Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marek Ostrowski - kandydat do Rady Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie 1

E-Knurów, obywatelskie, nowoczesne knurowskie Społeczeństwo Informacyjne to nie mrzonka i śpiew dalekiej przyszłości. To projekt na wyciągnięci ręki.

Nie wystarczy krok, musimy zrobić SKOK do przyszłości, SKOK do nowoczesności. Wróćmy do czasów, kiedy knurowski samorząd był liderem i wzorem dla innych. Czy pamiętacie jak na początku transformacji Knurów jako jeden z pierwszych miast przejął na swój garnuszek oświatę? Byliśmy prekursorem. O Knurowie mówiono w całym kraju. Mamy szanse nadal być w czołówce!

To jest moja idea-fix.

Stąd hasło, które określa moją kandydaturę:

Nowoczesny Radny - Nowoczesny Knurów



Czy to wszystko co mam do zaproponowania?

Przedstawiony powyżej, plan stworzenia e-Knurowa, to mój główny cel, o realizację którego będę osobiście zabiegał. Oczywiste jest, że oprócz mojego "punktu", będę również starał się o realizację całego programu mojego Komitetu. 

Oczywiste jest również to, że jako radny będę się zajmował przede wszystkim rozwiązywaniem tzw. "spraw bieżących", i to głównie takimi, które z komputerem i Internetem nie mają nic wspólnego. Myślę, że dzięki stałemu kontaktowi z Wami będziemy mogli wspólnie rozważać, które "sprawy bieżące" są ważne i o których należy rozmawiać nie tylko na forum dyskusyjnym Wirtualnego Knurowa, ale na forum Rady Miasta.

Do programu mojego ugrupowania dodałbym jeszcze 3 "drobne" sprawy, które chciałbym, aby jak najszybciej były poruszone (czytaj: rozwiązane) w ramach tzw. "spraw bieżących":

- internetowa transmisja z obrad Rady Miasta lub co najmniej bezzwłoczna publikacja pliku audio z nagraniem obrad (to również w ramach SI, ale do zrobienia od razu),

- kompleksowe rozwiązanie problemów związanych z wyprowadzeniem psów na spacer (lokalizacja miejsc do wyprowadzania, instalacja pojemników wraz z dystrybutorem specjalnych woreczków do zbierania nieczystości),

- reaktywacja wydawania kwartalnika "Zeszyty Knurowskie" z artykułami o tematyce historycznej i kulturalno-społecznej.


Podsumowanie 2

Sprawowanie mandatu radnego to wielka odpowiedzialność. Zdaję sobie sprawę, że realizacja mojej obietnicy bycia nowoczesnym radnym – radnym dostępnym on-line, który cały czas czeka i odpowiada na kontakt ze strony wyborców, nie będzie proste. Będzie to wymagało dużego wysiłku i zaangażowania.

Jestem młodym człowiekiem, który ma siły i chęć działania. Mam naturę, że jak się w coś angażuje to na poważnie i do końca. Myślę, że udowodniłem, prowadząc Wirtualny Knurów, ze jestem konsekwentny i nie mam słomianego zapału. 

Jeżeli mój pomysł na formę sprawowania mandatu publicznego się sprawdzi, to jestem pewien, że inni radni też się w końcu zaangażują "wirtualnie", ku zadowoleniu Nas wszystkich, mieszkańców Knurowa. Tym bardziej, że jeżeli powstanie e-Knurów – to wszyscy, którzy z racji sprawowanej funkcji, stanowiska, mandatu powinni taki kontakt mieć (radny, prezydent, urzędnik), otrzymają do dyspozycji oficjalną przestrzeń wirtualną. Myślę, że wtedy już nie tak łatwo będzie się "wykręcić" od korzystania z tego narzędzia, nie narażając się na argument wydawania pieniędzy na coś z czego się nie korzysta (co się samemu zbudowało).


Głosując, wybiera się przede wszystkim człowieka. Wg badań socjologów większe znaczenie niż lista (ugrupowanie) czy program, ma przede wszystkim status społeczny i zawodowy oraz znajomość "marki" czyli nazwiska (czy znamy lub kojarzymy osobę).

Proszę wziąć te wszystkie "czynniki" pod uwagę i zagłosujcie.


Oczywiście liczę na głos na mnie, ale jeżeli znacie innego - lepszego kandydata na radnego, który jeszcze bardziej i więcej:

- interesuje się od lat i na co dzień sprawami Knurowa,
- jest zaangażowany w pracę społeczną na rzecz miasta,
- posiada wiedzę o historii i życiu współczesnym miasta,
- posiada "młodą energię" i zapał do działania,
- ma pomysły na nowoczesny Knurów i na bycie nowoczesnym radnym na miarę XXI wieku,

to proszę śmiało na NIEGO zagłosować i to bez wyrzutów sumienia zmarnowania głosu.



Życzę sobie i Wam dobrych wyborów.


Ściąga dla zdecydowanych: Smile
- okręg nr 1 (WP I i II)
- strzał w "10" na liście nr 23 (Forum Samorządowe Moja Gmina)

Jeżeli głosujesz w okręgu nr 3 (Stary Knurów) to osobiście rekomenduję p. Bogusława Szygułę - kandydat na "5" na tej samej liście (nr 23).


Niezależnie od czasu, okoliczności i zawirowań politycznych ZAWSZE można zrobić coś dobrego dla miasta i jego mieszkańców, a do tryumfu zła potrzeba tylko tego, by uczciwi ludzie nic nie robili.

Pozdrawiam
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo! To ma sens. Trzymam kciuki;-) Ale co zrobisz, jak - nie daj Boże - prezydentem zostanie facet, który stwierdzi, że jedynym elementem społeczeństwa informacyjnego, jakiego mu potrzeba w urzędzie, jest... elektroniczny zamek szyfrowy do drzwi gabinetu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 3:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Brawo! To ma sens. Trzymam kciuki;-) Ale co zrobisz, jak - nie daj Boże - prezydentem zostanie facet, który stwierdzi, że jedynym elementem społeczeństwa informacyjnego, jakiego mu potrzeba w urzędzie, jest... elektroniczny zamek szyfrowy do drzwi gabinetu?


Zagłosuj jeden z drugim odpowiednio, to będzie dobrze Mr. Green

Rada Miasta czy Sejm to "gra zespołowa". Nikt sam niczego nie zdziała, nawet jeżeli obiektywnie ma rację, ale nie przekona większości. Mnóstwo działań, z których efekami chwali się obecny Prezydent (jako swoje dokonania) to inicjatywa samych radnych, i to mówiąc delikatnie, w znacznym stopniu nie z komitetu WdK.

Liczę na ogólny sukces Forum Samorządowego Moja Gmina. I nawet jak nie zostanę radnym, to zostanie mój wkład w program tego Komitetu. Będziemy wspólnie naciskać, na realizację ich programu i razem ich rozliczymy.


Powtórzę motto:

Niezależnie od czasu, okoliczności i zawirowań politycznych ZAWSZE można zrobić coś dobrego dla miasta i jego mieszkańców, a do tryumfu zła potrzeba tylko tego, by uczciwi ludzie nic nie robili.

ZAWSZE - bez względu na to kim będą inni radni i kto będzie Prezydentem.


Będzie dobrze Smile
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kustosz_bodzio



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodząc dziś na stronę Wirtualnego Knurowa doznałem "szoku”. Na stronie głównej, oprócz informacji o starcie w wyborach autora strony (co jest oczywiste), pojawiła się również moja osoba - ta jedna z ponad 300 kandydatów na radnych.

Co nas połączyło? Skąd ten nagły pomysł popierania się i to ludzi w różnym wieku z przeciwległych dzielnic miasta Knurowa?

Marka znam od 6 lat. Na każdej imprezie organizowanej w "Izbie Tradycji", zawsze był, robił materiał z imprezy i umieszczał na swojej stronie internetowej. Długo trwało zanim zorientowałem się, że robi to z zamiłowania, a nie z chęci zarobku. Marek był zawsze, niektórzy radni sporadycznie, a "urzędnicy", których obecność wydawałaby się obowiązkowa nie przychodzili wcale. Nie przychodzili, dlatego bo było to po ich godzinach urzędowania. Zresztą nasze inicjatywy nigdy nie podobały się "możnym" Knurowa. Gdy przewodniczący Rady Tomasz Reginek, zaprosił nas na sesję Rady, by nam podziękować za naszą pracę, spotkało nas to samo. Lekceważenie (a nawet obelgi), oraz brak jakiekolwiek akceptacji do tego, co robimy dla tego miasta ze strony niektórych radnych i zarządu miasta. I to właśnie chyba połączyło nas najbardziej, oddolnie czujemy, iż jesteśmy akceptowani przez mieszkańców, ale nie przez władze. Bo po prostu stanowimy dla nich konkurencję. Ktoś kiedyś złośliwie nawet powiedział, że jesteśmy gwiazdami „Dziennika Zachodniego”, ale to co robimy - nie robimy dla chwilowej sławy, a dla mieszkańców naszego miasta.

Dlatego postanowiłem kandydować, a Marka długo namawiałem, by również zgodził się kandydować w tych wyborach. Przekonałem go myślą, że do „Tryumfu zła potrzeba tylko, by uczciwi ludzie nic nie robili” a my przecież udowodniliśmy, że dla Knurowa też można coś dobrego zrobić.

Pokazując dokonania Knurowa chcemy sprawić, by mieszkańcy uwierzyli, że miasto może być piękne, bezpieczne, przyjazne, że warto dla niego coś dobrego zrobić, w nim mieszkać, pracować i być z niego dumnym.


Aktywnie działam w Knurowie od ponad 40 lat, co doceniła nawet obecna Rada przyznając mi w roku 700-lecia naszego miasta - Laur Knurowa. Marek również od 6 lat aktywnie działa.

Mimo różnicy wieku nadajemy na tych samych falach. Mnie najbardziej cieszy, widząc aktywność młodych knurowian.


A przypatrując się tym ponad trzystu kandydatom oceń sam ich aktywność, od kiedy zaczęli wygłaszać te złote myśli, nie zawsze swoje. Z daleka widać że to tylko przedwyborcza gra, czcze obietnice.

My ze swej strony zobowiązujemy się do jednego: każdy Wasz głos, każda ciekawa propozycja, inicjatywa, będzie wysłuchana i skierowana do realizacji.

Dlatego idąc 12 listopada do wyborów wybierz tych, których znasz z dotychczasowej działalności.

Będzie mi niezwykle miło gdy, mieszkańcy osiedli Wojska Polskiego strzałem w „10”zagłosują na kandydata z listy nr 23. Wyborcom starego Knurowa proponuję zagłosujcie na kandydata na „5” z listy nr 23. Te głosy na pewno nie będą glosami straconymi, nie zawiedziemy Waszych oczekiwań!

Z wyrazami szacunku
Boguś Szyguła

Kustosz Izby Tradycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:59 am    Temat postu: Jestem mile zaskoczony Odpowiedz z cytatem

Po długiej przerwie zawitałem na forum i jestem naprawde bardzo mile zaskoczony Twoją kandydaturą.
Mam do Ciebie prośbę o ustosunkowanie się do problemu łatwości dostępu do alkoholu w lokalach mieszczących się na osiedlach. Mam na myśli niepełnoletnie osoby, jeden z takich lokali można powiedzieć mam pod oknem. Boje jakie przechodzę z właścicielem to temat rzeka, ale zastanawia mnie brak zainteresowania tematem przez władze. Dlaczego tak uważam, na podstawie codziennych obserwacji. Nigdy nie widziałem jakiegolwiek funkcjonariusza, który by chociaż zajrzał jakie osoby znajdują się w lokalu i co konsumują. Często widziałem przemykający pojazd SM obok tego lokalu, ale nawet pomimo wystawionego ogródka piwnego (co wg mnie jest już maksymalną klęską na terenie osiedla) gdzie widać idealnie, nawet z samochodu jadąc obok mojego "sąsiada".
To jeden temat, a drugi temat to plac "psiej kupy" przez władze nazwany 700-lecia. Czy naprawde gmina jest tak biedna, że niemoże sobie postawić, ewentualnie znaleźć takiej lokalizacji, któraby była mniej uciążliwa dla mieszkających wokół ludzi? Przecież to miejsce z mojego punktu widzenia lepiej się nadaje na wychodek dla psów, gdyby zamontować pojemniki jeszcze na nieczystości.
Nasunął mi się jeszcze jeden temat Smile, pieski swoją drogą, ale pomysł innego kandydata był już w troche zmienionej wersji od dawna w mojej głowie. Jako "biker" często zadawałem sobie pytanie dlaczego jeszcze niema rozsądnej trasy łączącej Knurów z Gliwicami. Po zbudowaniu zjazdu na A4 na Rybnickiej, komunikacja rowerowa to jak rosyjska ruletka, nigdy niebyło tam bezpiecznie ale teraz jeszcze mniej. Korzyści to nie muszę wymieniać, ale wymienię: przecież tyle ludzi pracuje w Gliwicach a mieszka w Knurowie sam w okresie sprzyjającym rowerom wybieram "pedały" zamiast komunikacji miejskiej. No kurcze trochę tego napisałem i pewnie nikt tego nie przeczyta w całości bo zaśnie w połowie Sad. Pozdrowienia i na koniec mój głos masz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tatasiek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 13
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:44 am    Temat postu: W sprawie Tesco Odpowiedz z cytatem

Witam,

Czy jesteście pewni, że w Knurowie mają budować Tesco? Z tego co wiem jakiś czas temu Geant sprzedał swoje hipermarkety wraz ze sklepami Leader Price, które do niego należały. Geanty kupił Real, a Leader Price'y kupiło właśnie Tesco - moim zdaniem knurowski Leader po prostu stanie się tym nowym Tesco, co miałoby w tym momencie sens. Co Wy na to?

Poza tym, panie Marku - trzymam kciuki i cieszę się, że startuje Pan z mojego okręgu. Mój głos już Pan ma, znajomych też nastawię pozytywnie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 1:31 pm    Temat postu: Re: W sprawie Tesco Odpowiedz z cytatem

Tatasiek napisał:
Witam, Czy jesteście pewni, że w Knurowie mają budować Tesco? Z tego co wiem jakiś czas temu Geant sprzedał swoje hipermarkety wraz ze sklepami Leader Price, które do niego należały. Geanty kupił Real, a Leader Price'y kupiło właśnie Tesco - moim zdaniem knurowski Leader po prostu stanie się tym nowym Tesco, co miałoby w tym momencie sens. Co Wy na to?


Własnie wszyscy mówią o tym że w miejscu Lidera ma powstać tesco. Nie słyszałem nigdy o tym że ma zostać wybudowany nowy budynek tesco.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Ma zostać wybudowany nowy hipermarket- "Tesco" w okolicach ulicy 26-Stycznia.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:35 pm    Temat postu: Re: Jestem mile zaskoczony Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
Po długiej przerwie zawitałem na forum i jestem naprawde bardzo mile zaskoczony Twoją kandydaturą.


Smile

raqoo napisał:
Mam do Ciebie prośbę o ustosunkowanie się do problemu łatwości dostępu do alkoholu w lokalach mieszczących się na osiedlach. Mam na myśli niepełnoletnie osoby, jeden z takich lokali można powiedzieć mam pod oknem. Boje jakie przechodzę z właścicielem to temat rzeka, ale zastanawia mnie brak zainteresowania tematem przez władze. Dlaczego tak uważam, na podstawie codziennych obserwacji. Nigdy nie widziałem jakiegolwiek funkcjonariusza, który by chociaż zajrzał jakie osoby znajdują się w lokalu i co konsumują. Często widziałem przemykający pojazd SM obok tego lokalu, ale nawet pomimo wystawionego ogródka piwnego (co wg mnie jest już maksymalną klęską na terenie osiedla) gdzie widać idealnie, nawet z samochodu jadąc obok mojego "sąsiada".


Kilka problemów związanych z tą sprawą:
- wydawanie koncesji: komu i ile, i jak weryfikowane jest przestrzeganie koncesji (niestety, uczciwie Ci powiem, że w tej chwili nie znam konkretnych danych na ten temat, ale obiecuję poprawę Smile),
- dostęp nieletnich do alkoholu (sam conajmniej kilka razy interweniowałem, gdy sprzedawca miał za nic prawo, że alkohol dla tych >18 lat), ale to jest problem społeczny dot. całego kraju, a nie tylko Knurowa,
- władze mogą odebrać koncersję, ale pewnie na wniosek (raport) SM i Policji, a jeżeli oni lekcewaą te sprawy, to wina tych służb i tam trzeba będzie intereniować.

A może w tym przypadku SM jechała na interwencję w innej sprawie? Interwencje sa najczęściej w wyniku zgłoszenia. Czy interweniują sami z siebie, szczególnie w takiej sprawie? Chyba rzadko.

Takie sprawy (konkretne) jak najbardziej należy zgłaszać do randego, który może poruszyc je na sesji - jest tam zawsze obecny komendant SM - będzie się tłumaczył (oczywiście jeżeli inne metody zawiodą, bo najpierw są do tego odp. służby).

I na koniec, tutaj jest zawsze konflikt interesów: kasa do budżetu miasta, a protesty mieszkańców i miejsca pracy oraz biznes handlowca.

W całym kraju są ogródki piwne, to wszystko zależy od kultury mieszkańców (klientów) i przestrzegania prawa. Właściciel nie przestrzega - odebrać koncesję! Myślę, że to nie strata dla miasta, tym bardziej, że pewnie będą inni chętni (na koncesję).

raqoo napisał:
a drugi temat to plac "psiej kupy" przez władze nazwany 700-lecia. Czy naprawde gmina jest tak biedna, że niemoże sobie postawić, ewentualnie znaleźć takiej lokalizacji, któraby była mniej uciążliwa dla mieszkających wokół ludzi? Przecież to miejsce z mojego punktu widzenia lepiej się nadaje na wychodek dla psów, gdyby zamontować pojemniki jeszcze na nieczystości.


Temat "psich kup", rzeczywiście bardzo istotny oraz irytujący był szeroko omawiany na tym forum i wpisałem do mojego "podręcznego programu" - do jak najszybszego KOMPLEKSOWEGO rozwiązania, w tym pojemniki.

Jeżeli chodzi o uciążliwość tego miejsca (placu), to domniemuję, że chodzi Ci o imprezy na tym placu? No, nie przesadzajmy, ale kilka razy do roku da się to wytrzymac dla dobra ogółu? Bardzo byśmy chcieli (Forum Samorzadowe Moja Gmina), aby ten plac stał się wreszcie nowym centrum Knurowa (mamy to w programie). Nie będzie to jednak łatwe w realizacji i uczciwie mówię, trzeba być optymistą, aby się udało.

W tej kadencji, która mija - Knurów był w "złotych czasach" jeżeli chodzi o dochody. Teraz będzie tylko gorzej. Tak więc czy był biedny? Nie, ale organ wykonawczy (Prezydent) miał inne (co nie znaczy, że złe czy najgorsze) priorytety (czy dobre ocenicie w wyborach), oraz niestety przez ten duży budżet trochę za łatwo wydawał "bez wsparcia" z innych źródeł (np. UE). Ale nie kontynuujmy tego temu tutaj, bo jest do tego inne miejsce na tym forum.

raqoo napisał:
Nasunął mi się jeszcze jeden temat. Jako "biker" często zadawałem sobie pytanie dlaczego jeszcze niema rozsądnej trasy łączącej Knurów z Gliwicami. Po zbudowaniu zjazdu na A4 na Rybnickiej, komunikacja rowerowa to jak rosyjska ruletka, nigdy niebyło tam bezpiecznie ale teraz jeszcze mniej. Korzyści to nie muszę wymieniać, ale wymienię: przecież tyle ludzi pracuje w Gliwicach a mieszka w Knurowie sam w okresie sprzyjającym rowerom wybieram "pedały" zamiast komunikacji miejskiej.


Oj, to nie tylko zadanie dla miasta, ale powiatu, a może nawet i "wyżej". Oczywiście, trudno się nie zgodzić co do tego, że przydałby się "usprawniony" dojazd do Gliwic. Jakie to już nie były kiedyś plany (kolejka podmiejska, szybki tramwaj)? Myślę, że wystarczyłaby bezkolizyjna, z prawdziwego zdarzenia ścieżka rowerowa. Nawet by się na to mogła znaleźć kasa z UE, ale to zadanie ponadgminne.

raqoo napisał:
No kurcze trochę tego napisałem i pewnie nikt tego nie przeczyta w całości bo zaśnie w połowie Sad. Pozdrowienia i na koniec mój głos masz!


Ja przeczytałem i dzięki za konkretne tematy Smile - po to jest to forum.

Pozdrawiam i polecam się pamięci 12.11 i oczywiście potem Wave



Tatasiek napisał:
Witam,

Czy jesteście pewni, że w Knurowie mają budować Tesco? Z tego co wiem jakiś czas temu Geant sprzedał swoje hipermarkety wraz ze sklepami Leader Price, które do niego należały. Geanty kupił Real, a Leader Price'y kupiło właśnie Tesco - moim zdaniem knurowski Leader po prostu stanie się tym nowym Tesco, co miałoby w tym momencie sens. Co Wy na to?


Marka i sklepy sieci Leader Price zostały kupione przez Tesco, więc możemy oczekiwać, że zmieni się szyld. Pewnie będzie to sieć sklepów (dyskontów) Tesco (takie mini-Tesco). Zakłądanie tego typu sieci małych sklepów pod szyldem marek kojarzących się z hipermarketami jest obecnym trendem. Chcą po prostu zgarnąć rynek sieci detalicznych (typu Żabka, ABC, Lewiatan itd.). Tak więc to nie przeszkadza, aby zbudować hipermarket Tesco. I będzie budowany, co potwierdził nawet kolega Maciej, który ma aktualnie dostęp do podobno sprawdzonych źródeł. W każdym bądź razie "moje źródła" też to potwierdzają.

Tatasiek napisał:
Poza tym, panie Marku - trzymam kciuki i cieszę się, że startuje Pan z mojego okręgu. Mój głos już Pan ma, znajomych też nastawię pozytywnie.


Nie powiem, lubię takie posty czytać Mr. Green , ale zawsze po nich mam obawę, czy zaraz nie pojawi się inny post z zarzutem, że sam to sobie piszę D'oh! .

Pozdrawiam
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hayer



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panie Marku Ostrowski ile zapłacił pan naszej Spółdzielni za wywiesznie swoich materiałów wyborczych szczerze bo wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje pytanie jest w stylu:
"A jak często bije Pan dzieci?"

Nie żądasz odpowiedzi, tylko pod takim pretekstem sam sobie odpowiadasz. Na tym poziomie, wybacz, mimo mojej deklarowanej otwartości - nie dyskutuje.

PS.
Jeżeli wiesz, to po co pytasz? Ale to jest jasne - zdyskredytować, przez zaawualowaną sugestię, tylko czego?

I jednak proszę Cię nie odpowiadaj, bo nie usuwając Twojego posta i tak już przesadziłem z otwartością na dyskusję.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flower



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hayer napisał:
panie Marku Ostrowski ile zapłacił pan naszej Spółdzielni za wywiesznie swoich materiałów wyborczych szczerze bo wiem.

Bez komentarza, nastepnym razem spytaj dlaczego nosi okulary i ile zaplacil u optyka ALE SZCZERZE BO PEWNIE WIESZ!
_________________
Pozdrawiam Flower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za dyskusję w moim temacie, za wszystkie uwagi, krytykę i pochwały.

W imieniu swoim i Bogusława Szyguły DZIĘKUJEMY za udział w wyborach i każdy oddany głos - Twój głos.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem 2 protokoły obwodowej komisji wyborczej i jeżeli jeszcze zaspane oczy dobrze widziały to:

Obwód nr 5: 2 głosy
Obwód nr 6: 26 głosów

Porażka Sad
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to porażka? : )
Nie uważam, żebym zmarnowała swój głos oddając go na Pana.
Myślę, że ten wynik można wykorzystać przez najbliższe 4 lata... by w następnych wyborach były już krocie tej sumy : ))))
Pozdrawiam.
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka