Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 7:25 pm    Temat postu: Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa Odpowiedz z cytatem

Znamy już kandydatów na urząd Prezydenta.


Dulias Antoni Edward
lat 51
wykształcenie: średnie
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
członek Polskiego Stronnictwa Ludowego

Gałkowski Zbigniew
lat 45
wykształcenie: wyższe
zgłoszony przez KWW Forum Samorządowe Moja Gmina
nie należy do partii politycznej

Rams Adam
lat 49
wykształcenie: średnie
zgłoszony przez KWW Wspólnie dla Knurowa
nie należy do partii politycznej.

Kocierz Teresa
lat 61
wykształcenie: wyższe
zgłoszona przez KWW Wspólnota Knurowska
nie należy do partii politycznej.

Kowol Jan Sylwester
lat 57
wykształcenie: wyższe
zgłoszony przez KWW "PRAWO RODZINA PRACA"
nie należy do partii politycznej



Dyskusja o kandydatach tylko w tym wątku.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poseł Samoobrony z ramienia PSL.
Były członek SLD i PLS bezbarwny.
Jednym słowem Sami Swoi tyle że po remasteringu.

Może jakieś szczegóły programów wyborczych? Ewentualnie za wyjątkiem ex prezia, bo jak zapewnia kandydat Maciej to światły i nieomylny gość więc jego program biorę w ciemno. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oburzające, jak kamuflują się czerwoni. "Prawo Rodzina Praca" i "bezpartyjny" aparatczyk PZPR i SLD! Wstyd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Szanowni Państwo!

Postanowiłem w dzisiejsze piękne niedzielne popołudnie Smile ujawnić na kogo zagłosuję i kogo popieram w wyborach prezydenckich w Naszym mieście tj. w Knurowie Smile tą osobą jest pani radna Teresa Kocierz.
Krótkie uzasadnienie:

(....)
- jest osobą otwartą, tzn. że każdy może z nią pogadać, (...)

To moze namow ową panią na krótką wypoiwiedź tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Jonas!

Postaram się to zrobić, aczkolwiek najprawdopodobniej będzie to jedna wypowiedź, gdyż pani radna Teresa Kocierz zabierała już głos na forum, tylko nie wiem czy na tym czy czasem nie na knurow.com, się trochę zraziła, ponieważ dyskusja z merytoryki przeniosła się na jej rodzinę, a nawet na rzecz tak śmieszną jak "trampki" w jakich chodzi.
Jednak mimo wszystko postaram się panią Kocierz przekonać do wypowiedzi na tymże forum, z tego co mi wiadomo to pani radna przygotowuje również swoją stronę internetową, która wkrótce będzie w sieci Smile

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam poglądów centro-prawicowych, dlatego na nią nie zagłosuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:21 pm    Temat postu: Rams bezpartyjny Odpowiedz z cytatem

No nie śmiechu warte Rams bezpartyjny przeciez każdy wie ze to stary solidaruch a obecnie popieraja go kaczki z pis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:12 pm    Temat postu: Re: Rams bezpartyjny Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
No nie śmiechu warte Rams bezpartyjny przeciez każdy wie ze to stary solidaruch a obecnie popieraja go kaczki z pis


Oj, użytkownik krzysiu - twoje posty jak zwykle są bardzo przemyslne, pelne argumentow i mądrości. Niczym noblistka Szymborska, potrafisz w kilku słowach zawrzeć cały prawdę i rzeczywiśtość. Ludzi o takich umiejętnościach nazywa się "Dzieckiem Neostrady" (skorzystaj z wyszukiwarki, jeżeli jeszcze nie wiesz coi to znaczy). I nawet, jeżeli nie korzystasz z tej usługi, to zachowujesz się tak jak takie dziecko.

Solidarność to nie partia polityczna, tylko związek zawodowy,
Nie masz moralnego prawo, młody człowieku, aby używać obraźliwego slowa.
To, że ktoś kogoś popiera, nie znaczy, że nalezy do partii politycznej.


Jedynie co cię usprawiedliwia, w takich ostrych sądach do przypadek pana prezydenta Kowola, który startował w wyborach z SLD, potem PSL, ale ciagle jest bezpartyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombel



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 39
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież obecny Prezydent był ostatnim, który na kopalni podpisał deklarację wstąpienia do PZPR. Shame on you Potem zmienił "kabot" na :"solidarność", a teraz włazi w cztery litery PiS-owi. Poznała sie na nim jedynie PO, bo jak przylazł do niej po poparcie to go przegoniła.
Mając w perspektywwie żonę szefa "Solidarności" w KWK "Knurów" - Panią L., jako wiceprezydenta albo dyrektora miejskiej oświaty, bo takie stołki już zostały obiecane po wielkim zwycięstwie wyborczym - Mojego głosu i nikogo z mojej rodziny kandydat Rams na pewno nie dostanie.
I to tyle. Salute


Bombel Banana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bombel, posuwasz się do nadużyć zarzucajac prezydentowi Ramsowi przynależnosć do PZPR.

Podejrzewam, że jest to kłamstwo. Na jakich źródłach opierasz tę informację?

Jeżeli nie poprzesz tej informacji faktami powinieneś wykreślić z poprzedniego maila ten fragment o PZPR. Uważam, że w razie nie podania bliższych informacji również Admin powinien zainterweniować.

Z moich informacji wynika ze Rams jest członkiem Solidarności od roku 1980 czyli od początku i nigdy nie był w partii.

Poza tym PO poparła Ramsa, a nie jak piszesz przegnałą go jako natreta. Twoja dezinformacja miała być mistrzowska, niestety trąci myszką, każdy łatwo się domyśla Twoich intencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombel



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 39
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kichnął, to nie są pomówienia. Dancing Masz wątpliwości? zapytaj ostatniego sekretarza "szacownej" instytucji jaką była PZPR na KWK "Knurów". Not talking Zresztą ów dokumencik wciąż jeszcze istnieje.
To raz, a po drugie to mam pytanie - co znaczy średnie w rubryce wykształcenie u kandydata?
Nie to, żebym się czepiał ale Kwaśniewski nie miał magisterium, a podał, że ma wyższe, więc czy jak ktoś nie ma matury, to ma wykształcenie średnie, czy też nie za bardzo? Brick wall Dontknow

Aha, a co do poparcia, to zapytaj się tych członków PO, co byli na spotkaniu w Zaciszu (parę tygodni temu) jak poparli kandydata? Co do niektórych służę nawet numerem telefonu.

I jeszcze jedno - jeśli chodzi o bezpartyjność - to - jestem bezpartyjny - bez wciskania kitu to mogę ludziom powiedzieć ja. A nie należę do żadnej, bo te "partie", które mamy w kraju, i to każda bez wyjątku, zamiast zajmowania się sprawami ważnymi i istotnymi - żrą się między sobą lepiej niż pies z kotem.

bombel Banana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wirek napisał To, że ktoś kogoś popiera, nie znaczy, że nalezy do partii politycznej. Ramsa popiera PIS i kazdt o tym wie a wiemy że to prawica i hasła bezpartyjny są śmieszne że hej taki kit to sobie możępociskać innym ale nie mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramsa przepychał kościół .sam słyszałem jak ks.tłumaczył starszym paniom przed wyborami w 2002 [Że to katolicki kandydat a nie komuch] zresztą widać to było jeszcze niedawno ,lecz od kiedy nastąpiła zmiana dziekana ,coś tam zgżyta .Podobno niedał z kasy miasta na budowe kolejnych kapliczek na osiedlu .
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Kochani za przeproszeniem pierdzielicie 3 po 3!
Może zajmijcie się konstruktywną dyskusją na przykład nad obietnicami wyborczymi a nie pierniczeniem kto komu i co zrobił.
Prawda jest taka, że wszyscy politycy wywodzą się z komunistycznej nomenklatury tylko w odpowiednim momencie zmienili marynary na zielone i teraz grają pokrzywdzonych.
ZAJMIJCIE SIĘ KONKRETAMI A NIE PIERNICZENIEM NA POZIOMIE UCZNIA GIMNAZJUM!

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Odnośnie kandydatów to Pani Teresa Kocierz powinna dać ..... sobie spokój. 61 wiosen - już czas pomyśleć o emeryturze. Obecny prezydent - prawda - tak jak prawie wszyscy rówieśnicy (ale mnie to akurat nie przeszkadza, bo taki był wtedy ustrój) to też zamaskowany czerwieniec, do tego PASYWNY, zawsze odsyłający do swoich zastępców, niekonkretny i niekompetenty. Dokończył schedę po prezydencie J.. Kowolu i teraz czeka go operacja skrzywionego kręgosłupa, nadwyrężonego medalami ................... należnymi Panu J. Kowolowi. Brawo. To jest władza, że hoho.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka