Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozreklamujmy forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:32 pm    Temat postu: Rozreklamujmy forum Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że mało kto wie o tym forum. Niech każdy z nas podesle link do swojego znajomego, albo zamieści go w swoim opisie gg na dzień czy dwa... Smile

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl

Ja już to zrobiłem... A TY ??? Mr. Green

PS. Właśnie wysłałem moim znajomym z listy kontaktów taką wiadomość:

"http://www.forum.wirtualnyknurow.pl -> bez komentarza -> wejdź, zarejestruj się -> bierz udział w dyskusji Smile"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki DaDo za inicjatywę i wsparcie. Applause

Mam jednak takie pesymistyczne zdanie: kto chciał się dowiedzieć ten się dowiedział, a rejestruje się i wypowiada tylko garstka zapaleńców Sad .

Wiem, przesadzam.... Smile

W końcu ciągnę ten wózek 6 lat, więc chyba nie jest tak źle, ale przyznam - mogłoby być lepiej.

Pozdrawiam
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zaproszenie przewodniczącego Tomasza Reginka, miałem dzisiaj okazję wystąpić na sesji Rady Miasta, opowiadając o Wirtualnym Knurowie.

Można to zaliczyć do tych działań o których pisze DaDo. Podczas obrad obecne były lokalne media, więc może coś wspomną o stronie i forum, co być może jakoś się "przekuje" na pozyskanie nowych forumowiczów Smile

Więcej szczegółów wkrótce.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miconet



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 34
Skąd: Saarlouis (Knurow)

PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Twoim dzialaniu, to bedzie teraz jeszcze lepiej, napewno wiesc o nowym forum sie szybko rozniesie, co zaowocuje duza iloscia nowych forumowiczow! W koncu po tak krotkim czasie, jest juz ich dosc sporo Dancing
Pozdrawiam!
Janusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOPYSZ



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 60

PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 9:48 pm    Temat postu: NOVE FORUM Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, spokojnie, forum musi samo się rozreklamować, przede wszystkim, przez tematy na nim poruszane. Z tego co ostatnio zagladałem to konkurencja już chyba nie żyje Smile ( tzn. forum na knurow.com) dlatego knurowanie będą szukali i znajdą forum na knurow net Smile
Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOPYSZ napisał:
Spokojnie, spokojnie, forum musi samo się rozreklamować, przede wszystkim, przez tematy na nim poruszane.


Nie da sie ukryć !
Widzę jednak, że powoli się rozkręcamy Smile

A propos tematów: czy nie dziwi Was (czyli nas Mr. Green ), że mimo, że termin wyborów samorządowych zbliża się wielkimi krokami, to w dziale "Samorząd miejski" nie ma jeszcze żadnego tematu?

Czyżby polityka (chociaż przez małe "p") już nas nie kręciła? Smile

Max
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Na zaproszenie przewodniczącego Tomasza Reginka, miałem dzisiaj okazję wystąpić na sesji Rady Miasta, opowiadając o Wirtualnym Knurowie.

Podczas obrad obecne były lokalne media, więc może coś wspomną o stronie i forum, co być może jakoś się "przekuje" na pozyskanie nowych forumowiczów Smile

Więcej szczegółów wkrótce.



Niestety, nie zauważyłem żadnej wzmianki o twoim wystąpieniu, ani w "Przeglądzie" ani w "Nowinach" Sad . Napisz coś więcej o tym.


Kaktus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FOrum bedzie sie rozwijalo jak bedzie rozreklamowane w internecie. Z drugiej jednak strony kto chce trafić to i tak trafi Smile , bo kto nie zna strony wirtualnyknurow.pl ? Mr. Green
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchajcie wywiadu jakiego udzieliłem tuż po wystąpieniu na sesji Rady Miasta Knurowa. Wywiad przeprowadził Pan Waldemar Siurek z Radiostudia KWK "Szczygłowice". Nagranie było emitowane 23 maja - cztery razy, dla poszczególnych zmian.

Trochę szybko mówiłem, bo byłem jeszcze "nakręcony" Smile , gdyż na sesji musiałem ograniczyć swoją wypowiedź do 15 minut, co wbrew pozorom, nie jest dużo, więc musialem mówić dosyć szybko.

Nagranie do pobrania: http://www.wirtualnyknurow.pl/mp3/wywiad.mp3 (ok. 1 MB).


PS.
1. Dziękuję p. Waldemarowi Siurkowi za zainteresowanie tematem oraz udostępnienie nagrania. Thumbsup
2. Czy wiedzieliście, że funkcjonuje coś takiego jak Radiostudio? Ja nie (może dlatego, że nikt z rodziny nie pracuje w górnictwie), więc prośba o udzielenia wywiadu była dla mnie dużym zaskoczeniem.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
autosteyr



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero dzisiaj mogłem zajrzec na forum i ściągnąć ten wywiad. Chylę czoła i dziękuję za te 6 lat pracy nad stroną Thumbsup Prayer

Radiostudio to inna (wg mnie fajniejsza) nazwa swojskiego radiowęzła Smile. W wielu dużych zakładach takowe nadal działają. Widać (i słychać), że niektóre - jak ten w KWK "Szczygłowice" - są bardzo profesjonalne.

Aż dziw bierze, że w ciąglu tych 6 lat nikt (bo pewnie by Pan o tym wspomniał na swojej stronie) z radia Fan z Panem nigdy nie rozmawiał. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swozniak



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 22

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baner taki profesjonalny można zrobić za 150pln, można go przyczepić przy jakimś ogródku piwnym, lub parkingu samochodowym, oczywiście, żeby była obustronna korzyść umieszczając na forum reklamę instytucji, która się na to zgodzi.

Może jakaś zrzutka wśród forumowiczów?? =) jeśli każdy rzuci około 5-8pln damy radę, ale to wymaga odmówienia sobie weekendowego piwa.
_________________
Sebastian Woźniak
Projektowanie graficzne | teoretyk i praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ? bez weekendowego piwa to umrę Wink nie da rady Razz


Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uprzejmości jednego z użytkowników powstał banner naszego forum.

.

Tak jak wcześniej pisałem, jestem otwarty na każdą propozycję. Ta jest pierwszą, konkretną, czyli po prostu do wykorzystania, jeżeli ktoś z Was chce i może ją umieścić na swojej stronie.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
To mój pierwszy post na tym forum i chętnie podsunę własne 5 groszy w temacie. W innym forum był dobry dział związany z „pytaniami do”. To, że to już było nie znaczy, że nie może być znowu - zwłaszcza, że idea nie jest trudna do zrealizowania (wiem coś o tym). Dlatego dwie sroki za ogon łapiąc ( reklama będzie bo VIP-y gadają, a jak gadają ranga forum rośnie) zapytajmy tych co wyżej siedzą i decydują co, gdzie i kiedy.
Pozdrawiam dziękując Adminowi za pomoc w powstawaniu konta na tym forum mojej skromnej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka