Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gliwickie korki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebek_1989



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 27

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 6:50 pm    Temat postu: Gliwickie korki Odpowiedz z cytatem

Od ostatniego czasu w gliwicach jest straszny tłok na ulisach, dzis nie bylo pradu w polowie miasta, sygnalizacje nie dzialaly, po prostu przejechac to był horror, juz pomijajac to ze nikt wtedy pierszenstwa nie przestrzega (przyklad skrzyzowanie kolo szkoly muzycznej) to nie sadzicie ze nalezy cos z tym zrobic? gdziec napisac? zadzialac? poczwszy od przebudowania wjazdu na autostrade na rybnickiej po wszystkie skrzyzowania w gliwicach. Albo zmienic ruch tak, aby korki zmniejszyc, co myslicie i jakie kroki mozna podjąc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
deejay turn



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 550
Skąd: Slonsk !

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt faktem zjazd na autostrade od strony knurowa w strone katowic jest zaprojektowany tak ze mozna pomyslec ze to jakis praktykant projektowal.... Nie lepiej bylo zrobic prosty zjazd od knurowa prosto na autobane na katowice czyli skrecic w prawo i na dol powolutku wjechac na szose ,a nie czekac w korku do poczatku mostu na lewym pasie .... tragedia !!! kolejna wazna rzecz zawalona...

a co do korkow gliwickich tez zauwazylem ze coraz wiekszy ruch sie robi ostatnimi czasy ..... coz poradzic? poustawiac sygnalizacje swietlna w ten spoosb aby przejechac wszystkie skrzyzowania za jedbnym zamachem a nie zatrzymywac sie na kazdym z czerwonym swiatlem i pozniej sie dziwisz ze korki sie robia Violent
_________________
Śląsk Hajmat Mój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nastawcie się, że korki w Gliwicach będą przez 1,5 roku póki z powrotem nie przywrócą do ruchu Pszczyńskiej i węzła A1/A4/DK44.
Faktycznie, węzeł Bojków to totalna poracha, przez niego są korki na Rybnickiej od Nieborowic albo i od Ochojca. Lepszy byłby taki wjazd/zjazd jak w Kończycach czy Wirku. Tyle że tam nie planowano PPO tak jak w Bojkowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjazd na autostradę jest zrobiony w ten sposób, żeby można było postawić bramki w jednym miejscu. Też mnie drażni niesamowicie, ale nie jest to żadna niedoróbka, tylko zaplanowane działanie. W związku z tym na przebudowę nie ma szans.
A co do Gliwic to dopiero za kilka dni zobaczycie korki, jak zamkną Pszczyńską (chyba że już dzisiaj zamknęli).
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek_1989



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 27

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na przyklad uwazam ze zwykle rondo na miejscu tego skrzyzowania na autostrade zupelnie by wystarczylo. Moznaby je zrobic takie jak kolo ten nowej uczelni w gliwicach, Wyzszej Szkoly Przedsiebiorczosci. Tylko zeby to Ci u gory pomysleli...
btw tak sobie myslelem, czy zrobienie ulic: kawalek nowego swiatu, mikolowska (do NŚ), i Jana Pawla ulicami jednokierunkowymi, tak ze byloby to jedno wielkie rondo. Nie byloby wtedy tam postojow, wszystko plynnie by szlo, co myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są plany, które mówią o drodze, która ma być połączeniem Rybnickiej i tej nowej obok Andersa.
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 10:20 pm    Temat postu: Re: Gliwickie korki Odpowiedz z cytatem

sebek_1989 napisał:
dzis nie bylo pradu w polowie miasta, sygnalizacje nie dzialaly, po prostu przejechac to był horror,
No tak ale niecodziennie zdarza się pożar rozdzielnicy elektrycznej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pszczyńskiej, to się dowiedziałem z eteru że tiry nie mogą zjechać ani na zjezdzie na rybnickiej z A4 ani na ostropie, tylko dopiero na 88. Czyli żeby dojechać na pszczyńską np. do Rabena - muszą nadłożyć dobre 20-30km. Ale i tak będzie sajgon w centrum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem dzisiaj "przyjemność" jechać 194 z Gliwic o 15:49 z Placu Piastów... na Foch dotarłem o 17:30 Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Miałem dzisiaj "przyjemność" jechać 194 z Gliwic o 15:49 z Placu Piastów... na Foch dotarłem o 17:30 Smile

Chyba jechałem razem z tobą, myślałem że mnie coś strzeli w tym autobusie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście wracałem do domu po 17 i byłem w domu chwilę przed 18.W centrum korki a od Shella jazda była normalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
lukas2401 napisał:
Miałem dzisiaj "przyjemność" jechać 194 z Gliwic o 15:49 z Placu Piastów... na Foch dotarłem o 17:30 Smile

Chyba jechałem razem z tobą, myślałem że mnie coś strzeli w tym autobusie.

Przerzućcie się na 8 i 58 Razz
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Chyba jechałem razem z tobą, myślałem że mnie coś strzeli w tym autobusie.

Jeszcze kierowca za przeproszeniem dupa... od Placu Piastów zamiast jechać środkowym pasem to jechał prawym :/ chyba z 8 autobusów nas wyprzedziło w tym 710 jadący 10 minut później... 30 minut z Placu Piastów do Katedry... Brick wall aż niektórzy zaczęli wysiadać z busa, bo piechotą szybciej...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Miałem dzisiaj "przyjemność" jechać 194 z Gliwic o 15:49 z Placu Piastów... na Foch dotarłem o 17:30 Smile


To dlatego, że koło działek na Rybnickiej był wypadek...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem jak przejeżdżałem Smile swoją drogą te auta nie wyglądały tak źle... przejechaliśmy sprawnie obok nich... sam się dziwię skąd ten korek...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka