Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

argument ze ktos ma 61 lat i powinien sobie dac spokoj to kiepski argument Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam wypowiedzi między innymi pana M.K. ale i innych to szczena opada... to dowód ze tacy ludzie są nie dojrzali aby sie dostac, oni nie maja pojecia kto kogo popiera..... jezeli Pan Rams popiera PiS to pożal sie Boże widac ludzie ze macie małą wiedzie i powiniście startowac do młodzieżowej rady miasta.....wasza porażka Pozdrawiam

P.S1. Uważam Panie Macieju, że robienie z forum agencji reklamy to nie zbyt dobry pomysł lepiej to wszystko wywiesić na słupy!!

P.S. Nie liczcie ile kto zrobił i za ile, ale co zrobił, ogół działania a najlepiej w ogóle sobie z tym dac loz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadziwiające, że 4 lata temu zarzucano Ramsowi że jest skrajnym prawicowcem, solidaruchem, że komunistom ręki nie podaje itd.

Teraz słyszę, że wywodzi się z nomenklatury czerwonych pająków. Przyznam, że jest to dość zabawne. Zdecydujmy się na coś!

Dowody Panowie, argumenty, a nie łykanie tego co rzuci "ktoś" na forum pod przykrywką niewinnego nicka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym poparciem PIS dla Ramsa to śmieszna sprawa. Już trzeci tydzień próbuję się dowiedzieć na forum PiS, jaką decyzję ta partia podjęła i dalej nic nie wiem na pewno.
Najpierw jeden z kandydatów chlapnął, że popierają. Zaraz zrobiła się wrzawa i inny działacz dowodził, że to plotka i czy aby Rams sobie tego poparcia życzy (jakby to miało jakiekolwiek znaczenie).
Ostatecznie spytałem jeszcze raz i to pytanie wisi tam na stronie bez odpowiedzi. Panom starczyło energii na niecałe dwa tygodnie kontaktu z ludem a ja mam ich wybrać na całe cztery lata?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałeś w ręku gazetki propagandowej?
Jest wyraźnie napisane kto popiera p. Ramsa:
PO - Rada powiatu
PiS - koło Knurów
KWW Wspólnie dla Knurowa (to chyba oczywiste)

A osobiście:
J. Buzek
J. Markowski
żona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Anonimem . Tez widziałem tę gazetkę. było tam psimo Powiatowej Platformy pdpisane przez Z.Frankiewicza o poparciu A.Ramsa oraz Pismo Miejskiego Koła PIS podpisane przez przewodniczącego koła Pana Szymona Kościarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tak, to ciekawe czemu PiS (ale też PO) się tym nie chwali. A nawet ściemniają, że niby nie wiadomo, czy popierają...? Wstydzą się, a może tylko sprytnie chcą uniknąć merytorycznej debaty o bilansie rządów kandydata?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Profesorze Secundo, nie dawno chwaliłem Cię za logikę w tematach historycznych, popisz się zatem logiką i w tym temacie..

Przecież gdyby się wstydzili to by nie poparli, wiedząc że będzie się to rozgłaszać. Poza tym nie mów, ze to PiS ściemnia, albo PO. Z tego co widzę ściemniają tylko niektórzy wypowiadajacy się tu kandydaci do Rady i to w wiadomym celu, zwłaszcza to widać w jednym przypadku - bo mu poparcie Platformy cholernie burzy koncepcję walki z Prezydentem, na której to walce chciał zbudować kapitał polityczny.

A już całkiem na marginesie, nie wiem czy poparcie partii da wiecej prezydentowi, którego i tak ludzie znają lepiej niż anonimowe partie, czy jednak wiecej zyskają one na darmowej reklamie w gazetce WdK Wink

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Kichnął dnia Czw Paź 26, 2006 6:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak mowa już o poparciu, to udzielił go Prezydentowi Komitet Razem Stowarzyszenia, nie zaś jak wyzej napisał Anonim - WdK, któy nie moze udzielić poparcia bo przecież to jego kandydat.

Poza tym zapomniałeś drogi Anonimie o Tomku Adamku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kichnął napisał:
Panie Profesorze Secundo, (...)popisz się zatem logiką i w tym temacie. Przecież gdyby się wstydzili to by nie poparli, wiedząc że będzie się to rozgłaszać. Poza tym nie mów, ze to PiS ściemnia(...)

Więc tak:
list z poparciem przedstawiciel PiS podpisuje 25 września; 5 października kandydat Dymkowski niezdecydowanie to potwierdza. Na moje pytanie, dlaczego, obiecuje przygotować argumenty. 11 października jedyny argument jest taki, że Rams jest dobry, bo to widać gołym okiem. Wtedy odzywa się niejaki Zack, czyli facet obsługujący strony PiS powiatu i sugeruje, że poparcie PiS dla Ramsa nie jest pewne i że może są to plotki i że nie wiadomo, czy Rams sobie życzy. Na konsekwentne dalsze prośby odpowiedzi do dziś brak.
Powiedz mi teraz, czy to nie jest ściemnianie?
Platforma w ogóle się nie chwali popieraniem Ramsa, bo jej w Knurowie nie widać ani nie słychaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 11:26 pm    Temat postu: zarząd knurowskiego PIS-u poparł kandydata Odpowiedz z cytatem

zarząd knurowskiego PIS-u poparł kandydata na prezydenta pana Adama Ramsa. Wiedziałem o tym już kiedy pisałem o prawdopodobnym poparciu Smile.
Forma tej wypowiedzi wymuszona była faktem, iż jako sympatyk ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość nie jestem upoważniony do decydowania o poparciu danej osoby, a tym bardziej wypowiadania się na ten temat w imieniu zarządu czy też kierownictwa lokalnego koła PIS.

Szymon K. nie dostarczył oficjalnego stanowiska

Mogę tylko napisać od siebie, że ja nie widzę wśród tej piątki lepszego kandydata.

secundo przyjmę Cię na etat sumienia PIS-u (pisałeś gdzieś, że to twoje ugrupowanie). Gdzie byłeś (i jesteś) jak zapraszałem do wspólpracy dobrych ludzi Smile ??


Ostatnio zmieniony przez marekdym dnia Pią Paź 27, 2006 10:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa z PO jest akurat dość jasna - Pani poseł Szumilas, "wierna ale..." Tuskowi i centrali PO, z dziwnych całkiem powodów nie lubi prezydenta Frankiewicza który u którego widać było tendencje autonomiczne w ramach PO

Frankiewiczowi z równie dziwnych powodów lepiej się współpracowało z Ramsem niż z naszym rodzimym sarmatą Kowolem ("starostwo - dziadostwo" pamiętacie?Wink dlatego Frankiewicz i gliwicka PO popiera kandydaturę Ramsa, a Pani Szumilas i jej akolita (M.K. działający na tej samej zasadzie co ona) raczej niechętnie patrzy na Ramsa. A Pani Kocierz nie poprze nawet w plotkach sama PO knurowska, ponieważ Pani Teresa sama jedyna chyba wie co zrobi... dlatego PO knurowska milczy (a działa jej młode zbroje ramię) a PO gliwicka popiera Ramsa

zagadka rozwiązana

żenujące jest jednak to że Pan Maciek, będąc zapewne poinformowany o całej sytuacji, "zaciemnia" ją dla potrzeb politycznych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie głosujcie na Ramsa to samobójstwo,on jest gorszy niż kaczki.Nic nie zrobiłdla miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Nie głosujcie na Ramsa to samobójstwo,on jest gorszy niż kaczki.Nic nie zrobiłdla miasta


Argumenty, a nie epitety!

Krzysiu, jeszcze raz apeluję, o wypowiedzi bardziej przemyślane i na większym poziomie. Forum służy do dyskusji*, a nie do "rzucania mięsem" (wyborczym).

* niestety, ale wymaga to wysiłku Sad
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dulias Antoni Edward
Jeśli ktoś od czasu do czasu oglądał transmije Sejmu RP to wyrobił sobie zdanie o tym kandydacie. Ja natomiast niebęde na niego głosował gdyż mam wrażenie że kandyduje by dorwać stołek a planów rozwoju jakoś niewidać. Z przymróżeniem oka mogę powiedzieć że intuicja mówi mi niegłosuj na niego Smile
Gałkowski Zbigniew
Kandydat o którym moja wiedza jest znikoma. Niesłyszałem o jego planach i dlatego też niebędę na niego głosował. Tutaj prośba do admina może coś powiesz o planach Zbysia Laughing lub adres strony na której mogę się dowiedzieć informacji o planach wyborczych kandydata.
Kocierz Teresa
Kandydatka jak najbardziej na NIE. Dla mnie osobiście to uosobienie "ciemnogrodu". Maciek wspominał że walczyła by niebyło spalarni, jednak jej wywody na sesji w kinie wywoływały raczej uśmiech politowania niż zainteresowanie do teraz pamiętam jak powiedziała coś w stylu : "... niemoże być spalarni bo nam mieszkańcom Knurowa złamie się kod genetyczy..." . Kolejnym minusem Teresy jest to że jest jak to nazywa Szpakowski "fajterem" walczy obojętnie z kim i gdzie.
Kowol Jan Sylwester
Osoba budząca skrajne emocje. Wydaje się że ma zmysł organizacyjny i talent do trzymania pieniędzy na koncie [a miasto ma inwestować a nie oszczędzać]. Kolejnym minusem jest styl rządzenia rodem z poprzedniej epoki -> wiele razy słyszałem że jak Kowol rządził to "trzymał za ryj" a te czasy mineły. Czasami odnosiło się wrażenie że brak mu zwykłej kultury.
Rams Adam
Obecny prezydent. Mimo braków w wykształceniu które nadrabia kulturą osobistą wydaje się dobrym kandydatem. Na jego niekorzyść wpływa brak pozyskania pieniędzy z kasy UE. Jego rządy nie wypadły źle dla Knurowa, powiem więcej w szkole dostał by promocję z dostateczną +. Powinien "robić" inwestycje przez okres całej kadencji a nie tylko "przedwyborczo".
Na dzień dzisiejszy to na pana Adama oddam swój głos. Może nie tyle że go w całości popieram lecz to że przy mizerii innych kandydatów wypada najlepiej.
*****************
Ocena kandydatów jest moją subiektywną oceną. Radze pare minut poświecić na wybór swojego a potem na niego zagłosować. A nie piep**yć potem przez 4 lata ... Oj jak źle jak oni rządzą,
Pozdrawiam Lucjanszolajski.
************
@Admin
Poczytam wasz program i zadam pytania. Dzieki za lnika Smile.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett


Ostatnio zmieniony przez lucjanszolajski dnia Pią Paź 27, 2006 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka