Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wróciłem...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 12:38 am    Temat postu: Wróciłem... Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie na forum kilka dni (a i wygląda na to, że nie tylko mnie, ale i równiez modów), więc towarzystwo popuszczone luzem i niezły śmietnik powstał. Ale cenzor i dyktator "na A." wrócił, więc koniec luzów. Wracamy do żelaznej dyscypliny. Przywołuje więc do porządku - i to nie tylko "etatowych śmietnikowców"*, ale i co poniektórych z tych wydawałoby się doświadczonych i porządnych forumowiczów. Oj, rozuchwaliliście się... Staramy się wrócic na tory i jechać z prędkością zgodnie z regułą: nie ilośc, ale jakość. "Zrozumiano? No...!" (copyrigt by Stanisław Anioł).


* Kolega z arystokracji jest po za konkurencją. Mocno się napracował, więc powinien trochę odpocząć. Na razie udzielam publicznie dobrowolnego urlopu. W razie nielegalnego powrotu do pracy "na czarno" (czyli mówić wprost: bez przeczytania i stosowania obowiązującego tutaj kodeksu pracy) urlop będzie dłuższy i przymusowy.


Evil or Very Mad Smile Shame on you Smile Speak to the hand
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to liczba postow, ktora sie pokazuje przy nicku danej osoby moze byc usunieta, to wg mnie troszke zahamuje spamowanie.


A jezeli ktos mysli, ze ja spamuje niech mi to powie wprost ^.-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak kto mógł odpowiedzieć pierwszy w tym temacie ^^
Jak zobaczyłem że w temacie "Co się dzieje na Knurowskiej?" Ktoś zrobił porządek to wiedziałem kim jest ten Ktoś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karaluch napisał:
Jak dla mnie to liczba postow, ktora sie pokazuje przy nicku danej osoby moze byc usunieta, to wg mnie troszke zahamuje spamowanie.


Nie wylewajmy dziecka z kąpielą. Trochę statystyki musi być. Speak to the hand Ja ciągle wierzę, że za doświadczeniem idzie rozsądek, zaduma, jakość... Jestem trochę naiwny, co? Na pewno jestem naiwny... i to nie tylko trochę, ale co zrobić, skoro ja lubię liczby? A jak Admin lubi to i publika też musi, zgodnie z prawem tyranii.


Karaluch napisał:
A jezeli ktos mysli, ze ja spamuje niech mi to powie wprost ^.-


Jeżeli jesteś baronem, czy innym szlachcicem to mówię ci to wprost. A jak nie jesteś... i nadal czujesz się "winny" to co ja mogę? Jest jedno wyjście...


Yo! Gotti napisał:
Jak zobaczyłem że w temacie "Co się dzieje na Knurowskiej?" Ktoś zrobił porządek to wiedziałem kim jest ten Ktoś


No, i znów zaświeciło słońce i "gospodarz domu nad wszystkim czuwa", co nie?

Na pocieszenie mogę dodać, że co naużywaliście, to naużywaliście. Mam nadzieję, że wreszcie kolega, który wydawałoby się, że zgodnie z nickiem "nie jest głośny", wyjaśnił już jasno i wyraźnie, co wg niego tzw. "szkop" (z dodatkiem "polski") powinien wiedzieć i o czym pamiętać i że już nie będzie wracał do tego tematu, bo wielu, a na pewno sam zainteresowany, czyli adresat postu, poznał treść tego przekazu. Gdybym nie musiał Was opuścić, aby wyleczyćc chorobę powstałą w wyniku obżarstwa sztolami*, to by na pewno ten kulturalny dialog nie miał miejsca. Jednak w końcu - przyznaję - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - czuję, że bańka pękła, daliście sobie po razie i jest zgoda Thumbsup


* I znów gwiazdka dla ..., bo kto zachęcał smakowitymi obrazkami? No kto?
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne jest że "Gdy kota nie ma, to myszy harcują"
Tak czy inaczej WITAMY SPOWROTEM (a przynajmniej JA witam) Prayer Wav Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 4:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się ciesze Crybaby Crybaby Crybaby
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu_Bravura napisał:
Też się ciesze Crybaby Crybaby Crybaby

Aż płaczesz ze szczęścia ? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka