Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samorząd Miejski - kadencja 2006-2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Kamiński napisał:

maciekknurow napisał:

Aneta Nowak napisał:


Powiedzcie mi dlaczego mam wrażenie że gdyby był środek kadencji to was by tu nie było ? W Polsce wszyscy samorząd traktują jako miejsce w którym pobiera się uposażenia a nie miejsca pracy dla samorządu, społeczeństwa. Panie Pawle prosiłbym żeby nam pan powiedział ile razy pan zabierał głos na zebraniach rady i w jakich sprawach ? Proszę także napisać jakie inicjatywy w radzie wyszły od pana (np. jakiś chodnik) ? Jeśli mogę to proszę o opisanie poszczególnych osób w radzie jako polityk lub jako mieszkaniec. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Kamiński napisał:
..... ale chyba sądzę, że nie byłeś nigdy świadkiem sesji RM ... zapraszam serdecznie - zweryfikujesz swoje poglądy....


no to Pana zaskoczę... parokrotnie byłem i zapłakałem.....
sam już nie wiem, czy miałem pecha czy szczęście móc byc świadkiem tej szopki...:
- m.in. skarbnik, który wiecznie śpi na czyimś ramieniu
- paru starszych wiekiem radnych, którzy wiecznie nic nie wiedzą i zadają pytania tak idiotyczne, że ręce opadają... a wystarczy przecież zapoznac się z porządkiem obrad (zresztą to jest ich g...ny obowiązek...), a co najważniejsze słucha ze zrozumieniem...
- wieczne utarczki słowne pomiędzy radnymi, którzy nic konkretnego nie wnoszą tymi sprzeczkami tylko robią z siebie pośmiewisko....

A teraz na dodatek do tego całego cyrku brakuje tylko naszej Gminnej Wróżki (Anny K. - naszej ex-sekretarz)

Niestety wstyd mi, że mamy takich radnych...
Nasi szacowni emeryci niechaj zajmą się rozpieszczaniem wnuków i pieleniem ogródków, a nie politykowaniem, natomiast Pan Przemysław niechaj weźmie się za porządną edukację, bo na naukę nigdy nie jest za późno...

Moim zdaniem spośród Was wszystkich, drodzy radni, tylko nieliczni (m.in. Grzegorz N i Tomasz R.) są osobami na odpowiednim stanowisku.... ale to moja opinia....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, wybory do rady będa jesienią, może zastanówmy sie nad wyborem radnych a nie traktujmy tego w kategoriach "mój sąsiad to na niego zagłosuję". To mają być ludzie którmym sie coś chce zrobć dla miasta, mają czas i determinację. Ludzie w wieku... hm mocno dziadkowym nie mają siły przebicia więc szkoda głosu na nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ale problem w tym ze praktycznie wybory do rady odbywaja sie takimi obwodami ze np startuje ktos z jednej ulicy i wszyscy sąsiedzi na niego głosują, i ma stałych wyborców i cięzko wprowadzic kogos nowego niestety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra niech jest z jednej ulicy ale dla tych sąsiadów cos chce zrobić - to wporządku, głusujemy na niego. Chodniki, parkingi, drogi wewnatrzosiedlowe, zieleńce, place zabaw, kosze na psie odchody itp, itd - ci którzy są teraz niejednokrotnie tak własnie postępowali więc dajmy im drugą kadencje, inni którzy tylko chodza na obrady, biorą dietę i nie otowrzą gemby - do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka