Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo iż byłem święcie przekonany, że obecny prezydent zostanie na swoim stanowisku czułem lekki niepokój czy aby nie będzie drugiej tury.
Pewność zyskałem około godziny 21:00 kiedy dostałem przecieki z innych OKW.
Rozmiar zwycięztwa mówi sam za siebie, knurowianie zdecydowanie wybrali swojego prezydenta.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzcy pana Adama Ramsa. Oby kolejna kadencja była równie udana jak dobiegająca końca obecna.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja życzę, żeby ta kadencja była bardziej udana od poprzedniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyłączam się do życzeń lukas2401 - a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję małe podsumowanie naszych prognoz przedwyborczych.

W jednym z postów napisałem, że przy założeniu frekwencji 10.000, prezydentem zostanie Adam Rams, w 1 turze z 6.000 głosów, a pozostałymi 4.000 podzielą się pozostali.
Prognoza była zatem następująca: frekwencja 33%, wyniki: Rams 60%, pozostali kandydaci po ok. 10%

Wyniki okazały się jeszcze korzystniejsze dla obecnego i nowego zarazem Prezydenta: frekwencja przeszło 43%, wynik ok. 73%. Smile

W błędzie statystycznym się co prawda nie zmieściłem, ale starałem się przy tym zachować możliwie najwięcej obiektywizmu i rzeczywiście analizowałem sytuację. Smile

Jak bardzo pomylili się moi adwersarze?
Np.
1) Maciek napisał: „Moim zdaniem […] przy założeniu że w wyborach prezydenckich oddanych będzie ok. 10 000 głosów, choć sądzę że frekfencja będzie niższa; kolejno:
ADAM RAMS 4000, TERESA KOCIERZ 2000, JAN KOWOL 1800, ZBIGNIEW GAŁKOWSKI 1500, DULIAS 700”

Co do frekwencji - pomyłka totalna
Co do wyników - pomyłka totalna

2) Sekundo zakreślił górną, nieprzekraczalną jego zdaniem granicę wyniku prezydenta na 7.000 przy czym dodał: „Moim zdaniem Rams nie poprawi wyniku, przeciwnie - straci płacąc za rozczarowanie części wyborców, poza tym część uzna, że jedna kadencja wystarczy i postanowi dać szansę zmiennikowi, ot tak po polsku. […] W miarę rozwijania się kampanii Rams może tylko tracić, ponieważ argumenty pokażą, że zmarnował kadencję […]”
Wynik miało pogorszyć również brak poparcia Kocierzowej, elektorat Lecha Kaczyńskiego i parę innych spraw. Sekundo nie wypowiedział się jednoznacznie, ale w domyśle zdyskredytował jednak szanse Ramsa na reelekcję.
Natomiast Sekundo napisał również: „Nie wiem, skąd przekonanie, że frekwencja nie dopisze? Moim zdaniem zaskoczy nas”. Tu miał rację.

Co do wyniku: - pomyłka spora
Co do frekwencji – spore wyczucie

3) MarkPol napisał: „Myślę, że jak Pani Kocierz dobrze poprowadzi kampanię, nie zapominając o "babskim" elektoracie, powinna spotkać się a Adamem Ramsem w drugiej turze. A potem do zwycięstwa, czego jej życzę.”

Co do wyniku – pomyłka totalna

Gratuluję Panie Prezydencie i oby kadencja 2006 - 2010 była co najmniej tak udana jak kończąca się obecna Smile
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja życzę Panu Prezydentowi, aby wyciągnął wnioski z osiągniętego wyniku wyborczego, w nadchodzącej kadencji nie zawiódł pokładanych w nim nadzieji... By na jej końcu mógł z podniesioną głową spojrzeć w oczy ludziom, którzy na niego postawili ale przede wszystkim tym, którzy na dzień dzisiejszy są jego oponentami.

Powodzenia.
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze może być lepiej Smile ja tam nie lubie zagłaskiwać władzy, więc sobie czasem ponarzekam Smile życzę Panu Prezydentowi, aby w tej kadencji m.in. pozyskał więcej funduszy z UE Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 7:39 pm    Temat postu: zwycięstwo Odpowiedz z cytatem

Panu Prezydentowi Ramsowi winszuję zwycięstwa!
...A Panom forumowiczoo, którzy piszą o udanych kadencjach życzę otrzeźwienia i prawdomówności, i poczucia realizmu;
Panowie: nie podlizujcie się aż tak, bo wazelina po krótkim czasie zaczyna śmierdzieć
Życzę miłego samopoczucia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka