma; wnet wybory.
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 9:09 am    Temat postu: Re: Towarzystwo wzajemnej adoracji u Ramsa Odpowiedz z cytatem

Leon_wspaniały napisał:
Zachowanie Kempy jeśli faktycznie takie było jest karygodne. Przede wszystkim nauczyciel a później radny, który tak się zachowuje powinien zakończyć swoją działalność radnego i przeprosić publicznie za swoje zachowanie uczniów a przede wszystkim rodziców. (Nauczyciel daje uczniom przykład jak załatwiać sytuacje konfliktowe).

Ale co bardziej bulwersuje to skandaliczne wypowiedzi w tej sprawie Przewodniczącego Rady Trzęsioka oraz Dyrektora Gimnazjum Pani Muchy, którzy bronią swojaka jak tylko się da. Trzesiok chroni swojego kolegę z ugrupowania - radnego od Ramsa, mówiąc żeby nie zajmować się sprawą i nie przeszkadza mu, że jego radny publicznie rzuca mięsem, grozi i używa przemocy. Pani Mucha mówiąc że „To było w godzinach późnowieczornych, prywatnie każdy ma prawo zachowywać się tak, jak uważa” kompromituje się jako Dyrektor. Wg Pani Muchy jeśli nauczyciel przykładowo bierze narkotyki po zajęciach lub popełnia przestępstwo niezwiązane z pracą to dla Dyrektor Muchy wszystko jest w porządku bo to po pracy? Porażka.

Podsumowując sielsko jak u Ramsa rączka rączkę myje i się kręci. Mogę się założyć że radnemu od Ramsa włos z głowy nie spadnie, Rams o swojaków dba i przymknie oko na zachowanie niegodne nauczyciela. Pan nic nie mogę Rams nawet w tej sprawie się nie odezwie a powinien bo w końcu odpowiada za szkoły miejskie.


Super A swoją drogą, to funkcje, które pełni pan Kempa - do czegoś zobowiązują. Brak kultury i brak tzw. hamulców - to nie są dobre rekomendacje dla nauczyciela i osoby publicznej. Jak będę chciała, aby moje dziecko nauczyło się menelskiego zachowania - wiem gdzie znajdę dobrego nauczyciela.
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZECHO napisał:
Obdukcja nic nie wykazała (...)Nie uważam że powinno się wyciągać jakiekolwiek konsekwencje

No, jednak lekarz i komisja dyscyplinarna mieli w tej sprawie odmienne zdanie. Obdukcja wykazała stłuczenie klatki piersiowej, więc było naruszenie nietykalności cielesnej, dochodzenie nie zostało zakończone. W policyjnym protokole jest mowa o groźbach karalnych. A piłkarz został ukarany grzywną i zakazem gry do sierpnia 2015 w zawieszeniu do września 2014. To chyba świadczy, że ktoś jednak zeznawał i potwierdził zachowanie sprawcy. Kempa jest bardzo sympatycznym facetem, ja go osobiście lubię, ale to, co zrobił nie ma usprawiedliwienia. Atak był po zakończeniu gry, więc nawet nie ma mowy o działaniu w afekcie. 16-latkiem też nie jest, żeby tłumaczyć go trudnościami w opanowaniu emocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A za miedzą :
Cytat:
-Przez wiele miesięcy byłam bita i znieważana, podobnie jak moje dzieci. Ten człowiek znęcał się się nad nami. Jest w tej sprawie wyrok sądowy – tak o swoim byłym już partnerze mówi Dorota Sikora. O kim mowa? O gliwickim radnym i prezesie spółdzielni mieszkaniowej im. Obrońców Pokoju Krzysztofie Kleczce!


http://www.nowiny.gliwice.pl/wydarzenia,3895,0
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 12:45 am    Temat postu: Re: Towarzystwo wzajemnej adoracji u Ramsa Odpowiedz z cytatem

Leon_wspaniały napisał:
Zachowanie Kempy jeśli faktycznie takie było jest karygodne. Przede wszystkim nauczyciel a później radny, który tak się zachowuje powinien zakończyć swoją działalność radnego i przeprosić publicznie za swoje zachowanie uczniów a przede wszystkim rodziców. (Nauczyciel daje uczniom przykład jak załatwiać sytuacje konfliktowe).

Ale co bardziej bulwersuje to skandaliczne wypowiedzi w tej sprawie Przewodniczącego Rady Trzęsioka oraz Dyrektora Gimnazjum Pani Muchy, którzy bronią swojaka jak tylko się da. Trzesiok chroni swojego kolegę z ugrupowania - radnego od Ramsa, mówiąc żeby nie zajmować się sprawą i nie przeszkadza mu, że jego radny publicznie rzuca mięsem, grozi i używa przemocy. Pani Mucha mówiąc że „To było w godzinach późnowieczornych, prywatnie każdy ma prawo zachowywać się tak, jak uważa” kompromituje się jako Dyrektor. Wg Pani Muchy jeśli nauczyciel przykładowo bierze narkotyki po zajęciach lub popełnia przestępstwo niezwiązane z pracą to dla Dyrektor Muchy wszystko jest w porządku bo to po pracy? Porażka.

Podsumowując sielsko jak u Ramsa rączka rączkę myje i się kręci. Mogę się założyć że radnemu od Ramsa włos z głowy nie spadnie, Rams o swojaków dba i przymknie oko na zachowanie niegodne nauczyciela. Pan nic nie mogę Rams nawet w tej sprawie się nie odezwie a powinien bo w końcu odpowiada za szkoły miejskie.



Tylko tyle masz do powiedzenia?? Hmm widzę, że wybory nadchodzą i pokazują się opłacane oszołomy, które nawet za brak śniegu "Ramsa" obwinią....
Kolego dla Ciebie to bądź co bądź Pan Rams ewentualnie.
Przepraszam za offtopic ale irytują mnie jednopostowe konta prowadzące agitację wyborczą.

Co do samego tematu Wojtka to nie mam pojęcia jak było, ale jeśli to co piszecie miało miejsce to Wojtek powinien uderzyć się w piersi i przynajmniej przeprosić. Gra grą ale osoba publiczna powinna panować nad emocjami.

Pozdrawiam
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Leon_wspaniały



Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 8:19 pm    Temat postu: Do Xander Cage Odpowiedz z cytatem

Po primo kolego Xander Cage zapewniam, że mam jeszcze wiele do powiedzenia. Po secundo to prawda, że nadchodzą wybory do parlamentu Unii w czerwcu a co to ma do rzeczy w moim wpisie? Po tertio wypraszam sobie nazywania mnie oszołomem, jeśli się nie zgadzasz ze mną to nie musisz. Po quarto proszę powiedzieć przez kogo jestem opłacany, bo żadnych pieniędzy nie dostałem jak dotąd 'Smile'Jeśli chcesz mnie opłacać to z chęcią podam konto. No chyba, że Ciebie kolego ktoś opłaca jeśli tak to proszę się pochwalić (jestem ciekaw jakie są stawki, po wpisie widać że kolega zorientowany). Po quinto Ramsowi nie zarzucam braku śniegu, ale jak człowiek trochę zasięgnie języka to można stwierdzić że Rams jest po prostu słabym prezydentem. Po sexto kiedyś trzeba napisać pierwszy wpis i zawsze możesz kolego poddać to krytyce. Proszę jednak nie oczekiwać ode mnie wielkiej aktywności na forum, ponieważ nie mam na to czasu, ale jeśli ciśnienie mi się podniesie to się odezwę. Tak było właśnie w tym przypadku. Reasumując w pełni podtrzymuję swoją opinię.
Pozdrawiam Kolego Xander Cage
Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 4:06 pm    Temat postu: Re: Do Xander Cage Odpowiedz z cytatem

Leon_wspaniały napisał:
Po quinto Ramsowi nie zarzucam braku śniegu, ale jak człowiek trochę zasięgnie języka to można stwierdzić że Rams jest po prostu słabym prezydentem.


Co oczywiście jest widoczne przy każdych wyborach...
Wink
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka