Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:

Gałkowski Zbigniew
Kandydat o którym moja wiedza jest znikoma. Niesłyszałem o jego planach i dlatego też niebędę na niego głosował. Tutaj prośba do admina może coś powiesz o planach Zbysia Laughing lub adres strony na której mogę się dowiedzieć informacji o planach wyborczych kandydata.
[


Pytasz - Masz Smile

http://www.forum-samorzadowe.pl

Może zmienisz zdanie, a przynajmniej się jeszcze zastanowisz Think
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym w posłowaniu wsławił się "stary" Dulias?
Pewnie w Sejmie o jego inicjatywach było tak głośno jak o działaniach "młodego" jako radnego - czyli cisza jak makiem zasiał.

Czy jest w Knurowie jedna "państwowa" posadka, której p. Gałkowski nie piastował? Jak nie rzecznik to członek RN albo jeszcze coś innego.
LWSM, Concordia, KWK Knurów, PWiK, Rada Miasta.
Aktywność czy pazerność???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PomyslNaNick



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie jestem upoważniony do głosowania, z prostej przyczyny, urodzony jestem w 1989r.Wink ale gdym mógł głosować to wybrałbym pana Zbigniewa Gałkowskiego, slyszalem o nim wiele dobrego, podobno spisal się bardzo dobrze w czasie gdy nasz szpital przeżywał cięzkie chwile (wprawdzie nadal nie jest idealnie, ale lepiej:)) twardo bronil dobra knurowskiego szpitala mimo ze nie jest z nim jakos zwiazany, co daje mi nadzieje ,ze bedzie dbal nie tylko o swoj zaklad pracy (czyli Kopalnie) i swoje sprawy lecz o dobro Knurowa, mam taką nadzieje:) może pan Zbigniew to przeczyta i pomyśli że co mu po takiej wypowiedzi jesli glosowac nie moge, ale z tego co wiem to rodzice pana popierają Smile 2 glosy to juz calkiem sporo hehe

Pozdrawiam
P.N.N
_________________
Wskrzesiciel narodu; z matki obcej, krew jego dawne bohatery a imię jego będzie czterdziesci i cztery(kto to taki?? nie wie nikt )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjrzałem się ogłoszeniu PKW w sprawie wyboru p. Duliasa na posła.
Żeby być reprezentantem narodu wystarczy zdobyć niecałe 3900 głosów. To prawie o połowę mniej niż uzyskał p. Rams w ostatnich wyborach samorządowych (7119 głosów) i ponad 1000 mniej niż p. Kowol (5017 głosów).

To taka luźna dygresja znaleziona w ramach ciekaw(sk)ości.
Mamy chorą ordynację wyborczą i nie ma się później co dziwić że w Sejmie mamy Renatę B., Danutę H., Wandę i Stanisława Ł-skich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Ma Pan swojego faworyta i ja też, ale nieładnie, kiedy mówi się nieprawdę.

Hola, hola to że pewnych rzeczy nie pamiętasz nie jest równoznaczne z tym że kłamie Evil or Very Mad .Chyba od tych wyborów się w główce poprzewracało i atakujesz nawet wyborców. Niestety Laughing Xander miał racje z twoim brakiem kultury. Ale przejdźmy do konkretów...
Jak czytasz ze zrozumieniem to wiesz że nie cytowałem dokładnie słów p. Kocierz lecz sens zachowałem. Mówiła ona tak dwa razy. Pierwszy raz bardziej zakamuflowanie na sali podczas swojego wystąpienia na sesji drugi raz przed kinem po sesji, o ile mnie pamięć nie myli chwile później TVP3 poprosiła ją o krótką opinie.
*********************
maciekknurow napisał:
Te argumenty cytowały takie gazety jak: „Nowiny Rybnickie”, „Gazeta Wyborcza”, „Nowiny Gliwickie ”, „Dziennik Zachodni”, „Super Ekspres” i inne.

"Miś", "Życie na gorąco", "Twoje Imperium"... przecież Leppera też cytują.
maciekknurow napisał:
Byłem także na spotkaniu w kinie – nie przypominam sobie zacytowanej przez Pana wypowiedzi Radnej.

A można było kulturalnie, a nie wyzywać od kłamców. Confused
Cytat:
Tak, Kocierzowa walczy kiedy:
- Pana faworyt systematycznie podnosi cenę wody i ścieków o 10%, a w tym czasie
inflacja wynosi 1,8%,
- likwiduje prorodzinne dodatki mieszkaniowe dla rodzin wielodzietnych,
- likwiduje kolejne punkty biblioteczne w mieście,

Ścieki -> nie moja działka Wink
Dodatki -> jakoś nie wydaje mi się że rada (z p. Kocierz) zostawiła potrzebujących bez dodatków, może jest jakiś zastępcza pomoc miasta ?
Biblioteki -> bądźmy poważni, ja wiem fajnie jest mieć hasło "jedna ulica, jedna biblioteka"
Maćku trochę ogłady i zwykłego szanowania innych userów.
*****************
@Anonim
Młody Dulias i cisza ? Powinneś być na spotkaniu zorganizowanym przez Frondę z posłem Szaramą [jeśli się pomyliłem poprawcie] gdzie radny Przemysław miał trudności z zadaniem pytań !! Przepraszam on czytał je z kartki, tzn. dukał.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leon



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave
No, niestety do drugiej tury wejda Kowol i Rams. Dlaczego niestety? Bo obawiam sie, iz mieszkancy beda mieli dylemat, a w tym przypadku nie moze go byc. Tylko Rams, Kowol do domu. Juz mial szanse a wladza mu nie sluzy!!! Znalem Kowola przed tym, jak zostal prezydentem no i niestety w trakcie piastowania tego urzedu. Boze Wielki, jaka woda sodowa, jaka wies, jakie chamstwo, jaka buta... Ludzie, tylko Adam!! Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie ta argumentacja nie przemawia, bo to jest wybór między fatalnym kandydatem (Rams) i zupełnie fatalnym kandydatem (Kowol). Knurów potrzebuje przyzwoitego prezydenta a nie wyboru między dwoma kacykami otoczonymi świtami półgłówków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:


Tak, Kocierzowa walczy


Tylko kto będzie krytykował Prezydenta Kocierz?

Kocierz jako radna - OK. Jednak Prezydebt musi umieć budować (i nie chodzi mi tutaj o drogi), a nie tylko krytykować, krytykować, krytykować.

Na krytyce daleko się nie zajedzie.

Szukam pozytywnego myślenia i pozytywnej postawy. Nie jątrzenia, ale łączenia.

Który kandydat? Ciągle sie przyglądam, myślę.

Stawiam na drugą turę" w składzie: A. Rams i Z. Gałkowski (całkiem ciekawie się prezentuje).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PomyslNaNick



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaktus napisał:

Stawiam na drugą turę" w składzie: A. Rams i Z. Gałkowski (całkiem ciekawie się prezentuje).


Hmm podzielam twoje typowanie, również przypuszczam że taki będzie skład personalny 2 tury (jeśli będzie druga tura, myślę że będzie) osobiście ucieszyłbym się gdyby głosowanie zostało roztrzygnięte na korzyść p.Gałkowskiego Wink

Pozdrawiam
P.N.N
_________________
Wskrzesiciel narodu; z matki obcej, krew jego dawne bohatery a imię jego będzie czterdziesci i cztery(kto to taki?? nie wie nikt )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Panie Anonim!

Nie żebym bronił pana Duliasa, ale powiedz uczciwie, że to nie on był posłem, tylko jego brat, a syn owszem jest radnym.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PomyslNaNick



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
to jest wybór między fatalnym kandydatem (Rams) i zupełnie fatalnym kandydatem (Kowol). Knurów potrzebuje przyzwoitego prezydenta a nie wyboru między dwoma kacykami otoczonymi świtami półgłówków.


Do wyboru panu zostaje jeszcze 3 innych kandydatów(bo przecież tak naprawde nie wiemy kto dostanie się do 2 tury), czy w tej trójce (bo rozumiem że panowie A.R i J.K dla pana odpadają) znajduje pan człowieka , który nadawałby się na prezydenta naszego miasta? . Pytam z ciekawości Wink

Pozdrawiam

P.N.N
_________________
Wskrzesiciel narodu; z matki obcej, krew jego dawne bohatery a imię jego będzie czterdziesci i cztery(kto to taki?? nie wie nikt )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Maciej K.
Faktycznie, posłem był Stanisław Dulias a nie Antoni. Nie sprawdziłem wcześniej a nikt nie wyprowadził mnie z błędu. W każdym razie dzięki za info Prayer
Po prostu porównałem ile trzeba uzyskać głosów żeby posłować na Wiejskiej a ile żeby rządzić niespełna 40 tysięcznym miastem.


Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia Sob Paź 28, 2006 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duliasa odrzucam za formację (PSL) i anonimowość.
Gałkowski (gdy wsparł go Marek Ostrowski) zaintrygował mnie. Poczytałem trochę i widzę spore plusy: już to, że ucieka od ekipy Ramsa dobrze o nim świadczy. Jest też przyzwoity życiorys, znać pewną klasę i mądrość. Są pomysły na otwarcie urzędu i przewietrzenie stęchlizny (to dla mnie ważne). Ale niektórzy z ludzi, którzy mu towarzyszą (np. Reginek) budzą mój niepokój. Słowem: niewielka rękojmia prawdziwej zmiany. Raczej próba minirewolucji po czym telepanie się w wyznaczonych biurokratycznych koleinach i przylgnięcie do istniejącego układu. Czyli kontynuacja. Gdyby Gałkowski był aktywniejszy, waleczniej zaznaczył swoje stanowisko w stosunku do rywali, byłby bardzo dobrym kandydatem. Życzę mu dobrze i kibicuję.
Kocierzowa byłaby moją faworytką. Ale nie ma szans. Kocierzowa odsłania cały dramat naszej nibydemokracji. Uchodzi za potworną awanturnicę i kłótliwą rozbijaczkę. A cóż naprawdę robi? Od lat konsenkwentnie do bólu dba o interes mieszkańca, zadaje niewygodne pytania i często nie zgadza się z większością. W normalnym systemie takie zachowania zaskarbiałyby jej szacunek i nie budziłyby zdziwienia. Bo Kocierzowa robi po prostu to, co powinna. Jednak gdyby ją wybrano, spotka się z silną obstrukcją a jako że nie ma silnego zaplecza, nie poradzi z nią sobie i przez 4 lata będzie walczyć o minimalną skuteczność. Jak powiedziałem jest to dramat, jej osobiście i naszej nibydemokracji, ale Kocierzowa dziś nie byłaby dobrym prezydentem. Natomiast jej uczciwość powinna być wzorem dla wszystkich kandydatów i za to bardzo ją szanuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PomyslNaNick



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green Dziękuje panu panie Secundo za wyczerpującą odpowiedz;) więc kibicujemy tej samej osobie (tj. panu Galkowskiemu) mam nadzieje, ze jesli uda mu się w tych wyborach to naprawde coś zmieni, a tak na marginesie to przejżdżałem dzisiaj przez miasto i zauważylem 2 banery pana Zbigniewa wyglądały bardzo profesjonalnie za co również "+" oby dobra kampania byla zapowiedzia ew. dobrej prezydentury Thumbsup

Pozdrawiam
P.N.N
_________________
Wskrzesiciel narodu; z matki obcej, krew jego dawne bohatery a imię jego będzie czterdziesci i cztery(kto to taki?? nie wie nikt )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zainspirowany dyskusją o szansach poszczególnych kandydatów na Prezydenta Knurowa przeprowadziłem taką małą sondę, długo też analizowałem wszystkie za i przeciw. Wychodzi mi na to, ze wybory powinny się skończyć w I turze zwycięstwem dotychczasowego Prezydenta Ramsa.

Z wiarygodnosci badania rozliczę się oczywiście po wyborach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka