Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotoradar w Gierałtowicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Tvardy - to jest racja. Najgorsi są niedzielni kierowcy i młodzioki, którym starzy dają kluczyki do auta.
Ja im szybciej zbliżam się do 200 tys. km (a może już mam trochę ponad) tym więcej respektu nabieram wobec auta i drogi.


ja zbliżam się do 300kkm Wink


i nie jedno już mi się zdarzyło przeżyć na drodze...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Mieszkanka_Knurowa



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 28
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 18, 2006 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy podzielacie moją opinię, ale uważam, że niebezpieczny jest przejazd kolejowy na końcu przyszowic, na drodze do Zabrza.
Niedawno mój tata miał tam poważną stłuczkę. Z ustaleń policji i z relacji ojca wiem że zawiniła drużniczka. Ponieważ tata jeździ tamtędy codziennie do pracy, miał okazję się temu przyjrzeć. Wg niego, ta drużniczka raz najpierw opuszcza zapory a potem dopiero włącza czerwone światło, a czasami jednocześnie - i światło i zapory ale dopiero wtedy gdy zbliża się pociąg.
Z tego właśnie powodu tata miał wypadek - babka (drużniczka) za późno włączyła czerwone światło (dopiero wtedy, dgy rozpoczęło się opuszczanie zapór). Tata jechał za jakąś niepozbieraną kobitą w matizie - nie dość że jechała bardzo wolno, to na tym przejeździe jechała chyba na półsprzęgle. Drużniczka nieoczekiwanie zaczęła opuszczać zapory i ojciec z tą babą w matizie zostałby uwięziony na torach, a pociąg był coraz bliżej. Zatrąbił na matiza, by uświadomić mu, ze jedzie za wolno i stwarza niebezpieczeństwo. No to baba się wystraszyła i ostro zahamowała. Ojciec, widząc że pociąg jest coraz bliżej a zapory w połowie opuszczone, nie mając wyboru lekko uderzył w tył matiza i trochę "popchał" go do przodu. Dzięki temu udało mu się przejechać ten nieszczęsny przejazd i stanąć w bezpiecznym miejscu. Ta pani (w matizie) tłumaczyła się że ona zawsze wolno jeździ. No niby to chwalebne, jednak zbyt powolne jeżdżenie jest tak samo niebezpieczne jak dodawanie gazu do dechy.
Chciałam wszystkich przestrzec by nikomu nie przytrafiło się to co mojemu tacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanka_Knurowa napisał:

Zatrąbił na matiza, by uświadomić mu, ze jedzie za wolno i stwarza niebezpieczeństwo. No to baba się wystraszyła i ostro zahamowała. Ojciec, widząc że pociąg jest coraz bliżej a zapory w połowie opuszczone, nie mając wyboru lekko uderzył w tył matiza i trochę "popchał" go do przodu. Dzięki temu udało mu się przejechać ten nieszczęsny przejazd i stanąć w bezpiecznym miejscu.


Scena jak z "oszukac przeznaczenie" albo jakiegos filmu akcji, dobrze że tylko tak się to skończyło.


Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim kursie prawa jazdy, instruktor, który wykładał teorię powiedział, że kierowcą można siebie nazwać nie wtedy, gdy się otrzyma Prawo Jazdy, ale dopiero wtedy gdy przejedzie się minimum 100 tys. km.

Czy nie miał racji?
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Na moim kursie prawa jazdy, instruktor, który wykładał teorię powiedział, że kierowcą można siebie nazwać nie wtedy, gdy się otrzyma Prawo Jazdy, ale dopiero wtedy gdy przejedzie się minimum 100 tys. km.

Czy nie miał racji?


Troche w tym racji jest...

mi ojciec powiedział gdy pierwszy raz siadałem za kółko z prawkiem Wink
że i kierowcą będę min. po okrążeniu równika... czyli jakieś 44 kkm
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donald



Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 28

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im więcej jeżdżę, tym bardziej mam stracha na drodze.Tragedia.Co się robi z ludźmi.Śpią czy co?A może wszyscy są zakochani i nie uważają przy prowadzeniu auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Pozostała jeszcze kwestia zamontowania znaków ostrzegawczych że jest tu fotoradar [teraz chyba muszą].



Być może jest już od dawna, ale ja dopiero wczoraj zauważyłem (tak to jest jak się jeździ na pamięć i nie patrzy na znaki Violent Smile ) tabliczkę z napisem informującym o zamontowaniu fotoradaru.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
lucjanszolajski napisał:
Pozostała jeszcze kwestia zamontowania znaków ostrzegawczych że jest tu fotoradar [teraz chyba muszą].



Być może jest już od dawna, ale ja dopiero wczoraj zauważyłem (tak to jest jak się jeździ na pamięć i nie patrzy na znaki Violent Smile ) tabliczkę z napisem informującym o zamontowaniu fotoradaru.


Tabliczki są chyba od ubiegłego czwartku
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:56 pm    Temat postu: Czy... Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu fotki w Gierałtowicach ...

Czy może ktoś już dostał zdjęcie do albumu rodzinnego właśnie z tego urządzenia ??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wolno nie jeżdże ale zawsze w tym miejscu zwalniam do przepisowej predkości bez względu na to czy ten fotoradar działa czy nie- to miejsce , ten zakręt pamięta już pare tragedii Sad Myśle że tam naprawde warto zwalnić bez względu na zdjątka- bo i nie warto jeżeli przyjdzie fotka a druga sprawa jest taka że myśle, że żaden z nas nie chciał by mieć na sumieniu 10 letniego dziecka na sumieniu które nie doszło do domu na obiad po zajęciach tylko dla tego że komuś się spieszyło warto pamiętrać o jednym: LEPIEJ 15 MINUT PÓŹNIEJ NIŻ............... 40 LAT ZA WCZEŚNIE Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
LEPIEJ 15 MINUT PÓŹNIEJ NIŻ............... 40 LAT ZA WCZEŚNIE Brick wall



Dobre Thumbsup
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka