Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub fitness NJN - opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 8:14 pm    Temat postu: Klub fitness NJN - opinie Odpowiedz z cytatem

czy ktoś z Was tam chodzi? co sądzicie o obsłudze tego klubu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczęszczałam. Już tego nie robię, przeprowadziłam się w inne miejsce.

Powiem tak:
Pierwsze wrażenie rewelacja Smile Dobre "mocne" ćwiczenia.

Potem entuzjazm mi przeszedł i :
1. Pani w recepcji nie potrafiła mi udzielić informacji. Kazała wejść na stronę w necie i poczytać. Albo poprzeglądać sobie ulotki.

2. Nie można się umówić na każdy dzień inaczej, bo jak Ci juz coś wpiszą w karnet to później beż pytania przepisują na kolejny tydzień (mam taki tryb pracy, że w każdym tygodniu pracuję inaczej i to co mi pasowało w 1 tygodniu to już w 2 nie pasuje w cale)

3. Wchodzę na zajęcia większość Pań już biega regularnie więc zna układy (wiem ze dla 1 osoby nie będą robić wprowadzenia bo czas leci) ale jednak suche rzucanie do Pań znających kroki i totalny brak zainteresowania ze strony trenerki tymi "świeżymi" jednak nie robi na mnie dobrego wrażenia.

4. Przez cały czas który tam chodziłam ani raz trenerki nie zainteresowały się tym jak kto ćwiczy... Czy postawa dobra czy nie... (tu gdzie teraz chodzę już na pierwszych zajęciach chodziła Pani i pokazywała co robimy nie tak a co dobrze)

5. Każdorazowo umawiałam się na kolejny termin lub np 2 albo 3 spotkania. Już na wstępie przy zakupie karnetu zaznaczyłam, że tak właśnie będę robić. Co się okazuje w 2 tygodniu? Że nie przyszłam na zajęcia (te które były w 1 tyg) bez zawiadomienia ich o tym więc skreślają mi z karnetu 2 godziny za każde opuszczone zajęcia. (tłumaczę więc kolejny raz, że mam taki tryb pracy, że każdy tydzień robię inaczej itp itd i że mówiłam o tym przy kupnie karnetu. Pani odciąga więc tylko 1 godzinę, bo ich nie uprzedziłam) Żeby było zabawniej w następnym tygodniu sytuacja się powtarza. :/

6. Skończył się karnet i postanowiłam więcej nie mieć nic wspólnego z tym klubem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To widzę, że nie byłam jedyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie teraz chodzisz na fitness?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nie wracam do Knurowa po pracy tylko zostaję w Gliwicach.
Jak chcesz wiedzieć gdzie dokładnie pisz PW, bo będzie ze robię reklamę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sattix



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie reklama, ja chętnie też się dowiem. W końcu w tym miejscu możemy sobie chyba nawzajem polecać pewne rzeczy, prawda? Ja również kiedyś korzystałam z usług NJN i przyznać muszę, że ogólnie nie byłam zadowolona, więc zrezygnowałam. Chętnie bym jednak skorzystała z tego typu zajęć gdzieś w Knurowie, bo na miejscu. Jeśli jednak nikt nie poleci mi czegoś fajnego tutaj, to i Gliwice też dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosia



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Ja chodzę do klubu fitness juz ponad rok ,przyprowadziła mnie tutaj przyjaciółka i...pierwsze wrazenie bardzo pozytywne,Pani w recepcji usmiechnieta i zawsze miła.Ja uczęszczam na zajęcia do Pani Angeliki,zajęcia z ta Pania to naprawde wyluzowanie od codziennych stresów.Lubę tam chodzić i nie zamieniłabym tego Klubu na żaden inny!!!
Bozena
_________________
zosia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Celina



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uczęszczam do tego Klubu wraz z moimi przyjaciółkami już od 3 lat.
Zajęcia są super, nie zamieniłabym tego Klubu na inny, mimo iż wcześniej uczęszczałam do innych. Fajne jest też że możemy przychodzić ze swoimi dzieciakami. Klub jest bardzo ładny, zajęcia profesjonalne
polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam że zapiszę się na fitness, ponieważ w czerwcu ślub i chce troszkę co nieco zrzucić. Szukam takiego klubu, który się mną zainteresuje od pierwszych zajęć i pokaże co i jak robię. Ktoś kto mnie upilnuję i będę widzieć efekty. Ponieważ takie zajęcia są drogie, a mój budżet w związku ze ślubem troszkę podupadł, nie chcę wyrzucać kasy w błoto. Ogólnie wolałabym Knurów, ale od biedy Gliwice mogą być, byle bło PORZĄDNIE I DOKŁADNIE !!
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie przekonujące są posty użytkowników mających 1/2 posty które tylko reklamują ten klub Applause Applause Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilith



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 28

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzilam do klubu StepDance w Gliwicach, na Bony i moge go polecic.
Zroznicowane cwiczenia, super trenerzy - zawsze pomocni i chetnie pokazujacvy co i jak powinno sie robic.
Ale tam tez trzeba sie wczesniej zapisywac na zajecia i gdy sie nie przyjdzie to sciagaja ta godzine mimo wszystko z karnetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piomaz



Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 22

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myśle tak: dla chcącego nie ma nic trudnego!!! niestety nie wymyślono takiej "maszyny" żeby do niej "wleźć" nic nie robić i liczyć na efekty!!!
Dbać o figurę, kondycję itd. to cieżka praca, systematyka i dieta - więc jak ktoś się "zapuścił" to niech to pomnoży razy cztery i do dzieła, wtedy będzie widać efekty....pozdrawiam p.s. NJN jest naprawdę przyzwoitym klubem!!!
    Powrót do góry
    Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
    Anula



    Dołączył: 01 Lis 2010
    Posty: 39

    PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Jasne. nie ma jak posty osób które ledwo sie zarejestrowały a chwalą. Wiadomo o czym to świadczy. Brick wall
    Powrót do góry
    Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
    lilith



    Dołączył: 28 Gru 2010
    Posty: 28

    PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Anula napisał:
    Jasne. nie ma jak posty osób które ledwo sie zarejestrowały a chwalą. Wiadomo o czym to świadczy. Brick wall


    Anula - wtbacz, lecz nie rozumiem Twoich pretensji?! To co - nowo zarejestrowane osoby nie maja prawa głosu?
    Bo doświadczenie i poglad na rozne sprawy raczej nie jest zalezny od dlugosci pobytu na tym serwisie!!!!!
    Powrót do góry
    Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
    lukas2401
    Moderator


    Dołączył: 05 Cze 2006
    Posty: 5050
    Skąd: Knurów

    PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Chodzi o to, że osoba rejestrująca się na forum, żeby napisać jeden post nie jest zbytnio wiarygodna Smile bardziej wierzę w opinie ludzi, którzy mają tutaj więcej postów i wypowiadają się w WIELU tematach Wink
    _________________
    Powrót do góry
    Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
    Idź do strony 1, 2  Następny
    Strona 1 z 2

     
    Skocz do:  
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach


    Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
    statystyka