Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dokąd zmierza Unia Europejska?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ? Niech sobie tańczą w klubach na rurze. W czym problem ?
To może inaczej, jakie proponujesz rozwiązanie odnośnie cheerleaderek ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cheerleaderka z gimnazjum? "Nie mogę zrozumieć rodziców - czy im to nie przeszkadza?"


- Byłam świadkiem, jak te 13-14-letnie dziewczynki, umalowane jak dorosłe kobiety, potrząsają pupkami, tańcząc ku uciesze gawiedzi na dzielnicowych festynach - mówi Lidia Makowska, radna dzielnicy Wrzeszcz Górny. - Słyszałam przy tym obleśne komentarze przyglądających się mężczyzn. Nie mogę zrozumieć rodziców tych dziewczynek - czy im to nie przeszkadza?
Dyskusja na temat "dziewcząt z pomponami" nabrała tempa. Po tym, jak Tobias Karlsson, kapitan szwedzkiej drużyny piłkarzy ręcznych, skrytykował obecność cheerleaderek w przerwie meczu - według niego ich występy to uprzedmiotowienie kobiet
Rzecz dotyczyła dorosłych kobiet. Natomiast Lidia Makowska, radna dzielnicy Wrzeszcz Górny, zwróciła uwagę na cheerleaderki niepełnoletnie. Na Facebooku napisała: "Kapitana drużyny szwedzkiej na ME w piłce ręcznej zdumiały cheerleaderki na stadionach w Polsce. W Szwecji uznano wiele lat temu, że pokazy dziewczynek, nastolatek i kobiet, skąpo odzianych, trzęsących pupami i wyginających się w erotycznych pozach, są uprzedmiotawianiem dziewcząt, wystawieniem ich ciał na seksualny ogląd samców. Jak w cyrku. We Wrzeszczu mamy dwie szkoły publiczne, gdzie dziewczęta w podstawówce i nastolatki w gimnazjum uczą się cheerleaderstwa jak matematyki czy angielskiego.

Dyskusję podsumował jeden z mężczyzn: "Warto było poczytać komentarze pod kątem rozkładu argumentów na płeć. Jakoś tak się składa, że większość PANÓW kobiece głosy krytyki uprzedmiotowienia ich ciała traktuje jako feministyczną fanaberię. (...) Najgorzej się czyta te wyższościowo-oświeceniowe próby ośmieszenia całej sprawy, sprowadzenia jej do absurdu i kobiet jej broniących. Przypominało mi to filozofię Thomasa Taylora, który argumenty o prawie kobiet do głosowania sprowadzał do tak absurdalnego pomysłu, jak przyznanie prawa do głosowania zwierzętom".

Cały tekst: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,19518347,cheerleaderka-z-gimnazjum-ona-tu-jest-i-tanczy-dla-mnie.html#ixzz3yXaaAtc2
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na meczu nie tańczyły 13,14-letnie dziewczynki Wink Dla mnie to nadużycie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest nadużyciem? Artykuł nie mówi, że na meczu tańczyły 13-14 latki. Myślisz, że te na meczu to w zeszłym roku zaczęły tańczyć?
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka