Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana okien

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joannap124



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 2:59 pm    Temat postu: Wymiana okien Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie. Kto w ostatnim czasie wymienial okna???
Jakie sa orientacyjne ceny i jaka firme byscie mi polecili?
Czy lepsze firmy zakładające w Knurowie a moze w innym miescie.

Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu wymieniałem okna w Kapicy w Gierałtowicach (przy ul. Ks. Roboty). Wtedy mieli profile Rehau. Parapety wewnętrzne a' la marmur (które mnie interesowały) mieli też w najtańszej cenie. Okno bez montażu wynosiło niecałe 600 z hakiem zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 337

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurokolor w Gierałtowicach

wymieniane rok temu, niższych cen nie mieli nigdzie (kapica niecałe 1000zł więcej, co przy wymianie za kwotę 4500,- jest suma dużą), robota wykonana wzorowo... odpukać Wink
_________________
http://mtsl.digart.pl/digarty/

tel 661 143 709



Moja trasy na Bikemap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz również wcześniejszy wątek na ten temat:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=1353
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomski81



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 101

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.partnerokno.pl/

wymiana w poniedziałek (12.01.2009) jak chcesz to możesz wpaść na Kazimierza pooglądać i popytać co i jak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz napisał:
Eurokolor w Gierałtowicach

wymieniane rok temu, niższych cen nie mieli nigdzie (kapica niecałe 1000zł więcej, co przy wymianie za kwotę 4500,- jest suma dużą), robota wykonana wzorowo... odpukać Wink


Też wtenczas byłem w Eurokolorze. Mieli profile jakiejś polskiej firmy w nazwie miała "plast". Zapytałem kolegę, który cały czas robi przy oknach. Powiedział, że nie są to za dobre profile. Dlatego wybrałem Kapicę, ponieważ mieli profile Rehau. Z tego co się dowiedziałem wtedy profile Rehau i Dequinick (chyba dobrze napisałem) są jedne z lepszych jeśli chodzi o okna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości i w przystępnej cenie produkują okna na ul. Przemysłowej firma Promar. Okna są na profilach Aluplasta.
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yakuza



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym Ci mógł doradzić to bardzo polecam firme BARTEK, fachowa obsługa monterzy szybko i sprawnie wykonują swoją robotę. Jeśli chodzi o terminy to mają bardzo szybkie bo tygodniowe. Moi rodzice wymieniali okna w całym domku szt 12 to w dwa dni to zrobili. W pierwszy przyszli założyli wszystkie a w drógi opucowali, na sam koniec przyjechał sam szef i wszystko sprawdził, dał fakture i karte gwarancyjną, naprawde fachowo tak powinna pracować każda firma. Odradzam Ci na pewno firme PROST, niestety ja się na nich nadziałem bo zakładałem okna przed moimi rodzicami:( tragedia ile nerwówek ile obietnic sama porażka, jak monterzy przyśli to od jednego było czuć alkochol, no i oczywiście zaraz była reklamacja samego montarzu tragedia. Co do cen to BARTEKjest najtańszy i co najważniejsze tylko on ma oryginalnego Dekelnika. Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do okien Bartka nie wiem ale znam kilka historii z drzwiami na budowach na ostatniej której pracowałem drzwi poprawiali trzeci raz choć to nie do końca świadczy o złej firmie bo jednak przyjechali poprawili i to się liczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yakuza napisał:
Jakbym Ci mógł doradzić to bardzo polecam firme BARTEK, fachowa obsługa monterzy szybko i sprawnie wykonują swoją robotę. Jeśli chodzi o terminy to mają bardzo szybkie bo tygodniowe. Moi rodzice wymieniali okna w całym domku szt 12 to w dwa dni to zrobili. W pierwszy przyszli założyli wszystkie a w drógi opucowali, na sam koniec przyjechał sam szef i wszystko sprawdził, dał fakture i karte gwarancyjną, naprawde fachowo tak powinna pracować każda firma. Odradzam Ci na pewno firme PROST, niestety ja się na nich nadziałem bo zakładałem okna przed moimi rodzicami:( tragedia ile nerwówek ile obietnic sama porażka, jak monterzy przyśli to od jednego było czuć alkochol, no i oczywiście zaraz była reklamacja samego montarzu tragedia. Co do cen to BARTEKjest najtańszy i co najważniejsze tylko on ma oryginalnego Dekelnika. Dancing


no tu sie nie zgodze że bartek najtanszy,ponieważ ostatnio zakładałem rolety zewnetrzne w oknach i porównujac ceny z okolicznych firm bartek wyszedł najdrożej.ps jeżeli firma bartek i carinostyl chce miec reklame na tym forum niech to zrobi oficjalnie a nie podaje sie za kogos innego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuchareczka



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odradzam Bartka 2. Dwa góra trzy tygodnie temu wymieniałam okna balkonowe. Nie powiem realizacja i montaż szybki ale..... Na okno była zaraz składana reklamacja. W drugi dzień po montażu okna nie szło w ogóle otworzyć. Do tego jeszcze ramy były tak porysowane ,że nawet ich cudowny płyn ich nie zlikwidował. Listwy przy szybie są do wymiany, do dziś nikt nie zadzwonił!!!!!!Cenowo nie pytałam u innych!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muniek



Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yakuza napisał:
Jakbym Ci mógł doradzić to bardzo polecam firme BARTEK, fachowa obsługa monterzy szybko i sprawnie wykonują swoją robotę. Jeśli chodzi o terminy to mają bardzo szybkie bo tygodniowe. Moi rodzice wymieniali okna w całym domku szt 12 to w dwa dni to zrobili. W pierwszy przyszli założyli wszystkie a w drógi opucowali, na sam koniec przyjechał sam szef i wszystko sprawdził, dał fakture i karte gwarancyjną, naprawde fachowo tak powinna pracować każda firma. Odradzam Ci na pewno firme PROST, niestety ja się na nich nadziałem bo zakładałem okna przed moimi rodzicami:( tragedia ile nerwówek ile obietnic sama porażka, jak monterzy przyśli to od jednego było czuć alkochol, no i oczywiście zaraz była reklamacja samego montarzu tragedia. Co do cen to BARTEKjest najtańszy i co najważniejsze tylko on ma oryginalnego Dekelnika. Dancing

NIE MA TO JAK REKLAMA WŁASNEJ FIRMY! TYLKO TO NIE JEST MIEJSCE NA REKLAME ALE NA OPINIE KLIENTÓW!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarkPol



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 67

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sierpniu 2007 na forum, sondowałem opinie www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=1353
Zdecydowałem się na Bartka 2 i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ciągu 2 lat zmienia sie bardzo dużo,wtedy ich chwalili a teraz jest troszke inaczej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszmy tutaj:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=1353
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka